Resultater Strekktider Grafisk (Opek) 
Dataeksport
Brikkesys.no

VBIL nattløp Holmen 14. november 2012

Klasse: Kort (2.7km)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Eivind Ruth

Veritas

26:57

+0:00

2.

Oda Sikkeland

Tyrving, IL

27:30

+0:33

3.

Anikenn Helland-Hansen

Tyrving, IL

27:31

+0:34

4.

Hege Ynn Jødal

Bækkelagets SK

30:59

+4:02

5.

Morten Sørlie

AimIT AS

33:53

+6:56

6.

Torstein Schjelle

Aimit AS

37:05

+10:08

7.

Toril Eine

Esso Sport

38:24

+11:27

8.

Siri Spjelkavik

Tyrving, IL

42:41

+15:44

9.

Sidsel Sandelien

STATENS VEGVESEN

46:27

+19:30

10.

Aud Spjelkavik

TYRVING

48:26

+21:29

DSQ

Anne Mette Andersen

DNV

49:12

87 130 128 129 127

Klasse: Mellom (4.0km)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Vidar Berteig

EasyPetro

35:50

+0:00

2.

Torgeir Strandhagen

Røyken O-lag

38:49

+2:59

3.

John Hansen

AB PIL

41:10

+5:20

4.

Ole K Steinbekken

TINE

49:22

+13:32

5.

Bjørn Nordvik

Kolbotn & Skimt OL

51:18

+15:28

6.

Egil Huseth

Kamp Vestheim

51:51

+16:01

7.

Odd Eide-Fredriksen

Kamp Vestheim

51:53

+16:03

8.

Liv Paltiel

Folkehelseinstituttet

52:46

+16:56

9.

Knut Møgedal

Aker Solutions

54:50

+19:00

10.

Nina Sjue

Esso Sport

55:24

+19:34

11.

Uno Hanslien

BILPOST

1:00:26

+24:36

12.

Don Skantze

Tyrving, IL

1:00:36

+24:46

13.

Bjørn Sandelien

Vegdirektoratet IF

1:02:40

+26:50

14.

Lenny Enstrøm

OSI

1:10:18

+34:28

15.

Håkon Helge

Veritas

1:12:39

+36:49

DSQ

Knut Hangeraas

GeoForm

1:13:19

121

Klasse: Lang (5.1km)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Thor Mella

Østmarka OK

39:52

+0:00

2.

Trond Lund

Tyrving, IL

41:05

+1:13

3.

Jan Tore Henriksen

Norges Bank BIL

42:25

+2:33

4.

Eivind Hoff

Tyrving, IL

42:52

+3:00

5.

Truls Kvaase

Bækkelaget SK

44:41

+4:49

6.

Kim Farnes Hansen

Lierbygda O-lag

46:43

+6:51

7.

Svein Jacobsen

Tyrving, IL

48:39

+8:47

8.

Øyvind Steinbekken

ODALEN

49:12

+9:20

9.

Rune Teigland

AAS-JAKOBSEN

50:28

+10:36

10.

Thomas Gundersen

Team Pay

54:11

+14:19

11.

Tormod Øvergaard

INTERO AS

54:44

+14:52

12.

Jonny Roaldsøy

DNV

55:27

+15:35

13.

Richard Zeiner-Gundersen

Fossum IF

58:19

+18:27

14.

Tormod Bøe

Veritas

59:25

+19:33

15.

Dag Haugland

Østmarka OK

1:01:13

+21:21

16.

Håkon Bugge

No team

1:01:46

+21:54

17.

Per J. Karlsbakk

DNV

1:02:10

+22:18

18.

Øyvind Grandum

GEOFORM

1:02:59

+23:07

19.

Hallvard Bjørgum

DNV

1:07:16

+27:24

20.

Ove Kristian Jødal

Bækkelagets SK

1:14:05

+34:13

21.

Lars Christensen

Esso

1:15:37

+35:45

DSQ

Egil Eide

Tyrving, IL

22:00

115 118 119 121 124 125 126 127 128 129 130 79 17...

Klasse: Asker D-12 (1.7km)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Ingrid Tandberg Ryan

Asker Skiklubb

13:34

+0:00

2.

Ina Martini

Asker Skiklubb

27:00

+13:26

2.

Ida Kristine Nordvik

Asker Skiklubb

27:00

+13:26

Klasse: Asker H-12 (1.7km)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Per Clemet Wisløff

Asker Skiklubb

9:03

+0:00

2.

Jonas Myhr

Asker Skiklubb

11:47

+2:44

3.

Trygve Myhr

Asker Skiklubb

12:11

+3:08

4.

Adrian Lauterer

Asker Skiklubb

39:24

+30:21

Startet

Ole Henrik Woxholth

Asker Skiklubb

Klasse: Asker D-14 (2.7km)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Nora woxholth

Asker Skiklubb

23:19

+0:00

2.

Fanni Markussen

Asker Skiklubb

24:45

+1:26

DSQ

Tilla Farnes Hennum

Asker Skiklubb

19:45

130 128 129

DSQ

Margrethe wisløff

Asker Skiklubb

28:54

125

DSQ

Lotte Markussen

Asker Skiklubb

31:05

175

Klasse: Asker H-14 (2.7km)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Vegard Guldbrandsen

Asker SK

18:46

+0:00

2.

Eivind Øfsthus Gravir

Asker Skiklubb

23:29

+4:43

3.

Vegard Løvli

Asker Skiklubb

28:14

+9:28

Klasse: Asker D50 (2.7km)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Gunhild Myhr

Asker Skiklubb

34:12

+0:00

2.

Enikø Bertalan

Asker Skiklubb

43:16

+9:04

Klasse: Asker D-16 (4.0km)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Ingvild Christensen

Asker Skiklubb

1:06:55

+0:00

Klasse: Asker D17 (4.0km)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Ingrid Gulbrandsen

Asker SK

36:24

+0:00

2.

Margrete Engzelius

Asker SK

53:28

+17:04

Klasse: Asker H50 (4.0km)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Per Schanche

Asker SK

40:56

+0:00

2.

Kristian Kalager

Asker SK

42:28

+1:32

3.

Terje Henriksen

Asker Skiklubb

43:09

+2:13

4.

Plaian Anton

Asker Skiklubb

48:48

+7:52

5.

Øyvind Gylver

Asker Skiklubb

53:26

+12:30

Klasse: Asker H17 (5.1km)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Pål Skogedal

Asker Skiklubb

35:16

+0:00

2.

Jan Richard Eriksen

Asker Skiklubb

36:31

+1:15

3.

Rolf Mauritz Pedersen

Asker Skiklubb

39:13

+3:57

4.

Svein Granerud

Asker Skiklubb

41:45

+6:29

5.

Trond Rønneberg

Asker Skiklubb

42:20

+7:04

6.

Sindre Engzelius Gylver

Asker SK

51:38

+16:22

DSQ

Jostein Tellnes

ASKER Skiklubb

41:25

114


Send inn korreksjon

Sist oppdatert:

14 november 2012, 20:13:08

Arrangør:

Veritas BIL

Antall deltagere:

82

Antall startet:

82