Resultater Strekktider Grafisk (Opek) 
ABIK Romerike Ranking 2012Dataeksport
Brikkesys.no

ABIK R12 - Ekerud 10. september 2012

Klasse: D35-44(KORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Mariann Hauge

FFI

1:35:51

+0:00

Klasse: D60-64(EKORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

Arrang

Kirsti Blomdal

LØRENSKOG KOMM

Klasse: H17-34(LANG-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

John Eivind Presterud

Fet O-Lag

1:21:24

+0:00

2.

Henrik Kjønnerød

FFI

1:23:40

+2:16

3.

Bendik Ekseth

Fet O-Lag

1:30:38

+9:14

4.

Anders Alstad

FFI

1:39:15

+17:51

Klasse: H35-44(LANG-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Frode Lillevold

FFI

1:15:38

+0:00

Klasse: H45-49(MELLOM-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Øyvind Grandum

FFI

1:06:18

+0:00

Klasse: H55-59(KORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Dag Haugland

Oslo kommune BIL

46:01

+0:00

Arrang

Bjørn Torp

Lørenskog kommune

Klasse: H60-64(KORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Vidar Berteig

EasyPetro

38:15

+0:00

2.

Kjell Hobøl

SKBIL

42:18

+4:03

3.

Magne Osmundsen

NILU

55:27

+17:12

Klasse: H65-69(EKORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Juul Sverre Stener

OPIL

31:46

+0:00

2.

Oddvar Mella

PRIVAT

1:38:31

+1:06:45

Klasse: H70-74(EKORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

Arrang

Erik Haugros

LØRENSKOG KOMM

Klasse: H75-79(EKORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Aage Mella

Skattedirektoratet

1:01:38

+0:00

Klasse: NÅ(ÅPEN-N)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Ellen Kvåle

Rælingen vdg

29:53

+0:00

2.

Tor Simonsen

Privat

41:56

+12:03

3.

Liv Simonsen

Privat

43:04

+13:11

DSQ

Helene Kittelsen

Kjeller skole

44:00

145

Klasse: ÅK(KORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Joachim Reitan

FFI

1:07:00

+0:00


Send inn korreksjon

Sist oppdatert:

26 september 2012, 15:18:44

Arrangør:

ABIK Romerike Orientering

Antall deltagere:

22

Antall startet:

22