Resultater Strekktider Grafisk (Opek) 
Dataeksport
Brikkesys.no

KM lang Buskerud 25. august 2012

Klasse: N-åpen

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

Sverre Strand

Lierbygda OL

15:52

Ingrid Bogen Arenth

IF Sturla

15:14

Oda Isnes Tyse

Eiker OL

19:11

Martin Nøkleby Melling

Ringerike OL

24:00

Hedda Wessel Pettersen

Berger og Svelvik OL

34:14

Vetle Lysaker Norbom

Konnerud IL

19:26

Nora Christine Hansen

Røyken OL

30:28

Sunniva Morlandsto

Eiker OL

25:58

Even Skram Trømborg

Kongsberg OL

25:33

Reno Pape

Konnerud IL

18:09

Hege Herø

Eiker OL

19:08

Kristoffer Hübschler

IF Sturla

20:21

Ola G. Pettersen

Berger og Svelvik OL

35:11

DNS

Eivind Bogen Arenth

IF Sturla

DNS

Sindre Ulsaker

Hemsedal IL

Klasse: D -10

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Åsne Haavengen

Kongsberg OL

23:15

+0:00

2.

Mathilde Sæter Flesseberg

Kongsberg OL

31:40

+8:25

3.

Konstanse Moholth

Kongsberg OL

32:42

+9:27

Klasse: D 11-12

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Marlin Haavengen

Kongsberg OL

18:22

+0:00

2.

Mari Landro Svingheim

Konnerud IL

21:59

+3:37

3.

Anniken Ranvik

Konnerud IL

22:28

+4:06

4.

Kjersti Tønnessen Bergstøl

Kongsberg OL

23:25

+5:03

5.

Ingvild Tronstad Andersen

Kongsberg OL

23:45

+5:23

6.

Sarah Wøllo

Kongsberg OL

24:57

+6:35

7.

Andrea Ranvik

Konnerud IL

25:00

+6:38

8.

Thea Charlotte Hansen

Røyken OL

25:48

+7:26

9.

Marte Karine Larsen

Kongsberg OL

26:25

+8:03

10.

Vilja Solberg Ohrvik

Konnerud IL

26:43

+8:21

11.

Tuva Aas Stræte

Ringerike OL

26:48

+8:26

12.

Kathinka Rogstad

Kongsberg OL

27:45

+9:23

13.

Tale Strand

Kongsberg OL

27:56

+9:34

14.

Helene Eger

Kongsberg OL

28:56

+10:34

15.

Guri Hulbak

Hemsedal IL

29:26

+11:04

16.

Stine Elene Hole

Konnerud IL

29:43

+11:21

17.

Amanda Skyttersæter Saugerud

Konnerud IL

30:05

+11:43

18.

Oda Gjerdahl

Berger og Svelvik OL

32:08

+13:46

19.

Andrea Vanebo

Kongsberg OL

33:16

+14:54

20.

Jenni Storhaug

Konnerud IL

41:53

+23:31

Brutt

Julie Henriette Arnesen

Konnerud IL

Klasse: D 11-12N

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Silje Morlandstø

Eiker OL

15:58

+0:00

Klasse: D 13-14

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Tilla Farnes Hennum

Lierbygda OL

26:55

+0:00

2.

Synne Strand

Lierbygda OL

27:58

+1:03

3.

Ane Dyrkorn

Eiker OL

30:15

+3:20

4.

Anne Willkommen Eiken

Kongsberg OL

31:02

+4:07

5.

Aurora Moholth

Kongsberg OL

32:16

+5:21

6.

Kristin Smeby

Kongsberg OL

32:29

+5:34

7.

Idunn Haavengen

Kongsberg OL

36:09

+9:14

8.

Thea Dyrkorn

Eiker OL

36:58

+10:03

9.

Elin Ulsaker

Hemsedal IL

38:30

+11:35

10.

Kornelia Lønning Brurberg

IF Sturla

38:37

+11:42

11.

Rikke Hjelseth Larsen

Kongsberg OL

47:55

+21:00

12.

Kristiane Rogstad

Kongsberg OL

52:34

+25:39

DNS

Thea Sildnes Baklid

Konnerud IL

DNS

Sigrid Bredde Vig

IF Sturla

Klasse: D 13-16C

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Ingvild Marie Haug

Konnerud IL

22:22

+0:00

2.

Thea Kristine Morlandstø

Eiker OL

22:48

+0:26

3.

Anna Isnes Tyse

Eiker OL

36:53

+14:31

Klasse: D 15-16

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Ingunn Egeberg Vári

IF Sturla

37:40

+0:00

2.

Siri Moholth

Kongsberg OL

48:17

+10:37

3.

Åsne Skram Trømborg

Kongsberg OL

51:53

+14:13

4.

Hanna E. Andersen

Eiker OL

53:04

+15:24

5.

Silje Arntzen

Lierbygda OL

59:30

+21:50

6.

Nora Skyttersæter Saugerud

Konnerud IL

1:06:11

+28:31

7.

Caroline Bergman

Konnerud IL

1:12:20

+34:40

DSQ

Guro Jordheim

Hemsedal IL

1:21:13

105 61 62 100

DNS

Ida Rongved

Ringerike OL

Klasse: D 17-A kort

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Kari Strand

Lierbygda OL

45:17

+0:00

2.

Eirin Mathiesen

Ringerike OL

51:46

+6:29

3.

Anne Guro Nøkleby

Ringerike OL

55:45

+10:28

4.

Sissel Rudningen

Hemsedal IL

1:02:04

+16:47

5.

Signe-Lise Jordheim

Hemsedal IL

1:02:58

+17:41

6.

Tove Beate Jelstad

Modum OL

1:05:22

+20:05

7.

Ann-Karin Lesteberg

Kongsberg OL

1:07:31

+22:14

8.

Nina Haugen

Eiker OL

1:08:11

+22:54

9.

Nina Hansen-Møllerud

Kongsberg OL

1:14:58

+29:41

10.

Solveig Kongsrud

Modum OL

1:21:11

+35:54

11.

Jane Rødder

Kongsberg OL

1:36:46

+51:29

DSQ

Torun Dyrkorn

Eiker OL

1:06:30

105 61 62 100

DSQ

Ellen Grønlund

Ringerike OL

1:24:54

102 105 61

DNS

Hilde Kathrine Moe Hillestad

Hemsedal IL

Klasse: D 17-C

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Ingrid Løset

Ringerike OL

47:12

+0:00

2.

Jorunn Skram Trømborg

Kongsberg OL

50:56

+3:44

3.

Anne-Berit H. Larsen

Kongsberg OL

1:00:39

+13:27

4.

Hilde Moholth

Kongsberg OL

1:23:36

+36:24

Klasse: D 17-N

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Ping Ouyang

Ringerike OL

1:25:37

+0:00

Klasse: D 17-18

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Tonje Kvamme Dahl

Ringerike OL

1:08:38

+0:00

2.

Marte Mestvedthagen

Hemsedal IL

1:09:25

+0:47

3.

Kristine Grønlund

Ringerike OL

1:14:12

+5:34

4.

Trine D. Kihle

Ringerike OL

1:23:09

+14:31

5.

Thea Kleiven

Ringerike OL

1:25:10

+16:32

Klasse: D 19-20

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Eirin Haugen

Eiker OL

1:30:12

+0:00

Klasse: D 21-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Ellen Moen

Nydalens SK

1:22:50

+0:00

2.

Lone Brochmann

Eiker OL

1:24:08

+1:18

3.

Ane Baldishol Brevig

Røyken OL

1:34:38

+11:48

4.

Marianne Solheim Sandberg

Modum OL

1:37:14

+14:24

5.

Tine Hansen

Modum OL

1:37:32

+14:42

6.

Kari Strand

Kongsberg OL

1:38:53

+16:03

7.

Inger Anita Tollehaug

Eiker OL

2:13:02

+50:12

Klasse: D 40-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Ingrid Kvistad

Kongsberg OL

54:55

+0:00

2.

Beth Nicolaysen

Kongsberg OL

59:52

+4:57

3.

Sissel Skovly

Ringerike OL

1:02:32

+7:37

4.

Anita Sørensen Drage

Kongsberg OL

1:05:43

+10:48

5.

Line Skjevik Arnevik

Ringerike OL

1:06:28

+11:33

6.

Unn Hilde Heggedal

Kongsberg OL

1:06:36

+11:41

7.

Kari Jussie Lønning

IF Sturla

1:07:59

+13:04

8.

Hilde Hovdenak

Modum OL

1:14:26

+19:31

9.

Anne Mia Olsen

Modum OL

1:23:08

+28:13

10.

Barbara Willkommen Eiken

Kongsberg OL

1:27:47

+32:52

11.

Ida Syversen

Røyken OL

1:29:21

+34:26

12.

Kristin Eger

Kongsberg OL

1:38:21

+43:26

13.

Elisabeth Hetlevik

Kongsberg OL

1:41:28

+46:33

14.

Kristin Sørensen

IF Sturla

1:59:31

+1:04:36

DNS

Mette Eline Heimstad

Ringerike OL

DNS

Hanne Bredde Vig

IF Sturla

Klasse: D 50-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Helle Egeberg Vári

IF Sturla

44:40

+0:00

2.

Gunhild Hennum

Lierbygda OL

47:20

+2:40

3.

Sirpa Lilja

Modum OL

48:09

+3:29

4.

Helga Haverstad

Lierbygda OL

48:46

+4:06

5.

Ragnhild Elsrud Hultgreen

Ringerike OL

51:07

+6:27

6.

Helen Gåsvik

Lierbygda OL

57:32

+12:52

7.

Gro Hege Ludvigsen

Måren OK

57:42

+13:02

8.

Aud Kjemperud

Eiker OL

59:14

+14:34

9.

Eva Syversen

Røyken OL

1:01:25

+16:45

10.

Hilde Storløkken

Kongsberg OL

1:02:19

+17:39

11.

Unn Disch Kihle

Ringerike OL

1:02:20

+17:40

12.

Cathrine Norvik

Røyken OL

1:09:29

+24:49

13.

Elisabeth Holth Johannessen

Røyken OL

1:31:34

+46:54

Klasse: D 60-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Linda Verde

IF Sturla

47:34

+0:00

2.

Birgitte Bekkelund

Røyken OL

1:08:31

+20:57

Klasse: D 70-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Lisa Sørenssen

Røyken OL

1:48:45

+0:00

DSQ

Torunn Hege Frøvoll

IF Sturla

29:58

107 102 109 61 100 249

DNS

Rannveig Sommerhein

OK Horten

Klasse: H -10

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Vetle Drage

Kongsberg OL

25:32

+0:00

2.

Atle Nikolai Wøllo

Kongsberg OL

30:58

+5:26

3.

Halvor Rudningen

Hemsedal IL

31:04

+5:32

4.

Johan Eger

Kongsberg OL

32:02

+6:30

5.

Jørgen Nøkleby Melling

Ringerike OL

36:38

+11:06

DSQ

Vegard Tronstad Andersen

Kongsberg OL

30:59

100

DNS

Olav Lund

Kongsberg OL

Klasse: H 11-12

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Aslak Heimdal

Konnerud IL

17:28

+0:00

2.

Oskar Arnevik

Ringerike OL

17:47

+0:19

3.

Sindre Lysaker Norbom

Konnerud IL

24:43

+7:15

4.

Nicolai Harvik

Konnerud IL

28:42

+11:14

5.

Benjamin Weeden Horstad

Kongsberg OL

34:09

+16:41

6.

Sverre Graffer

Ringerike OL

42:33

+25:05

Klasse: H 11-12N

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Erlend Steen Klokkerud

Eiker OL

15:42

+0:00

Klasse: H 13-14

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Sturla Frydenlund

IF Sturla

23:53

+0:00

2.

Jørgen Baklid

Konnerud IL

26:11

+2:18

3.

Tord Strand

Kongsberg OL

26:15

+2:22

4.

Sander Arntzen

Lierbygda OL

26:56

+3:03

5.

Sander Arnevik

Ringerike OL

28:17

+4:24

6.

Håvard Landro Svingheim

Konnerud IL

28:29

+4:36

7.

Joar Gjerdahl

Berger og Svelvik OL

30:20

+6:27

8.

Gard Dahlen

Kongsberg OL

30:35

+6:42

9.

Anders Løset

Ringerike OL

34:15

+10:22

10.

Håkon Lund

Kongsberg OL

36:15

+12:22

11.

Olav Heggelund

Lierbygda OL

39:26

+15:33

12.

Ole Jørgen Bogen Arenth

IF Sturla

44:02

+20:09

13.

Henrik Herø

Eiker OL

1:03:37

+39:44

DSQ

Nicolai Hübschle

IF Sturla

39:29

76

DNS

Henrik André Larsen

Kongsberg OL

DNS

Andres Rudningen

Hemsedal IL

Klasse: H 13-16C

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Vegard Eek

Konnerud IL

20:57

+0:00

DNS

Kasper Fuhre Myhre

Kongsberg OL

DNS

Henrik Haug

Kongsberg OL

DNS

Sveinar Lunde Soldal

Kongsberg OL

Klasse: H 15-16

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Audun Heimdal

Konnerud IL

43:52

+0:00

2.

Ola Jordheim

Hemsedal IL

53:33

+9:41

3.

Jakob Mestvedthagen

Hemsedal IL

57:04

+13:12

4.

Håvard Bakke

Ringerike OL

1:03:59

+20:07

5.

pål Spone

Modum OL

1:08:50

+24:58

6.

Håvard Ulsaker

Hemsedal IL

1:10:04

+26:12

7.

Toralf Grande

Kongsberg OL

1:10:54

+27:02

8.

Vebjørn Røtvold

Kongsberg OL

1:45:00

+1:01:08

DNS

Kaspar Lilja

Modum OL

DNS

Trygve Heggedal

Kongsberg OL

DNS

Truls Sildnes Baklid

Konnerud IL

Klasse: H 17-A kort

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Jonas Sommerstad Juveli

Lillomarka OL

44:17

+0:00

2.

Ola Lesteberg

Kongsberg OL

47:25

+3:08

3.

Morten Bergman

IF Sturla

1:11:34

+27:17

4.

Terje Mestvedthagen

Hemsedal IL

1:24:40

+40:23

5.

Roger Andre Vanebo

Kongsberg OL

1:26:53

+42:36

6.

Terje Ulla Eiken

Kongsberg OL

1:38:37

+54:20

7.

Narve J. Brenna

Hemsedal IL

1:52:07

+1:07:50

DSQ

Håvard W. Pettersen

Berger og Svelvik OL

1:18:52

97 107

Klasse: H 17-C

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Kristian Nøss

Røyken OL

40:24

+0:00

2.

Eigil Solberg Smørås

Konnerud IL

46:03

+5:39

3.

Kjetil Jacobsen

Hamar OK

47:03

+6:39

4.

Ivar Mikal Tyse

Eiker OL

52:30

+12:06

DSQ

Trond Morlandstø

Eiker OL

24:53

60 78 55 87 100 249

DNS

Lars-Erik Østerud

Eiker OL

Klasse: H 17-18

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Sigur Heggedal

Kongsberg OL

50:17

+0:00

2.

Mathias Drage

Kongsberg OL

53:28

+3:11

3.

Lars Henrik Thon

IF Sturla

1:23:29

+33:12

4.

Tord E. Andersen

Eiker OL

1:53:36

+1:03:19

DSQ

Yngvar Høimyr Solberg

IF Sturla

5:38

84 92 96 97 107 100 249

DSQ

Håvard Myhre

Kongsberg OL

54:56

97 107

Klasse: H 21-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Eivind Resser

Kongsberg OL

1:22:13

+0:00

2.

Lars-Inge Arnevik

Ringerike OL

1:23:44

+1:31

3.

Bjørn Haavengen

Kongsberg OL

1:24:43

+2:30

4.

Eirik Stærkeby Jelstad

Modum OL

1:40:45

+18:32

5.

Anders Beyer Brattli

Ringerike OL

1:48:33

+26:20

6.

Stian Jelstad

Modum OL

1:52:45

+30:32

DSQ

Philipp Haider

Østerrike

1:51:34

108 56 55 61 62

Klasse: H 40-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Odd Strand

Kongsberg OL

56:54

+0:00

2.

Vidar Strand

Lierbygda OL

59:16

+2:22

3.

Gjermund Røren

Eiker OL

1:03:40

+6:46

4.

Per Øivind Eger

Kongsberg OL

1:05:06

+8:12

5.

Endre Ulsaker

Hemsedal IL

1:08:24

+11:30

6.

Tibor Vári

IF Sturla

1:14:08

+17:14

7.

Helge Graffer

Ringerike OL

1:19:28

+22:34

8.

Bjørn-Willy Arntzen

Lierbygda OL

1:19:30

+22:36

9.

Håvard Klokkerud

Eiker OL

1:21:55

+25:01

10.

Roar Bye

Modum OL

1:23:48

+26:54

DSQ

Snorre Frydenlund

IF Sturla

46:59

97 107 100 249

DNS

Ingar Tollum Andersen

Kongsberg OL

Klasse: H 50-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Knut Edvard Helland

Ringerike OL

44:27

+0:00

2.

Leif Eriksson

Modum OL

45:46

+1:19

3.

Øyvind Drage

Kongsberg OL

46:20

+1:53

4.

Ole Johnny Petersen

Eiker OL

48:47

+4:20

5.

Kristian Kihle

Ringerike OL

49:42

+5:15

6.

Morten Dåsnes

Ringerike OL

49:50

+5:23

7.

Roar Grande

Kongsberg OL

51:23

+6:56

8.

Frode Løset

Ringerike OL

53:25

+8:58

9.

Øivind Myhre

Kongsberg OL

56:52

+12:25

10.

Geir Holm Gundersen

IF Sturla

57:10

+12:43

11.

Bjørn Victor Larsen

Kongsberg OL

1:00:07

+15:40

12.

Jan Morten Andersen

IF Sturla

1:00:08

+15:41

13.

Per Gunnar Dahl

Ringerike OL

1:00:53

+16:26

14.

Thor Inge Tollehaug

Eiker OL

1:02:52

+18:25

15.

Nils Erik Hulbak

Hemsedal IL

1:14:10

+29:43

16.

Morten Johannessen

Røyken OL

1:16:10

+31:43

17.

Rolf E. Andersen

Lierbygda OL

1:27:08

+42:41

DSQ

Jan Arild Rygg

Sande Sportsklubb

1:28:11

107

DNS

Kim Farnes Hansen

Lierbygda OL

Klasse: H 60-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Stein Turtumøygard

Måren OK

46:17

+0:00

2.

Finn Bjørtuft

Kongsberg OL

49:41

+3:24

3.

Leif Roger Hultgreen

Ringerike OL

50:45

+4:28

4.

Svein Grønhovd

Modum OL

51:03

+4:46

5.

Bård Stang

Modum OL

51:41

+5:24

6.

Runar Kirkerud

Eiker OL

52:47

+6:30

7.

Rolf Lunde

Eiker OL

53:49

+7:32

8.

Ole Johnny Bråthen

Lierbygda OL

1:11:18

+25:01

Klasse: H 65-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Åmund Tonna

Eiker OL

53:20

+0:00

2.

John Ivar Kjellevold

Modum OL

58:27

+5:07

3.

Per Kruke

Eiker OL

58:48

+5:28

4.

Helge Revhaug

Ringerike OL

1:01:22

+8:02

DNS

Lasse Vråle

IF Sturla

Klasse: H 70-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Bjørn W. Ludvigsen

IF Sturla

47:38

+0:00

2.

Elling Frøvoll

IF Sturla

53:13

+5:35

3.

Asbjørn Bræck

Kongsberg OL

59:04

+11:26

4.

Ivar Louis Berg

IF Sturla

1:04:55

+17:17

DNS

Steinar Ruud

Konnerud IL

DNS

Thorkild Thorkildsen

Modum OL

Klasse: H 75-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Tormod Høimyr

IF Sturla

48:45

+0:00

2.

Finn Åge Østern

Kongsberg OL

55:01

+6:16

3.

Ole Einar Dalen

Ringerike OL

56:36

+7:51

4.

Leiv Hope

Kongsberg OL

1:07:12

+18:27

DSQ

Birger Garberg

Ringerike OL

13:29

107 102 109 61 100 249


Send inn korreksjon

Sist oppdatert:

5 september 2012, 23:44:54

Arrangør:

Konnerud IL

Antall deltagere:

259

Antall startet:

235