Resultater Strekktider Grafisk (Opek) Grafisk (java)
OBIK ranking 2012Dataeksport
Brikkesys.no

OBIK P25 Snippen 18. september 2012

Klasse: D35-44(KORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Audrun Utskarpen

OSI-Orientering

55:00

+0:00

2.

Marit B Eithun

Nittedal O-lag

59:10

+4:10

Klasse: D45-49(KORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Nina Elise Jørgensen

Steria

1:19:50

+0:00

Klasse: D55-59(EKORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Aud Gran

TYRVING

49:08

+0:00

DSQ

Eva Reistad

Alcatel-Lucent

34 35 46 41 43 55 56 100

Klasse: D60-64(EKORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Nora Ursin

Bærum kom.

58:40

+0:00

2.

Marit Vågsnes

OUS BIL

1:23:46

+25:06

DSQ

Nina Kolberg

Bærum Kommune

19:29

35 46 41 43 55 56 100

Klasse: D65-69(EKORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Kjersti Tho

Stabæk IF

1:17:48

+0:00

2.

Astri Rogstad

GE Healthcare

1:24:19

+6:31

DSQ

Liv Solland

Vianova

1:39:25

34 35 46 41 43 55 56 100

Klasse: D70-74(EKORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Anne Lise Øfsthus

Asker SK

1:16:48

+0:00

2.

Unni Drage 

Aker Solutions

1:19:09

+2:21

DSQ

Astrid Kvamme

Heming/Njård

1:05:53

43 55 56

Klasse: H35-44(LANG-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Christian Vogelsang

NIVA

1:06:34

+0:00

2.

Asbjørn Aarvik

Statoil Oslo BIL

1:18:36

+12:02

3.

Johannes Skaar

Nittedal

1:20:44

+14:10

4.

Lasse Nederhoed

NRK

1:32:32

+25:58

5.

Marius Burmo

PRIVAT

1:42:40

+36:06

6.

Kjell Arne Håland

PRIVAT

1:43:42

+37:08

DSQ

Tor Ringstad

Cisco

26:11

33 34 35 36 37 40 41 43 55 100

DSQ

Hallvard Koren

OK Moss

1:08:17

37 40 41

DSQ

Christian Jomaas

FOSSUM

1:10:43

37 40 41

DSQ

Tore Bredalen

Nittedal

1:19:22

100

DSQ

Svein Kummen

MULTICONSULT BIL

1:20:35

37 40 43 55 100

Arrang

Frank Tenfjord

Thales BIL

Arrang

Martin Veastad

Thales

Klasse: H45-49(MELLOM-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Trond Westgaard

REC

1:22:50

+0:00

DSQ

Uno Hanslien

Bilpost

42:32

34 35 46 45 48 43 55 56 100

Klasse: H50-54(MELLOM-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Bjørn Solbergseter

BILPOST

59:51

+0:00

2.

Øystein Kildahl

AHS

1:09:35

+9:44

3.

Ivar Refsland

Universitetet Oslo

1:09:39

+9:48

4.

Rune Teigland

Aas-Jakobsen

1:09:51

+10:00

5.

Knut Anders Løken

Fossum IF

1:16:58

+17:07

6.

Pål Therkelsen

Privat

1:17:16

+17:25

7.

Bjørn Are Carlsson

BAC Consulting

1:19:15

+19:24

8.

Bjørn Solhjem

RSM Hasner

1:20:19

+20:28

9.

Morten Kongsberg

Tyrving, IL

1:23:51

+24:00

10.

Richard Zeiner-Gundersen

Fossum IF

1:33:35

+33:44

11.

Knud Bjørne-Larsen

Norsk Filmstudio

1:46:39

+46:48

Klasse: H55-59(KORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Tormod Øvergaard 

Intero

47:41

+0:00

2.

Are Eriksen

OSI

49:18

+1:37

3.

Dag Haugland

Oslo kommune BIL

54:29

+6:48

4.

John Hansen

AB PIL

55:18

+7:37

5.

Bård Natvig

Universitetet i Oslo BIL

57:15

+9:34

6.

Stein Myhre

Oslo Sporveiers BIL

1:02:51

+15:10

7.

Jon Foss

Friskis&Svettis

1:10:38

+22:57

8.

Richard Blom

FBI

1:19:16

+31:35

9.

Bjørn Rossow

Thales

1:22:07

+34:26

10.

Reidar Vifstad

TYRVING

1:25:21

+37:40

11.

Stig Hultgreen Karlsen

Oppsal IF

1:30:23

+42:42

Klasse: H60-64(KORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Hasse Bergstrøm

Ski VG Skole

1:01:38

+0:00

2.

Øyvin A. Brøymer

Intertrade Shipping

1:02:44

+1:06

3.

Per Nermo

COWI BIL

1:07:49

+6:11

4.

Egil Huseth

Kamp Vestheim

1:11:02

+9:24

5.

Per Magnus

FHI

1:12:17

+10:39

6.

Reidar Kierulf

RKP

1:28:53

+27:15

Klasse: H65-69(EKORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Juul Sverre Stener

OPIL

49:08

+0:00

2.

Knut Møgedal

Aker Solutions

52:46

+3:38

3.

Einar Skåre

Brevpost

57:33

+8:25

4.

Klaus Engen

Innovasjon Norge

1:01:51

+12:43

5.

Tom Ibsen

OUS

2:00:52

+1:11:44

DSQ

John Fanavoll

IF Kamp Vestheim

34 35 46 41 43 55 56 100

DSQ

Oddvar Mella

PRIVAT

1:01:23

34 35 46 41 43 55 56

Arrang

Knut Erik Østengen

Thales BIL

Klasse: H70-74(EKORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Bjørn Egner

OSLO ARKITEKTENE

50:43

+0:00

2.

Sven Erik Rognes

Universitetet i Oslo

1:02:45

+12:02

3.

Bjørn Gunnerød

Asker Skiklubb

1:03:35

+12:52

4.

Sturle Hånes

GeoFORM

1:03:46

+13:03

5.

Øystein Madsen

GE Healthcare

1:09:03

+18:20

6.

Jon C. Fougner

FUGRO

1:29:55

+39:12

DSQ

Annar Brustad

FOBIL

41:27

34 35 46 41 43 55 56

DSQ

Arne Øfsthus

FUGRO

44:38

43 55 56 100

DSQ

Hans Petter Jensen

Privat

1:04:38

46 43 55 56

Arrang

Arne Reistad

Alcatel-Lucent BIL

Klasse: H75-79(EKORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Tor Drage 

Aker Solutions

1:02:34

+0:00

2.

Hans Larsen

Privat

1:14:18

+11:44

3.

Ronald Inglingstad

NORDEA

1:19:17

+16:43

4.

Svein F Kvalheim

Oppegård

1:22:52

+20:18

5.

Per Gjermo

Asker SK

1:25:44

+23:10

6.

Tor E. Henriksen

Lillomarka OL

2:07:10

+1:04:36

DSQ

Svein Forthun

Kolbotn & Skimt OL

43:56

34 35 46 41 55 56

DSQ

Harald Birkeland

OUS

55:07

46 41 55 56

Klasse: H80-(EKORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Magne Grande

FBI

1:30:57

+0:00

Klasse: NF(LETT-N)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Sondre Grasbekk Pedersen

Nittedal

32:24

+0:00

2.

Axel Aalde

Nydalens Skiklub

34:00

+1:36

Klasse: BÅ-kort

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Oda E Paulsen

Nittedal

1:35:53

+0:00

DSQ

Nicolai Arnesen

HEMING

54:11

49 57 70

DSQ

Jens Anderson

SWECO

57:40

100

Klasse: ÅE(EKORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Katarzyna Najman

Sweco

1:08:28

+0:00

2.

Kjetil Jacobsen

Hamar OK

1:11:15

+2:47

3.

Fredrik Kaltenborn

Kamp Vestheim

1:47:25

+38:57

DSQ

Oddrun Helen Hagen

Sweco Norge

39:55

34 35 46 41 43 55

Klasse: ÅK(KORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Knut Aalde

Sweco Norge

42:55

+0:00

2.

Kyrre Gran

Sweco Norge

52:31

+9:36

3.

Øyvind Bakke

SWECO GRØNER

58:59

+16:04

4.

John Thomas Petersen

Nittedal

1:01:19

+18:24

DSQ

Kimme Arnesen

SWECO GRØNER

32:27

37 41 50 56 100

Klasse: ÅM(MELLOM-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Lars Bredalen

Nittedal

1:11:02

+0:00

2.

Lars Gustav Rogne

Nittedal

1:17:36

+6:34

DSQ

Bjørn Erik Gunnerød

Asker Skiklubb

57:52

33


Send inn korreksjon

Sist oppdatert:

18 september 2012, 21:17:05

Arrangør:

OBIK Orientering

Antall deltagere:

101

Antall startet:

101