Resultater Strekktider Grafisk (Opek) 
KneskjælvenDataeksport
Brikkesys.no

Kneskjælven BOS 3. november 2012

Klasse: H16

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Even Helgeland

Sande Sportsklubb

2:25:37

+0:00

2.

Even Andreassen

bos

3:12:00

+46:23

3.

Christian H. Melling

Glassverket IF

3:13:33

+47:56

4.

Jonas O Berg

Svelvik Sykleklubb

3:44:59

+1:19:22

5.

Fredrik Steen

Svelvik SK

3:45:48

+1:20:11

6.

Vebjørn Rønning

Svelvik Sykleklubb

4:40:36

+2:14:59

7.

Joar Gjerdahl

BOS

5:23:36

+2:57:59

60

8.

Steffen Vedal

Svelvik Sykleklubb

5:43:51

+3:18:14

Klasse: D16

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Ingunn Egeberg Vári

IF Sturla

3:12:00

+0:00

Brutt

Oda Gjerdahl

BOS

Klasse: H17-34

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Lars Petter Stormo

Team Oslo Sportslager

2:11:33

+0:00

2.

Bjørnar Nygårdseter

Vegårshei IL

2:17:01

+5:28

3.

Olav Vestøl

Vegårshei IL

2:23:14

+11:41

4.

Jon Anders Iversen

Sande sportsklubb

2:25:27

+13:54

5.

Martin Nymoen

Svelvik Sykleklubb

2:25:29

+13:56

6.

Espen Kristiansen

Skipptertak IL

2:25:40

+14:07

7.

Lars Erik Halvorsen

BOS

2:26:06

+14:33

8.

Lars Henrik Verde Thon

IF Sturla

2:26:08

+14:35

9.

Fredrik Stenestø Lille

Team Montebello Sport

2:26:11

+14:38

9.

Tommy Borgen

Svelvik Sykleklubb

2:26:11

+14:38

11.

Christian Bøhmer

BOS

2:34:27

+22:54

12.

Victor Hellum

Mjøndalen

2:35:12

+23:39

13.

Yngvar Høimyr Solberg

IF Sturla

2:41:36

+30:03

14.

Stian Kristiansen

2:41:48

+30:15

15.

Ole Kr Haraldsrud

2:42:28

+30:55

16.

Jarle Mogensen

Berger IL

2:42:30

+30:57

17.

Erik Haare

Rambøll BIL

2:46:36

+35:03

18.

Hermann Slinger

BOS

2:59:38

+48:05

18.

Sondre Kittelsen

Drammen CK

2:59:38

+48:05

20.

Gjermund Bolstad

3:04:33

+53:00

21.

Kristoffer Hagen

Sande Sportsklubb

3:04:35

+53:02

22.

Vebjørn H. Kristiansen

3:04:36

+53:03

23.

Helge Høvik

Team Jensen

3:04:41

+53:08

24.

Even Myhre

Team Lassen

3:05:26

+53:53

25.

Sigurd Kittelsen

Drammen ck

3:05:36

+54:03

26.

Oskar Næss

Sande Sportsklubb

3:19:52

+1:08:19

27.

Fridtjof Aaserud

Sande Sportsklubb

3:20:17

+1:08:44

28.

Roman Potapenko

Team Moscow

3:20:54

+1:09:21

43

29.

Daniil Babiychuk

Team Moscow

3:21:52

+1:10:19

43

30.

Petter Guttormsen

Stavanger Triathlon

3:23:29

+1:11:56

31.

Ole Martin Foss

Fossser frem

3:31:58

+1:20:25

49

32.

Anders Johnsen

Skippertak il

3:32:14

+1:20:41

33.

Lars Andreas Vik

Team Lassen

3:32:15

+1:20:42

34.

Erik Engløk

Skippertak IL

3:44:19

+1:32:46

35.

Arild Blikom

BOS

3:44:52

+1:33:19

36.

Ebbe Ebbestad

3:45:45

+1:34:12

36.

Simen Jensen

JensenMøblerSkippertak

3:45:45

+1:34:12

38.

Lasse Syvertsen

Team Lassen

3:45:59

+1:34:26

45

39.

Harald Godø Gjerdahl

KRIK Villmark

7:19:26

+5:07:53

40.

Auguste Montchovet

Pommes&terre

8:13:00

+6:01:27

41.

Anders Rulnes

8:18:49

+6:07:16

60 62

DSQ

Ole Johan Morken

Skippertak IL

3:54:02

61 62 64 65 69 103 108 104 100

DSQ

Torleif Bøhmer

3:56:46

61 62 64 65 69 103 108 104 100

Brutt

Alexander Kochetkov

Team Moscow

Brutt

Georgy Levin

Team Moscow

Brutt

Gleb Levin

Team Moscow

Brutt

Kjartan Aukland

Team Aukland-Olsen

Klasse: D17-34

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Tine Trømborg

Sande Sportsklubb

3:45:34

+0:00

2.

Hege Næss

Svelvik Sykleklubb

3:47:34

+2:00

3.

Merethe Pettersen

5:46:15

+2:00:41

4.

Irina Neveynitsyna

Team Moscow

6:12:36

+2:27:02

5.

Alla Suschevich

Team Moscow

6:12:37

+2:27:03

6.

Kjersti Nelson-Levina

Team Moscow

6:13:10

+2:27:36

Brutt

Anette Olsen

Team Aukland-Olsen

Klasse: H35-49

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

David Ekroll

team Zoot Nakamura

2:11:30

+0:00

2.

Egil Furua

BOS

2:25:41

+14:11

3.

Rune Scheele

Nydalen SK

2:26:17

+14:47

4.

Terje W. Pettersen

BOS

2:26:23

+14:53

5.

Otto Galleberg

Sande sk

2:26:25

+14:55

6.

Torbjørn Blom-Hagen

Team Halaas

2:34:24

+22:54

7.

Rune Fleischer

Eiker O-lag

2:41:31

+30:01

8.

Stig Melling

Ringerike o-lag

2:42:28

+30:58

9.

Arve Lyngstad

CK Oslofjord

2:46:47

+35:17

10.

Charles Halaas

Team Halaas

2:50:37

+39:07

11.

Asbjørn Aarvik

Statoil OSLO BIL

3:00:35

+49:05

12.

Pål Elvegård

bos

3:04:34

+53:04

12.

Sondre Vedal

Svelvik Sykleklubb

3:04:34

+53:04

14.

Magne Pedersen

Svelvik Sykleklubb

3:05:25

+53:55

15.

Anders Liang

Avelvik Skli og Skalle

3:05:31

+54:01

16.

Arve Melling

BOS

3:13:50

+1:02:20

17.

Roy Arne Hansen

BOS

3:20:51

+1:09:21

43

18.

Anton Bø

3:20:52

+1:09:22

43

19.

Karl Peder Nymoen

BOS

3:20:53

+1:09:23

20.

Inge Stian Johansen

Team Jensen

3:23:39

+1:12:09

45

21.

Svein Olav Vik

Team Lassen

3:32:11

+1:20:41

22.

Bjørn Melling

BOS

3:44:37

+1:33:07

23.

Trond Kjeldås

3:45:26

+1:33:56

24.

Kjetil Jordanger

Sande Sportsklubb

3:45:28

+1:33:58

25.

Eivind Hellum

3:45:30

+1:34:00

26.

Jan Cato Agard

Sande Sportsklubb Turn

3:45:49

+1:34:19

27.

Christopher Knudsen

3:45:53

+1:34:23

28.

Jon-Einar Hovland

DHK

3:46:10

+1:34:40

45

29.

Håvard W. Pettersen

BOS

3:51:07

+1:39:37

30.

Sindre Rønning

Svelvik Sykleklubb

4:40:38

+2:29:08

31.

Hans Petter Pettersen

Team Jensen

5:45:25

+3:33:55

32.

Tormod Borgen

Svelviksykleklubb

6:12:59

+4:01:29

33.

Tom Ivar Borgen

6:13:12

+4:01:42

34.

Halvor Rulnes

8:19:01

+6:07:31

60 62

DSQ

Aage K. Østern

Arsenal

3:54:07

61 62 64 65 69 103 108 104 100

DSQ

Rune Nebell

Arsenal

3:55:22

61 62 64 65 69 103 108 104 100

Brutt

Runar Berg

Svelvik Sykleklubb

Klasse: D35-49

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Charlotte Knudsen

Team Zoot Nakamura

2:46:48

+0:00

2.

Heidi Morken

Svelvik

3:04:39

+17:51

3.

Margrethe Havre

sande sportsklubb

3:23:27

+36:39

4.

Ingun Jahren Horvli

Drammens Midtpunkt

3:48:21

+1:01:33

5.

Lene Lothe

Drammens Midtpunkt

3:48:24

+1:01:36

6.

Brynhild Børtnes

Drammens Midtpunkt

3:48:25

+1:01:37

7.

Anne Peggy Halaas

5:45:04

+2:58:16

8.

Vigdis Krohn-Hansen

Team Jensen

5:45:18

+2:58:30

9.

Liv Jebsen

Team Jensen

5:45:34

+2:58:46

104

10.

Maria Mørkassel

Strømm

5:45:36

+2:58:48

11.

Marianne Borgen

Svelvik Sykleklubbb

6:12:54

+3:26:06

Klasse: H50

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Thor Bjørnstad

BOS

3:05:21

+0:00

2.

Trygve Bryhn

røyken o-lag

3:05:23

+0:02

3.

Egil Andreassen

bos

3:12:26

+7:05

4.

Knut Pettersen

BOS

3:13:34

+8:13

5.

Geir Førlie

Rambøll BIL

3:20:07

+14:46

6.

Tom Harald Grepperud

Rambøll BIL

3:20:16

+14:55

7.

Even Knutsen

3:20:20

+14:59

8.

Jan Morten Andersen

IF Sturla

3:20:42

+15:21

9.

Sven Gran Myhre

Team Lassen

3:32:11

+26:50

45

10.

Tor Engløk

SIF

3:44:33

+39:12

11.

Stein Helset Nordal

Entusiastane

4:04:51

+59:30

DSQ

Eirik Bjørlo

SIF

2:56:12

61 62 64 65 69 103 108 104 100 249

Brutt

Bjørn Sundland

Krampa IF

Klasse: D50

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

Brutt

Kjersti Engløk

SIF

Klasse: H60

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Bjørn Grinde

OSI

2:35:20

+0:00

2.

Kjell Halvorsen

BOS

3:45:44

+1:10:24

3.

Rolf Christensen

BOS

4:04:50

+1:29:30

4.

Hans Lyder Haare

Konnerud I.L

4:15:45

+1:40:25

5.

Knut Erik Østengen

Omega

4:19:19

+1:43:59

DSQ

Hans Petter Gulbrandsen

Berger IL

2:49:50

60 61 62 64 65 69 103 108 104 100

Brutt

Per Kjus

Røyken O-lag

Klasse: D60

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Emma Grete F. Haare

Konnerud I.L

4:15:24

+0:00

2.

Gunvor Nelson

BOS

8:12:50

+3:57:26


Send inn korreksjon

Sist oppdatert:

4 november 2012, 14:04:26

Arrangør:

Berger og Svelvik OL

Antall deltagere:

135

Antall startet:

135