Resultater Strekktider Grafisk (Opek) 
Ranking Veritas sommerløp 2012Dataeksport
Brikkesys.no

Sommerløp Frognerseteren 1. august 2012

Klasse: Lang

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Per Kåre Limmesand

Brekke & Strand Akustikk

43:04

+0:00

2.

Matias Nipen

Tyrving, IL

43:51

+0:47

3.

Kristoffer Jacobsen

ERNST&YOUNG

44:06

+1:02

4.

Steinar Låg

DNV

44:07

+1:03

5.

Janne Kempas

HIISI

45:13

+2:09

6.

Svein Nygård

Norges Bank BIL

45:39

+2:35

7.

Sebastian Torgersen

Bækkelagets Spkl.

46:31

+3:27

8.

Per-Ivar Nikolaisen

Oppsal IF

47:07

+4:03

9.

Juha Viena

Ringerike O-lag

47:56

+4:52

10.

Øystein Holo

Fossum IF

48:52

+5:48

11.

Bjørn Hauge

Fet OL

48:54

+5:50

12.

Gløer Winsvold

SENTRUM

49:18

+6:14

13.

Lars Harald Aasheim

Bekkelaget

49:49

+6:45

14.

Ole Petter Kjerkreit

ABG SC

51:10

+8:06

15.

Pål Winsentz

PRIVAT

52:08

+9:04

16.

Peder Natvig

NORGES BANK

52:27

+9:23

17.

Truls Kvaase

Bækkelaget SK

52:35

+9:31

18.

Øivin Aarnes

DNV

52:39

+9:35

19.

Johs Hjelmstad

Bekkelaget

52:54

+9:50

20.

Guttorm L Egge

OSI Orientering

53:06

+10:02

21.

Rolf Anders Systad

LYN SKI

53:36

+10:32

22.

Laura Kempas

HIISI

53:40

+10:36

23.

Bjørnar Gammelseter

Kolbotn & Skimt OL

54:04

+11:00

24.

Carl Erik Wasberg

FFI

55:14

+12:10

25.

Per Morten Lefdal

OEC Consulting

55:37

+12:33

26.

Stein H Hagen

Stein Hagen Consulting

55:39

+12:35

27.

Rune Teigland

AAS-JAKOBSEN

57:30

+14:26

28.

Ove Martinsen

Leithe&Christiansen

57:45

+14:41

29.

Øystein Kildahl

AHS

57:56

+14:52

30.

Endre Wigaard

Oppsal IF

57:58

+14:54

31.

Kyrre Gran

FET O-lag

58:17

+15:13

32.

Halvard Kværna

Østmarka OK

59:24

+16:20

33.

Erik Rosenvold

EBY

1:00:04

+17:00

34.

Per Osen

Statoil Oslo BIL

1:01:01

+17:57

35.

Jon Sletvold

Thales

1:01:20

+18:16

36.

Espen Wigaard

KLiF

1:02:53

+19:49

37.

Thomas Nipen

Tyrving, IL

1:03:12

+20:08

38.

Anders Flågen

Heming Orientering

1:03:22

+20:18

39.

Knut Jostein Sætnan

OPIL

1:04:09

+21:05

40.

Hege Feiring

Tyrving, IL

1:05:18

+22:14

41.

Ivar Seierstad

GEOFORM

1:06:02

+22:58

42.

Richard Blom

FBI

1:08:10

+25:06

43.

Tor Ringstad

Cisco

1:10:21

+27:17

44.

Kari Bjaaland

OSLO KOMMUNE

1:10:54

+27:50

45.

Alain Ferber

FBI

1:12:38

+29:34

46.

Petter Christensen

Veritas

1:13:49

+30:45

47.

Are Eriksen

OSI

1:16:21

+33:17

48.

Eirik Brynhildsen

Oppsal IF

1:16:48

+33:44

49.

Håkon Amundsen

DNV

1:20:26

+37:22

50.

Martin Langaas

Oppsal IF

1:21:06

+38:02

51.

Haakon Knudsen

Oppsal IF

1:21:39

+38:35

52.

Per Stedje

BASEFARM

1:21:51

+38:47

53.

Helge Revhaug

EGET

1:21:54

+38:50

54.

Øyvind Bakke

SWECO

1:22:58

+39:54

55.

Per Anders Ifarnes

Tyrving, IL

1:26:26

+43:22

56.

Finn Gange

Privat

1:29:26

+46:22

57.

Jonas Haltia

TYRVING

1:33:41

+50:37

58.

Maria Torgersen

Bækkelagets SK

1:39:25

+56:21

59.

Runar Mykletun

Cappelens Antikvariat BIL

1:50:16

+1:07:12

60.

Rune Halke

VESTRE AKER

1:51:09

+1:08:05

DSQ

Joakim Prestmo

Bækkelaget SK

49:48

118

DSQ

Petter Halvorsen

Kristiansand

57:51

121

DSQ

Cristina Luis

Nydalens Skiklub

1:16:21

110

Klasse: Mellom

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Eirik Næss-Ulseth

Nydalens Skiklub

33:41

+0:00

2.

Martin Dons

NTNUI

39:55

+6:14

3.

Gaute Langaas

Nydalens SK

40:10

+6:29

4.

Vidar Berteig

EasyPetro

40:56

+7:15

5.

Aksel Eide-Fredriksen

Kamp Vestheim

44:07

+10:26

6.

Mariann Ulvestad

Bekkelaget

44:23

+10:42

7.

Per Ingar Hadland

Ganddal

44:43

+11:02

8.

Christian Dons

Klif

44:53

+11:12

9.

Per Schanche

Asker SK

45:05

+11:24

10.

Linda Hanssen

Østmarka OK

45:21

+11:40

11.

Eskil Åsmul

Software Innovation

46:08

+12:27

12.

Marit Inngjerdingen

Nydalens Skiklub

46:12

+12:31

13.

Jørn Bue Olsen

JBO-Prosjektledelse

46:24

+12:43

14.

Tone Aamli Sundtjønn

Varegg

47:50

+14:09

15.

Anne Danielsen

LYN

48:06

+14:25

16.

Eivind Ruth

Veritas

48:08

+14:27

17.

Richard Zeiner-Gundersen

Fossum IF

48:43

+15:02

18.

Helge Bjaaland

ELLE BIL

49:40

+15:59

19.

Frida Næss-Ullseth

Nydalens Skiklub

50:02

+16:21

20.

Veslemøy Solberg

Konnerud IL

50:13

+16:32

21.

Tore Sundtjønn

Lillomarka OL

50:51

+17:10

22.

Bjørn Anders Flågen

Heming Orientering

51:00

+17:19

23.

Aina Viena

Ringerike O-lag

51:10

+17:29

24.

Vidar Bjørkli

Idrettens Hus Ullevål BIL

51:38

+17:57

25.

Tormod Kværna

Norsar

51:45

+18:04

26.

Sven Ohrvik

Konnerud IL

51:46

+18:05

27.

Jon Færden

Kredinor

52:09

+18:28

28.

Morten Malm

Idema

52:13

+18:32

29.

John Thomas Petersen

Nittedal OL

52:36

+18:55

30.

Ida Feiring Haltia

IL Tyrving

53:32

+19:51

31.

Olav Nipen

Statoil

54:54

+21:13

32.

Kjersti Tho

Stabæk IF

55:22

+21:41

33.

Jon Foss

Friskis&Svettis

55:32

+21:51

34.

Knut Bjarne Sætre

Bærum KOMMUNE

56:19

+22:38

35.

Arne Klaveness

Aker Solutions

56:32

+22:51

36.

Elle Melbye

Elle BIL

58:12

+24:31

37.

Lise Hugdahl

Lillomarka OL

58:36

+24:55

38.

Frank Olsen

Bardu

59:14

+25:33

39.

Bjørn Spjelkavik

FBI

1:00:29

+26:48

40.

Knut Møgedal

Aker Solutions

1:01:20

+27:39

41.

Halvard Bjørgum

Veritas

1:02:04

+28:23

42.

Mats Carlin

FBI

1:02:57

+29:16

43.

Hallvard Føllesdal

OSI

1:03:03

+29:22

44.

Reidar Kierulf

RKP

1:04:24

+30:43

45.

Jon Strøm

HAUKETO IF

1:05:37

+31:56

46.

Hangeraas, Knut

Geoform

1:05:50

+32:09

47.

Kjetil Jacoben

Hamar Roklubb

1:06:02

+32:21

48.

Susannah Malm

STATNETT

1:06:09

+32:28

49.

Kåre Knudsen

GeoForm

1:07:46

+34:05

50.

Ingvald Sevaldson

GEOFORM

1:10:02

+36:21

51.

Eyvind Aas

GEOFORM

1:11:15

+37:34

52.

Bjørn Gunnerød

Asker Skiklubb

1:11:58

+38:17

53.

Dagfinn Føllesdal

OSI

1:12:40

+38:59

54.

Torkjel Nesheim

Tyrving, IL

1:13:53

+40:12

55.

Vigdis Thingelstad

ASKER

1:14:51

+41:10

56.

Synne Nesheim Flatebakken

Tyrving, IL

1:16:17

+42:36

57.

Jon C. Fougner

FUGRO

1:16:57

+43:16

58.

Rikke Gåsholdt

UIO

1:17:21

+43:40

59.

Åshild Flatebakken

Tyrving, IL

1:17:27

+43:46

60.

Carl Fredrik Kolderup

Stabæk IF

1:23:40

+49:59

61.

Sigurd Haugerud

GeoForm

1:24:58

+51:17

62.

Tom Ibsen

OUS

1:26:55

+53:14

63.

Per Gjermo

Asker SK

1:27:17

+53:36

64.

Lenny Enstrøm

OSI

1:27:28

+53:47

65.

Elisabeth Ibsen

UiO

1:28:19

+54:38

66.

Toril Eine

Esso Sport

1:28:35

+54:54

67.

Sonja Bjaaland

ELLE BIL

1:33:25

+59:44

DSQ

Else Grandal

Tyrving, IL

57:10

110

DSQ

Sina Blix

Bekkelaget

57:48

126

Klasse: Kort

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Audun Midttun Systad

LYN SKI

26:17

+0:00

2.

Lars Arnesen

PRIVAT

27:14

+0:57

3.

Thea Feiring Haltia

Tyrving, IL

27:54

+1:37

4.

Anders Langås

Nydalens Skiklub

33:09

+6:52

5.

Arne Chr Scheie

PRIVAT

33:34

+7:17

6.

Kristin Skadsem

Ganddal

34:12

+7:55

7.

Terje Throndsen

PeCon

35:10

+8:53

8.

Tarjei Holo

Fossum IF

35:15

+8:58

9.

Oddvar Mella

PRIVAT

35:19

+9:02

10.

Hans Larsen

Raumar OL

35:36

+9:19

11.

Steinar Ruud

Konnerud IL

37:30

+11:13

12.

Kjell Teigland

PRIVAT

37:31

+11:14

13.

Siri Spjelkavik

Meteorologen BIL

37:48

+11:31

14.

Anne Lise Øfsthus

Asker

38:01

+11:44

15.

Anja Ruth

Aker Solutions

38:06

+11:49

16.

Magne Grande

FBI

39:22

+13:05

150

17.

Bjørn Eckstrøm

NVE

41:09

+14:52

18.

Aage Mella

Skattedirektoratet

43:12

+16:55

19.

Aud I Spjelkavik

FBI

43:22

+17:05

20.

Tor Henriksen

HIO

43:51

+17:34

21.

Bjørn Larsson

Lillomarka OL

45:23

+19:06

22.

Tobias Block

PRIVAT

45:46

+19:29

23.

Harald Birkeland

OUS

46:47

+20:30

24.

Bent Vale

NORGES BANK

48:16

+21:59

25.

Arne Øfsthus

Fugro

49:03

+22:46

26.

Helge Kvaase

Bekkelaget

51:23

+25:06

27.

Magne Føllesdal

Folkehelseinstituttet

51:41

+25:24

28.

Tonje Fredrikson

UIO

53:13

+26:56

29.

Annlaug Frydenlund

PRIVAT

59:33

+33:16

DSQ

Sigfred Fagervik

Thales

28:24

96

DSQ

Robert Brink

Veritas

1:27:25

96 87

DSQ

Pam Joslyn

Veritas

2:02:17

72 118

Klasse: E-Kort Lett

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Tuva Nesheim Flatebakken

Tyrving, IL

34:21

+0:00

2.

Stian Eilertsen

Nydalens Skiklub

36:14

+1:53

3.

Silje Mellqvist

Kamp Vestheim

36:21

+2:00

4.

Knut Aamli Sundtjønn

PRIVAT

38:33

+4:12

5.

Ida Kristine Nordvik

Asker Skiklubb

1:09:46

+35:25

DSQ

Tobias Eilertsen

KJELSÅS

36:36

129

DSQ

Ask Sætnan

Fossum IF

1:07:52

72 118


Send inn korreksjon

Sist oppdatert:

2 august 2012, 09:09:42

Arrangør:

Veritas BIL

Antall deltagere:

171

Antall startet:

171