Resultater Strekktider Grafisk (Opek) Grafisk (java)
OBIK ranking 2012Dataeksport
Brikkesys.no

OBIK P14 Krutthuset 9. august 2012

Klasse: D17-34(KORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Ingunn Ramsnes

Aker Solutions

2:09:18

+0:00

Klasse: D35-44(KORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Kari Bjaaland

OSlo kommune BIL

1:08:19

+0:00

Klasse: D45-49(KORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Hilde Ståhlbrand

KJELSÅS

1:30:04

+0:00

Klasse: D50-54(KORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Mari Birkeland

Maris interiørhjelp

1:23:53

+0:00

Klasse: D55-59(EKORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Aud Gran

TYRVING

43:50

+0:00

2.

Eva Reistad

Alcatel-Lucent

1:27:33

+43:43

Klasse: D60-64(EKORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Aud I Spjelkavik

FBI

1:16:25

+0:00

Klasse: D65-69(EKORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Kjersti Tho

Stabæk IF

53:43

+0:00

2.

Wenche Bertelsen

Oslo LÆRERNE

1:03:03

+9:20

3.

Inger Døhlen

Romerike Politi

1:03:33

+9:50

4.

Sidsel Sandelien

STATENS VEGVESEN

1:12:52

+19:09

5.

Gerd Gullaksen

Esso Sport

1:28:13

+34:30

DSQ

Elisabeth Ibsen

UiO

1:20:41

93 119

Klasse: D70-74(EKORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Unni Drage 

Aker Solutions

53:06

+0:00

2.

Anne Sjønnesen

NITTEDAL

1:05:51

+12:45

3.

Onelma Blomhoff

Rikshospitalet

1:07:27

+14:21

4.

Anne-Britt Nilsen

HIO

1:11:14

+18:08

5.

Anne Lise Øfsthus

Asker SK

1:19:23

+26:17

6.

Astrid Kvamme

Heming/Njård

1:23:10

+30:04

7.

Eva Nilsen

SKIFORENINGEN

1:40:15

+47:09

Klasse: D80-(EKORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Grethe Benjaminsen

PRIVAT

1:16:31

+0:00

Klasse: H17-34(LANG-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Thomas Nipen

GVOC

1:16:05

+0:00

2.

Jørgen Mathias Nipen

Tyrving, IL

1:23:39

+7:34

3.

Martin Langaas

Oppsal IF

2:08:02

+51:57

Klasse: H35-44(LANG-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Lars Nordin

FoRSVARSBYGG

1:11:25

+0:00

2.

Per-Ivar Nikolaisen

TU

1:16:59

+5:34

3.

Eskil Dahlen

Telenor

1:23:37

+12:12

4.

Pål Haavengen

Nydalens Skiklub

1:25:37

+14:12

5.

Anstein Mykland

PRIVAT

1:29:05

+17:40

6.

Rolf Anders Systad

Lyn

1:29:56

+18:31

7.

Hallvard Koren

OK Moss

1:30:17

+18:52

8.

Peder Natvig

NORGES BANK

1:30:22

+18:57

9.

Audun Bjerknes

PrivaT

1:30:29

+19:04

10.

Martin Veastad

Thales

1:43:10

+31:45

11.

Frode Lillevold

FFI

1:55:40

+44:15

12.

Lasse Nederhoed

NRK

1:56:04

+44:39

Klasse: H45-49(MELLOM-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Jan Tore Henriksen

Norges Bank BIL

54:58

+0:00

2.

Lars Krüger

Gabler Wassum

1:03:41

+8:43

3.

Einar Huse

Fossum IF

1:08:11

+13:13

4.

Carl Erik Wasberg

FFI

1:09:47

+14:49

5.

Johan Haavardtun

Schenker

1:13:47

+18:49

6.

Jon Sletvold

Thales

1:21:20

+26:22

7.

Helge Vatn

Statoil Oslo BIL

1:39:10

+44:12

8.

Hallvard Føllesdal

OSI

2:03:09

+1:08:11

Klasse: H50-54(MELLOM-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Terje Mathisen

Statoil Oslo BIL

1:02:58

+0:00

2.

Ove Martinsen

Leithe&Christiansen

1:06:27

+3:29

3.

Bjørn Solbergseter

BILPOST

1:07:13

+4:15

4.

Rune Teigland

Aas-Jakobsen

1:09:31

+6:33

5.

Per Osen

Statoil Oslo Bil

1:18:51

+15:53

6.

Øystein Kildahl

AHS

1:20:49

+17:51

7.

Tore Fagervold

Jernbaneverket BIL Oslo

1:23:44

+20:46

8.

Pål Woldstad Hanssen

BDO BIL

1:30:26

+27:28

DSQ

Andreas Erichsen

COWI BIL

29:50

78 79 92 93 94 97 107 109 121 249

Arrang

Geir Hanesand

Thales

Klasse: H55-59(KORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Jon Kaarby

Bertel O. Steen

43:48

+0:00

2.

John Hansen

AB PIL

46:08

+2:20

3.

Are Eriksen

OSI

51:00

+7:12

4.

Jon Fredriksen

FOBIL

54:49

+11:01

5.

Karl Aasmund Erøy

Samtalen AS

55:41

+11:53

6.

Bård Natvig

Universitetet i Oslo BIL

55:55

+12:07

7.

Tom Pettersen

KPP/Runners

1:00:44

+16:56

8.

Gunnar Halden

DNK

1:03:18

+19:30

9.

Stein Myhre

Oslo Sporveiers BIL

1:05:15

+21:27

10.

Stig Hultgreen Karlsen

Oppsal IF

1:05:36

+21:48

11.

Olav Nipen

Statoil Hydro

1:08:51

+25:03

12.

Jon Foss

Friskis&Svettis

1:10:44

+26:56

13.

Helge Stenseth

DNK

1:25:04

+41:16

Arrang

Kjell Liset

Thales

Klasse: H60-64(KORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Vidar Berteig

EasyPetro

49:31

+0:00

2.

Egil Huseth

Kamp Vestheim

1:00:56

+11:25

3.

Geir Trøan

TELENOR

1:02:14

+12:43

4.

Bjørn Spjelkavik

FBI

1:03:30

+13:59

5.

Knut G Karlsen

Omega AS

1:04:05

+14:34

6.

Knut Erik Østengen

Thales BIL

1:05:16

+15:45

7.

Per Magnus

FHI

1:07:42

+18:11

8.

Roar Bjordal

Oppsal IF

1:07:58

+18:27

9.

Reidar Kierulf

RKP

1:09:07

+19:36

10.

Kay Olav Gustavsen

PRIVAT

1:09:47

+20:16

11.

Helge Revhaug

PRIVAT

1:11:53

+22:22

12.

Pål Benjaminsen

Kamp Vestheim

1:15:38

+26:07

Klasse: H65-69(EKORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Juul Sverre Stener

OPIL

39:11

+0:00

2.

Einar Skåre

Brevpost

39:38

+0:27

3.

John Thomas Petersen

Nordea Bank Norge

39:50

+0:39

4.

Jon Færden

Kredinor

42:33

+3:22

5.

Knut Møgedal

Aker Solutions

43:17

+4:06

6.

Trond Wettergreen

Andvord

49:20

+10:09

7.

Oddvar Mella

PRIVAT

57:33

+18:22

8.

Per Haugen

NEDERMAN

59:25

+20:14

9.

Knut Tore Solheim

FUGRO

59:55

+20:44

10.

Per Erik Sørensen

Haugerud

1:05:12

+26:01

11.

Kaare Solhjell

Privat

1:06:09

+26:58

12.

Tom Ibsen

OUS

1:06:38

+27:27

Arrang

Bjørn Grenager

Thales BIL

Arrang

Oddvar Hagen

Alcatel-Lucent BIL

Klasse: H70-74(EKORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Øystein Madsen

GE Healthcare

41:40

+0:00

2.

Einar Hem

lillomarka ol

42:05

+0:25

3.

Eyvind Aas

GEOFORM

50:13

+8:33

4.

Gunnar Olsen

Lia

51:17

+9:37

5.

Arne Reistad

Alcatel-Lucent BIL

55:42

+14:02

6.

Sven Erik Rognes

Universitetet i Oslo

57:03

+15:23

7.

Hans Petter Jensen

Privat

1:02:56

+21:16

8.

Per Eric Ståhlbrand

OUS

1:07:21

+25:41

9.

Erich Sturm

Alcatel-Lucent BIL

1:14:26

+32:46

10.

Erik Haugros

LØRENSKOG KOMM

1:15:53

+34:13

11.

Bjørn Gunnerød

Asker Skiklubb

1:16:57

+35:17

DSQ

Arne Øfsthus

FUGRO

1:36:29

92 93 119

Arrang

Sigfred Fagervik

Thales

Klasse: H75-79(EKORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Tor Drage 

Aker Solutions

54:32

+0:00

2.

Jappe Blomhoff

RIKSHOSPITALET

55:10

+0:38

3.

Svein F Kvalheim

Oppegård

57:49

+3:17

4.

Hans Larsen

Privat

1:04:27

+9:55

5.

Tor E. Henriksen

Lillomarka OL

1:06:49

+12:17

6.

Tor Henriksen

HIO

1:07:04

+12:32

7.

Kjell H. Eriksen

Norges Bank

1:07:56

+13:24

8.

Arne Chr Scheie

PRIVAT

1:09:12

+14:40

9.

Per Gjermo

Asker SK

1:15:24

+20:52

10.

Aage Mella

SKD

1:15:27

+20:55

11.

Per Woxen

SWEDA KJEMI

2:07:22

+1:12:50

DSQ

Einar Ersdal

Hydro Oslo

1:24:18

88 92 93 119 121

Klasse: H80-(EKORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Helge Monsrud

Raumar O-Lag

1:10:58

+0:00

2.

Dagfinn Føllesdal

OSI

1:14:07

+3:09

3.

Bjørn Larsson

Lillomarka O-lag

1:15:28

+4:30

4.

Magne Grande

FBI

1:24:31

+13:33

Klasse: NÅ(ÅPEN-N)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Mille Gunnerød

Asker Skiklubb

43:29

+0:00

2.

Jenny Byvald

PRIVAT

46:21

+2:52

3.

Anna Eriksen

Nydalens Skiklub

51:16

+7:47

4.

Tor Simonsen

Privat

58:01

+14:32

5.

June Henriksen

Redpill Linpro

1:01:42

+18:13

6.

Liv Simonsen

Privat

1:01:54

+18:25

7.

Ida Nordvik

Asker Skiklubb

1:10:39

+27:10

Klasse: ÅE(EKORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Per Johansson

PRIVAT

40:26

+0:00

2.

Kjetil Jacobsen

Hamar OK

48:00

+7:34

3.

May Bente Brurberg

Ås UMB

51:23

+10:57

4.

Bernt Iversen

Vegdirektoratets IF

52:41

+12:15

5.

Monica Eggen

Nydalens Skiklub

57:41

+17:15

6.

Eli Hekland

PRIVAT

1:01:34

+21:08

7.

Ane Myhre

OUS

1:05:57

+25:31

8.

Siri Spjelkavik

Meteorologen

1:09:49

+29:23

9.

Stein Gramstad

Svalbard Turn

1:25:13

+44:47

10.

Nina Gilberg

Statens VEGVESEN

1:28:18

+47:52

11.

Louise Wiman

Seltor

1:29:18

+48:52

12.

Vidar Antonsen

Statens VEGVESEN

1:38:29

+58:03

Klasse: ÅK(KORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Atgeir Takle

GLT

53:21

+0:00

2.

Ivar Strømstad

Raumar

1:05:31

+12:10

3.

Bjørn Nordvik

Kolbotn & Skimt OL

1:16:38

+23:17

4.

Russell Flynn

Reload

1:18:43

+25:22

5.

Jens-Henrik Simonsen

Engrospartner

1:20:24

+27:03

6.

Torkell Langballe

Ensure AS

1:25:17

+31:56

7.

Arne Klaveness

Aker Solutions

1:25:49

+32:28

8.

Kjetil Ramsland

Experis

1:30:28

+37:07

9.

Anders Løland

FBI

1:32:08

+38:47

10.

Viggo Normann

Redpill Linpro

2:53:37

+2:00:16

Klasse: ÅM(MELLOM-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Bjørn Erik Gunnerød

Asker Skiklubb

1:07:30

+0:00

2.

Odin Gramstad

OSI Orientering

1:08:58

+1:28

3.

Malin Eijsink

Ås UMB

1:12:13

+4:43

4.

Johannes Skaar

Nittedal

1:12:33

+5:03

5.

Kyrre Gran

Sweco Norge

1:16:40

+9:10

6.

Jokim Pretsmo

Bekkelaget

1:16:43

+9:13

7.

Øyvind Bakke

SWECO GRØNER

1:25:16

+17:46

8.

Helge Weydahl

FFI

1:29:09

+21:39

9.

Eirik Brynhildsen

Oppsal IF

1:31:37

+24:07


Send inn korreksjon

Sist oppdatert:

5 september 2012, 15:54:18

Arrangør:

OBIK Orientering

Antall deltagere:

161

Antall startet:

161