Resultater Strekktider Grafisk (Opek) 
Dataeksport
Brikkesys.no

Hu & Hei - Gampeløpet 6. oktober 2012

Klasse: Herrer

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Johan Ivarsson

Freidig

4:26:35

+0:00

korriger

2.

Håvard Vassenden

Frol IL

4:30:54

+4:19

korriger

3.

Ulf Forseth Indgaard

Frol IL

4:44:30

+17:55

korriger

4.

Jørgen Fiskum

Frol IL

4:50:06

+23:31

korriger

5.

Torkil Eide Solstad

NTNUI

4:51:00

+24:25

korriger

6.

Ola Berger

Wing OK

4:51:22

+24:47

korriger

7.

Per Melander Often

NTNUI

4:51:39

+25:04

korriger

8.

Espen Jak

NTNUI Orientering

4:53:36

+27:01

korriger

9.

Øystein Haug

Frol IL

4:54:27

+27:52

korriger

10.

Erik Gustafsson

NTNUI

4:55:29

+28:54

korriger

11.

Vegard Blomseth Johnsen

NTNUI

5:00:01

+33:26

korriger

12.

Vegard Brun Saga

NTNUI Orientering

5:01:37

+35:02

korriger

13.

Ståle Gjelsten

NTNUI

5:11:19

+44:44

korriger

14.

Roar Skulbørstad

OL Trollelg

5:14:22

+47:47

korriger

15.

Terje Maroni

Byåsen IL

5:16:06

+49:31

korriger

16.

Harri Luchsinger

NTNUI

5:22:21

+55:46

korriger

17.

Wolfgang Kampel

NTNUI

5:25:42

+59:07

korriger

18.

johan helle

st.olavs hospital, bedrift

5:31:34

+1:04:59

korriger

19.

Kjetil Okkenhaug

NTNUI

5:31:40

+1:05:05

korriger

20.

Fredrik Omdal

NTNUI

5:33:19

+1:06:44

korriger

21.

Christian Grønvold

NTNUI

5:33:32

+1:06:57

korriger

22.

Sondre Underdal

Bøcks Toppidrett

5:33:35

+1:07:00

korriger

23.

Håvar Birkeland Stormoen

NTNUI

5:35:04

+1:08:29

korriger

24.

Truls von Ryum

NTNU-BIL

5:36:14

+1:09:39

korriger

25.

Stig Magnar Løvås

Sp.kl. Freidig

5:39:18

+1:12:43

korriger

26.

Hans petter Wollebæk

BSK

5:50:00

+1:23:25

korriger

27.

Martin Klícha

NTNUI

5:50:43

+1:24:08

korriger

28.

Sjur Messel Nafstad

NTNUI

5:51:21

+1:24:46

korriger

29.

Bård Smestad

Wing OK

5:51:37

+1:25:02

korriger

30.

Tom

SediCon

5:52:38

+1:26:03

korriger

31.

Amund Øverjordet

NTNUI langrenn

5:55:58

+1:29:23

korriger

32.

Lars Langdal

Trondheim triatlonklubb/SKANSK

5:56:45

+1:30:10

korriger

33.

Tor Andreas Andersen

NTNUI

5:57:27

+1:30:52

korriger

34.

Jostein Mårdalen

Freidig

5:59:14

+1:32:39

korriger

35.

Mathis Dahl Fenre

NTNUI

6:01:55

+1:35:20

korriger

35.

Eirik Hannestad

NTNUI

6:01:55

+1:35:20

korriger

37.

Anders Bredesen

NTNUI

6:01:59

+1:35:24

korriger

38.

Morten Galta

NTNUI

6:05:43

+1:39:08

korriger

38.

Vidar Uglane

Janus FK

6:05:43

+1:39:08

korriger

38.

Mats Alfsen

NTNUI

6:05:43

+1:39:08

korriger

38.

Morten Urdal Bakke

NTNUI

6:05:43

+1:39:08

korriger

42.

Fredrik

Johannessen

6:09:46

+1:43:11

korriger

43.

Fredrik Steinsvik

NTNUI

6:09:48

+1:43:13

korriger

44.

Hågen Urseth

Tolga IL

6:09:55

+1:43:20

korriger

45.

Bjarne Valås

CK Krank 1

6:10:07

+1:43:32

korriger

45.

Ole Einar Brækken

CK Krank 1

6:10:07

+1:43:32

korriger

47.

Eigil Lyng

Ck Krank 1

6:10:33

+1:43:58

korriger

48.

Arild Holm Clausen

Freidig

6:12:14

+1:45:39

korriger

49.

Ola Doksrød Strande

Skien OK

6:12:44

+1:46:09

korriger

50.

Jan Fredrik Helgaker

NTNUI

6:13:42

+1:47:07

korriger

51.

Sigurd Eriksson

Strindheim

6:15:13

+1:48:38

korriger

52.

Jørgen Longva

Byåsen IL

6:15:25

+1:48:50

korriger

53.

Mads Nonstad Fornes

Wing OK

6:15:51

+1:49:16

korriger

54.

Håvard Berget

NTNUI

6:16:03

+1:49:28

korriger

55.

Halvor Myhrvold

NTNUI

6:16:19

+1:49:44

korriger

56.

Bjørn Kristian Bache

Egge il

6:16:28

+1:49:53

korriger

57.

Hallvard Nordbrøden

NTNUI

6:17:09

+1:50:34

korriger

58.

Sverre Spurter Sandvold

Nydalen SK

6:17:11

+1:50:36

korriger

59.

Eirik Aal

NTNUI

6:17:27

+1:50:52

korriger

60.

Torgeir Sulheim

Lillehammer

6:18:22

+1:51:47

korriger

61.

Vegard hansen

Trollelg

6:19:38

+1:53:03

korriger

62.

Pål Gunnar Ellingsen

NTNUI

6:23:09

+1:56:34

korriger

63.

Martin Hallberg

NTNUI

6:24:30

+1:57:55

korriger

64.

Thomas Alne

NTNUI-Langrenn

6:24:31

+1:57:56

korriger

65.

Arne Mikkelsen

NTNU-BIL

6:24:32

+1:57:57

korriger

66.

Kjell Baardsgaard

Trollelg

6:25:07

+1:58:32

korriger

67.

Johan Landrø

NTNUI

6:25:53

+1:59:18

korriger

68.

Halvor Steinsholt

Ås-UMB Orientering

6:28:45

+2:02:10

korriger

69.

Einar Hjortås

NTNUI

6:29:07

+2:02:32

korriger

70.

Sigmund Ø. Størset

NTNUI

6:29:18

+2:02:43

korriger

71.

Magne Svare

Skanska Aktiv

6:30:01

+2:03:26

korriger

72.

Simen Olafsen

Freidig SPK

6:30:53

+2:04:18

korriger

72.

Lars Owren

Freidig

6:30:53

+2:04:18

korriger

74.

Rune Bjørnerud

Trondheim triatlonklubb

6:32:06

+2:05:31

korriger

74.

Audun Tovslid

NTNUI

6:32:06

+2:05:31

korriger

74.

Helge Tovslid

-

6:32:06

+2:05:31

korriger

77.

Halvor Lund

NTNUI

6:32:56

+2:06:21

korriger

78.

Magnus Odin Dahlseng

NTNUI

6:41:03

+2:14:28

korriger

78.

Fredrik Klokk Sandberg

NTNUI

6:41:03

+2:14:28

korriger

80.

Jostein Bø Fløystad

NTNUI

6:47:16

+2:20:41

korriger

81.

Robert Tellvik

Tumba-Mälarhöjden OK

6:47:58

+2:21:23

korriger

82.

Fredrik Rosenberg

NTNUI

6:49:33

+2:22:58

korriger

83.

Anders Aase Solberg

NTNUI

7:03:48

+2:37:13

korriger

84.

Snorre Hansen

Byåsen IL

7:03:54

+2:37:19

korriger

85.

Ola keiserås

IL Leik

7:06:27

+2:39:52

korriger

85.

Geir Inge Keiserås

IL Leik

7:06:27

+2:39:52

korriger

87.

Sveinung Heide Vaskinn

NTNUI

7:07:28

+2:40:53

korriger

88.

Harald Fløgstad

Freidig

7:08:00

+2:41:25

korriger

89.

Anders Nordby Gullhav

NTNUI

7:12:49

+2:46:14

korriger

90.

RF

Notodden OL

7:13:07

+2:46:32

korriger

91.

Ola A. Eggen

Snåsa IL

7:14:35

+2:48:00

korriger

92.

Snorre Sulheim

NTNUI Tindegruppa

7:17:01

+2:50:26

korriger

93.

Dag Sulheim

Lillehammer

7:17:33

+2:50:58

korriger

94.

Fredrik Widerøe

NTNUI

7:18:11

+2:51:36

korriger

95.

Tarjei Bondevik

Timini Idrett

7:18:15

+2:51:40

korriger

96.

Andre Jonvik

Lerkendal if

7:18:17

+2:51:42

korriger

97.

Håvard Magne Fagervoll

NTNUI

7:18:35

+2:52:00

korriger

98.

Erik Johannes B. L. G. Kvam

Team Panther

7:20:13

+2:53:38

korriger

98.

Hallvard Oltedal Veium

Byafossen IL

7:20:13

+2:53:38

korriger

100.

Carl Joacim Fensbekk

NTNUI

7:20:33

+2:53:58

korriger

101.

Henning Schei

NTNUI

7:20:46

+2:54:11

korriger

102.

Jørund Vala

Oppsal Orientering

7:22:18

+2:55:43

korriger

103.

Tore Heggem

HiNT

7:23:39

+2:57:04

korriger

104.

Egil A. Behrens

NTNUI

7:23:56

+2:57:21

korriger

105.

Yngve Syrtveit

Bouvet BIL

7:34:35

+3:08:00

korriger

106.

Espen Stornes

NTNUI

7:42:09

+3:15:34

korriger

107.

Eirik Aartun

NTNUI

7:54:59

+3:28:24

korriger

107.

Knut Hjertvik

Kårvåg IL

7:54:59

+3:28:24

korriger

107.

Kristian Hoff

Otta IL

7:54:59

+3:28:24

korriger

110.

Kristian Øien

OL Trollelg

7:55:41

+3:29:06

korriger

111.

Martin Austin Stormoen

Røllikklubben

7:56:43

+3:30:08

korriger

112.

Gayan Eriv Waidyanatha

7:58:03

+3:31:28

korriger

113.

Erling Øyri

Sørsia IL

8:02:00

+3:35:25

korriger

114.

Ingar Solberg

Olderskog IL

8:02:43

+3:36:08

korriger

115.

Svein Christian Wedum

NTNUI

8:09:36

+3:43:01

korriger

115.

Øyvind Waage Hanssen-Bauer

NTNUI

8:09:36

+3:43:01

korriger

117.

Lars Magnus Aker

Fredrikstad Skiklubb

8:14:42

+3:48:07

korriger

118.

Hans Gustav Johannessen

FK Steindølene

8:19:54

+3:53:19

korriger

119.

Lorenz Peterer

NTNUI Langrenn

8:20:00

+3:53:25

korriger

120.

Lars Rudi

NTNUI

8:30:34

+4:03:59

korriger

121.

Torbjørn Morken

Skaun IL

8:30:36

+4:04:01

korriger

Brutt

Kristian Ruth

Asker Seilforening

2:22:49

korriger

Brutt

Erik Hiller Holom

NTNUI

2:45:34

korriger

Brutt

Christian Skar

-

2:47:18

korriger

Brutt

Knut Sveinung Rekaa

Freidig

2:58:29

korriger

Brutt

Sondre Sande Gullord

NTNUI

3:29:06

korriger

Brutt

Harald Kalager

Asker SK

3:30:21

korriger

Brutt

Johan Asphjell Bjørnaas

Frol IL

3:34:59

korriger

Brutt

Anders Horn

NTNUI

3:37:21

korriger

Brutt

Ivar Marthinusen

NTNUI

3:38:06

korriger

Brutt

Henrik Svaland Aas

NTNUI

3:41:16

korriger

Brutt

Øyvind Svare Kristoffersen

Skanska Aktiv

3:43:44

korriger

Brutt

Terje Faugstad Bjertnes

Lillomarka OL

3:58:27

korriger

Brutt

Audun Bjerkreim Nilsen

KOK

4:00:07

korriger

Brutt

Øystein Wiggen

Byåsen IL

4:13:08

korriger

Brutt

Øystein Aasheim

NTNUI

4:14:08

korriger

Brutt

Håvar Nøvik

NTNUI

4:16:53

korriger

Brutt

Anders Sætersmoen

NTNUI

4:17:09

korriger

Brutt

Carl Eriksson

No team

4:21:35

korriger

Brutt

Stefan Blankvoort

NTNUI

4:22:24

korriger

Brutt

Einar Lofthus

Lillehammer OK

4:22:29

korriger

Brutt

Anders Stubban

Mollier

4:29:49

korriger

Brutt

Magnar Nedland

Yahoo!

4:31:06

korriger

Brutt

Ulf Lilleengen

Yahoo!

4:31:14

korriger

Brutt

Sigurd Hofsmo Jakobsen

NTNUI

4:31:27

korriger

Brutt

Thomas Arnulf

Lyn Ski/Perodd

4:31:36

korriger

Brutt

Simon Hill

NTNUI

4:33:20

korriger

Brutt

Tore Hame

4:33:39

korriger

Brutt

Johannes Heien

Temen

4:33:47

korriger

Brutt

Bjørn Erik Johnsen

Byåsen IL

4:39:20

korriger

Brutt

Ruben Fagerli

NTNUI

4:39:23

korriger

Brutt

Kristoffer Kielland Busengdal

Klubb Krissi

4:39:50

korriger

Brutt

Fredrik Winther Thorsen

NTNUI Roing

4:39:50

korriger

Brutt

Thor Ivar Tryggestad

Eget

4:41:10

korriger

Brutt

Torgeir Olsen

Fluks Finans AS

4:41:19

korriger

Brutt

Øyvind Selmer

Team Shortcut

4:41:49

korriger

Brutt

Pål Moen Møst

Team Shortcut

4:41:50

korriger

Brutt

Henrik Kirkeby

EMIL

4:46:23

korriger

Brutt

Robert Fossmark Pedersen

NTNUI

4:46:32

korriger

Brutt

Vegard Fredriksen

NTNUI

4:48:24

korriger

Brutt

Sigurd Fosby Livgard

NTNUI

4:49:10

korriger

Brutt

Eirik Marthinsen

NTNUI

4:55:49

korriger

Brutt

Henrik Enoksen

NTNU BIL

4:57:19

korriger

Brutt

Per Ivar Skinderhaug

Wing OK

4:57:37

korriger

Brutt

Simon Moyon

NTNUI

4:58:27

korriger

Brutt

Eirik Næsset Ramtvedt

Sarpsborg O-lag

4:59:30

korriger

Brutt

Håvard Mølnås

FESIL

5:03:16

korriger

Brutt

Kjell-Arne Henninen

Byåsen IL

5:13:11

korriger

Brutt

Hallvard Sægrov

Leyton Orientering

5:26:15

korriger

Brutt

Ingar Vallo Sandum

NTNUI

5:34:21

korriger

Brutt

Gustav Ruø

Spkl. Freidig

5:53:56

korriger

Brutt

Paulo Girao

NTNUI

6:10:35

korriger

Brutt

Pål Andreas Dahl

Pareto Fotballklubb

6:16:14

korriger

Brutt

Odd Eirik Farestveit

NTNUI

6:16:23

korriger

Brutt

Odd Kristian Hagen

NTNUI

7:03:03

korriger

Brutt

Thomas Borthen

Janus IF

7:04:23

korriger

Brutt

Jens Hissingby Trandem

NTNUI

7:04:41

korriger

Brutt

Daniel Ryghseter

NTNUI

7:04:52

korriger

Brutt

Lars Hissingby Trandem

NTNUI

7:04:56

korriger

Brutt

Torbjørn Sørsdahl

NTNUI

7:31:48

korriger

Brutt

Ola Lillehaug

NTNUI

7:35:29

korriger

Brutt

Bjørn Bergholt

NTNUI-langrenn

7:35:29

korriger

Brutt

Christopher Gebs

NTNUI

7:53:00

korriger

Brutt

Truls V Klami

NTNUI

7:53:01

korriger

Brutt

Tor Erik Finne

NGU BIL

8:04:44

korriger

Brutt

Frode Hallberg

NTNUI

8:43:37

korriger

DNS

Isak Bergset

NTNUI

korriger

DNS

Jens Christian Rognlien

NTNUI

korriger

DNS

John-Olav Brattebø

NTNUI

korriger

DNS

Kjetil Tynes

Hellbergtoppen velforening - O

korriger

DNS

Stian Bergersen

NTNUI

korriger

DNS

Sven Ole Mollestad Nicolaysen

NTNUI roing

korriger

DNS

Thomas Natvig Årstad

NTNUI

korriger

DNS

Tord Are Meisterplass

Sogndal Team Drinking

korriger

DNS

Andreas Døble

Oddersjaa SSK

korriger

DNS

Audun Vigdissønn Nytrø

Byåsen

korriger

DNS

Bjørnar Lynum

Freidig

korriger

DNS

Bård Even Relling

Tomåsvitja Builders

korriger

DNS

Carl Christian Sole Semb

Ingen

korriger

DNS

Einar Stødle

NTNUI Langrenn

korriger

DNS

Eirik Kamstrup Hovind

NTNUI

korriger

DNS

Eivind Aardal

Tomåsvitja Builders

korriger

DNS

Gard Spreemann

Ingen

korriger

DNS

Hans Græsli

Røllikveien runners

korriger

Savnet

C. G. Armfeldt

NTHI

korriger

Klasse: Damer

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Gøril Rønning Sund

Frol IL

3:08:59

+0:00

korriger

2.

Mathilde Skaare

NTNUI

3:42:17

+33:18

korriger

3.

Guro Torpe

NTNUI

3:42:27

+33:28

korriger

4.

Sara Profors

Frol IL

3:42:32

+33:33

korriger

5.

Hege Holth Johannessen

Freidig

3:55:45

+46:46

korriger

6.

Bjørg Granly

NTNUI

3:56:23

+47:24

korriger

7.

Gitte Bromander

NTNUI

3:59:48

+50:49

korriger

8.

Berit Gjelten

NTNUI

4:06:17

+57:18

korriger

9.

Mari Berger Skjøstad

Varden IL

4:07:50

+58:51

korriger

10.

Maja Berger

Kristiansand OK

4:07:52

+58:53

korriger

11.

Martine Holm Frekhaug

NTNUI Tindegruppa

4:07:58

+58:59

korriger

12.

Julie Hilland Andersen

NTNUI

4:07:59

+59:00

korriger

13.

Lise Bagstevold

Kongsberg OL

4:09:18

+1:00:19

korriger

14.

Margot Lynum

Spkl Fredig

4:13:44

+1:04:45

korriger

15.

Anita Eidem

Byåsen il

4:13:47

+1:04:48

korriger

16.

Kari Solem Aune

Byåsen

4:13:48

+1:04:49

korriger

17.

Ida Hjorth

NTNUI

4:23:13

+1:14:14

korriger

18.

Ida Tangen

Nydalens SK

4:31:21

+1:22:22

korriger

19.

Linn Hokholt

Lillomarka

4:31:25

+1:22:26

korriger

20.

Ingvild Maalen-Johansen

Ås-UMB Orientering

4:31:26

+1:22:27

korriger

21.

Ingrid Berge

NTNUI

4:33:06

+1:24:07

korriger

22.

Synnøve Lofthus

NTNUI

4:33:11

+1:24:12

korriger

23.

Marianne Madsen

NTNUI

4:40:03

+1:31:04

korriger

23.

Ida Hauge

4:40:03

+1:31:04

korriger

25.

Anne Melkild

Freidig

4:40:24

+1:31:25

korriger

26.

Anniken Amos Ruud

NTNUI

4:40:33

+1:31:34

korriger

27.

Hanne Vefsnmo

NTNUI

4:42:17

+1:33:18

korriger

28.

Stephanie Knudtzon

NTNUI

4:43:40

+1:34:41

korriger

29.

Silje Marie Vasstein

NTNUI

4:47:15

+1:38:16

korriger

30.

Mari Bergendahl

NTNUI

4:47:17

+1:38:18

korriger

31.

Ragnhild Lund-Johansen

NTNUI

4:48:21

+1:39:22

korriger

31.

Solveig Blandkjenn

NTNUI

4:48:21

+1:39:22

korriger

33.

Bente Skorge

Freidig

4:50:06

+1:41:07

korriger

34.

Kari Lien Johnsen

NTNUI

4:54:05

+1:45:06

korriger

35.

Astrid Vassenden

4:54:49

+1:45:50

korriger

36.

Sigrid Grepstad

-

4:57:20

+1:48:21

korriger

37.

Ane Næsset Ramtvedt

NTNUI

4:59:21

+1:50:22

korriger

38.

Anne Elisabeth Ramtvedt

Sarpsborg O-lag

4:59:29

+1:50:30

korriger

39.

Marianne Dæhli

NTNUI

5:00:48

+1:51:49

korriger

39.

Camilla Stridsklev

NTNUI orientering

5:00:48

+1:51:49

korriger

41.

Margaret Holte

NTNUI

5:33:02

+2:24:03

korriger

42.

Johanna Røst Wehinger

Oldenborg Idrætsselskab

5:46:45

+2:37:46

korriger

42.

Ellen Martine Skjønsfjell

NTNUI

5:46:45

+2:37:46

korriger

44.

Katharina Kahrs

NTNUI

5:52:14

+2:43:15

korriger

45.

Guro Lindgren

Ntnui

6:03:00

+2:54:01

korriger

45.

Synnøve Wiger Austefjord

NTNUI

6:03:00

+2:54:01

korriger

45.

Anette Kleppestø

NTNUI

6:03:00

+2:54:01

korriger

48.

Vilde Naja Moi

NTNUI

+0:0-59

korriger

Brutt

Christine Turter Sandvold

Nydalen

2:32:06

korriger

DNS

Jenny Persson

NTNUI

korriger

DNS

Kari Mørkved Sylten

NTNUI

korriger

DNS

karoline_16_16@hotmail.com

ntnui

korriger

DNS

Kristine Fjellanger

Varegg

korriger

DNS

Maren Mohagen Hansen

NTNUI

korriger

DNS

Mari Kverneland Simensen

ntnui

korriger

DNS

Marit Isachsen

Asker skiklubb

korriger

DNS

Marte Helene Halvorsen

Bjørndal IF

korriger

DNS

Martine Åstebøl

NTNUI

korriger

DNS

Sofie Aarnes

NTNUI Alumni

korriger

DNS

Tine Bergkvist

NTNUI

korriger

DNS

Torunn Spets Storhov

Freidig

korriger

DNS

Eirin Bar

Klumpen IL

korriger

DNS

Eirin Næss Korshavn

NTNUI

korriger

DNS

Elise Rivenes Hagen

NTNUI

korriger

DNS

Fatemeh Zangeneh

ntnui

korriger

DNS

Ingrid A Lund

NTNUI

korriger

Klasse: Superbabes

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Marta Ulvensøen

OL Tønsberg Omegn

6:54:20

+0:00

korriger

1.

Audhild Bakken Rognstad

NTNUI

6:54:20

+0:00

korriger

1.

Kristin Antonsen

ntnui

6:54:20

+0:00

korriger

4.

Marit Vala

Ntnui

7:22:17

+27:57

korriger

5.

Hanne Nøvik

NTNUI

7:34:35

+40:15

korriger

6.

Toril Nes

NTNUI

7:56:43

+1:02:23

korriger

6.

Siri Selvig

Nydalens SK

7:56:43

+1:02:23

korriger

6.

Ingvild Bjørhei

Lillomarka O-lag

7:56:43

+1:02:23

korriger

Klasse: Veteranklasse

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Per Hveem

3:43:51

+0:00

korriger

2.

Harald Fløgstad

Freidig

3:44:51

+1:00

korriger

3.

Olav Strømmen

TVK

4:21:03

+37:12

korriger

4.

Frank Bjarkø

NRK

4:39:28

+55:37

korriger

5.

Magnus Landstad

Freidig

5:07:26

+1:23:35

korriger

6.

Nils Olav Vennevik

Freidig

5:13:40

+1:29:49

korriger

Klasse: Superveteran (to runder)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Harald Fløgstad

Freidig

7:08:00

+0:00

korriger

Klasse: Parløp ungdom

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Rein Helle Mårdalen/Øyvind Wiggen

Freidig/Byåsen IL

3:44:59

+0:00

korriger

-

2.

Frida Sæther/Gina Mølnvik

Freidig spk

3:57:08

+12:09

korriger

3.

Brage Jørum/Nils Ola Kvam

Byåsen IL/Freidig

4:10:00

+25:01

korriger

4.

Ane Svegård Bye/Ida Berg Hanssen

Byåsen IL

4:30:28

+45:29

korriger

5.

Ingvild Ramtvedt Næsset

Sarpsborg O-lag

5:29:21

+1:44:22

korriger


Send inn korreksjon

Sist oppdatert:

9 oktober 2012, 21:06:50

Arrangør:

NTNUI Orientering

Antall deltagere:

291

Antall startet:

256