Resultater Strekktider Grafisk (Opek) 
Dataeksport
Brikkesys.no

NM stafett ski-O 20. januar 2013

Klasse: D 17

1.

OL Tønsberg og omegn 1

 

1:03:17

 

1

Marta Ulvensøen

22:47

1.

22:47

1.

2

Mathilde Rundhaug

17:22

1.

40:09

1.

3

Anna Ulvensøen

23:08

3.

1:03:17

1.

2.

Asker Skiklubb 1

 

1:06:56

 

1

Zsuzsa Fey

24:46

3.

24:46

3.

2

Marianne Mellbye Larsen

20:47

3.

45:33

2.

3

Stine Olsen Kirkevik

21:23

1.

1:06:56

2.

3.

Lillehammer OK 1

 

1:10:16

 

1

Ingvild Gjessing

28:09

4.

28:09

4.

2

Valborg Madslien

19:41

2.

47:50

4.

3

Audhild Bakken Rognstad

22:26

2.

1:10:16

3.

4.

Lillomarka OL 1 1

 

1:14:33

 

1

Kine Hallan Steiwer

28:27

7.

28:27

7.

2

Ingvild Brekke

21:21

4.

49:48

5.

3

Andrine Benjaminsen

24:45

4.

1:14:33

4.

5.

Lierbygda OL

 

1:21:17

 

1

Gunhild Hennum

28:19

6.

28:19

6.

2

Kari Strand

23:14

7.

51:33

6.

3

Helga Haverstad

29:44

6.

1:21:17

5.

6.

Lillomarka OL 2 2

 

1:24:35

 

1

Ingvild Wang

32:43

10.

32:43

10.

2

Natalie Kristina Blomseth

22:10

5.

54:53

9.

3

Solveig Blindheim

29:42

5.

1:24:35

6.

7.

Notodden OL 1

 

1:24:46

 

1

Eirin Fossøy

31:31

9.

31:31

9.

2

Lena Teresa Myrland

23:14

7.

54:45

8.

3

Ingrid Nygård

30:01

7.

1:24:46

7.

8.

Konnerud IL 1

 

1:25:29

 

1

Therese Haare

24:41

2.

24:41

2.

2

Runa Fremstad

22:17

6.

46:58

3.

3

Ida Mari Borge Hovi

38:31

10.

1:25:29

8.

9.

IF Sturla 1

 

1:31:55

 

1

Astrid Bredde Vig

31:29

8.

31:29

8.

2

Helle Egeberg Vári

28:15

10.

59:44

10.

3

Ingunn Egeberg Vári

32:11

9.

1:31:55

9.

10.

Eiker OL 1

 

1:33:44

 

1

Lone Brochmann

33:00

11.

33:00

11.

2

Lise Smedberg

30:24

11.

1:03:24

11.

3

Kristine Berglia

30:20

8.

1:33:44

10.

DSQ

Fossum IF 1

 

1:28:29

 

1

Ragnhild Hjermstad

28:17

5.

28:17

5.

2

Guro Vassend

23:34

9.

51:51

7.

3

Kjersti Hov

36:38

.

0:00

.

DSQ

Klasse: H 17

1.

NTNUI 1

 

1:26:06

 

1

Rasmus Korvald Skaare

29:15

1.

29:15

1.

2

Morten Urdal Bakke

26:58

1.

56:13

1.

3

Sindre Jansson Haverstad

29:53

1.

1:26:06

1.

2.

Nydalens SK 1

 

1:33:46

 

1

Jonas Madslien Bakken

31:16

5.

31:16

5.

2

Erlend Slokvik

30:09

4.

1:01:25

4.

3

Jørgen Madslien

32:21

2.

1:33:46

2.

3.

Lillomarka OL 1

 

1:35:13

 

1

Eivind Tonna

29:38

2.

29:38

2.

2

Vidar Benjaminsen

30:34

6.

1:00:12

3.

3

Thorstein Wang

35:01

4.

1:35:13

3.

4.

Asker Skiklubb 1

 

1:36:24

 

1

Anders Hauge

31:25

6.

31:25

6.

2

Andreas M. Edvardsen

27:59

2.

59:24

2.

3

Tommy Jauhojärvi

37:00

5.

1:36:24

4.

5.

Fossum IF 1

 

1:37:05

 

1

Elias T. Mølnvik

33:36

7.

33:36

7.

2

Leif Størmer

30:20

5.

1:03:56

6.

3

Emil Ahlbäck

33:09

3.

1:37:05

5.

6.

Hamar OK 1

 

1:38:57

 

1

Dag Lofthus

30:30

4.

30:30

4.

2

Johannes Narum

31:02

7.

1:01:32

5.

3

Tommy Olsen

37:25

6.

1:38:57

6.

7.

Lillehammer OK 1

 

1:49:57

 

1

Elling Fossheim Asplin

37:20

11.

37:20

11.

2

Peder Fossheim Asplin

32:11

8.

1:09:31

8.

3

Einar Lofthus

40:26

8.

1:49:57

7.

8.

OL Tønsberg og omegn

 

1:57:13

 

1

Magnus Sandven

35:27

9.

35:27

9.

2

Tor Ivar Christiansen

41:46

10.

1:17:13

10.

3

Håkon Fruseth Christiansen

40:00

7.

1:57:13

8.

9.

Vegårshei IL 1

 

2:00:12

 

1

Olav Vestøl

36:12

10.

36:12

10.

2

Stein Åge Nygårdseter

35:09

9.

1:11:21

9.

3

Bjørnar Smeland Nygårdseter

48:51

9.

2:00:12

9.

10.

Byåsen IL/OL Trollelg 1

 

2:04:36

 

1

Øyvind Wiggen

38:34

12.

38:34

12.

2

Andreas Sølberg

29:19

3.

1:07:53

7.

3

Øystein Wiggen

56:43

10.

2:04:36

10.

DSQ

Halden SK 1

 

1:55:29

 

1

Bojan Blumenstein

34:34

8.

34:34

8.

2

Kjetil Bjørlo

35:32

.

0:00

.

DSQ

3

Anders Felde Olaussen

45:23

.

0:00

.

Brutt

Hadeland OL 1

 

56:59

 

1

Øyvind Watterdal

29:51

3.

29:51

3.

2

Bjørnar Kvåle

27:08

.

0:00

.

DSQ

3

Ove Sætra

.

0:00

.

DNS

Klasse: N-Åpen

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

Ola Sandvik

Asker Skiklubb

19:45

Jo Randar Holmøy

Hadeland OL

29:06

Birgit Kleppa Madslien

Lillehammer OK

1:35:27

Klasse: D11-12

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Mari Landro Svingheim

Konnerud IL

11:17

+0:00

2.

Anniken Ranvik

Konnerud IL

13:35

+2:18

3.

Andrea Ranvik

Konnerud IL

14:14

+2:57

4.

Åsne Haavengen

Kongsberg OL

14:28

+3:11

5.

Carolina Hernandez Vråle

Konnerud IL

18:44

+7:27

DNS

Tale Strand

Kongsberg OL

Klasse: H 11-12

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Nicolai Harvik

Konnerud IL

15:31

+0:00

DNS

Simen Olsen Kirkevik

Hamar OK

Klasse: D 13-16

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Stine Madslien Bakken

Nydalens SK

21:27

+0:00

2.

Tilla Farnes Hennum

Asker Skiklubb

21:36

+0:09

3.

Kristin Blindheim

Lillomarka OL

22:18

+0:51

4.

Marlin Haavengen

Kongsberg OL

23:44

+2:17

5.

Anne Willkommen Eiken

Kongsberg OL

24:24

+2:57

6.

Thea Sildnes Baklid

Konnerud IL

24:40

+3:13

7.

Fanni Jauhojärvi Markussen

Asker Skiklubb

25:20

+3:53

8.

Line Sølberg

IL Leik

25:59

+4:32

9.

Hedda Raadal Bjørlo

Halden SK

26:02

+4:35

10.

Idunn Haavengen

Kongsberg OL

26:41

+5:14

11.

Hanne Vassend

Porsgrunn OL

30:18

+8:51

12.

Astrid Styrvold

Porsgrunn OL

30:44

+9:17

13.

Signe Bredholt Jørgensen

Sandefjord OK

32:17

+10:50

14.

Idun Kristine Felde Olaussen

Halden SK

33:15

+11:48

15.

Emilie Westin

Porsgrunn OL

33:57

+12:30

16.

Ingrid Madslien

Nydalens SK

34:41

+13:14

17.

Solveig Hernandez Vråle

Konnerud IL

36:07

+14:40

18.

Martine Topstad

OL Tønsberg og omegn

36:29

+15:02

19.

Ella Arentz Hagen

Sandefjord OK

37:17

+15:50

20.

Stine Elene Hole

Konnerud IL

38:27

+17:00

21.

Ingrid G. Mehammer

Porsgrunn OL

39:27

+18:00

22.

Jenni Storhaug

Konnerud IL

54:15

+32:48

23.

Anne Skaalid Ofstad

Konnerud IL

54:18

+32:51

DNS

Ingeborg Fallbakken Berge

Løten o-lag

DNS

Kristin Brekke

Lillomarka OL

DNS

Line Wegner Hodt

Fossum IF

DNS

Maria Prestbøen

Sandefjord OK

DNS

Oda Sikkeland

IL Tyrving

DNS

Synne Strand

Lierbygda OL

DNS

Margrethe Wisløff

Asker Skiklubb

Klasse: H 13-16

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Audun Heimdal

Konnerud IL

17:00

+0:00

2.

Håkon Raadal Bjørlo

Halden SK

18:18

+1:18

3.

Håvard Landro Svingheim

Konnerud IL

18:41

+1:41

4.

Sturla Frydenlund

IF Sturla

19:36

+2:36

5.

Aslak Heimdal

Konnerud IL

20:35

+3:35

6.

Hallvard Arntzen Foss

Sandefjord OK

21:24

+4:24

7.

Brage Jørum

Byåsen IL

21:45

+4:45

8.

Anders Krona Haflan

OL Tønsberg og omegn

22:27

+5:27

9.

Ulrik Astrup Arnesen

Heming Orientering

23:31

+6:31

10.

Eskil Frøisland

Vang OL

24:37

+7:37

11.

Hermund Ulvensøen

OL Tønsberg og omegn

24:58

+7:58

12.

Håkon Kornmo

Porsgrunn OL

25:11

+8:11

13.

Øystein Fruseth Christiansen

OL Tønsberg og omegn

27:32

+10:32

14.

Skjalg Nysæter

Skien OK

27:36

+10:36

15.

Vegard Haugen

Porsgrunn OL

34:51

+17:51

16.

Einar Sandvik Edvardsen

Asker Skiklubb

1:00:06

+43:06

Klasse: D 17K

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Evine Westli Andersen

Løten o-lag

20:18

+0:00

2.

Marte Fallbakken Berge

Løten o-lag

20:34

+0:16

3.

Una Glende Janson

Kristiansand OK

22:41

+2:23

4.

Cristina Luis

Nydalens SK

30:21

+10:03

Klasse: H 17K

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

DNS

Lars Erik Halvorsen

Berger og Svelvik OL

Klasse: D 40

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Hanne Lerche Raadal

Halden SK

22:24

+0:00

2.

Signe Astrup Arnesen

Heming Orientering

22:53

+0:29

3.

Anne Madslien

Nydalens SK

23:37

+1:13

4.

Anne Lofthus

Lillehammer OK

25:06

+2:42

5.

Kari Madslien

Nydalens SK

25:52

+3:28

6.

Irene Felde Olaussen

Halden SK

29:16

+6:52

7.

Stine Arntzen

Sandefjord OK

34:20

+11:56

8.

Hege Heiberg

Hadeland OL

45:02

+22:38

Klasse: H 40

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Ole Petter Haugen

Nydalens SK

28:26

+0:00

2.

Gisle Nysæter

Skien OK

31:50

+3:24

3.

Hans-Ingar Sætra

Asker Skiklubb

37:46

+9:20

4.

Jan Arild Johnsen

Fossum IF

45:28

+17:02


Send inn korreksjon

Sist oppdatert:

29 januar 2013, 21:44:25

Arrangør:

Konnerud IL

Antall deltagere:

143

Antall startet:

132