Resultater Strekktider Grafisk (Opek) 
Dataeksport
Brikkesys.no

Klubbmesterskap fristil 5. mars 2013

Klasse: Gutter 7 år (født 2006)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

Birk Lilleheier

5:09

Sondre Lundqvist

5:02

Petter Strandrud

5:00

Klasse: Jenter 7 år (født 2006)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

Mari Schytz

5:52

Astrid Skjevdal

5:36

Camilla Lundquist

7:23

Klasse: Gutter 8 år (født 2005)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

Frode Hymer

4:47

August Holth Siegel

3:32

Erlend Tveite

4:31

Magnus Kvarme Gangnæs

7:54

Klasse: Gutter 9 år (født 2004)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

Benjamin Grønsten

4:07

Mikkel Vaaje-Kolstad

4:05

Henrik Stene Skoglund

5:55

Klasse: Jenter 9 år (født 2004)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

Emma Kristine Lekang

6:14

Carina Schytz

4:44

Klasse: Gutter 10år (født 2003)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

Ingemar Yri Risberg

2:07

Klasse: Jenter 10 år (født 2003)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

Regina Holth-Siegel

2:57

Eline Skjevdal

2:43

Christine Kure

2:26

Tiril Lilleheier

3:41

Klasse: Gutter 11 år (født 2002)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Vegard Aarstad

4:20

+0:00

2.

Øystein Thorshov

5:12

+0:52

3.

Nils Tveite

5:27

+1:07

4.

Even Wollebek

5:41

+1:21

5.

Ole Håkon Sundet

5:48

+1:28

Klasse: Jenter 11 år (født 2002)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Marthe Lundqvist

6:45

+0:00

Klasse: Gutter 12 år (født 2001)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Axel Holth-Siegel

4:23

+0:00

2.

William Grønsten

6:10

+1:47

3.

Jørgen Ellekjær

6:40

+2:17

Klasse: Jenter 12 år (født 2001)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Hanna Hegstad

6:22

+0:00

Klasse: Gutter 13 år (født 2000)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Elias Pettersen Nævdal

7:16

+0:00

2.

Mathias Skjevdal

8:05

+0:49

Klasse: Jenter 13 år (født 2000)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Marianne Kure

7:11

+0:00

2.

Kjersti Lundqvist

7:49

+0:38

3.

Mina Lilleheier

8:12

+1:01

4.

Maria Grønflaten

13:23

+6:12

Klasse: Jenter 14 år (født 1999)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Ingvild Wollebek

8:42

+0:00

Klasse: Menn 21-39 år

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Torbjørn Høytomt

10:41

+0:00

Klasse: Kvinner 21-39 år

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Stine Aarstad

11:00

+0:00

Klasse: Menn 40 år-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Karl-Henrik Lilleheier

11:24

+0:00

2.

Harald Schytz

11:39

+0:15

3.

Tord Thorshov

11:59

+0:35

4.

Andreas Lundqvist

12:35

+1:11

5.

Bjørn Erik Pedersen

12:36

+1:12

6.

Sveinar Skjevdal

13:01

+1:37


Send inn korreksjon

Sist oppdatert:

6 mars 2013, 20:56:35

Arrangør:

Ås IL

Antall deltagere:

45

Antall startet:

45