Resultater Strekktider Grafisk (Opek) Grafisk (java)
Dataeksport
Brikkesys.no

O-VM stafett 22. september 2012

Klasse: H<150

1.

Vegspretten (Region vest) 1

 

1:46:54

 

1

Erik Lima

33:25

2.

33:25

2.

2

Svein Sivertsen

40:30

1.

1:13:55

1.

3

Bjørn Alsaker

32:59

1.

1:46:54

1.

2.

Mainnfolk fra nord (Region nord) 1

 

2:21:11

 

1

Jan-Hugo Hanssen

30:31

1.

30:31

1.

2

Egil B. Hammer

1:00:00

2.

1:30:31

2.

3

Andreas Persson

50:40

2.

2:21:11

2.

3.

Teambirger 1

 

4:17:27

 

1

Vidar Antonsen

1:30:52

3.

1:30:52

3.

2

Arild Andenæs

1:38:58

3.

3:09:50

3.

3

Pål Aanerød Ellingsen

1:07:37

3.

4:17:27

3.

Klasse: H>150

1.

Hordaveg (Region vest) 1

 

1:32:41

 

1

Kjell Erik Myre

29:12

1.

29:12

1.

2

Erik Johannessen

34:48

2.

1:04:00

2.

3

Torgeir Strand

28:41

2.

1:32:41

2.

2.

Sør-Trøndelag (Region midt) 1

 

2:04:34

 

1

Svein Hove

43:01

4.

43:01

4.

2

Åge Sivertsen

50:05

4.

1:33:06

3.

3

Jon Arne Klemetsaune

31:28

3.

2:04:34

3.

3.

Hamar - God gammel årgang (Region øst) 1

 

2:07:27

 

1

Ola Molstad

45:25

5.

45:25

5.

2

Sissel Ravnsborg

49:55

3.

1:35:20

4.

3

Øivind Magne Rogndalen

32:07

4.

2:07:27

4.

4.

Hordaveg (Region vest) 2

 

2:11:54

 

1

Olav Lofthus

40:28

3.

40:28

3.

2

Jan Olav Jellestad

55:05

5.

1:35:33

5.

3

Anja Wannag

36:21

5.

2:11:54

5.

5.

Hordaveg (Region vest) 3

 

3:29:29

 

1

Trond Hollekim

45:29

6.

45:29

6.

2

Arild Hegrenæs

1:08:45

6.

1:54:14

6.

3

Jan Olav Skogland

1:35:15

6.

3:29:29

6.

6.

Rappføttene (Hele landet)

 

1:21:37

 

1

Tore Hansen

30:27

2.

30:27

2.

2

Ingar Hals

24:24

1.

54:51

1.

3

Morten Rannem

26:46

1.

1:21:37

1.

Omstart

Klasse: Mix

1.

Arrangørene (Vegdirektoratet)

 

57:00

 

1

Jan Fredrik Lund

35:33

4.

35:33

4.

2

Morten Rannem

21:27

1.

57:00

1.

2.

Østfold-mix (Region øst) 1

 

1:13:29

 

1

Tonje Holm

26:10

2.

26:10

2.

2

Alexander Palacio

47:19

3.

1:13:29

2.

3.

Vegspretten (Region vest) 2

 

1:16:14

 

1

Svein Mæle

34:54

3.

34:54

3.

2

Steinar Amundsen

41:20

2.

1:16:14

3.

4.

Vegdirektoratet Mix 1

 

1:30:28

 

1

Heidi Bjordal

25:25

1.

25:25

1.

2

Gudmund Nilsen

1:05:03

5.

1:30:28

4.

5.

Søta bror (Region øst) 3

 

2:08:00

 

1

Louise Wiman

38:18

6.

38:18

6.

2

Erik Skiaker Lykseth

1:29:42

6.

2:08:00

5.

6.

Team Full Kontroll 2

 

2:08:28

 

1

Arild Sundt

1:19:34

8.

1:19:34

8.

2

Ann Kristin Raanaas

48:54

4.

2:08:28

6.

DSQ

Region øst 1

 

1:12:17

 

1

Niklas Eriksson

38:04

5.

38:04

5.

2

Nina Gilberg

34:13

.

0:00

.

DSQ

DSQ

Østfold-mix (Region øst) 2

 

1:47:30

 

1

Margrete Vefferstad

1:09:03

.

0:00

.

DSQ

2

Lars Erik Holmsen

38:27

.

0:00

.

DSQ

DSQ

Vegspretten (Region vest) 3

 

2:08:18

 

1

Torkild Åkerset

52:08

7.

52:08

7.

2

Terje Hodne Nilsen

1:16:10

.

0:00

.

DSQ

DSQ

Balsfjord (Region nord) 1

 

2:25:13

 

1

Jan-Frode Sanner

1:13:50

.

0:00

.

DSQ

2

Felipe Aas Alvarez

1:11:23

.

0:00

.

Klasse: Damer

1.

Skogstjernene (Region vest) 1

 

1:54:04

 

1

Marianne Skulstad

58:34

1.

58:34

1.

2

Hilde Kristine Revå

55:30

1.

1:54:04

1.


Send inn korreksjon

Sist oppdatert:

23 september 2012, 22:35:41

Arrangør:

OBIK Orientering

Antall deltagere:

49

Antall startet:

49