Resultater Strekktider Grafisk (Opek) 
Dataeksport
Brikkesys.no

Hovedløp og Norgescup ski-O 19. januar 2013

Klasse: D 14

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Henriette Smeby

Nydalens SK

16:30

+0:00

2.

Synne Strand

Lierbygda OL

19:37

+3:07

3.

Ingeborg Fallbakken Berge

Løten o-lag

22:14

+5:44

4.

Sigrid Bredde Vig

IF Sturla

23:32

+7:02

5.

Signe Bredholt Jørgensen

Sandefjord OK

27:54

+11:24

6.

Idun Kristine Felde Olaussen

Halden SK

28:10

+11:40

7.

Maria Prestbøen

Sandefjord OK

30:50

+14:20

8.

Ella Arentz Hagen

Sandefjord OK

40:27

+23:57

DNS

Thea Sildnes Baklid

Konnerud IL

Klasse: H 14

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Einar Melsom

Fossum IF

30:09

+0:00

2.

Elias Jonsson

Nydalens SK

30:29

+0:20

3.

Sigurd Gjerdingen

Hadeland OL

32:20

+2:11

4.

Erling Hjermstad

Fossum IF

32:45

+2:36

5.

Øyvind Hjermstad

Fossum IF

33:01

+2:52

6.

Hermund Ulvensøen

OL Tønsberg og omegn

40:38

+10:29

7.

Håkon Kornmo

Porsgrunn OL

52:53

+22:44

DSQ

Erlend Brendstuen

Halden SK

1:27:15

168

Klasse: D 15

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Tilla Farnes Hennum

Asker Skiklubb

30:41

+0:00

2.

Fanni Jauhojärvi Markussen

Asker Skiklubb

32:42

+2:01

3.

Oda Sikkeland

IL Tyrving

32:54

+2:13

4.

Nora Synnøve Woxholth

Asker Skiklubb

34:28

+3:47

5.

Anniken Helland-Hansen

IL Tyrving

36:09

+5:28

6.

Marit Melby Jacobsen

Lardal OL

37:16

+6:35

7.

Anniken E. Karlsen

Oppsal Orientering

37:29

+6:48

8.

Margrethe Wisløff

Asker Skiklubb

41:22

+10:41

9.

Idunn Haavengen

Kongsberg OL

41:25

+10:44

10.

Line Sølberg

IL Leik

42:47

+12:06

11.

Line Wegner Hodt

Fossum IF

46:11

+15:30

12.

Anne Willkommen Eiken

Kongsberg OL

47:20

+16:39

13.

Kristin Smeby

Kongsberg OL

47:45

+17:04

14.

Emilie Westin

Porsgrunn OL

51:31

+20:50

15.

Astrid Styrvold

Porsgrunn OL

1:02:13

+31:32

DNS

Karine Vestøl

Vegårshei IL

DNS

Maria Olsbø

Østmarka OK

Klasse: H 15

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Vegard Gulbrandsen

Asker Skiklubb

36:06

+0:00

2.

Gjermund Tørnqvist Halden

Nydalens SK

37:42

+1:36

3.

Hallvard Arntzen Foss

Sandefjord OK

38:34

+2:28

4.

Sturla Frydenlund

IF Sturla

39:08

+3:02

5.

Ola Løvald Bråten

Asker Skiklubb

39:32

+3:26

6.

Håvard Landro Svingheim

Konnerud IL

41:08

+5:02

7.

Eivind Øfsthus Gravir

Asker Skiklubb

42:25

+6:19

8.

Håkon Østraat Sævareid

Halden SK

43:39

+7:33

9.

Simen Åmodt Amundsen

Lardal OL

44:32

+8:26

10.

Olav Schmitt Gran

Halden SK

55:26

+19:20

11.

Øystein Fruseth Christiansen

OL Tønsberg og omegn

55:55

+19:49

12.

Magnus Ramberg

Østmarka OK

1:00:06

+24:00

Klasse: D 16

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Stine Madslien Bakken

Nydalens SK

39:58

+0:00

2.

Kristin Brekke

Lillomarka OL

40:34

+0:36

3.

Tiril Ruud Bråten

Raumar Orientering

42:36

+2:38

4.

Siri Grandal

IL Tyrving

49:14

+9:16

5.

Kristin Blindheim

Lillomarka OL

52:02

+12:04

6.

Martine Topstad

OL Tønsberg og omegn

1:03:31

+23:33

Klasse: H 16

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Audun Heimdal

Konnerud IL

38:19

+0:00

2.

Håkon Raadal Bjørlo

Halden SK

38:29

+0:10

3.

Ulrik Astrup Arnesen

Heming Orientering

46:59

+8:40

4.

Brage Jørum

Byåsen IL

50:19

+12:00

5.

Anders Krona Haflan

OL Tønsberg og omegn

52:04

+13:45

Klasse: D 17-20

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Mathilde Rundhaug

OL Tønsberg og omegn

35:26

+0:00

2.

Marte Fallbakken Berge

Løten o-lag

37:06

+1:40

3.

Marta Ulvensøen

OL Tønsberg og omegn

37:21

+1:55

4.

Evine Westli Andersen

Løten o-lag

37:36

+2:10

5.

Ragnhild Hjermstad

Fossum IF

39:57

+4:31

6.

Ingvild Brekke

Lillomarka OL

48:25

+12:59

7.

Ingunn Egeberg Vári

IF Sturla

48:59

+13:33

8.

Lovise Fremstad

Larvik OK

52:10

+16:44

9.

Julie Hjortland

Larvik OK

52:14

+16:48

10.

Guro Vassend

Fossum IF

54:09

+18:43

11.

Ingrid Nygård

Notodden OL

59:02

+23:36

12.

Karen Bjergaard

Nydalens SK

1:19:34

+44:08

DSQ

Eldbjørg Narum

OL Vallset/Stange

37:22

158 159 160 165 157 163

DSQ

Eirin Mari Fossøy

Notodden OL

40:44

179

DNS

Astrid Bredde Vig

IF Sturla

Klasse: H 17-20

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Dag Lofthus

Hamar OK

31:23

+0:00

2.

Jørgen Madslien

Nydalens SK

31:40

+0:17

3.

Emil Ahlbäck

Fossum IF

34:43

+3:20

4.

Elias T. Mølnvik

Fossum IF

35:15

+3:52

5.

Bojan Blumenstein

Halden SK

35:27

+4:04

6.

Bjørnar Smeland Nygårdseter

Vegårshei IL

35:49

+4:26

7.

Olav Vestøl

Vegårshei IL

36:50

+5:27

8.

Øyvind Wiggen

Byåsen IL

37:44

+6:21

9.

Elling Fossheim Asplin

Gjø-Vard OL

38:13

+6:50

10.

Jonas Madslien Bakken

Nydalens SK

38:34

+7:11

11.

Håvard Myhre

Kongsberg OL

40:15

+8:52

12.

Sondre Ruud Bråten

Raumar Orientering

40:49

+9:26

13.

Anders Felde Olaussen

Halden SK

41:19

+9:56

14.

Aksel Madslien

Nydalens SK

41:40

+10:17

15.

Yngvar Høimyr Solberg

IF Sturla

41:50

+10:27

16.

Magnus Sandven

Notodden OL

42:31

+11:08

17.

Bjørnar Kvåle

Hadeland OL

43:10

+11:47

17.

Einar Lofthus

Lillehammer OK

43:10

+11:47

19.

Håkon Fruseth Christiansen

OL Tønsberg og omegn

44:08

+12:45

20.

Jørgen Elisenberg

Hamar OK

47:10

+15:47

21.

Lars Henrik Thon

IF Sturla

47:52

+16:29

22.

Anders Emilsson

Oppsal Orientering

52:47

+21:24

23.

Gard-Martin Udnesseter Johnson

Oppsal Orientering

1:02:46

+31:23

DSQ

Andreas Sølberg

OL Trollelg

33:36

160

DSQ

Peder Fossheim Asplin

Gjø-Vard OL

40:40

157

DSQ

Thorstein Wang

Lillomarka OL

DNS

Mathias Drage

Kongsberg OL

DNS

Lars Harald Aasheim

Bækkelagets SK

Klasse: D 21-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Audhild Bakken Rognstad

Lillehammer OK

34:57

+0:00

2.

Stine Olsen Kirkevik

Asker Skiklubb

35:12

+0:15

3.

Laura Kempas

Epilän Esa

37:01

+2:04

4.

Hannele Tonna

Hankasalmen Hanka

38:19

+3:22

5.

Anna Ulvensøen

OL Tønsberg og omegn

39:27

+4:30

6.

Zsuzsa Fey

Asker Skiklubb

41:21

+6:24

7.

Heidi Stokseth

Halden SK

43:30

+8:33

8.

Una Glende Janson

Kristiansand OK

45:28

+10:31

9.

Marianne Mellbye Larsen

Asker Skiklubb

53:29

+18:32

10.

Lone Brochmann

Eiker OL

55:30

+20:33

11.

Cristina Luis

Nydalens SK

1:15:28

+40:31

DNS

Kine Hallan Steiwer

Lillomarka OL

DNS

Bodil Holmström

Halden SK

Klasse: H 21-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Øyvind Watterdal

Hadeland OL

41:35

+0:00

2.

Sindre Jansson Haverstad

NTNUI

42:59

+1:24

3.

Eivind Tonna

Lillomarka OL

44:29

+2:54

4.

Morten Urdal Bakke

NTNUI

45:37

+4:02

5.

Rasmus Korvald Skaare

NTNUI

46:18

+4:43

6.

Eirik Watterdal

OL Tønsberg og omegn

48:34

+6:59

7.

Anders Hauge

Asker Skiklubb

49:08

+7:33

8.

Øyvind Helgerud

Halden SK

52:21

+10:46

9.

Thore Kornmo

Porsgrunn OL

59:42

+18:07

10.

Steinar Danielsen

Modum OL

1:33:28

+51:53

DNS

Ove Sætra

Hadeland OL

DNS

Sigurd Hynne

OK Skøynar

Klasse: N-åpen

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

Vida Helland-Hansen

IL Tyrving

34:01

Sverre Strand

Lierbygda OL

35:42

Klasse: D 11-12

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Mari Landro Svingheim

Konnerud IL

13:57

+0:00

2.

Anna Øfsthus Gravir

Asker Skiklubb

19:29

+5:32

3.

Anniken Ranvik

Konnerud IL

22:01

+8:04

4.

Åsne Haavengen

Kongsberg OL

23:31

+9:34

5.

Andrea Ranvik

Konnerud IL

24:14

+10:17

6.

Marte Madslien Bakken

Nydalens SK

26:29

+12:32

DNS

Tale Strand

Kongsberg OL

Klasse: H 11-12

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Isak Jonsson

Nydalens SK

18:17

+0:00

2.

Nicolai Harvik

Konnerud IL

23:23

+5:06

DNS

Vetle Drage

Kongsberg OL

Klasse: D 13-16B

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Hanne Vassend

Porsgrunn OL

25:02

+0:00

2.

Hedda Raadal Bjørlo

Halden SK

27:13

+2:11

3.

Marlin Haavengen

Kongsberg OL

34:37

+9:35

4.

Ingrid Madslien

Nydalens SK

37:00

+11:58

5.

Ingrid G. Mehammer

Porsgrunn OL

45:43

+20:41

Klasse: H 13-16B

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Aslak Heimdal

Konnerud IL

16:38

+0:00

2.

Niels Christian Hellerud

Halden SK

26:15

+9:37

3.

Andreas Ramberg

Østmarka OK

31:59

+15:21

4.

Vegard Haugen

Porsgrunn OL

36:36

+19:58

DNS

Sølve Drage

Kongsberg OL

Klasse: D 17K

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Kari Strand

Lierbygda OL

34:06

+0:00

2.

Marianne Arnesen

Asker Skiklubb

48:59

+14:53

Klasse: H 17K

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Lars Erik Halvorsen

Berger og Svelvik OL

40:50

+0:00

Klasse: D 40-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Signe Astrup Arnesen

Heming Orientering

33:57

+0:00

2.

Ingrid Kvistad

Kongsberg OL

34:06

+0:09

3.

Hanne Lerche Raadal

Halden SK

35:32

+1:35

4.

Anne Madslien

Nydalens SK

36:02

+2:05

5.

Maria Jonsson

Nydalens SK

40:46

+6:49

6.

Kari Madslien

Nydalens SK

43:20

+9:23

7.

Kristin Sandven

Notodden OL

44:22

+10:25

8.

Anne Marit Bjergaard

Nydalens SK

44:50

+10:53

9.

Hanne Kvåle

Hadeland OL

46:44

+12:47

10.

Irene Felde Olaussen

Halden SK

50:20

+16:23

11.

Stine Arntzen

Sandefjord OK

55:20

+21:23

DSQ

Anne Lofthus

Lillehammer OK

35:40

167

Klasse: H 40-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Tommy Jauhojärvi

Asker Skiklubb

38:06

+0:00

2.

Lasse Arnesen

Heming Orientering

39:26

+1:20

3.

Halvor Gjerdingen

Hadeland OL

39:58

+1:52

4.

Jon Iver Bakken

Nydalens SK

42:14

+4:08

5.

Gjermund Gravir

Asker Skiklubb

44:49

+6:43

6.

Lars Fremstad

Larvik OK

45:48

+7:42

7.

Bjørn Henning Grandal

IL Tyrving

46:58

+8:52

8.

Vidar Strand

Lierbygda OL

50:12

+12:06

9.

Arne Håkon Jørgensen

Sandefjord OK

50:19

+12:13

10.

Ole Petter Haugen

Nydalens SK

51:20

+13:14

11.

Per Erik Larsen

Sandefjord OK

55:21

+17:15

12.

Geir Holm Gundersen

IF Sturla

58:26

+20:20

13.

Øystein Wiggen

Byåsen IL

1:01:31

+23:25

DSQ

Kjetil Bjørlo

Halden SK

39:40

156

DSQ

Sten Åge Nygårdseter

Vegårshei IL

49:18

158 160 163 162 165 163 166 152 167 168 179

DSQ

Tor Ivar Christiansen

OL Tønsberg og omegn

55:32

159 158 160 162 165 157 163

Klasse: D 50-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Gunhild Hennum

Lierbygda OL

27:49

+0:00

2.

Helga Haverstad

Lierbygda OL

28:40

+0:51

3.

Helle Egeberg Vári

IF Sturla

28:57

+1:08

4.

Kjersti Narum

OL Vallset/Stange

31:41

+3:52

5.

Marianne Hjermstad

Fossum IF

32:35

+4:46

Klasse: H 50-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Erlend Slokvik

Nydalens SK

25:58

+0:00

2.

Kim Farnes Hansen

Lierbygda OL

28:38

+2:40

3.

Øivind Myhre

Kongsberg OL

34:27

+8:29

4.

Tore Watterdal

OL Tønsberg og omegn

35:39

+9:41

5.

Hans-Ingar Sætra

Asker Skiklubb

40:58

+15:00

6.

Pål Hellerud

Halden SK

1:23:40

+57:42

DSQ

Svein S Jacobsen

IL Tyrving

164 158 159 161 165 154 152 167 168 179 248

DNS

Øyvind Drage

Kongsberg OL


Send inn korreksjon

Sist oppdatert:

28 januar 2013, 22:59:46

Arrangør:

Konnerud IL

Antall deltagere:

191

Antall startet:

177