Resultater Strekktider Grafisk (Opek) Grafisk (java)
OBIK ranking 2012Dataeksport
Brikkesys.no

OBIK P21 Ingierstrand KM 4. september 2012

Klasse: D17-34(KORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Maia Flood Kjeldsen

NCC

1:07:31

+0:00

Klasse: D35-44(KORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

Brutt

Milene Grifoni

Regensburg, DE

Klasse: D45-49(KORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Nina Elise Jørgensen

Steria

1:15:38

+0:00

Klasse: D55-59(EKORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Elle Melbye

Elle BIL

43:23

+0:00

2.

Eva Reistad

Alcatel-Lucent

1:14:58

+31:35

Klasse: D60-64(EKORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Marit Vågsnes

OUS BIL

55:43

+0:00

2.

Nina Kolberg

Bærum Kommune

1:03:27

+7:44

3.

Aud I Spjelkavik

FBI

1:27:40

+31:57

Arrang

Anitha Olsen

NORGES BANK

Klasse: D65-69(EKORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Kjersti Tho

Stabæk IF

43:21

+0:00

2.

Astri Rogstad

GE Healthcare

49:46

+6:25

3.

Ingrid Lome-Hagman

KOLBOTN &SKIMT

50:09

+6:48

4.

Sissel Olaisen

KOLbotn & Skimt OL

1:04:14

+20:53

5.

Brynhild Fanuelsen

Bærum sykehus

1:06:14

+22:53

6.

Wenche Bertelsen

Oslo LÆRERNE

1:09:48

+26:27

7.

Inger Elisabeth Kvaase

PRIVAT

1:13:17

+29:56

8.

Gerd Gullaksen

Esso Sport

1:25:20

+41:59

9.

Vera Sjølie

NORGES BANK

1:25:47

+42:26

Klasse: D70-74(EKORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Unni Drage 

Aker Solutions

49:56

+0:00

2.

Anne Lise Øfsthus

Asker SK

1:00:25

+10:29

3.

Ragnhild Krogvig

Kolbotn & Skimt OL

1:04:08

+14:12

4.

Turid Bratland

FOSSUM

1:10:55

+20:59

5.

Hjørdis Egner

OSLO ARKITEKTENE

1:17:27

+27:31

6.

Eva Nilsen

SKIFORENINGEN

1:39:42

+49:46

Klasse: H17-34(LANG-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Per Martin Rørvik

FBI

1:20:04

+0:00

Klasse: H35-44(LANG-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Christian Vogelsang

NIVA

56:18

+0:00

2.

Gard Lindseth

Nydalen SK

1:04:34

+8:16

3.

Olav Eide

SKBO

1:09:01

+12:43

4.

Asbjørn Aarvik

Statoil Oslo BIL

1:10:50

+14:32

5.

Peder Natvig

NORGES BANK

1:13:08

+16:50

DSQ

Eskil Dahlen

Telenor

22:59

44 45 46 47 48 49 50 51 100

Klasse: H45-49(MELLOM-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Svein Nygård

Norges Bank BIL

50:13

+0:00

2.

Einar Markhus

Norconsult

1:03:15

+13:02

3.

Arne M. Torgersen

Oslo kommune BIL

1:06:05

+15:52

4.

Roger Birkeland

Telenor BIL

1:07:02

+16:49

5.

Trond Westgaard

REC

1:13:31

+23:18

6.

Helge Vatn

Statoil Oslo BIL

1:18:08

+27:55

Arrang

Bjørne Syversten

NORGES BANK

Arrang

Jan Tore Henriksen

NORGES BANK

Klasse: H50-54(MELLOM-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Øystein Kildahl

AHS

53:35

+0:00

2.

Bjørn Solhjem

RSM Hasner

56:53

+3:18

3.

Ove Martinsen

Leithe&Christiansen

58:49

+5:14

4.

Bjørn Solbergseter

BILPOST

1:00:05

+6:30

5.

Bjørn Are Carlsson

BAC Consulting

1:01:45

+8:10

6.

Rune Teigland

Aas-Jakobsen

1:02:35

+9:00

7.

Olav Johannessen

DNB

1:06:34

+12:59

8.

Knud Bjørne-Larsen

Norsk Filmstudio

1:08:47

+15:12

9.

Richard Zeiner-Gundersen

Fossum IF

1:21:15

+27:40

10.

Per Kaarby

Overtoppen

1:22:00

+28:25

11.

Iain Mcleod

FuGRO

1:32:31

+38:56

12.

Hallvard Bjørgum

DNV

1:42:46

+49:11

DSQ

Pål Therkelsen

Privat

23:20

43 63 64 47 48 49 50 51 100

Klasse: H55-59(KORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Terje Mathisen

Statoil Oslo BIL

41:40

+0:00

2.

Are Eriksen

OSI

50:41

+9:01

3.

Reidar Fossum

Asker Skiklubb

51:00

+9:20

4.

Dag Haugland

Oslo kommune BIL

51:23

+9:43

5.

Ivar Refsland

Universitetet Oslo

57:40

+16:00

6.

Stein Myhre

Oslo Sporveiers BIL

57:58

+16:18

7.

Tom Pettersen

KPP/Runners

1:01:14

+19:34

8.

Stig Hultgreen Karlsen

Oppsal IF

1:01:20

+19:40

9.

Jon Fredriksen

FOBIL

1:07:53

+26:13

10.

Jon Foss

Friskis&Svettis

1:09:41

+28:01

11.

Ketil Eliesen

Canon

1:19:13

+37:33

12.

Helge Stenseth

DNK

1:21:43

+40:03

13.

Arild J. Lund

NORGES BANK

1:31:19

+49:39

Arrang

Bent Vale

NORGES BANK

Klasse: H60-64(KORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Vidar Berteig

EasyPetro

47:54

+0:00

2.

Odd Eide-Fredriksen

Kamp Vestheim

59:02

+11:08

3.

Geir Trøan

TELENOR

1:01:18

+13:24

4.

Egil Huseth

Kamp Vestheim

1:02:13

+14:19

5.

Per Nermo

COWI BIL

1:02:47

+14:53

6.

Knut G Karlsen

Omega AS

1:05:21

+17:27

7.

Tore Ringerike

DNB

1:06:49

+18:55

8.

Knut Krosby

NEPTUN

1:07:03

+19:09

9.

Reidar Kierulf

RKP

1:11:39

+23:45

10.

Bjørn Spjelkavik

FBI

1:15:21

+27:27

11.

Harald Wibye

WDS

1:29:53

+41:59

DSQ

Roar Bjordal

Oppsal IF

5:29

36 43 47 42 49 50 51 100

Klasse: H65-69(EKORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

John Thomas Petersen

Nordea Bank Norge

35:56

+0:00

2.

Jon Færden

Kredinor

36:07

+0:11

3.

Einar Skåre

Brevpost

42:04

+6:08

4.

Knut Erik Østengen

Thales BIL

42:18

+6:22

5.

Knut Møgedal

Aker Solutions

42:52

+6:56

6.

Juul Sverre Stener

OPIL

45:25

+9:29

7.

Kjell Stenstadvold

Hydro Oslo

48:49

+12:53

8.

Bjørn Sandelien

Vegdirektoratets IF

49:17

+13:21

9.

Per Erik Sørensen

Haugerud

50:56

+15:00

10.

Knut Tore Solheim

FUGRO

51:49

+15:53

11.

Thor Erik Aas

DNB

52:21

+16:25

12.

Trond Wettergreen

Andvord

52:52

+16:56

13.

Kaare Solhjell

Privat

59:57

+24:01

14.

Klaus Engen

Innovasjon Norge

1:08:03

+32:07

15.

Tom Ibsen

OUS

1:12:10

+36:14

16.

Oddvar Mella

PRIVAT

1:16:08

+40:12

Klasse: H70-74(EKORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Einar Hem

lillomarka ol

37:42

+0:00

2.

Bjørn Egner

OSLO ARKITEKTENE

39:30

+1:48

3.

Helge Bjaaland

ELLE BIL

40:00

+2:18

4.

Øystein Madsen

GE Healthcare

45:18

+7:36

5.

Erik Haugros

LØRENSKOG KOMM

57:43

+20:01

6.

Arne Reistad

Alcatel-Lucent BIL

58:51

+21:09

7.

Erich Sturm

Alcatel-Lucent BIL

59:40

+21:58

8.

Sigfred Fagervik

Thales

1:00:56

+23:14

9.

Sven Erik Rognes

Universitetet i Oslo

1:01:25

+23:43

10.

Per Eric Ståhlbrand

OUS

1:03:43

+26:01

11.

Jon C. Fougner

FUGRO

1:20:08

+42:26

12.

Hans Petter Jensen

Privat

1:22:57

+45:15

13.

Bjørn Gunnerød

Asker Skiklubb

1:31:07

+53:25

14.

Georg Gullaksen

Esso Sport

1:34:34

+56:52

15.

Arne Øfsthus

FUGRO

1:34:35

+56:53

DSQ

Annar Brustad

FOBIL

44:32

37 48 49

Klasse: H75-79(EKORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Svein F Kvalheim

Oppegård

50:39

+0:00

2.

Helge Kvaase

HIAK

58:17

+7:38

3.

Arne Chr Scheie

PRIVAT

58:57

+8:18

4.

Einar Hoff

NORCONSULT

1:00:01

+9:22

5.

Kjell H. Eriksen

Norges Bank

1:00:43

+10:04

6.

Aage Øyvann

Hydro Oslo

1:06:30

+15:51

7.

Ronald Inglingstad

NORDEA

1:09:39

+19:00

8.

Tor Drage 

Aker Solutions

1:19:48

+29:09

9.

Einar Ersdal

Hydro Oslo

1:25:12

+34:33

DSQ

Svein Forthun

Kolbotn & Skimt OL

42:02

48 49 50 51 100

DSQ

Harald Birkeland

OUS

44:30

36 37 48 49

DSQ

Ingvald Sevaldson

PERMAKEM

58:21

37

Klasse: H80-(EKORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Bjørn Larsson

Lillomarka O-lag

1:16:00

+0:00

2.

Ole Sannes

Lillomarka OL

1:48:55

+32:55

DSQ

Kjell Kristian Teigland

Privat

47:09

37 48 49 50 51 100

Klasse: NÅ(ÅPEN-N)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Mille Gunnerød

Asker Skiklubb

35:14

+0:00

2.

Aksel Arnesen

Bekkelaget

39:36

+4:22

3.

Bjørg Kvalshaug

SSB

59:11

+23:57

Klasse: ÅE(EKORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Arne Klaveness

Aker Solutions

54:20

+0:00

2.

Olav Torgersen

Bækkelagets Spkl.

59:40

+5:20

3.

Carl Einar Traaen

Traaen

1:06:38

+12:18

4.

Rikke Gåsholt

UiO

1:09:14

+14:54

Klasse: ÅK(KORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Per Johansson

PRIVAT

1:10:58

+0:00

2.

Lars Arnesen

Det Norske Oljeselskap

1:12:55

+1:57

DSQ

Kjetil Jacobsen

Hamar OK

34:44

43 47 42 49 50 51

Klasse: ÅM(MELLOM-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Atgeir Takle

GLT

58:39

+0:00

2.

Bjørn Erik Gunnerød

Asker Skiklubb

1:11:36

+12:57

3.

Lars Benestad

Grane

1:17:38

+18:59

Klasse: ÅL(LANG-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Per Karlsson

Fredrikstad

1:16:20

+0:00


Send inn korreksjon

Sist oppdatert:

4 september 2012, 21:21:03

Arrangør:

OBIK Orientering

Antall deltagere:

139

Antall startet:

139