Resultater Strekktider Grafisk (Opek) 
Ranking Veritas sommerløp 2012Dataeksport
Brikkesys.no

Sommerløp Grinda 25. juli 2012

Klasse: Ekstra Lang

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Per Øyvind Stene

Nydalens SK

59:11

+0:00

2.

Øyvind Enger

NTNUI

1:04:21

+5:10

3.

Janne Kempas

HIISI

1:06:44

+7:33

4.

Jan Richard Eriksen

Asker Skiklubb

1:09:03

+9:52

5.

Kristoffer Jacobsen

ERNST&YOUNG

1:11:25

+12:14

6.

Bjørn Grinde

OSI

1:13:41

+14:30

7.

Sindre Fjogstad

Oppsal IF

1:14:09

+14:58

8.

Tor Ringstad

Cisco

1:22:43

+23:32

9.

Steinar Øvreås

OKBIL

1:22:48

+23:37

10.

Gløer Winsvold

SENTRUM

1:24:46

+25:35

11.

Stein Blomseth

Lillomarka OL

1:26:55

+27:44

12.

Audun Bjerknes

Universitetet Oslo

1:30:42

+31:31

13.

Ivar Seierstad

GEOFORM

1:34:26

+35:15

14.

Marius Burmo

Privat

1:36:39

+37:28

15.

Vincent Naveau

Nydalens Skiklub

1:39:39

+40:28

16.

Martin Langaas

Oppsal IF

1:40:09

+40:58

17.

Tormod Øvergaard

INTERO AS

1:42:20

+43:09

18.

Per J. Karlsbakk

DNV

1:45:18

+46:07

19.

Eirik Brynhildsen

Oppsal IF

1:46:24

+47:13

20.

Per Martin Rørvik

FBI

1:47:32

+48:21

21.

Alain Ferber

FBI

1:49:17

+50:06

22.

Hasse Bergstrøm

Ski VG Skole

1:58:15

+59:04

23.

Mali Tronshaug

Aker Solutions

2:07:07

+1:07:56

DSQ

Helge Bakkehøi

Østmarka OK

1:36:04

124

DSQ

Knut Erik Østengen

Thales

2:08:23

121 124

Klasse: Lang

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Rune Rystad

Nydalens SK

36:36

+0:00

2.

Thomas Nipen

Tyrving, IL

40:39

+4:03

3.

Jørgen Mathias Nipen

Tyrving, IL

43:32

+6:56

4.

Lars Karelius Noer

NRK

44:51

+8:15

5.

Mathias Benjaminsen

Lillomarka OL

45:23

+8:47

6.

Marius Trøseid

SINTEF BIL

45:44

+9:08

7.

Eivind Hoff

Group HR

47:35

+10:59

8.

Simen Kjær Haugberg

Nydalens SK

49:01

+12:25

9.

Bjørnar Gammelseter

Kolbotn & Skimt OL

49:29

+12:53

10.

Guttorm L Egge

OSI Orientering

50:38

+14:02

11.

Pål Dahle

Oppsal IF

51:07

+14:31

12.

Carl Erik Wasberg

FFI

51:46

+15:10

13.

Erik Rosenvold

EBY

52:46

+16:10

14.

Magne Knudsen

Privat

53:10

+16:34

15.

Ove Martinsen

Leithe&Christiansen

53:29

+16:53

16.

Laura Kempas

HIISI

55:27

+18:51

17.

Are Eriksen

OSI

55:51

+19:15

18.

Bjørn Anders Flågen

Heming Orientering

55:52

+19:16

19.

Christian Barstad

ÅRVOLL

56:47

+20:11

20.

Arnt Ove Takvam

FEarnsport

57:29

+20:53

21.

Dana Bednarova

Nydalens SK

57:53

+21:17

22.

Magnus Gunnarsson

ÅRVOLL

57:57

+21:21

23.

Knut Stabell

Statnett BIL

59:13

+22:37

24.

Anders Flågen

Heming Orientering

1:00:20

+23:44

25.

Mariken Homleid

GEOFORM

1:01:23

+24:47

26.

Pål Woldstad Hanssen

BDO BIL

1:01:38

+25:02

27.

Helge Revhaug

EGET

1:07:42

+31:06

28.

Knut Jostein Sætnan

OPIL

1:08:26

+31:50

29.

Ellisiv Nerdrum Aagaard

Heming/Njård

1:09:35

+32:59

30.

Richard Blom

FBI

1:10:16

+33:40

31.

Øyvind Bakke

SWECO

1:10:22

+33:46

32.

Sturle Hånes

GEOFORM

1:10:34

+33:58

33.

Jon Foss

Friskis&Svettis

1:13:45

+37:09

34.

Kari Bjaaland

OSLO KOMMUNE

1:13:49

+37:13

35.

Arne Klaveness

Aker Solutions

1:15:55

+39:19

36.

Bendik Ekseth

FET O-lag

1:17:55

+41:19

37.

Odd Klettelid

Bækkelagets Spkl.

1:21:39

+45:03

38.

Geir Trøan

Kolbotn & Skimt OL

1:23:36

+47:00

39.

Per Stedje

BASEFARM

1:23:58

+47:22

40.

Finn Gange

Privat

1:25:06

+48:30

41.

Håkon Gaute Kvamme

Oppsal IF

1:25:34

+48:58

42.

Christine Parnemo

OSI

1:32:56

+56:20

43.

Petter Christensen

Veritas

1:39:07

+1:02:31

44.

Rune Halke

VESTRE AKER

1:47:35

+1:10:59

DSQ

Ida Tangen

Nydalen SK

1:21:41

110

Klasse: Mellom

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Truls Kvaase

Bækkelaget SK

33:51

+0:00

2.

Gaute Langaas

Nydalens SK

33:58

+0:07

3.

Kjersti Hov

Fossum IF

38:07

+4:16

4.

Vidar Benjaminsen

Lillomarka OL

38:42

+4:51

5.

Martin Dons

NTNUI

38:47

+4:56

6.

Tone Aamli Sundtjønn

Varegg

39:29

+5:38

7.

Aksel Eide-Fredriksen

Kamp Vestheim

40:09

+6:18

8.

Linda Hanssen

Østmarka OK

42:35

+8:44

9.

Per Schanche

Asker SK

43:29

+9:38

10.

Christan Dons

Kilf Bil

44:35

+10:44

11.

Marit Inngjerdingen

Nydalens Skiklub

45:12

+11:21

12.

Olav Nipen

Statoil

45:45

+11:54

13.

Frida Næss-Ullseth

Nydalens Skiklub

45:56

+12:05

14.

Paul Solheim

PRIVAT

47:54

+14:03

15.

Eskil Åsmul

Software Innovation

48:02

+14:11

16.

Kjell Røkke

REINERTSEN

48:20

+14:29

17.

John Thomas Petersen

Nittedal OL

48:33

+14:42

18.

Tore Sundtjønn

Lillomarka OL

49:28

+15:37

19.

Jørn Bue Olsen

JBO-Prosjektledelse

50:37

+16:46

20.

Gunhild Aamli Sundtjønn

Sparebank Bank 1

51:06

+17:15

21.

Haakon Knudsen

Oppsal IF

52:14

+18:23

22.

Vidar Bjørkli

Idrettens Hus Ullevål BIL

54:31

+20:40

23.

Margrethe Barstad

ÅRVOLL IL

57:40

+23:49

24.

Ole Peder Borgting

Oppsal IF

59:43

+25:52

25.

Halvard Bjørgum

Veritas

1:00:15

+26:24

26.

Unni Rye

Asker Skiklubb

1:00:16

+26:25

27.

Tor Ommundsen

Veritas

1:01:09

+27:18

28.

Nina Sjue

Esso Sport

1:01:31

+27:40

29.

Jappe Blomhoff

Heming/Njård OL

1:03:46

+29:55

30.

Tormod Hegdahl

Heming/Njård OL

1:04:06

+30:15

30.

Jon Strøm

HAUKETO IF

1:04:06

+30:15

32.

Knut Bjarne Sætre

Bærum KOMMUNE

1:05:51

+32:00

33.

Eyvind Aas

GEOFORM

1:06:15

+32:24

34.

Ingvald Sevaldson

PERMAKEM

1:06:22

+32:31

35.

Helge Stenseth

Thales

1:06:25

+32:34

36.

Vigdis Thingelstad

ASKER

1:07:32

+33:41

37.

Sigurd Haugerud

GeoForm

1:11:37

+37:46

38.

Gunhild Skrivervik

Nydalens Skiklub

1:11:52

+38:01

39.

Per Gjermo

Asker SK

1:12:25

+38:34

40.

Rikke Gåsholdt

UIO

1:14:13

+40:22

41.

Kåre Knudsen

GeoForm

1:15:36

+41:45

42.

Susannah Malm

STATNETT

1:16:25

+42:34

43.

Hangeraas, Knut

Geoform

1:20:38

+46:47

44.

Franciska Perger

NORDEA

1:24:07

+50:16

45.

Per Aagaard

Heming/Njård

1:27:51

+54:00

46.

Arnstein Tveito

PRIVAT

1:37:27

+1:03:36

47.

Tore Longva

Veritas

1:38:57

+1:05:06

48.

Lenny Enstrøm

OSI

1:48:56

+1:15:05

DSQ

Ann Elin Flågen

Heming Orientering

4:05

81 72 78 96 110 114 95 132 133 113 137 91 15...

DSQ

Elin Fossum Rye

Asker Skiklubb

53:42

114

Klasse: Kort

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Aleidis Løken

HEMING/NJÅRD

35:12

+0:00

2.

Anders Langår

Nydalens Skiklub

35:30

+0:18

3.

Sigfred Fagervik

Thales

35:32

+0:20

4.

Lars Arnesen

PRIVAT

37:19

+2:07

5.

Øystein Madsen

GE Healthcare

37:27

+2:15

6.

Hans Larsen

Raumar OL

42:55

+7:43

7.

Carl Fredrik Kolderup

Stabæk IF

43:56

+8:44

8.

Aage Mella

Skattedirektoratet

46:54

+11:42

9.

Svein Kvalheim

Bergens Tidende, Oslo

47:39

+12:27

10.

Bjørn Gunnerød

Asker Skiklubb

51:05

+15:53

11.

Arne Chr Scheie

PRIVAT

52:45

+17:33

12.

Hege Andersen

UBIL

55:10

+19:58

13.

Oddvar Mella

PRIVAT

55:21

+20:09

14.

Per Erik Sørensen

Haugerud

56:07

+20:55

15.

Aage Øyvann

Hydro Oslo

56:33

+21:21

16.

Harald Birkeland

OUS

58:03

+22:51

17.

Nina Kolberg

Tyrving, IL

1:08:16

+33:04

17.

Thomas Røgeberg

KOLL

1:08:16

+33:04

19.

Helge Monsrud

Raumar O-Lag

1:09:44

+34:32

20.

Bent Vale

NORGES BANK

1:15:09

+39:57

21.

Tor E. Henriksen

Lillomarka OL

1:15:47

+40:35

22.

Onelma Blomhoff

Heming/Njård

1:35:07

+59:55

DSQ

Terje Throndsen

PeCon

46:32

113 137 87 91

DSQ

Silje Myklatun

Aker Sykehus

51:39

113 91

DSQ

Anne Sjønnesen

Nittedal

56:15

87

DSQ

Jon Fanavoll

IF Kamp/Vestheim

57:01

73 113 137 87 91 150

DSQ

Pam Joslyn

Veritas

1:20:25

110 113 137 87 91

DSQ

Maria Bjørnsen

1:24:22

113

DSQ

Bjarne Smaadahl

Kolbotn & Skimt OL

1:33:18

113 137 87 91

Klasse: E-Kort Lett

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Trond Husebø

PRIVAT

35:08

+0:00

2.

Silje Mellqvist

Kamp Vestheim

38:33

+3:25

3.

Ellen M. Grande

Privat

40:47

+5:39

DSQ

Erik Soleim

PRIVAT

1:18:25

71 75 76 83 77 78 137 91

DSQ

Anne Catherine Voss

GEOFORM

1:22:20

91

DSQ

Lisbeth Simonsen

GEOFORM

1:22:26

91


Send inn korreksjon

Sist oppdatert:

25 juli 2012, 21:52:19

Arrangør:

Veritas BIL

Antall deltagere:

155

Antall startet:

155