Resultater Strekktider Grafisk (Opek) 
Tour de Trondheim 2012Dataeksport
Brikkesys.no

Tour de Trondheim: Mellomdistanse m/ ungsomsløp 9 22. september 2012

Klasse: N-åpen

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

Ada Bredeveien Loe

Freidig

29:30

Nikolai Renolen

Wing OK

22:03

128

Solveig Louise Nissen

Freidig

25:04

Silje Marie Nissen

Freidig

24:57

Iver Dalsaune Thun

Freidig

38:16

Kari Linnea Mediaas

Wing OK

31:18

Ane Malene Kolstad

Freidig

21:08

Ella Sandstad

Freidig

31:43

Mathea Spets Storhov

Freidig

17:56

Una Kittilsen

Freidig

36:54

Tora Kittilsen

Freidig

36:48

Eskil Ellefsen

Freidig

34:56

Sigrid Haugskott

OL Trollelg

22:48

Ella Fiskum Ness

Freidig

29:32

Sverre Hellevik

Freidig

33:38

Jostein Tørum Haugerud

Wing OK

57:53

Hallvord Hellevik

Freidig

29:25

Oskar Krondrud

Malvik IL

22:37

Vebjørn Bekken

Malvik IL

39:28

Emil Grønli

SPK Freidig

32:26

Gaute Wolf Hansen

Wing OK

58:03

Vetle G Eikra

SPK Freidig

37:37

DSQ

Vemund Mølnvik

Freidig

21:00

141

DNS

Vegard Ulseth Sylte

Freidig

DNS

Emma Dalsaune Thun

Freidig

15:16

DNS

Erik Williams Strømsnes

Malvik IL

DNS

Elise Ye Lunde

Malvik IL

Klasse: D -10

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Frida Haugskott

OL Trollelg

20:04

+0:00

2.

Maren Viken

Byåsen IL

22:50

+2:46

3.

Mari Eidsmo

Freidig

27:09

+7:05

4.

Ingrid Longva

Byåsen IL

34:06

+14:02

Klasse: D 11-12

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Ragne Munkeby

Frol IL

21:58

+0:00

2.

Mari Andrea K Grevskott

Frol IL

22:16

+0:18

3.

Hedda Hoff Hagen

Byåsen IL

22:53

+0:55

4.

Lene Berg Hanssen

Byåsen IL

24:03

+2:05

5.

Kristine Gjersvold Haug

Freidig

24:37

+2:39

6.

Ane Bjørgum Valås

Byåsen IL

26:58

+5:00

7.

Ingrid Wanvik Krogstadmo

Selbu OK

27:06

+5:08

8.

Sarah Brynhildsen

Wing OK

27:57

+5:59

9.

Anna Renolen

Wing OK

28:03

+6:05

10.

Solveig Sæternes

Byåsen IL

28:55

+6:57

11.

Mona Ulseth Sylte

Freidig

33:40

+11:42

12.

Synne Viken

Byåsen IL

35:32

+13:34

Klasse: D 11-12N

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Mali Bredeveien Loe

Freidig

25:21

+0:00

2.

Hedda Viken

Byåsen IL

27:26

+2:05

3.

Mona Eggen Kongsbak

Wing OK

27:45

+2:24

Klasse: D 13-14

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Ragnhild Eide

Byåsen IL

29:11

+0:00

2.

Rikke Gjeitnes Dahle

Molde og Omegn IF

33:39

+4:28

3.

Maiken Økern Hågård

Stjørdals-Blink Orientering

34:10

+4:59

4.

Vilde Årøen Lykke

Emblem IL

35:55

+6:44

5.

Vera Melkild

Freidig

36:47

+7:36

6.

Emilie Liabakk Eriksen

Byåsen IL

38:04

+8:53

7.

Oda Q Fossum

Freidig

39:28

+10:17

8.

Marie Bakken Sørensen

Freidig

40:05

+10:54

9.

Ane Nielsen Solberg

Stjørdals-Blink Orientering

41:42

+12:31

10.

Line Sølberg

IL Leik

42:08

+12:57

11.

Helga Stenvik

Byåsen IL

42:45

+13:34

12.

Eldrid Bratsberg

Wing OK

46:38

+17:27

13.

Malin Sandstad

Freidig

46:42

+17:31

14.

Andrine Viken

Byåsen IL

47:24

+18:13

15.

Malin Opøien

OL Trollelg

48:00

+18:49

16.

Maria Ulseth Sylte

Freidig

48:37

+19:26

17.

Jorunn Leithe

Selbu OK

52:08

+22:57

18.

Marie Longva

Byåsen IL

1:00:22

+31:11

19.

Ingunn Augdal Fløvig

OK Nidarøst

1:06:00

+36:49

20.

Hege Lien

Selbu OK

1:21:05

+51:54

DNS

Pernille Opheim

Freidig

Klasse: D 13-16C

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Hanne Tørum Haugerud

Wing OK

26:57

+0:00

2.

Nora Skjæveland Utseth

Wing OK

27:41

+0:44

3.

Martine Klock Fleten

Wing OK

30:57

+4:00

4.

Ingrid Jensås

OL Trollelg

32:25

+5:28

5.

Kristin Hagen

OL Trollelg

33:42

+6:45

6.

Kristin Åsen

OL Trollelg

41:55

+14:58

7.

Marte Myhr Amundsen

Wing OK

48:52

+21:55

DSQ

Ane Haanæs

Byåsen IL

43:12

139

Klasse: D 15-16

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Gina Granstedt

Halden SK

32:22

+0:00

2.

Ingeborg Eide

Byåsen IL

33:43

+1:21

3.

Frida Sæther

Freidig

33:46

+1:24

4.

Kristin Helland-Hansen

IL Tyrving

33:47

+1:25

5.

Emma Arnesen

Byåsen IL

34:15

+1:53

6.

Marie Olaussen

Fredrikstad SK

34:41

+2:19

7.

Ingrid Lundanes

Emblem IL

34:43

+2:21

8.

Ingvild, Ytterhus Utengen

Byåsen IL

39:03

+6:41

9.

Sigrid Bjørgen

OL Vallset/Stange

39:16

+6:54

10.

Sigrid Wanvik Haugen

Stjørdals-Blink Orientering

39:26

+7:04

11.

Gina Mølnvik

Freidig

39:37

+7:15

12.

Marte Hoff Hagen

Byåsen IL

39:49

+7:27

13.

Sigrid Merete Moen Pedersli

OL Trollelg

44:33

+12:11

14.

Kristine Klock Fleten

Wing OK

45:41

+13:19

15.

Ane Svegård Bye

Byåsen IL

50:31

+18:09

16.

Maren Grande

Verdal OK

53:06

+20:44

17.

Pia Blake

Byåsen IL

58:59

+26:37

18.

Susanne Eide Haug

Stjørdals-Blink Orientering

59:26

+27:04

19.

Frida Opheim

Freidig

1:23:00

+50:38

DSQ

Ida Berg Hanssen

Byåsen IL

50:40

121 124 125 127

DSQ

Dorte Narum

OL Vallset/Stange

58:06

34 35 36 39 40 108 121 124 125 127

DNS

Kaja Bø Timestad

Freidig

Klasse: D 17-K

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Randi Johanne Skjerve

Frol IL

1:02:09

+0:00

DSQ

Eldbjørg Narum

Valset/stange

39:39

112 113 115 119 121 124 125 127 123

Klasse: D 17-18

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Eirin Svanøe-Hafstad

Steinkjer OK

48:31

+0:00

2.

Jorunn Kvakland

Freidig

48:47

+0:16

3.

Marie Wold Stavrum

Frol IL

51:51

+3:20

4.

Kajsa Stina Sandstad

Frol IL

59:39

+11:08

5.

Sigrid Solheim

Stjørdals-Blink Orientering

1:07:58

+19:27

6.

Kjersti Elisabeth Midtbø

Wing OK

1:10:03

+21:32

7.

Andrea Vindal

Wing OK

1:24:15

+35:44

DNS

Karen Oline Kolstad

Freidig

Klasse: D 40-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Gøril Eide

Byåsen IL

38:40

+0:00

2.

Mona Høiås Sæther

Freidig

40:24

+1:44

3.

Ingrid Gjersvold

Ålen IL

41:55

+3:15

4.

Marianne Lykke

Emblem IL

42:01

+3:21

5.

Kari Ulseth

Freidig

43:27

+4:47

6.

Margit Eide

Stjørdals-Blink Orientering

48:55

+10:15

7.

Elisabeth Sæthre

SPK Freidig

49:35

+10:55

8.

Mette Wanvik

Stjørdals-Blink Orientering

54:26

+15:46

9.

Hilde Forbord

Malvik IL

56:37

+17:57

10.

Nina-Beate Liabakk

Byåsen IL

1:00:32

+21:52

11.

Ellen Nielsen

Stjørdals-Blink Orientering

1:03:45

+25:05

12.

Anne-Lise Bratsberg

Wing OK

1:24:09

+45:29

DSQ

Sigrid Melkild

Freidig

47:07

115

DNS

Rine Hanssen

Byåsen IL

DNS

Mona J. Mølnvik

Freidig

Klasse: D 50-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Gerd Bjørseth

Krokstadøra IL

44:27

+0:00

2.

Turid Arnesen

Byåsen IL

50:52

+6:25

3.

Astrid Johansen

Stjørdals-Blink Orientering

1:19:57

+35:30

Klasse: D 60-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Liv Røe

Rudsbygd IL

58:01

+0:00

2.

Marie-Louice Karlsson

Nybro OK

1:07:03

+9:02

Klasse: D 70-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Inger E. Vamnes

Hamar OK

1:00:53

+0:00

Klasse: H -10

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Jens Husby

Malvik IL

28:08

+0:00

2.

Håkon Sæternes

Byåsen IL

31:31

+3:23

DSQ

Einar Eide

Byåsen IL

18:59

136

DNS

Mikkel Holt

Freidig

Klasse: H 11-12

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Morten Svendgård

OK Skøynar

19:44

+0:00

2.

Simen Spets Storhov

Freidig

20:16

+0:32

3.

Mats Eidsmo

Freidig

20:33

+0:49

4.

Lars Sandstad

Freidig

21:00

+1:16

5.

Vegard Kittilsen

Freidig

21:32

+1:48

6.

Jonas Grønli

Freidig

21:38

+1:54

7.

Petter Liabakk Eriksen

Byåsen IL

22:06

+2:22

8.

Jo Even Kolstad

Freidig

22:08

+2:24

9.

Kristian Fredrik Lynum

Freidig

26:17

+6:33

10.

Matias Nissen

Freidig

26:25

+6:41

11.

Martin Selmer

Freidig

27:18

+7:34

12.

Are Lodgaard

Byåsen IL

32:12

+12:28

13.

Jonas Vindal

Wing OK

32:19

+12:35

14.

Vegard Tørum Haugerud

Wing OK

39:27

+19:43

15.

Ludvig Williams Strømsnes

Malvik IL

41:18

+21:34

16.

Sverre Johansen

Freidig

44:05

+24:21

Klasse: H 11-12N

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Håkon Holstad

SPK Freidig

25:58

+0:00

2.

Vegard Mehammer Eidsmo

Wing OK

27:12

+1:14

Klasse: H 13-14

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Adrian Opheim

Freidig

27:14

+0:00

2.

Kjetil Mølnvik

Freidig

28:51

+1:37

3.

Håvard Eidsmo

Freidig

28:55

+1:41

4.

Leif Blake

Byåsen IL

32:49

+5:35

5.

Mathias Vindal

Wing OK

34:56

+7:42

6.

Øyvind Solheim

Stjørdals-Blink Orientering

41:38

+14:24

7.

Magnus Gjersvold Haug

Freidig

42:58

+15:44

8.

Even Svegård Bye

Byåsen IL

45:14

+18:00

9.

Anders Haugskott

OL Trollelg

46:53

+19:39

10.

Are Helle Mårdalen

Freidig

56:38

+29:24

11.

Odin Løvås

Freidig

1:23:53

+56:39

DNS

Sivert Bellingmo

OL Gaula

Klasse: H 13-16C

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Andreas Helland Eriksen

Wing OK

30:48

+0:00

2.

Sondre Mehammer Eidsmo

Wing OK

44:51

+14:03

Klasse: H 13-16N

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Mathias Hermstad

Freidig

20:30

+0:00

2.

Marius Bones

Freidig

21:37

+1:07

Klasse: H 15-16

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Øyvind Wiggen

Byåsen IL

36:42

+0:00

2.

Brage Jørum

Byåsen IL

37:27

+0:45

3.

Erlend Nilsen Sandnes

Emblem IL

38:23

+1:41

4.

Hallvard Seim Grøvlen

OL Trollelg

38:53

+2:11

5.

Arvid Lyngstad

Wing OK

39:35

+2:53

6.

Rein Helle Mårdalen

Freidig

40:22

+3:40

7.

Olav Andreas Remmen

OL Trollelg

41:59

+5:17

8.

Henrik Nielsen Solberg

Stjørdals-Blink Orientering

42:19

+5:37

9.

Johan Otto Munkeby

Frol IL

43:57

+7:15

10.

Kristian Nilsen Sandnes

Emblem IL

44:01

+7:19

11.

Asbjørn Midtbø

Wing OK

46:23

+9:41

12.

Endre Aaen

Stjørdals-Blink Orientering

48:30

+11:48

13.

Thor William Skånøy

Byåsen IL

50:29

+13:47

14.

John Gederaas Kanstad

Wing OK

51:20

+14:38

15.

Preben Antonsen

Byåsen IL

53:52

+17:10

16.

Johannes Løvås

Byåsen IL

1:02:14

+25:32

17.

Johan Bakken Sørensen

Freidig

1:03:22

+26:40

18.

Torbjørn Lunde

Malvik IL

1:22:12

+45:30

DSQ

Johannes Midtbø

Wing OK

55:54

116

DSQ

Brynjar Forseth

OL Trollelg

1:01:46

113

DSQ

Martin Løvås

OK Nidarøst

1:10:34

72 40 106 111 113 116 119 120 121 125 126

DNS

Nils Ola Kvam

Freidig

DNS

Åsmund Stenvik

Byåsen IL

Klasse: H 17-18

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Ove Baardsgaard

OL Trollelg

43:40

+0:00

2.

Andreas Sølberg

OL Trollelg

44:44

+1:04

3.

Trond Einar Moen Pedersli

OL Trollelg

45:36

+1:56

4.

Geir Inge Keiserås

IL Leik

48:19

+4:39

5.

Jonas Ressem

Frol IL

48:24

+4:44

6.

Jonas Madslien Bakken

Nydalens SK

50:45

+7:05

7.

Mattis Holt

Freidig

53:14

+9:34

8.

Sigve Wanvik Krogstadmo

Selbu OK

53:39

+9:59

9.

Vegard Ressem

Frol IL

53:47

+10:07

10.

Brage Sæther

Freidig

55:30

+11:50

11.

Ola Keiserås

IL Leik

55:49

+12:09

12.

Håkon Selmer

Freidig

56:45

+13:05

13.

Tormod Hovdenak Stenersen

OL Trollelg

56:53

+13:13

14.

Kristian Øien

OL Trollelg

1:07:26

+23:46

15.

Torgeir Leithe

Selbu OK

1:58:53

+1:15:13

DSQ

Paul Sirum

Frol IL

49:04

34 123

DNS

Sigurd Stenvik

Byåsen IL

Klasse: H 40-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Johan Ivarsson

Freidig

35:13

+0:00

2.

Pål Kittilsen

Freidig

35:54

+0:41

3.

Svein Erik Bratsberg

Wing OK

36:02

+0:49

4.

Jens Even Storhov

Freidig

38:15

+3:02

5.

Vegard Grønli

Freidig

39:09

+3:56

6.

Bjørnar Lynum

Freidig

39:25

+4:12

7.

Håvard Hågård

Stjørdals-Blink Orientering

39:27

+4:14

8.

Stig Magnar Løvås

Freidig

40:01

+4:48

9.

Andreas Sylte

Freidig

40:29

+5:16

10.

Jon Røstum

OL Gaula

41:02

+5:49

11.

Geir Paulsen

OL Trollelg

41:15

+6:02

12.

Svein Terje Kolstad

Freidig

42:04

+6:51

13.

Edvard Haanæs

Byåsen IL

42:15

+7:02

14.

Knut Hagen

Byåsen IL

43:51

+8:38

15.

Arne Grevskott

Frol IL

47:03

+11:50

16.

Olle Malmring

Freidig

47:58

+12:45

17.

Otto Eide

Byåsen IL

48:08

+12:55

18.

Brage Keiserås

IL Leik

48:12

+12:59

18.

Bernt Brynhildsen

Wing OK

48:12

+12:59

20.

Agnar Renolen

Wing OK

50:09

+14:56

21.

Gunnar Skånøy

Byåsen IL

51:29

+16:16

22.

Øystein Wiggen

Byåsen IL

52:35

+17:22

23.

Jens Kjetil Mehammer

Wing OK

53:40

+18:27

24.

Geir Arne Lodgaard

Byåsen IL

55:59

+20:46

25.

Hans Helmer Sæternes

Byåsen IL

57:13

+22:00

26.

Per Ivar Skinderhaug

Wing OK

1:00:42

+25:29

27.

Vidar Gjelsvik

Freidig

1:03:52

+28:39

28.

Jørgen Longva

Byåsen IL

1:30:19

+55:06

Klasse: H 50-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Jostein Mårdalen

Freidig

39:49

+0:00

2.

Trond Svanøe-Hafstad

Steinkjer OK

43:46

+3:57

3.

Haakon Arnesen

Byåsen IL

47:55

+8:06

4.

Kjell Maroni

Byåsen IL

51:48

+11:59

5.

Helge Rustad

Freidig

1:01:49

+22:00

6.

Tore Solheim

Stjørdals-Blink Orientering

1:07:43

+27:54

7.

Tor Lunde

Malvik IL

1:09:15

+29:26

8.

Eirik Vefsnmo

Byåsen IL

1:10:02

+30:13

DSQ

Geir Aune

Bjugn IL

1:21:54

127

DNS

Sturla Sæther

Freidig

Klasse: H 60-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Knut Lillealtern

Freidig

35:32

+0:00

2.

Roar Forbord

Malvik IL

35:49

+0:17

3.

Anders Buhré

Nybro OK

45:18

+9:46

4.

Jan-Ulf Karlsson

Målilla OK

49:30

+13:58

5.

Magnus Landstad

Freidig

51:17

+15:45

6.

Geir Nilsen

Emblem IL

56:41

+21:09

7.

Rune M Holt

Freidig

1:07:26

+31:54

DSQ

Nils Olav Vennevik

Freidig

42:58

127

DSQ

Kenneth Karlsson

Nybro OK

1:14:09

124 127

Klasse: H 70-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Jardar Sandstad

Selbu OK

48:57

+0:00

2.

Erik Engebråten

Rudsbygd IL

59:58

+11:01

Klasse: H 19-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Carl Petter Lyngen

Frol IL

41:53

+0:00

2.

Jan Schmid

OL Trollelg

42:30

+0:37

3.

Dag Lofthus

Hamar OK

44:38

+2:45

4.

Tommy Schmid

OL Trollelg

46:16

+4:23

5.

Øystein Haug

Frol IL

46:57

+5:04

6.

Anton Bjartnes

Verdal OK

47:01

+5:08

7.

Truls Wanvik Krogstadmo

Selbu OK

47:49

+5:56

8.

Jørgen Fiskum

Frol IL

47:54

+6:01

9.

Martin Hoset

NTNUI

48:03

+6:10

10.

Marius Øie

Løten OL

48:38

+6:45

11.

Roar Skulbørstad

OL Trollelg

49:37

+7:44

12.

Emil Ahlbäck

Fossum IF

49:53

+8:00

13.

Morten Nilstad Pettersen

IL Tyrving

50:35

+8:42

14.

Sverre Turter Sandvold

Nydalens SK

50:52

+8:59

15.

Magnus Beyer Brattli

Mo OK

52:33

+10:40

16.

Stig Rune Holberg

OK Skøynar

55:00

+13:07

17.

Harald Kalager

Asker Skiklubb

55:44

+13:51

18.

Morten Severin Saue

IL Tyrving

1:02:14

+20:21

19.

Lars Owren

Freidig

1:03:57

+22:04

20.

Mads Nonstad Fornes

Wing OK

1:05:23

+23:30

21.

Eirik Ristesund

Konnerud IL

1:07:28

+25:35

22.

Ola Doksrød Strande

Skien OK

1:26:20

+44:27

DSQ

Thomas Berge Mjølhus

OL Trollelg

55:21

101

DSQ

Aleksander Njøs

NTNUI

1:41:05

101

DNS

Gisle Holberg

OK Skøynar

DNS

Robert Gjære Nyhus

OK Fjell

DNS

Anders Bjergaard

Nydalens SK

DNS

Alex Pedersen

OL Trollelg

DNS

Håvard Vassenden

Frol IL

DNS

Terje Faugstad Bjertnes

Lillomarka OL

Klasse: D 19-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Maren Jansson Haverstad

Konnerud IL

39:06

+0:00

2.

Mari Angell-Petersen

Freidig

44:24

+5:18

3.

Gøril Rønning Sund

Frol IL

45:16

+6:10

4.

Elen Katrine Skjerve

Frol IL

46:27

+7:21

5.

Guro Vassend

Porsgrunn OL

46:35

+7:29

6.

Maja Berger

Kristiansand OK

47:56

+8:50

7.

Elin-Kristin Hem

Sandefjord OK

49:09

+10:03

8.

Kristine Fjellanger

Varegg Fleridrett

50:12

+11:06

9.

Randi Lillealtern

Freidig

50:53

+11:47

10.

Sunniva Morgan

Malvik IL

52:10

+13:04

11.

Isa Mari Sandstad

Frol IL

52:12

+13:06

12.

Marit Isachsen

Asker Skiklubb

53:47

+14:41

13.

Julie Størmer

Fossum IF

55:40

+16:34

14.

Kristine Fjeldbo

Sandefjord OK

56:22

+17:16

15.

Maja Fjellstad Knutsen

Porsgrunn OL

56:41

+17:35

16.

Marie Styrvold

Porsgrunn OL

1:02:04

+22:58

17.

Åsta Venås Flægstad

Steinkjer OK

1:02:25

+23:19

18.

Kristin Høydalsvik

Byåsen IL

1:09:38

+30:32

19.

Melanie Simpson

Mountain Devils

1:27:14

+48:08

DNS

Sølvi Fossøy

NTNUI

Klasse: C åpen

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Sandra Nilssen

Mo OK

31:40

+0:00

Klasse: Direkte B

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Margot Bolstad Lynum

Freidig

33:28

+0:00

2.

Roar Svengård

OK Skøynar

38:59

+5:31

3.

Elise Spets

Frol IL

39:25

+5:57

4.

Stein Erik Fleten

Wing OK

42:24

+8:56

5.

Jakob Kroksrud

Malvik IL

43:26

+9:58

6.

Leif Rune Hellevik

Freidig

45:32

+12:04

7.

Øystein Grøvlen

OK Nidarøst

47:24

+13:56

8.

Susanna Brynhildsen

Wing OK

1:26:27

+52:59


Send inn korreksjon

Sist oppdatert:

11 oktober 2012, 20:20:25

Arrangør:

NTNUI Orientering

Antall deltagere:

314

Antall startet:

292