Klasse: D12N | ||||||||
Plass | Navn | Klubb | Tid | Etter | Min/km | |||
1. | Ida Norvik | Asker | 19:01 | +0:00 | ||||
2. | Mille Gunnerød | Asker | 22:10 | +3:09 | ||||
Klasse: D13-14 | ||||||||
Plass | Navn | Klubb | Tid | Etter | Min/km | |||
1. | Stine Njåstein | Tyrving, IL | 35:10 | +0:00 | ||||
2. | Anna Gøhlman | Tyrving, IL | 50:31 | +15:21 | ||||
Klasse: D17Kort | ||||||||
Plass | Navn | Klubb | Tid | Etter | Min/km | |||
1. | Siri Spjelkavik | Meteorologen | 53:47 | +0:00 | ||||
DSQ | Kjetil Østvold | PWC Bil | 50:20 | 46 | ||||
Klasse: D17-34Aktiv | ||||||||
Plass | Navn | Klubb | Tid | Etter | Min/km | |||
1. | Ida Brænden | PRIVAT | 1:16:31 | +0:00 | ||||
Klasse: D35-39 | ||||||||
Plass | Navn | Klubb | Tid | Etter | Min/km | |||
1. | Ida Neergård Sletten | NYDALEN | 54:23 | +0:00 | ||||
Klasse: D45-49 | ||||||||
Plass | Navn | Klubb | Tid | Etter | Min/km | |||
1. | Marianne Njåstein | Tyrving, IL | 44:22 | +0:00 | ||||
2. | Nina Elise Jørgensen | Steria | 1:07:37 | +23:15 | ||||
Klasse: D55-59 | ||||||||
Plass | Navn | Klubb | Tid | Etter | Min/km | |||
1. | Aud Gran | Tyrving, IL | 39:03 | +0:00 | ||||
Klasse: D65-69 | ||||||||
Plass | Navn | Klubb | Tid | Etter | Min/km | |||
1. | Kjersti Tho | Stabæk IF | 37:37 | +0:00 | ||||
2. | Astri Rogstad | GE Healthcare | 46:52 | +9:15 | ||||
3. | Elisabeth Ibsen | UiO | 50:15 | +12:38 | ||||
4. | Brynhild Fanuelsen | Bærum sykehus | 1:06:34 | +28:57 | ||||
5. | Sidsel Sandelien | STATENS VEGVESEN | 1:07:16 | +29:39 | ||||
Klasse: D17-34Bedrift | ||||||||
Plass | Navn | Klubb | Tid | Etter | Min/km | |||
1. | Guro Kolberg | Tyrving, IL | 54:40 | +0:00 | ||||
2. | Frøydis Aakenes | Statoil Oslo BIL | 1:07:40 | +13:00 | ||||
Klasse: H12N | ||||||||
Plass | Navn | Klubb | Tid | Etter | Min/km | |||
1. | Ullern Speidergruppe | Speidern | 30:44 | +0:00 | ||||
Klasse: H17Kort | ||||||||
Plass | Navn | Klubb | Tid | Etter | Min/km | |||
1. | Øyvind Steinbekken | ODALEN | 35:03 | +0:00 | ||||
2. | Bjørn Nordvik | Kolbotn & Skimt OL | 52:56 | +17:53 | ||||
3. | Svein Kummen | MULTICONSULT BIL | 54:35 | +19:32 | ||||
4. | Dag Langseth | Ringnes | 54:48 | +19:45 | ||||
5. | Karsten Borge | AIMIT AS | 1:00:37 | +25:34 | ||||
6. | Svein Tryti | GE Oil&Gass | 1:13:02 | +37:59 | ||||
7. | Talleiv Omtveit | Telenor | 1:13:22 | +38:19 | ||||
8. | Olav Omtveit | Telenor BIL | 1:13:29 | +38:26 | ||||
DSQ | Torstein Schjelle | Aimit AS | 46:26 | 48 31 32 38 33 39 40 58 150 | ||||
DSQ | Nils Løw | Aimit AS | 1:23:07 | 32 38 33 39 40 58 | ||||
DSQ | Morten Sørlie | Eimit AS | 1:33:41 | 48 31 32 38 33 39 40 58 | ||||
Klasse: H17-34Aktiv | ||||||||
Plass | Navn | Klubb | Tid | Etter | Min/km | |||
1. | Gunnar A Fiskum | Tyrving, IL/NTNUI | 56:04 | +0:00 | ||||
2. | Bente Landmark | Fossum IF | 1:23:09 | +27:05 | ||||
Klasse: H35-44 | ||||||||
Plass | Navn | Klubb | Tid | Etter | Min/km | |||
1. | Christian Vogelsang | NIVA | 51:07 | +0:00 | ||||
2. | Olav Eide | SKBO | 53:15 | +2:08 | ||||
3. | Asbjørn Aarvik | Statoil Oslo BIL | 54:37 | +3:30 | ||||
4. | Svein Nygård | Norges Bank BIL | 56:37 | +5:30 | ||||
5. | Inge Gunnes | Norconsult | 1:04:13 | +13:06 | ||||
6. | Tor Ringstad | Cisco | 1:08:28 | +17:21 | ||||
7. | Lars Grande | FBI | 1:09:19 | +18:12 | ||||
8. | Hallvard Koren | Moss OK | 1:11:34 | +20:27 | ||||
9. | Lasse Nederhoed | NRK | 1:27:45 | +36:38 | ||||
Klasse: H45-49 | ||||||||
Plass | Navn | Klubb | Tid | Etter | Min/km | |||
1. | Jan Tore Henriksen | Norges Bank BIL | 45:50 | +0:00 | ||||
2. | Bjørn Erik Gunnerød | Asker Skiklubb | 48:32 | +2:42 | ||||
3. | Simen Kjær Haugberg | NYDALEN | 54:46 | +8:56 | ||||
4. | Einar Markhus | Norconsult | 58:13 | +12:23 | ||||
5. | Terje Melsom | Fossum IF | 58:51 | +13:01 | ||||
6. | Atgeir Takle | GLT | 1:00:24 | +14:34 | ||||
7. | Roger Birkeland | Telenor BIL | 1:00:30 | +14:40 | ||||
8. | Trond Westgaard | REC | 1:08:42 | +22:52 | ||||
Klasse: H50-54 | ||||||||
Plass | Navn | Klubb | Tid | Etter | Min/km | |||
1. | Bjørn Solbergseter | BILPOST | 49:49 | +0:00 | ||||
2. | Bjørn Solhjem | RSM Hasner | 50:56 | +1:07 | ||||
3. | Bjørn Henning Grandal | Tyrving, IL | 53:31 | +3:42 | ||||
4. | PÃ¥l Therkelsen | Privat | 53:32 | +3:43 | ||||
5. | Rune Teigland | Aas-Jakobsen | 54:06 | +4:17 | ||||
6. | Per Morten Lefdal | OEC Consulting | 55:40 | +5:51 | ||||
7. | Knut Anders Løken | Fossum IF | 58:29 | +8:40 | ||||
8. | PÃ¥l Woldstad Hanssen | BDO BIL | 1:02:34 | +12:45 | ||||
9. | Bjørn Are Carlsson | BAC Consulting | 1:06:35 | +16:46 | ||||
10. | Knud Bjørne-Larsen | Norsk Filmstudio | 1:09:02 | +19:13 | ||||
11. | Ivar Refsland | Universitetet Oslo | 1:12:49 | +23:00 | ||||
12. | Morten Kongsberg | Tyrving, IL | 1:38:45 | +48:56 | ||||
Klasse: H55-59 | ||||||||
Plass | Navn | Klubb | Tid | Etter | Min/km | |||
1. | Terje Mathisen | Statoil Oslo BIL | 36:54 | +0:00 | ||||
2. | Are Eriksen | OSI | 38:50 | +1:56 | ||||
3. | Tormod Øvergaard | Intero | 42:15 | +5:21 | ||||
4. | Dag Haugland | Oslo kommune BIL | 45:34 | +8:40 | ||||
5. | Jon Foss | Friskis&Svettis | 55:17 | +18:23 | ||||
6. | Richard Blom | FBI | 55:19 | +18:25 | ||||
Klasse: H60-64 | ||||||||
Plass | Navn | Klubb | Tid | Etter | Min/km | |||
1. | Vidar Berteig | EasyPetro | 35:19 | +0:00 | ||||
2. | Hasse Bergstrøm | Ski VG Skole | 43:35 | +8:16 | ||||
3. | Kjell Røkke | Reinertsen | 45:31 | +10:12 | ||||
4. | Egil Huseth | Kamp Vestheim | 46:45 | +11:26 | ||||
5. | Helge Lye | Tyrving, IL | 49:58 | +14:39 | ||||
6. | Odd Eide-Fredriksen | Kamp Vestheim | 51:58 | +16:39 | ||||
7. | Roar Bjordal | Oppsal IF | 53:09 | +17:50 | ||||
8. | Reidar Kierulf | RKP | 59:59 | +24:40 | ||||
9. | Bjørn Spjelkavik | FBI | 1:03:47 | +28:28 | ||||
10. | Per Nermo | Cowi BIL | 1:04:54 | +29:35 | ||||
11. | PÃ¥l Benjaminsen | Kamp/Vestheim | 1:09:01 | +33:42 | ||||
Klasse: H65-69 | ||||||||
Plass | Navn | Klubb | Tid | Etter | Min/km | |||
1. | Juul Sverre Stener | OPIL | 27:09 | +0:00 | ||||
2. | Trond Wettergreen | Andvord | 33:53 | +6:44 | ||||
3. | Einar Skåre | Brevpost | 36:03 | +8:54 | ||||
4. | Kjell Stenstadvold | Hydro Oslo | 36:29 | +9:20 | ||||
5. | Knut Møgedal | Aker Solutions | 38:48 | +11:39 | ||||
6. | Klaus Engen | Innovasjon Norge | 43:05 | +15:56 | ||||
7. | Tom Ibsen | OUS | 48:48 | +21:39 | ||||
8. | Arne Klaveness | Aker Solutions | 49:13 | +22:04 | ||||
9. | Knut Tore Solheim | FUGRO | 53:42 | +26:33 | ||||
10. | Fredrik Kaltenborn | Kamp Vestheim | 1:01:15 | +34:06 | ||||
Klasse: H70-74 | ||||||||
Plass | Navn | Klubb | Tid | Etter | Min/km | |||
1. | Bjørn Egner | OSLO ARKITEKTENE | 33:42 | +0:00 | ||||
2. | Tor Ommundsen | Veritas | 36:16 | +2:34 | ||||
3. | Hans Petter Jensen | Privat | 42:12 | +8:30 | ||||
4. | Bjørn Gunnerød | Asker Skiklubb | 42:37 | +8:55 | ||||
5. | Annar Brustad | FOBIL | 42:48 | +9:06 | ||||
6. | Jon C. Fougner | FUGRO | 45:55 | +12:13 | ||||
7. | Svein Lie | Fossum IF | 47:26 | +13:44 | ||||
8. | Arne Øfsthus | FUGRO | 53:32 | +19:50 | ||||
9. | Steinar Ruud | Konnerud IF | 56:24 | +22:42 | ||||
10. | Sven Erik Rognes | Universitetet i Oslo | 57:26 | +23:44 | ||||
11. | Erich Sturm | Alcatel-Lucent BIL | 1:01:00 | +27:18 | ||||
DSQ | Per Eric Ståhlbrand | OUS | 54:59 | 58 | ||||
DSQ | Karl A Langerød | Asker Skiklubb | 1:04:50 | 58 | ||||
Klasse: H75-79 | ||||||||
Plass | Navn | Klubb | Tid | Etter | Min/km | |||
1. | Hans Larsen | Privat | 42:28 | +0:00 | ||||
2. | Tor Drage | Aker Solutions | 45:34 | +3:06 | ||||
3. | Per Gjermo | Asker Skiklubb | 50:14 | +7:46 | ||||
4. | Arne Chr Scheie | PRIVAT | 59:06 | +16:38 | ||||
5. | Svein Forthun | Kolbotn & Skimt OL | 1:01:13 | +18:45 | ||||
6. | Helge Kvaase | HIAK | 1:14:50 | +32:22 | ||||
DSQ | Tor E. Henriksen | Lillomarka OL | 1:31:59 | 33 | ||||
Klasse: H80 | ||||||||
Plass | Navn | Klubb | Tid | Etter | Min/km | |||
1. | Magne Grande | FBI | 57:19 | +0:00 | ||||
2. | Johan Theisen | KLP FORSIKRING | 1:01:31 | +4:12 | ||||
3. | Kjell Kristian Teigland | Privat | 1:06:01 | +8:42 | ||||
Klasse: D40-44 | ||||||||
Plass | Navn | Klubb | Tid | Etter | Min/km | |||
1. | Tone Kvåle | PRIVAT | 1:04:56 | +0:00 | ||||
Klasse: D50-54 | ||||||||
Plass | Navn | Klubb | Tid | Etter | Min/km | |||
1. | Sidsel Graff-Iversen | Fossum IF | 1:09:21 | +0:00 | ||||
Klasse: D60-64 | ||||||||
Plass | Navn | Klubb | Tid | Etter | Min/km | |||
1. | Nora Ursin | Bærum kommune BIL | 37:44 | +0:00 | ||||
2. | Marit VÃ¥gsnes | OUS BIL | 46:50 | +9:06 | ||||
3. | Nina Kolberg | Tyrving, IL | 48:52 | +11:08 | ||||
4. | Aud I Spjelkavik | FBI | 55:19 | +17:35 | ||||
Klasse: D70-74 | ||||||||
Plass | Navn | Klubb | Tid | Etter | Min/km | |||
1. | Anne Lise Øfsthus | Asker Sk | 46:33 | +0:00 | ||||
2. | Turid Bratland | FOSSUM | 51:13 | +4:40 | ||||
3. | Eva Nilsen | SKIFORENINGEN | 53:57 | +7:24 | ||||
4. | Unni Drage | Aker Solutions | 57:33 | +11:00 | ||||
5. | Astrid Kvamme | Heming/Njård | 1:07:32 | +20:59 | ||||
6. | Hjørdis Egner | OSLO ARKITEKTENE | 1:48:42 | +1:02:09 |
Sist oppdatert: | 14 september 2012, 05:52:37 |
Arrangør: | |
Antall deltagere: | 123 |
Antall startet: | 123 |