Resultater Strekktider Grafisk (Opek) 
Dataeksport
Brikkesys.no

Hu & Hei - Gampeløpet 6. oktober 2012

Klasse: Herrer

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Johan Ivarsson

Freidig

4:26:35

+0:00

2.

Håvard Vassenden

Frol IL

4:30:54

+4:19

3.

Ulf Forseth Indgaard

Frol IL

4:44:30

+17:55

4.

Jørgen Fiskum

Frol IL

4:50:06

+23:31

5.

Torkil Eide Solstad

NTNUI

4:51:00

+24:25

6.

Ola Berger

Wing OK

4:51:22

+24:47

7.

Per Melander Often

NTNUI

4:51:39

+25:04

8.

Espen Jak

NTNUI Orientering

4:53:36

+27:01

9.

Øystein Haug

Frol IL

4:54:27

+27:52

10.

Erik Gustafsson

NTNUI

4:55:29

+28:54

11.

Vegard Blomseth Johnsen

NTNUI

5:00:01

+33:26

12.

Vegard Brun Saga

NTNUI Orientering

5:01:37

+35:02

13.

Ståle Gjelsten

NTNUI

5:11:19

+44:44

14.

Roar Skulbørstad

OL Trollelg

5:14:22

+47:47

15.

Terje Maroni

Byåsen IL

5:16:06

+49:31

16.

Harri Luchsinger

NTNUI

5:22:21

+55:46

17.

Wolfgang Kampel

NTNUI

5:25:42

+59:07

18.

johan helle

st.olavs hospital, bedrift

5:31:34

+1:04:59

19.

Kjetil Okkenhaug

NTNUI

5:31:40

+1:05:05

20.

Fredrik Omdal

NTNUI

5:33:19

+1:06:44

21.

Christian Grønvold

NTNUI

5:33:32

+1:06:57

22.

Sondre Underdal

Bøcks Toppidrett

5:33:35

+1:07:00

23.

Håvar Birkeland Stormoen

NTNUI

5:35:04

+1:08:29

24.

Truls von Ryum

NTNU-BIL

5:36:14

+1:09:39

25.

Stig Magnar Løvås

Sp.kl. Freidig

5:39:18

+1:12:43

26.

Hans petter Wollebæk

BSK

5:50:00

+1:23:25

27.

Martin Klícha

NTNUI

5:50:43

+1:24:08

28.

Sjur Messel Nafstad

NTNUI

5:51:21

+1:24:46

29.

Bård Smestad

Wing OK

5:51:37

+1:25:02

30.

Tom

SediCon

5:52:38

+1:26:03

31.

Amund Øverjordet

NTNUI langrenn

5:55:58

+1:29:23

32.

Lars Langdal

Trondheim triatlonklubb/SKANSK

5:56:45

+1:30:10

33.

Tor Andreas Andersen

NTNUI

5:57:27

+1:30:52

34.

Jostein Mårdalen

Freidig

5:59:14

+1:32:39

35.

Eirik Hannestad

NTNUI

6:01:55

+1:35:20

35.

Mathis Dahl Fenre

NTNUI

6:01:55

+1:35:20

37.

Anders Bredesen

NTNUI

6:01:59

+1:35:24

38.

Mats Alfsen

NTNUI

6:05:43

+1:39:08

38.

Vidar Uglane

Janus FK

6:05:43

+1:39:08

38.

Morten Galta

NTNUI

6:05:43

+1:39:08

38.

Morten Urdal Bakke

NTNUI

6:05:43

+1:39:08

42.

Fredrik

Johannessen

6:09:46

+1:43:11

43.

Fredrik Steinsvik

NTNUI

6:09:48

+1:43:13

44.

Hågen Urseth

Tolga IL

6:09:55

+1:43:20

45.

Ole Einar Brækken

CK Krank 1

6:10:07

+1:43:32

45.

Bjarne Valås

CK Krank 1

6:10:07

+1:43:32

47.

Eigil Lyng

Ck Krank 1

6:10:33

+1:43:58

48.

Arild Holm Clausen

Freidig

6:12:14

+1:45:39

49.

Ola Doksrød Strande

Skien OK

6:12:44

+1:46:09

50.

Jan Fredrik Helgaker

NTNUI

6:13:42

+1:47:07

51.

Sigurd Eriksson

Strindheim

6:15:13

+1:48:38

52.

Jørgen Longva

Byåsen IL

6:15:25

+1:48:50

53.

Mads Nonstad Fornes

Wing OK

6:15:51

+1:49:16

54.

Håvard Berget

NTNUI

6:16:03

+1:49:28

55.

Halvor Myhrvold

NTNUI

6:16:19

+1:49:44

56.

Bjørn Kristian Bache

Egge il

6:16:28

+1:49:53

57.

Hallvard Nordbrøden

NTNUI

6:17:09

+1:50:34

58.

Sverre Spurter Sandvold

Nydalen SK

6:17:11

+1:50:36

59.

Eirik Aal

NTNUI

6:17:27

+1:50:52

60.

Torgeir Sulheim

Lillehammer

6:18:22

+1:51:47

61.

Vegard hansen

Trollelg

6:19:38

+1:53:03

62.

Pål Gunnar Ellingsen

NTNUI

6:23:09

+1:56:34

63.

Martin Hallberg

NTNUI

6:24:30

+1:57:55

64.

Thomas Alne

NTNUI-Langrenn

6:24:31

+1:57:56

65.

Arne Mikkelsen

NTNU-BIL

6:24:32

+1:57:57

66.

Kjell Baardsgaard

Trollelg

6:25:07

+1:58:32

67.

Johan Landrø

NTNUI

6:25:53

+1:59:18

68.

Halvor Steinsholt

Ås-UMB Orientering

6:28:45

+2:02:10

69.

Einar Hjortås

NTNUI

6:29:07

+2:02:32

70.

Sigmund Ø. Størset

NTNUI

6:29:18

+2:02:43

71.

Magne Svare

Skanska Aktiv

6:30:01

+2:03:26

72.

Lars Owren

Freidig

6:30:53

+2:04:18

72.

Simen Olafsen

Freidig SPK

6:30:53

+2:04:18

74.

Rune Bjørnerud

Trondheim triatlonklubb

6:32:06

+2:05:31

74.

Audun Tovslid

NTNUI

6:32:06

+2:05:31

74.

Helge Tovslid

-

6:32:06

+2:05:31

77.

Halvor Lund

NTNUI

6:32:56

+2:06:21

78.

Magnus Odin Dahlseng

NTNUI

6:41:03

+2:14:28

78.

Fredrik Klokk Sandberg

NTNUI

6:41:03

+2:14:28

80.

Jostein Bø Fløystad

NTNUI

6:47:16

+2:20:41

81.

Robert Tellvik

Tumba-Mälarhöjden OK

6:47:58

+2:21:23

82.

Fredrik Rosenberg

NTNUI

6:49:33

+2:22:58

83.

Anders Aase Solberg

NTNUI

7:03:48

+2:37:13

84.

Snorre Hansen

Byåsen IL

7:03:54

+2:37:19

85.

Geir Inge Keiserås

IL Leik

7:06:27

+2:39:52

85.

Ola keiserås

IL Leik

7:06:27

+2:39:52

87.

Sveinung Heide Vaskinn

NTNUI

7:07:28

+2:40:53

88.

Harald Fløgstad

Freidig

7:08:00

+2:41:25

89.

Anders Nordby Gullhav

NTNUI

7:12:49

+2:46:14

90.

RF

Notodden OL

7:13:07

+2:46:32

91.

Ola A. Eggen

Snåsa IL

7:14:35

+2:48:00

92.

Snorre Sulheim

NTNUI Tindegruppa

7:17:01

+2:50:26

93.

Dag Sulheim

Lillehammer

7:17:33

+2:50:58

94.

Fredrik Widerøe

NTNUI

7:18:11

+2:51:36

95.

Tarjei Bondevik

Timini Idrett

7:18:15

+2:51:40

96.

Andre Jonvik

Lerkendal if

7:18:17

+2:51:42

97.

Håvard Magne Fagervoll

NTNUI

7:18:35

+2:52:00

98.

Hallvard Oltedal Veium

Byafossen IL

7:20:13

+2:53:38

98.

Erik Johannes B. L. G. Kvam

Team Panther

7:20:13

+2:53:38

100.

Carl Joacim Fensbekk

NTNUI

7:20:33

+2:53:58

101.

Henning Schei

NTNUI

7:20:46

+2:54:11

102.

Jørund Vala

Oppsal Orientering

7:22:18

+2:55:43

103.

Tore Heggem

HiNT

7:23:39

+2:57:04

104.

Egil A. Behrens

NTNUI

7:23:56

+2:57:21

105.

Yngve Syrtveit

Bouvet BIL

7:34:35

+3:08:00

106.

Espen Stornes

NTNUI

7:42:09

+3:15:34

107.

Eirik Aartun

NTNUI

7:54:59

+3:28:24

107.

Knut Hjertvik

Kårvåg IL

7:54:59

+3:28:24

107.

Kristian Hoff

Otta IL

7:54:59

+3:28:24

110.

Kristian Øien

OL Trollelg

7:55:41

+3:29:06

111.

Martin Austin Stormoen

Røllikklubben

7:56:43

+3:30:08

112.

Gayan Eriv Waidyanatha

7:58:03

+3:31:28

113.

Erling Øyri

Sørsia IL

8:02:00

+3:35:25

114.

Ingar Solberg

Olderskog IL

8:02:43

+3:36:08

115.

Øyvind Waage Hanssen-Bauer

NTNUI

8:09:36

+3:43:01

115.

Svein Christian Wedum

NTNUI

8:09:36

+3:43:01

117.

Lars Magnus Aker

Fredrikstad Skiklubb

8:14:42

+3:48:07

118.

Hans Gustav Johannessen

FK Steindølene

8:19:54

+3:53:19

119.

Lorenz Peterer

NTNUI Langrenn

8:20:00

+3:53:25

120.

Lars Rudi

NTNUI

8:30:34

+4:03:59

121.

Torbjørn Morken

Skaun IL

8:30:36

+4:04:01

Brutt

Kristian Ruth

Asker Seilforening

2:22:49

Brutt

Erik Hiller Holom

NTNUI

2:45:34

Brutt

Christian Skar

-

2:47:18

Brutt

Knut Sveinung Rekaa

Freidig

2:58:29

Brutt

Sondre Sande Gullord

NTNUI

3:29:06

Brutt

Harald Kalager

Asker SK

3:30:21

Brutt

Johan Asphjell Bjørnaas

Frol IL

3:34:59

Brutt

Anders Horn

NTNUI

3:37:21

Brutt

Ivar Marthinusen

NTNUI

3:38:06

Brutt

Henrik Svaland Aas

NTNUI

3:41:16

Brutt

Øyvind Svare Kristoffersen

Skanska Aktiv

3:43:44

Brutt

Terje Faugstad Bjertnes

Lillomarka OL

3:58:27

Brutt

Audun Bjerkreim Nilsen

KOK

4:00:07

Brutt

Øystein Wiggen

Byåsen IL

4:13:08

Brutt

Øystein Aasheim

NTNUI

4:14:08

Brutt

Håvar Nøvik

NTNUI

4:16:53

Brutt

Anders Sætersmoen

NTNUI

4:17:09

Brutt

Carl Eriksson

No team

4:21:35

Brutt

Stefan Blankvoort

NTNUI

4:22:24

Brutt

Einar Lofthus

Lillehammer OK

4:22:29

Brutt

Anders Stubban

Mollier

4:29:49

Brutt

Magnar Nedland

Yahoo!

4:31:06

Brutt

Ulf Lilleengen

Yahoo!

4:31:14

Brutt

Sigurd Hofsmo Jakobsen

NTNUI

4:31:27

Brutt

Thomas Arnulf

Lyn Ski/Perodd

4:31:36

Brutt

Simon Hill

NTNUI

4:33:20

Brutt

Tore Hame

4:33:39

Brutt

Johannes Heien

Temen

4:33:47

Brutt

Bjørn Erik Johnsen

Byåsen IL

4:39:20

Brutt

Ruben Fagerli

NTNUI

4:39:23

Brutt

Fredrik Winther Thorsen

NTNUI Roing

4:39:50

Brutt

Kristoffer Kielland Busengdal

Klubb Krissi

4:39:50

Brutt

Thor Ivar Tryggestad

Eget

4:41:10

Brutt

Torgeir Olsen

Fluks Finans AS

4:41:19

Brutt

Øyvind Selmer

Team Shortcut

4:41:49

Brutt

Pål Moen Møst

Team Shortcut

4:41:50

Brutt

Henrik Kirkeby

EMIL

4:46:23

Brutt

Robert Fossmark Pedersen

NTNUI

4:46:32

Brutt

Vegard Fredriksen

NTNUI

4:48:24

Brutt

Sigurd Fosby Livgard

NTNUI

4:49:10

Brutt

Eirik Marthinsen

NTNUI

4:55:49

Brutt

Henrik Enoksen

NTNU BIL

4:57:19

Brutt

Per Ivar Skinderhaug

Wing OK

4:57:37

Brutt

Simon Moyon

NTNUI

4:58:27

Brutt

Eirik Næsset Ramtvedt

Sarpsborg O-lag

4:59:30

Brutt

Håvard Mølnås

FESIL

5:03:16

Brutt

Kjell-Arne Henninen

Byåsen IL

5:13:11

Brutt

Hallvard Sægrov

Leyton Orientering

5:26:15

Brutt

Ingar Vallo Sandum

NTNUI

5:34:21

Brutt

Gustav Ruø

Spkl. Freidig

5:53:56

Brutt

Paulo Girao

NTNUI

6:10:35

Brutt

Pål Andreas Dahl

Pareto Fotballklubb

6:16:14

Brutt

Odd Eirik Farestveit

NTNUI

6:16:23

Brutt

Odd Kristian Hagen

NTNUI

7:03:03

Brutt

Thomas Borthen

Janus IF

7:04:23

Brutt

Jens Hissingby Trandem

NTNUI

7:04:41

Brutt

Daniel Ryghseter

NTNUI

7:04:52

Brutt

Lars Hissingby Trandem

NTNUI

7:04:56

Brutt

Torbjørn Sørsdahl

NTNUI

7:31:48

Brutt

Bjørn Bergholt

NTNUI-langrenn

7:35:29

Brutt

Ola Lillehaug

NTNUI

7:35:29

Brutt

Christopher Gebs

NTNUI

7:53:00

Brutt

Truls V Klami

NTNUI

7:53:01

Brutt

Tor Erik Finne

NGU BIL

8:04:44

Brutt

Frode Hallberg

NTNUI

8:43:37

DNS

Eirik Kamstrup Hovind

NTNUI

DNS

Bård Even Relling

Tomåsvitja Builders

DNS

Audun Vigdissønn Nytrø

Byåsen

DNS

Andreas Døble

Oddersjaa SSK

DNS

Einar Stødle

NTNUI Langrenn

DNS

Gard Spreemann

Ingen

DNS

Hans Græsli

Røllikveien runners

DNS

Eivind Aardal

Tomåsvitja Builders

DNS

Bjørnar Lynum

Freidig

DNS

Carl Christian Sole Semb

Ingen

DNS

Isak Bergset

NTNUI

DNS

Jens Christian Rognlien

NTNUI

DNS

John-Olav Brattebø

NTNUI

DNS

Kjetil Tynes

Hellbergtoppen velforening - O

DNS

Stian Bergersen

NTNUI

DNS

Sven Ole Mollestad Nicolaysen

NTNUI roing

DNS

Thomas Natvig Årstad

NTNUI

DNS

Tord Are Meisterplass

Sogndal Team Drinking

Savnet

C. G. Armfeldt

NTHI

Klasse: Damer

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Gøril Rønning Sund

Frol IL

3:08:59

+0:00

2.

Mathilde Skaare

NTNUI

3:42:17

+33:18

3.

Guro Torpe

NTNUI

3:42:27

+33:28

4.

Sara Profors

Frol IL

3:42:32

+33:33

5.

Hege Holth Johannessen

Freidig

3:55:45

+46:46

6.

Bjørg Granly

NTNUI

3:56:23

+47:24

7.

Gitte Bromander

NTNUI

3:59:48

+50:49

8.

Berit Gjelten

NTNUI

4:06:17

+57:18

9.

Mari Berger Skjøstad

Varden IL

4:07:50

+58:51

10.

Maja Berger

Kristiansand OK

4:07:52

+58:53

11.

Martine Holm Frekhaug

NTNUI Tindegruppa

4:07:58

+58:59

12.

Julie Hilland Andersen

NTNUI

4:07:59

+59:00

13.

Lise Bagstevold

Kongsberg OL

4:09:18

+1:00:19

14.

Margot Lynum

Spkl Fredig

4:13:44

+1:04:45

15.

Anita Eidem

Byåsen il

4:13:47

+1:04:48

16.

Kari Solem Aune

Byåsen

4:13:48

+1:04:49

17.

Ida Hjorth

NTNUI

4:23:13

+1:14:14

18.

Ida Tangen

Nydalens SK

4:31:21

+1:22:22

19.

Linn Hokholt

Lillomarka

4:31:25

+1:22:26

20.

Ingvild Maalen-Johansen

Ås-UMB Orientering

4:31:26

+1:22:27

21.

Ingrid Berge

NTNUI

4:33:06

+1:24:07

22.

Synnøve Lofthus

NTNUI

4:33:11

+1:24:12

23.

Marianne Madsen

NTNUI

4:40:03

+1:31:04

23.

Ida Hauge

4:40:03

+1:31:04

25.

Anne Melkild

Freidig

4:40:24

+1:31:25

26.

Anniken Amos Ruud

NTNUI

4:40:33

+1:31:34

27.

Hanne Vefsnmo

NTNUI

4:42:17

+1:33:18

28.

Stephanie Knudtzon

NTNUI

4:43:40

+1:34:41

29.

Silje Marie Vasstein

NTNUI

4:47:15

+1:38:16

30.

Mari Bergendahl

NTNUI

4:47:17

+1:38:18

31.

Ragnhild Lund-Johansen

NTNUI

4:48:21

+1:39:22

31.

Solveig Blandkjenn

NTNUI

4:48:21

+1:39:22

33.

Bente Skorge

Freidig

4:50:06

+1:41:07

34.

Kari Lien Johnsen

NTNUI

4:54:05

+1:45:06

35.

Astrid Vassenden

4:54:49

+1:45:50

36.

Sigrid Grepstad

-

4:57:20

+1:48:21

37.

Ane Næsset Ramtvedt

NTNUI

4:59:21

+1:50:22

38.

Anne Elisabeth Ramtvedt

Sarpsborg O-lag

4:59:29

+1:50:30

39.

Camilla Stridsklev

NTNUI orientering

5:00:48

+1:51:49

39.

Marianne Dæhli

NTNUI

5:00:48

+1:51:49

41.

Margaret Holte

NTNUI

5:33:02

+2:24:03

42.

Johanna Røst Wehinger

Oldenborg Idrætsselskab

5:46:45

+2:37:46

42.

Ellen Martine Skjønsfjell

NTNUI

5:46:45

+2:37:46

44.

Katharina Kahrs

NTNUI

5:52:14

+2:43:15

45.

Anette Kleppestø

NTNUI

6:03:00

+2:54:01

45.

Synnøve Wiger Austefjord

NTNUI

6:03:00

+2:54:01

45.

Guro Lindgren

Ntnui

6:03:00

+2:54:01

48.

Vilde Naja Moi

NTNUI

+0:0-59

Brutt

Christine Turter Sandvold

Nydalen

2:32:06

DNS

Ingrid A Lund

NTNUI

DNS

Fatemeh Zangeneh

ntnui

DNS

Eirin Næss Korshavn

NTNUI

DNS

Elise Rivenes Hagen

NTNUI

DNS

Eirin Bar

Klumpen IL

DNS

Jenny Persson

NTNUI

DNS

Kari Mørkved Sylten

NTNUI

DNS

karoline_16_16@hotmail.com

ntnui

DNS

Kristine Fjellanger

Varegg

DNS

Maren Mohagen Hansen

NTNUI

DNS

Mari Kverneland Simensen

ntnui

DNS

Marit Isachsen

Asker skiklubb

DNS

Marte Helene Halvorsen

Bjørndal IF

DNS

Martine Åstebøl

NTNUI

DNS

Sofie Aarnes

NTNUI Alumni

DNS

Tine Bergkvist

NTNUI

DNS

Torunn Spets Storhov

Freidig

Klasse: Superbabes

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Kristin Antonsen

ntnui

6:54:20

+0:00

1.

Audhild Bakken Rognstad

NTNUI

6:54:20

+0:00

1.

Marta Ulvensøen

OL Tønsberg Omegn

6:54:20

+0:00

4.

Marit Vala

Ntnui

7:22:17

+27:57

5.

Hanne Nøvik

NTNUI

7:34:35

+40:15

6.

Ingvild Bjørhei

Lillomarka O-lag

7:56:43

+1:02:23

6.

Toril Nes

NTNUI

7:56:43

+1:02:23

6.

Siri Selvig

Nydalens SK

7:56:43

+1:02:23

Klasse: Veteranklasse

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Per Hveem

3:43:51

+0:00

2.

Harald Fløgstad

Freidig

3:44:51

+1:00

3.

Olav Strømmen

TVK

4:21:03

+37:12

4.

Frank Bjarkø

NRK

4:39:28

+55:37

5.

Magnus Landstad

Freidig

5:07:26

+1:23:35

6.

Nils Olav Vennevik

Freidig

5:13:40

+1:29:49

Klasse: Superveteran (to runder)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Harald Fløgstad

Freidig

7:08:00

+0:00

Klasse: Parløp ungdom

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Rein Helle Mårdalen/Øyvind Wiggen

Freidig/Byåsen IL

3:44:59

+0:00

-

2.

Frida Sæther/Gina Mølnvik

Freidig spk

3:57:08

+12:09

3.

Brage Jørum/Nils Ola Kvam

Byåsen IL/Freidig

4:10:00

+25:01

4.

Ane Svegård Bye/Ida Berg Hanssen

Byåsen IL

4:30:28

+45:29

5.

Ingvild Ramtvedt Næsset

Sarpsborg O-lag

5:29:21

+1:44:22


Send inn korreksjon

Sist oppdatert:

9 oktober 2012, 21:06:50

Arrangør:

NTNUI Orientering

Antall deltagere:

291

Antall startet:

256