Resultater Strekktider Grafisk (Opek) 
Dataeksport
Brikkesys.no

Klubbmesterskap Ås-UMB orientering 21. oktober 2012

Klasse: N-åpen

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

Karoline Kvarme Gangnæs

Ås-UMB Orientering

30:55

Sondre Lundqvist

Ås-UMB Orientering

29:09

Christine Kure

Ås-UMB Orientering

49:36

Klasse: H/D 10-12

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Nils Tveite

Ås-UMB Orientering

16:38

+0:00

2.

Kjersti Lundqvist

Ås-UMB Orientering

17:12

+0:34

3.

Marthe Lundqvist

Ås-UMB Orientering

25:48

+9:10

4.

Terjei Lillehammer

Ås-UMB Orientering

27:44

+11:06

5.

Alrik Aasestad

Ås-UMB Orientering

31:36

+14:58

Klasse: D 13-16

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Rannveig Winsnes Nordhagen

Ås-UMB Orientering

32:02

+0:00

Klasse: D 17-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Kaja Winsnes Nordhagen

Ås-UMB Orientering

43:26

+0:00

2.

Line Nybakken

Ås-UMB Orientering

49:39

+6:13

3.

May Bente Brurberg

Ås-UMB Orientering

55:47

+12:21

4.

Wendy Fjellstad

Ås-UMB Orientering

56:32

+13:06

5.

Sille Winsnes

Ås-UMB Orientering

1:01:22

+17:56

DSQ

Ingunn Berget

Ås-UMB Orientering

1:16:07

191 192 181 182 160 175

Klasse: H 13-16

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Anders Stiansen Nygaard

Ås-UMB Orientering

55:10

+0:00

Klasse: H 17-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Thomas Schive

Bækkelagets SK

50:17

+0:00

2.

Håvard Tveite

Ås-UMB Orientering

50:52

+0:35

3.

Sigurd Hynne

Ås-UMB Orientering

54:45

+4:28

4.

Håkon Danevad

Ås-UMB Orientering

56:16

+5:59

5.

Magnus Ombustvedt

Ås-UMB Orientering

58:21

+8:04

6.

Henrik Eijsink

Ås-UMB Orientering

59:01

+8:44

7.

Jo Inge Fjellstad

Ås-UMB Orientering

1:02:26

+12:09

8.

Thibaut Derenne

Ås-UMB Orientering

1:07:24

+17:07

9.

Olaf Hesselberg Indby

Ås-UMB Orientering

1:07:59

+17:42

10.

Halvor Steinsholt

Ås-UMB Orientering

1:11:22

+21:05

11.

Robert Banfi

Ås-UMB Orientering

1:26:15

+35:58

DSQ

Eirik Nordhagen

Ås-UMB Orientering

39:30

185 187 179 194 195 196 197 178 180 182 176 174 17...

Klasse: B Åpen

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Christopher Schive

OK Moss

38:21

+0:00

2.

Nina Lundqvist

Ås-UMB Orientering

1:00:34

+22:13

DSQ

Eivind Larsen

Ås-UMB Orientering

1:32:38

185 160


Send inn korreksjon

Sist oppdatert:

21 oktober 2012, 13:29:07

Arrangør:

Ås IL

Antall deltagere:

31

Antall startet:

31