Resultater Strekktider Grafisk (Opek) 
Dataeksport
Brikkesys.no

KM stafett Buskerud 26. august 2012

Klasse: D11-12

1.

Konnerud IL 6

 

45:35

 

1

Andrea Ranvik

24:37

4.

24:37

4.

1

Julie Henriette Arnesen

.

24:37

4.

DNS

2

Mari Landro Svingheim

20:58

3.

45:35

1.

2.

Kongsberg OL 1

 

45:37

 

1

Sarah Wøllo

25:09

7.

25:09

8.

2

Helene Eger

20:28

2.

45:37

2.

3.

Kongsberg OL 2

 

45:52

 

1

Tale Strand

22:11

2.

22:11

1.

2

Kjersti Tønnessen Bergstøl

23:41

6.

45:52

3.

4.

Konnerud IL 5

 

46:43

 

1

Anniken Ranvik

24:40

5.

24:40

6.

2

Vilja Solberg Ohrvik

22:03

5.

46:43

4.

5.

Kongsberg OL 7

 

46:45

 

1

Ingvild Tronstad Andersen

25:02

6.

25:02

7.

2

Kathinka Rogstad

21:43

4.

46:45

5.

6.

Kongsberg OL 3

 

49:14

 

1

Andrea Vanebo

30:43

9.

30:43

9.

2

Marlin Haavengen

18:31

1.

49:14

6.

7.

Konnerud IL 4

 

49:59

 

1

Stine Elene Hole

24:34

3.

24:34

2.

1

Jenni Storhaug

25:51

8.

24:34

2.

2

Amanda Skyttersæter Saugerud

25:25

7.

49:59

7.

Klasse: H11-12

1.

Konnerud IL / Kongsberg OL 11

 

41:15

 

1

Sølve Drage

23:00

1.

23:00

1.

1

Edvard Mortensen

27:34

3.

23:00

1.

2

Aslak Heimdal

18:15

1.

41:15

1.

DSQ

Konnerud IL 10

 

42:07

 

1

Sindre Lysaker Norbom

27:09

2.

27:09

3.

2

Nicolai Harvik

14:58

.

0:00

.

DSQ

DNS

Ringerike OL 8

 

0:00

 

1

.

0:00

.

DNS

2

.

0:00

.

DNS

DNS

Ringerike OL 9

 

0:00

 

1

.

0:00

.

DNS

2

.

0:00

.

DNS

Klasse: D13-16

1.

Lierbygda OL 12

 

1:22:28

 

1

Silje Arntzen

34:03

5.

34:03

5.

2

Synne Strand

22:10

1.

56:13

1.

3

Tilla Farnes Hennum

26:15

2.

1:22:28

1.

2.

Kongsberg OL 15

 

1:31:35

 

1

Kristin Sagosen Smeby

33:33

2.

33:33

2.

2

Idunn Haavengen

28:48

4.

1:02:21

3.

3

Aurora Moholth

29:14

3.

1:31:35

2.

3.

Kongsberg OL 13

 

1:31:57

 

1

Siri Moholth

33:30

1.

33:30

1.

2

Anneline Larsen

25:15

2.

58:45

2.

3

Åsne Skram Trømborg

33:12

4.

1:31:57

3.

4.

IF Sturla 16

 

1:32:25

 

1

Kornelia Lønning Brurberg

34:15

6.

34:15

6.

2

Sigrid Bredde Vig

32:12

6.

1:06:27

6.

3

Ingunn Egeberg Vári

25:58

1.

1:32:25

4.

5.

Eiker OL 17

 

1:36:53

 

1

Ane Dyrkorn

34:00

4.

34:00

4.

2

Thea Dyrkorn

28:23

3.

1:02:23

4.

3

Hanna E. Andersen

34:30

5.

1:36:53

5.

6.

Kongsberg OL 14

 

1:42:03

 

1

Anne Willkommen Eiken

33:39

3.

33:39

3.

2

Kristiane Rogstad

30:57

5.

1:04:36

5.

3

Rikke Hjelseth Larsen

37:27

6.

1:42:03

6.

7.

Konnerud IL 18

 

1:59:12

 

1

Nora Skyttersæter Saugerud

41:11

7.

41:11

7.

2

Ingvild Marie Haug

33:25

7.

1:14:36

7.

3

Caroline Bergman

44:36

7.

1:59:12

7.

Klasse: H13-16

1.

Konnerud IL 27

 

1:13:58

 

1

Jørgen Baklid

27:36

3.

27:36

3.

2

Håvard Landro Svingheim

23:53

4.

51:29

5.

3

Audun Heimdal

22:29

1.

1:13:58

1.

2.

Kongsberg OL 22

 

1:18:05

 

1

Tord Strand

27:47

6.

27:47

6.

2

Håkon Lund

22:56

1.

50:43

2.

3

Toralf Grande

27:22

2.

1:18:05

2.

3.

Hemsedal IL 24

 

1:18:29

 

1

Ola Jordheim

27:43

5.

27:43

5.

2

Håvard Ulsaker

23:03

2.

50:46

3.

3

Jakob Mestvedthagen

27:43

3.

1:18:29

3.

4.

Ringerike OL 25

 

1:22:54

 

1

Lars Grønlund

27:11

2.

27:11

2.

2

Anders Løset

24:26

5.

51:37

6.

3

Håvard Bakke

31:17

4.

1:22:54

4.

5.

Kongsberg OL 23

 

1:39:50

 

1

William Ekberg

36:59

7.

36:59

7.

2

Jørgen Teigen Søgård

27:01

7.

1:04:00

7.

3

Trygve Heggedal

35:50

5.

1:39:50

5.

6.

IF Sturla 21

 

1:42:11

 

1

Sturla Frydenlund

27:40

4.

27:40

4.

2

Nicolai Hübschle

23:43

3.

51:23

4.

3

Ole Jørgen Bogen Arenth

50:48

8.

1:42:11

6.

7.

Ringerike OL 26

 

1:57:06

 

1

Rikard Kammerud

42:57

9.

42:57

9.

2

Erlend Løvstakken

35:14

8.

1:18:11

8.

3

Sander Arnevik

38:55

6.

1:57:06

7.

8.

Modum OL 20

 

2:17:02

 

1

Erlend Andreas Nordbø

37:01

8.

37:01

8.

2

Petter Stenbro

52:20

9.

1:29:21

9.

3

Syver Røhnebæk Kongsrud

47:41

7.

2:17:02

8.

Brutt

Modum OL 19

 

50:14

 

1

Sigurd R?nning

25:14

1.

25:14

1.

2

Pål Spone

25:00

6.

50:14

1.

3

Kaspar Lilja

.

0:00

.

DNS

Brutt

Konnerud IL 28

 

1:00:16

 

1

Vegard Eek

1:00:16

.

0:00

.

DSQ

2

.

0:00

.

DNS

3

.

0:00

.

DNS

Klasse: D135

1.

Modum OL 47

 

2:19:42

 

1

Sirpa Lilja

43:28

2.

43:28

2.

2

Hanne Løver Thon

39:18

1.

1:22:46

1.

3

Tove Beate Jelstad

56:56

2.

2:19:42

1.

2.

IF Sturla 48

 

2:24:21

 

1

Helle Egeberg Vári

42:02

1.

42:02

1.

2

Linda Verde

46:27

2.

1:28:29

2.

3

Hanne Bredde Vig

55:52

1.

2:24:21

2.

3.

Ringerike OL 50

 

2:56:48

 

1

Eirin Mathiesen

46:12

3.

46:12

3.

2

Ellen Grønlund

1:06:21

4.

1:52:33

3.

3

Live Joronn Ytrehus

1:04:15

3.

2:56:48

3.

4.

Kongsberg OL 49

 

3:04:23

 

1

Eli Bonden Kjørsvik

49:34

4.

49:34

4.

2

Barbara Willkommen Eiken

1:03:44

3.

1:53:18

4.

3

Elisabeth Hetlevik

1:11:05

4.

3:04:23

4.

Klasse: D165

1.

Eiker OL 58

 

3:04:56

 

1

Aud Kjemperud

1:02:02

1.

1:02:02

1.

2

Kirsti Aas Olsen

1:05:12

1.

2:07:14

1.

3

Tove Møller

57:42

1.

3:04:56

1.

Klasse: H180

1.

Ringerike OL 60

 

1:59:17

 

1

Morten Dåsnes

35:42

1.

35:42

1.

2

Helge Revhaug

41:25

1.

1:17:07

1.

3

Torbjørn Nørbech

42:10

1.

1:59:17

1.

2.

IF Sturla 61

 

2:25:54

 

1

Bjørn W. Ludvigsen

44:21

2.

44:21

2.

2

Eirik Eriksen

49:11

2.

1:33:32

2.

3

Ivar Louis Berg

52:22

3.

2:25:54

2.

3.

Modum OL 59

 

2:40:30

 

1

John Ivar Kjellevold

56:00

3.

56:00

3.

2

Svein Grønhovd

53:13

3.

1:49:13

3.

3

Kjell Grønhovd

51:17

2.

2:40:30

3.

Klasse: H135

1.

Eiker OL 54

 

2:15:31

 

1

Gjermund Røren

43:33

3.

43:33

3.

2

Ole Johnny Petersen

42:48

1.

1:26:21

1.

3

Morten Berglia

49:10

4.

2:15:31

1.

2.

Kongsberg OL 53

 

2:16:51

 

1

Svein-Erik Søgård

43:19

2.

43:19

2.

2

Øyvind Drage

50:27

5.

1:33:46

3.

3

Roar Grande

43:05

2.

2:16:51

2.

3.

Ringerike OL 56

 

2:18:56

 

1

Kristian Kihle

43:08

1.

43:08

1.

2

Frode Løset

55:41

6.

1:38:49

5.

3

Knut Edvard Helland

40:07

1.

2:18:56

3.

4.

IF Sturla 55

 

2:24:38

 

1

Harald Thon

47:15

5.

47:15

5.

2

Geir Holm Gundersen

47:05

3.

1:34:20

4.

3

Arne Fossheim

50:18

5.

2:24:38

4.

5.

Lierbygda OL 52

 

2:24:52

 

1

Vidar Strand

47:09

4.

47:09

4.

2

Lars Heggelund

46:34

2.

1:33:43

2.

3

Gunhild Hennum

51:09

6.

2:24:52

5.

6.

IF Sturla 57

 

3:01:22

 

1

Espen Melheim

1:00:41

8.

1:00:41

8.

2

Nils Inge Brurberg

47:57

4.

1:48:38

6.

3

Snorre Frydenlund

1:12:44

7.

3:01:22

7.

7.

Modum OL 51

 

2:48:33

 

1

Roar Bye

50:52

6.

50:52

6.

2

Gjermund Rønning

1:13:49

8.

2:04:41

7.

3

Leif Eriksson

43:52

3.

2:48:33

6.

Omstart

Brutt

Modum OL 62

 

2:07:31

 

1

Jørn-Are Longfjeld

56:29

7.

56:29

7.

2

Truls Håkon Skjelbred

1:11:02

7.

2:07:31

8.

3

Vidar Andersen

.

0:00

.

Brutt

Klasse: D17

1.

Modum OL 29

 

2:18:58

 

1

Hilde Hovdenak

46:51

4.

46:51

4.

2

Heidi Mårtensson

39:32

2.

1:26:23

1.

3

Tine Hansen

52:35

2.

2:18:58

1.

2.

Kongsberg OL 32

 

2:19:14

 

1

Ingjerd Sommerstad

52:14

5.

52:14

5.

2

Ingrid Kvistad

37:57

1.

1:30:11

4.

3

Unn Hilde Heggedal

49:03

1.

2:19:14

2.

3.

Konnerud IL 37

 

2:22:24

 

1

Therese Haare

43:24

2.

43:24

2.

2

Veslemøy Solberg

44:53

4.

1:28:17

3.

3

Jessica Orr

54:07

3.

2:22:24

3.

4.

Eiker OL 34

 

2:26:33

 

1

Lone Brochmann

42:36

1.

42:36

1.

2

Eirin Haugen

44:34

3.

1:27:10

2.

3

Ida Solberg Svenne

59:23

6.

2:26:33

4.

5.

Røyken OL 31

 

2:38:12

 

1

Ane Baldishol Brevig

46:12

3.

46:12

3.

2

Ida Svanberg

46:17

6.

1:32:29

5.

3

Marita Weierud

1:05:43

8.

2:38:12

5.

6.

Kongsberg OL 36

 

2:39:50

 

1

Anita Sørensen Drage

56:44

6.

56:44

6.

2

Hilde Storløkken

46:15

5.

1:42:59

6.

3

Kari Strand

56:51

4.

2:39:50

6.

7.

Modum OL 30

 

2:56:25

 

1

Kine Hansen

1:08:24

7.

1:08:24

7.

2

Anna Mårtensson

50:14

8.

1:58:38

7.

3

Marianne Solheim Sandberg

57:47

5.

2:56:25

7.

8.

Ringerike OL 35

 

3:08:24

 

1

Thea Kleiven

1:20:09

8.

1:20:09

8.

2

Kristine Grønlund

46:59

7.

2:07:08

8.

3

Tonje Kvamme Dahl

1:01:16

7.

3:08:24

8.

Omstart

DSQ

Modum OL 33

 

3:01:36

 

1

Lill-Kristin Enger

1:20:21

9.

1:20:21

9.

2

Solveig Kongsrud

54:51

9.

2:15:12

9.

3

Ida Vik Presterud

46:24

.

0:00

.

DSQ

Klasse: H17

1.

Kongsberg OL 42

 

2:26:33

 

1

Eivind Resser

53:37

2.

53:37

2.

2

Odd Strand

40:56

1.

1:34:33

1.

3

Bjørn Haavengen

52:00

1.

2:26:33

1.

2.

Modum OL 39

 

2:37:20

 

1

Eirik Størkeby Jelstad

53:28

1.

53:28

1.

2

Erik Trøen

41:47

2.

1:35:15

2.

3

David Løver

1:02:05

3.

2:37:20

2.

3.

Kongsberg OL 44

 

2:41:40

 

1

Espen Røste

59:46

5.

59:46

5.

2

Per Øivind Eger

42:55

3.

1:42:41

3.

3

Ola Lesteberg

58:59

2.

2:41:40

3.

4.

Ringerike OL 46

 

2:58:47

 

1

Lars-Inge Arnevik

55:44

4.

55:44

4.

2

Geir Strande Syrrist

52:32

4.

1:48:16

4.

3

Anders Beyer Brattli

1:10:31

4.

2:58:47

4.

5.

Modum OL 40

 

3:03:41

 

1

Stian Jelstad

55:37

3.

55:37

3.

2

Lars Grønhovd

56:11

5.

1:51:48

5.

3

Karsten Alexander Kopland

1:11:53

5.

3:03:41

5.

DSQ

Kongsberg OL 43

 

2:27:24

 

1

Mathias Drage

52:39

.

0:00

.

DSQ

2

Håvard Myhre

41:47

.

0:00

.

3

Sigur Heggedal

52:58

.

0:00

.

DSQ

IF Sturla 45

 

3:01:08

 

1

Lars Henrik Thon

1:15:03

6.

1:15:03

6.

2

Lars Petter Johnsen

1:04:01

6.

2:19:04

6.

3

Yngvar Høimyr Solberg

42:04

.

0:00

.

DSQ

DNS

Modum OL 41

 

0:00

 

1

.

0:00

.

DNS

2

.

0:00

.

DNS

3

.

0:00

.

DNS

Klasse: N-åpen

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

Simen Aure Skogedal

Asker Skiklubb

48:58

Maren Aure Skogedal

Asker Skiklubb

51:31

Johannes Kihle

Konnerud IL

43:55

Tiril Kihle

Konnerud IL

44:19

Hedda Spangberg

Konnerud IL

35:38

Vetle Lysaker Norbom

Konnerud IL

40:59

Sara Martini

Asker Skiklubb

49:17

Ping Ouyang

Ringerike OL

45:09

Eivind Bogen Arenth

IF Sturla

49:41

DNS

Kristin Blindheim

Lillomarka OL

Klasse: D-10

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

Åsne Haavengen

Kongsberg OL

30:18

Konstanse Moholth

Kongsberg OL

34:11

Ida Kristine Nordvik

Asker Skiklubb

58:34

Ina Martini

Asker Skiklubb

58:08

Ingrid Bogen Arenth

IF Sturla

49:23

Solveig Hübschle

IF Sturla

1:12:15

Klasse: H-10

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

Vetle Drage

Kongsberg OL

36:18

Peder Bonden Kjørsvik

Kongsberg OL

38:34

Olav Lund

Kongsberg OL

36:15

Atle Nikolai Wøllo

Kongsberg OL

33:37

Kristoffer Hübschler

IF Sturla

45:01

DNS

Johan Eger

Kongsberg OL

Klasse: Direkte-A

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Bjørn Victor Larsen

Kongsberg OL

56:02

+0:00

2.

Una Glende Janson

Kristiansand OK

56:11

+0:09

3.

Bjørn Martini

Asker Skiklubb

57:56

+1:54

4.

Pål Skogedal

Asker Skiklubb

58:35

+2:33

5.

Bjørn Nordvik

Kolbotn og Skimt OL

1:05:03

+9:01

6.

Roy Gjerding

OK Moss

1:18:03

+22:01

7.

Terje Ulla Eiken

Kongsberg OL

1:38:09

+42:07

8.

Stein Erik Nordbø

Modum OL

1:39:30

+43:28

DSQ

Nina Hansen-Møllerud

Kongsberg OL

1:27:33

101

DNS

Ellen Aure Skogedal

Asker Skiklubb

Klasse: Direkte-C

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Silje Marie Nordvik

Asker Skiklubb

40:19

+0:00

2.

Jane Rødder

Kongsberg OL

46:54

+6:35

DSQ

Ann-Karin Lesteberg

Kongsberg OL

87 108 109 110 115 34 55 100 249


Send inn korreksjon

Sist oppdatert:

3 september 2012, 09:12:00

Arrangør:

Konnerud IL

Antall deltagere:

210

Antall startet:

196