Resultater Strekktider Grafisk (Opek) Grafisk (java)
OBIK ranking 2012Dataeksport
Brikkesys.no

OBIK P16 Østmarksetra 16. august 2012

Klasse: D17-34(KORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Emma Gren

Nydalens Skiklub

46:56

+0:00

2.

Guro Kolberg

Tyrving, IL

1:01:17

+14:21

3.

Mari Westeng

Statnett BIL

1:49:19

+1:02:23

Klasse: D35-44(KORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Kari Bjaaland

OSlo kommune BIL

56:29

+0:00

2.

Liv Paltiel

Folkehelseinstituttet

1:01:22

+4:53

Klasse: D50-54(KORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Mari Birkeland

Maris interiørhjelp

1:08:03

+0:00

Klasse: D55-59(EKORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Aud Gran

TYRVING

51:04

+0:00

2.

Elle Melbye

Elle BIL

52:11

+1:07

3.

Bodil Klakegg

NORGES BANK

1:08:24

+17:20

Klasse: D60-64(EKORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Marit Vågsnes

OUS BIL

57:33

+0:00

2.

Anitha Olsen

NORGES BANK

1:11:52

+14:19

3.

Nina Kolberg

Bærum Kommune

1:19:01

+21:28

Klasse: D65-69(EKORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Kjersti Tho

Stabæk IF

1:00:03

+0:00

2.

Inger Døhlen

Romerike Politi

1:00:46

+0:43

3.

Wenche Bertelsen

Oslo LÆRERNE

1:07:55

+7:52

4.

Brynhild Fanuelsen

Bærum sykehus

1:11:34

+11:31

5.

Astri Rogstad

GE Healthcare

1:20:35

+20:32

6.

Vera Sjølie

NORGES BANK

1:29:33

+29:30

7.

Inger Elisabeth Kvaase

PRIVAT

1:33:52

+33:49

8.

Gerd Gullaksen

Esso Sport

1:37:40

+37:37

DSQ

Ingrid Lome-Hagman

KOLBOTN &SKIMT

1:01:04

79

DSQ

Inger Lise Bjordal

Opsal

1:05:23

95 79 81 96 87 92

Klasse: D70-74(EKORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Anne Lise Øfsthus

Asker SK

59:23

+0:00

2.

Anne-Britt Nilsen

HIO

1:04:54

+5:31

3.

Anne Sjønnesen

NITTEDAL

1:11:40

+12:17

4.

Turid Bratland

FOSSUM

1:24:42

+25:19

5.

Eva Nilsen

SKIFORENINGEN

1:26:40

+27:17

Arrang

Unni Drage 

Aker Solutions

Klasse: D80-(EKORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Grethe Benjaminsen

PRIVAT

1:26:54

+0:00

Klasse: H17-34(LANG-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Øystein Pettersen

Statnett BIL

50:08

+0:00

2.

Per Martin Rørvik

FBI

1:10:01

+19:53

3.

Lars Leiren

JIL Oslo S

1:36:31

+46:23

DSQ

Are Wigaard

Oppsal IF

55:02

84 85 87 88 90 91 92

Klasse: H35-44(LANG-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Tor Mella

SKD BIL

51:10

+0:00

2.

Svein Nygård

Norges Bank BIL

53:46

+2:36

3.

Jan Tore Henriksen

Norges Bank BIL

55:10

+4:00

4.

Gard Lindseth

Nydalen SK

55:27

+4:17

5.

Truls Kvaase

Oslo Dataarrangementer

57:19

+6:09

6.

Knut Erling Øen

Nordea Bank Norge

1:00:06

+8:56

7.

Atgeir Takle

GLT

1:04:27

+13:17

8.

Hallvard Koren

OK Moss

1:06:25

+15:15

9.

Asbjørn Aarvik

Statoil Oslo BIL

1:06:29

+15:19

10.

Olav Johannessen

DNB NOR

1:09:47

+18:37

11.

Frode Lillevold

FFI

1:18:18

+27:08

12.

Ketil Risvoll

Telenor BIL

1:35:52

+44:42

DSQ

Carl Erik Wasberg

FFI

50:20

87 88 90 91 92

DSQ

Anders Søndersrød

PRIVAT

52:35

87 88 90 91 92

DSQ

Espen Wigaard

Oppsal IF

1:16:47

87 88 90 91 92

Klasse: H45-49(MELLOM-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Odd Arve Lien

Fossum IF

48:31

+0:00

2.

Johan Haavardtun

Schenker

54:10

+5:39

3.

Helge Vatn

Statoil Oslo BIL

1:02:15

+13:44

4.

Øyvind Grandum

FFI

1:21:33

+33:02

Klasse: H50-54(MELLOM-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Eivind Hoff

Nordea

49:47

+0:00

2.

Terje Mathisen

Statoil Oslo BIL

50:05

+0:18

3.

Hallvard Fjær

IFE

53:53

+4:06

4.

Ove Martinsen

Leithe&Christiansen

55:28

+5:41

5.

Bjørn Solbergseter

BILPOST

57:35

+7:48

6.

Martin Granly

Lillomarka O-lag

57:40

+7:53

7.

Bjørn Solhjem

RSM Hasner

59:42

+9:55

8.

Rune Teigland

Aas-Jakobsen

1:03:35

+13:48

9.

Tore Fagervold

Jernbaneverket BIL Oslo

1:09:18

+19:31

10.

Andreas Erichsen

COWI BIL

1:12:20

+22:33

11.

Richard Zeiner-Gundersen

Fossum IF

1:20:51

+31:04

DSQ

Øystein Kildahl

AHS

57:52

87 88 90 91 92

Klasse: H55-59(KORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Are Eriksen

OSI

39:16

+0:00

2.

Karl Aasmund Erøy

Samtalen AS

39:55

+0:39

3.

Tom Pettersen

KPP/Runners

45:36

+6:20

4.

Stig Hultgreen Karlsen

Oppsal IF

53:54

+14:38

5.

Jon Foss

Friskis&Svettis

58:28

+19:12

6.

Stein Myhre

Oslo Sporveiers BIL

1:01:25

+22:09

7.

Helge Stenseth

DNK

1:20:23

+41:07

8.

Kjetil Eliesen

Canon

1:28:57

+49:41

9.

Arild Lund

NORGES BANK

1:55:17

+1:16:01

Klasse: H60-64(KORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Vidar Berteig

EasyPetro

39:06

+0:00

2.

Roar Bjordal

Oppsal IF

51:12

+12:06

3.

Knut G Karlsen

Omega AS

52:00

+12:54

4.

Hasse Bergstrøm

Ski VG Skole

53:39

+14:33

5.

Jørn Bue Olsen

JBO-prosjektledelse

54:52

+15:46

6.

Terje Stensholm

TV2

57:03

+17:57

7.

Helge Bjaaland

ELLE BIL

57:15

+18:09

8.

Knut Erik Østengen

Thales BIL

1:01:44

+22:38

9.

Egil Huseth

Kamp Vestheim

1:05:39

+26:33

10.

Knut Krosby

NEPTUN

1:06:01

+26:55

11.

Kay Olav Gustavsen

PRIVAT

1:08:47

+29:41

12.

Per Nermo

COWI BIL

1:11:58

+32:52

13.

Geir Trøan

TELENOR

1:12:46

+33:40

Klasse: H65-69(EKORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Trond Wettergreen

Andvord

41:35

+0:00

2.

Juul Sverre Stener

OPIL

41:52

+0:17

3.

Einar Skåre

Brevpost

51:16

+9:41

4.

Arne Holmgren

OPIL

51:19

+9:44

5.

Per Erik Sørensen

Haugerud

57:27

+15:52

6.

Tor Sandby

Skattedirektoratet

58:51

+17:16

7.

Roar Gudding

VETBIL

59:19

+17:44

8.

Arne Michelsen

Eikner Sten industrier

1:02:43

+21:08

9.

Per Haugen

NEDERMAN

1:08:49

+27:14

10.

Kaare Solhjell

Privat

1:09:11

+27:36

11.

Oddvar Mella

PRIVAT

1:11:15

+29:40

12.

Bjørn Sandelien

Vegdirektoratets IF

1:28:12

+46:37

Arrang

Knut Møgedal

Aker Solutions

Klasse: H70-74(EKORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Øystein Madsen

GE Healthcare

45:55

+0:00

2.

Sven Erik Rognes

Universitetet i Oslo

47:56

+2:01

3.

Sigfred Fagervik

Thales

50:11

+4:16

4.

Eyvind Aas

GEOFORM

54:23

+8:28

5.

Bjørn Elvevold

Oslo Lærerne

56:14

+10:19

6.

Per Eric Ståhlbrand

OUS

1:01:41

+15:46

7.

Arne Øfsthus

FUGRO

1:05:02

+19:07

8.

Erik Haugros

LØRENSKOG KOMM

1:06:08

+20:13

9.

Jon C. Fougner

FUGRO

1:06:50

+20:55

10.

Annar Brustad

FOBIL

1:08:58

+23:03

11.

Arne Reistad

Alcatel-Lucent BIL

1:11:01

+25:06

12.

Hans Randen

KRAFT FOOD

1:11:41

+25:46

DSQ

Erich Sturm

Alcatel-Lucent BIL

1:08:12

87

Klasse: H75-79(EKORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Ronald Inglingstad

NORDEA

54:10

+0:00

2.

Hans Larsen

Privat

54:21

+0:11

3.

Ingvald Sevaldson

PERMAKEM

57:01

+2:51

4.

Kjell H. Eriksen

Norges Bank

57:13

+3:03

5.

Svein F Kvalheim

Oppegård

1:00:27

+6:17

6.

Arne Chr Scheie

PRIVAT

1:01:10

+7:00

7.

Helge Kvaase

HIAK

1:10:46

+16:36

8.

Einar Ersdal

Hydro Oslo

1:13:14

+19:04

9.

Tor E. Henriksen

Lillomarka OL

1:14:45

+20:35

10.

Aage Mella

SKD

1:15:56

+21:46

11.

Arnfinn Sjønnesen

Nittedal

1:16:50

+22:40

12.

Harald Birkeland

OUS

1:17:02

+22:52

13.

Per Woxen

SWEDA KJEMI

1:32:30

+38:20

Arrang

Tor Drage 

Aker Solutions

Klasse: H80-(EKORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Kjell Kristian Teigland

Privat

1:01:28

+0:00

2.

Magne Grande

FBI

1:10:09

+8:41

3.

Bjørn Larsson

Lillomarka O-lag

1:26:00

+24:32

4.

Torstein Bjerke

JIL Grorud

1:26:14

+24:46

5.

Bjarne Smaadahl

Kolbotn & Skimt OL

1:59:36

+58:08

DSQ

Helge Monsrud

Raumar O-Lag

1:22:39

95 79

Klasse: NÅ(ÅPEN-C&N)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Anne Kristine Amble

COWI BIL

1:10:44

+0:00

2.

Liv Simonsen

Privat

1:26:02

+15:18

3.

Tor Simonsen

Privat

1:26:51

+16:07

Klasse: ÅE(EKORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Kaia Solland

Statnett BIL

1:23:37

+0:00

2.

Monica Syrdal

Hjort

1:28:29

+4:52

3.

Marit Larsen

Statnett BIL

1:33:12

+9:35

Klasse: ÅK(KORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Per Johansson

PRIVAT

45:30

+0:00

2.

Lars Arnesen

Det Norske Oljeselskap

54:41

+9:11

3.

Sigbjørn Sørbotn

Statnett BIL

1:01:41

+16:11

4.

Torstein Schjelle

AIMIT

1:02:29

+16:59

5.

Bernt Iversen

Vegdirektoratets IF

1:19:28

+33:58

6.

Runar Mykletun

Kappelen Antikvariat

1:49:58

+1:04:28

7.

Vidar Antonsen

Statens VEGVESEN

2:02:33

+1:17:03

DSQ

Morten Sørlie

AimIT AS

48:06

93 91 79 80 82 83 84 87 92

DSQ

Louise Wiman

PRIVAT

55:09

91 79 80 82 83 84 87 92 249

DSQ

Nina Gilberg

Statens VEGVESEN

1:01:45

91 79 80 82 83 84 87 92 249

DSQ

Torkel Langballe

Ensure

1:07:50

80 82 83 84 87 92

DSQ

Ann Kristin Raanaas

Statens VEGVESEN

1:56:03

83

Klasse: ÅM(MELLOM-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Rune Egeland

PRIVAT

1:12:40

+0:00

2.

Svein Erik Egeland

PRIVAT

1:40:23

+27:43

DSQ

Lars Benestad

Grane

1:05:14

84 87 88 90 91 92

DSQ

Odd Klettli

BSK

1:16:45

81 83 84 87 88 90 91 92

Klasse: ÅL(LANG-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Arne Vilberg

KLP FORSIKRING

1:06:58

+0:00

Klasse: ÅB(ÅPEN-B)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Annemarie Eriksen

KOLL

48:00

+0:00

2.

Erik Lykseth

Statens VEGVESEN

52:41

+4:41

3.

Arild Sundt

Statens veivesen

53:38

+5:38

4.

Marie Fossum

PRIVAT

57:23

+9:23

5.

Jenny Byvald

PRIVAT

1:08:07

+20:07

DSQ

Tor Andre Iversen

PRIVAT

40:00

109 119 121 130 135

DSQ

Aksel Arnesen

Bekkelaget

1:05:26

105 109 119 121 130


Send inn korreksjon

Sist oppdatert:

17 august 2012, 08:08:02

Arrangør:

OBIK Orientering

Antall deltagere:

162

Antall startet:

162