Resultater Strekktider Grafisk (Opek) Grafisk (OrRe) 
Bedriftsorientering i Trøndelag SammenlagtDataeksport
Brikkesys.no

Løp1/Gløshaugen sprint/O-utvalget 16. april 2013

Klasse: Nybegynnere

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Petter Worpvik Tverdal

Skoleelev

17:53

+0:00

2.

Jonathan Welte

SINTEF Energi

31:50

+13:57

Klasse: Nybegynnere lang (gul)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Frank Norbeck

Manpower

10:23

+0:00

2.

Even Einum

HiST

10:44

+0:21

3.

Atsede Endegnanew

SINTEF

17:34

+7:11

4.

Cecilie Paulsen Aarstein

Maskinagentur

17:55

+7:32

5.

Guro Berge

NTNU

17:59

+7:36

150

6.

Tove Løberg

Statoil

27:17

+16:54

Klasse: D 16-34 år/Kort (hvit)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Camilla Bjäring

Rambøll

17:37

+0:00

Klasse: D 16-34 år/Mellom (grønn)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Marte Reenaas

Rambøll

20:00

+0:00

2.

Ane Ramtvedt

Student

21:30

+1:30

3.

Ruth Hindshaw

NGU

22:28

+2:28

4.

Hanne Vefsnmo

SINTEF Energi

23:36

+3:36

5.

Marit Irene Kvittem

NTNU

24:27

+4:27

6.

Elin Ravnås

Eget

28:32

+8:32

7.

Thomas Welte

SINTEF Energi

33:21

+13:21

8.

Hanne Synnøve Liodden

St. Olavs hospital

37:19

+17:19

DSQ

Guro Kristine Sannerud Stødle

NTNU

29:02

45

Klasse: D 16-34 år/Lang (blå)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Solfrid Håbrekke

Sintef

26:16

+0:00

2.

Inga Ringdalen Vatne

NTNU

31:38

+5:22

3.

Ingrid Lund

Stundent

35:50

+9:34

4.

Mari Voldsund

NTNU

37:30

+11:14

Klasse: D 35-39 år/Mellom (grønn)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Randi W. Bartnes

Skanska

21:42

+0:00

2.

Tonje Bostad

Pir 2 Arkitektkontor

24:40

+2:58

3.

Siri Helgemo

Vegvesenet

24:58

+3:16

4.

Monica Aas Farbu

Trondheim Kommune

25:06

+3:24

Klasse: D 40-44 år/Kort (hvit)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Gøril Flatberg

NTNU

19:26

+0:00

2.

Sylvi Gaut

SWECO

20:05

+0:39

Klasse: D 40-44 år/Mellom (grønn)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Inger Lill Bratbergsengen

Kongsberg Seatex

24:08

+0:00

2.

Nina Kristine Reitan

NTNU

25:02

+0:54

3.

Maj Lisbet Rønning

Natura

32:13

+8:05

4.

Monika Haga

HiST

36:00

+11:52

Klasse: D 45-49 år/Kort (hvit)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Marianne Hagaseth

SINTEF

22:41

+0:00

2.

Åse Rita Ellingsen

Trondheim Kommune

23:24

+0:43

3.

Charlotte Bolkan

Statoil

24:07

+1:26

4.

Anne-Lise Bratsberg

Jernbanen

24:12

+1:31

5.

Merete Tønnesen Grøtte

Trondheim Kommune

27:39

+4:58

6.

Merete Knain

Enova SF

28:41

+6:00

7.

Ragnhild Børmer

Trondheim Kommune

31:05

+8:24

8.

Anne-Katrine Næs

St. Olavs Hospital

31:19

+8:38

Klasse: D 45-49 år/Mellom (grønn)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Rine Hanssen

Trondheim Kommune

22:58

+0:00

2.

Sigrid Melkild

St. Olavs Hospital

24:01

+1:03

3.

Nina-Beate Liabakk

NTNU

24:40

+1:42

4.

Hanne Svegård

Skatteetaten

27:41

+4:43

5.

Merete Bjørnås Aarstein

Geomatikk-Ikt

29:19

+6:21

6.

Brita Gabrielsen

BDO AS

31:44

+8:46

Arrangør

Siw Sellæg

Trondheim Kommune

Klasse: D 45-49 år/Lang (blå)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Thorlene Egerton

NTNU

31:50

+0:00

Klasse: D 50-54 år/Kort (hvit)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Grethe Liatun

Trondheim Kommune

22:38

+0:00

Klasse: D 50-54 år/Mellom (grønn)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Guri Bjørndal

Bjørndalslaget

22:19

+0:00

2.

Bente Skorge

Eggen Arkitekter

23:24

+1:05

3.

Ingrid Lien Johnsen

Trondheim Kommune

26:09

+3:50

4.

Siri Bø Timestad

Trondheim Kommune

26:22

+4:03

5.

Hilde Haugskott

Skatteetaten

26:35

+4:16

6.

Turid Røsand

Trondheim Kommune

26:48

+4:29

7.

Hilde Nestvold

Telenor

27:18

+4:59

8.

Oda Buhaug

Jordskifteretten

27:27

+5:08

9.

Anne Betty Sødal

Trondheim Kommune

28:44

+6:25

10.

Erika Bugten

Statoil

30:34

+8:15

DSQ

Aashild S. Langseth

Eget

29:11

175

Klasse: D 55-59 år/Kort (hvit)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Gro Rypdal

Bluegarden

20:05

+0:00

2.

Ingrid Venås

Eget

24:16

+4:11

3.

Mildrid Ljosland

HiST

26:18

+6:13

4.

May-Britt Bjørnaas

Eget

26:37

+6:32

5.

Kari Jakobsen

Gerhardsen Elektro

26:58

+6:53

6.

Reidun Fallan Smaavik

NAV

31:50

+11:45

7.

Wenche Sandø

Trondheim Kommune

31:57

+11:52

Klasse: D 55-59 år/Mellom (grønn)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Trine Marie Stene

NTNU

26:08

+0:00

2.

Trine Barstad

HiST

28:03

+1:55

3.

Eli Ringdalen

Sintef

28:04

+1:56

4.

Bodil Monsen

Sintef

30:36

+4:28

5.

Siri Drogset

HiST

31:36

+5:28

6.

Sissel Horghagen

HiST

36:00

+9:52

Arrangør

Berit Grande

Sticos

Klasse: D 60-64 år/Kort (hvit)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Stina Elfving

Trondheim Kommune

24:58

+0:00

Klasse: D 60-64 år/Mellom (grønn)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Anne-Sofie Gjermstad

Evry

32:27

+0:00

Klasse: D 65-69 år/Kort (hvit)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Jorunn Vikan Larsen

Natura

27:08

+0:00

2.

Gunn Kari Hygen

HYGEN ENERGI

28:17

+1:09

3.

Oddrun Bollingmo

HiST

28:59

+1:51

4.

Randi Kiste

Fylket

30:09

+3:01

5.

Synnøve Sunde

Natura

33:00

+5:52

6.

Kirsti Haarberg

Haarberg

33:27

+6:19

Klasse: D 70-74 år/Kort (hvit)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Eva Aalde

St. Olavs Hospital

27:19

+0:00

2.

Inger Røhjell

St. Olavs Hospital

27:30

+0:11

3.

Asbjørg Engdal Olsen

Statkraft

28:31

+1:12

4.

Aud Bodil Lund

HVIL

28:40

+1:21

5.

Britt Kristiansen

Eget

28:45

+1:26

6.

Inger Nestvold

Trondheim Kommune

40:02

+12:43

Klasse: D 70-74 år/Mellom (grønn)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Torid Kvaal

Fylket

26:07

+0:00

Klasse: D 75-79 år/Kort (hvit)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Kari Stølan

Trondheim Kommune

29:09

+0:00

2.

Ruth Øfsti

St. Olavs Hospital

32:02

+2:53

Klasse: D 80-84 år/Kort (hvit)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Margrete Bekkevahr

Eget

31:48

+0:00

Klasse: H 16-64 år/Kort (hvit)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Anders Eriksson

Student

17:28

+0:00

Klasse: H 16-34 år/Mellom (rød)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Pål Egil Eriksen

NTNU

21:45

+0:00

2.

Vegar Røyset

Siemens

23:43

+1:58

3.

Leif Foss

NAV

24:13

+2:28

4.

Lasse Børgersen

BIL Natura

24:22

+2:37

5.

Henning Goa Hugdal

Student

26:15

+4:30

6.

Jacobus de Vaal

NTNUI

28:37

+6:52

7.

Espen Bugten

Sensorlink

33:54

+12:09

DSQ

Erling Aune

SpareBank 1 Midt-Norge

25:14

65

Klasse: H 16-34 år/Lang (blå)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Jan Schmid

Norges Skiforbund

21:53

+0:00

2.

Skjalg Stilson Arstad

Microsoft

23:01

+1:08

3.

Gunnar Skjeflo

St. Olavs Hospital

23:08

+1:15

4.

Øivind Aunøien

Malvik kommune

23:20

+1:27

5.

Tommy Schmid

Norges Skiforbund

24:09

+2:16

6.

Magnus Nicolaisen

NGU

24:18

+2:25

7.

Robert Gjære Nyhus

Tine

24:38

+2:45

8.

Arild Wærnes

Lindbak BIL

24:42

+2:49

9.

Johannes Høysæter

Telenor

24:49

+2:56

10.

Ole Andreas Alsos

NTNU

24:53

+3:00

11.

Snorre Hansen

Statens Vegvesen

25:55

+4:02

12.

Martin Gudem

Inventas

29:09

+7:16

13.

John Kåre Roald

Axil

29:24

+7:31

14.

Henrik Enoksen

NTNU

29:34

+7:41

15.

Børge Nordli

Microsoft

32:21

+10:28

16.

Thor William Skånøy

Skoleelev

32:36

+10:43

17.

Knut Gaarder Rakvåg

NTNU

33:48

+11:55

18.

Arnfinn Lauvås

NTNU

34:31

+12:38

Klasse: H 35-39 år/Mellom (rød)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Christian Hohl

Vegvesenet

16:26

+0:00

2.

Petter Andreas Bergh

NTNU

16:39

+0:13

3.

Kim Bjerkevoll

Statoil

19:20

+2:54

4.

Frode Johansen

Broadnet

24:47

+8:21

5.

Ottar Bakås

SINTEF

25:38

+9:12

DSQ

Snorre Gangaune

Statskraft

20:44

60

Klasse: H 35-39 år/Lang (blå)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Kristian Stensrud

Heimdal Bolig AS

24:58

+0:00

2.

Roar Skulbørstad

Multiconsult

25:27

+0:29

3.

Vegard Hansen

prima as

25:55

+0:57

4.

Vidar Furuholt

EMGS

26:49

+1:51

Klasse: H 40-44 år/Mellom (rød)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Kyrre Auran

Ranheim Kraft

20:36

+0:00

2.

Odd Magne Reitan

Atmel

21:26

+0:50

3.

Nils Tesdal

Signicat

21:39

+1:03

4.

Hans Helmer Sæternes

SINTEF Energi

22:47

+2:11

5.

Kurt Amundsen

Avinor

23:01

+2:25

6.

Per Olav Flø

Atmel

24:11

+3:35

7.

Stein Tore Rekdal

Telenor

26:15

+5:39

8.

Sigurd Stendal

Signicat

28:40

+8:04

9.

Rune Johansen

Signicat

29:16

+8:40

150

Klasse: H 40-44 år/Lang (blå)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Johan Helle

St. Olavs Hospital

24:31

+0:00

2.

Roy Seland

Telenor

28:43

+4:12

3.

Ingebrigt Fuglem

Telenor

28:44

+4:13

4.

Ole Ivar Sæheim

Rambøll

30:16

+5:45

5.

Svein Olav Dyrhol

Statoil

32:17

+7:46

DSQ

Fredrik Johannessen

Rambøll

24:22

58 60 61 63 64 65 175 150

DSQ

Truls Von Ryum

NTNUI

25:06

60 61 63 64 65 175 150

Startet

Henning Lysaker

Rainpower

Klasse: H 45-49 år/Mellom (rød)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Rune Viken

Telenor

20:23

+0:00

2.

Morten Belsvik

Powel

21:58

+1:35

3.

Jon Vindal

Skanska

22:04

+1:41

4.

Morten Korsvold

Marintek

22:15

+1:52

5.

Per Ivar Skinderhaug

Capgemini

22:35

+2:12

6.

Stein Ommund Wasbø

Cybernetica

23:31

+3:08

7.

Ketil Solem

Broadnet

24:13

+3:50

8.

Bjørn Munch

Oracle

24:15

+3:52

9.

Bobo Nordahl

NGU

24:41

+4:18

10.

Arild Heggeset

Fabricom

25:41

+5:18

11.

Erling Bye

PwC BIL

25:42

+5:19

12.

Rune Krogh

TrønderEnergi

28:19

+7:56

DSQ

Jens Kjetil Mehammer

Multiseis

13:55

38 92 40 44 65 175 150

DSQ

Jan Gunnar Jensås

Natura

24:01

38 40

Arrangør

Are Bruaset

Sintef Energi

Klasse: H 45-49 år/Lang (blå)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Svein Erik Bratsberg

NTNU

22:51

+0:00

2.

Håvard Lorange

Siemens

24:28

+1:37

3.

Arild Holm Clausen

NTNU

25:08

+2:17

4.

Frode Haugskott

Skaun kommune

26:16

+3:25

5.

Ragnar Ness

Posten

26:48

+3:57

6.

Stein Ivar Foss

TrønderEnergi

27:15

+4:24

7.

Trond Sletner

Telenor

27:21

+4:30

8.

Geir Paulsen

Siemens

27:53

+5:02

9.

Stig Forbord

Optoplan

27:54

+5:03

9.

Atle Pedersen

SINTEF Energi

27:54

+5:03

11.

Dag Erik Helland

Vinjes Transport

28:33

+5:42

12.

Rune Stræte

St. Olavs Hospital

29:00

+6:09

13.

Harald Førdedal

Interwell

29:26

+6:35

14.

Ove Bremseth

Skanska

31:23

+8:32

15.

Erlend Nervik

Unicon

32:12

+9:21

16.

Jonathan Sutcliffe

NTNU

33:30

+10:39

Klasse: H 50-54 år/Mellom (rød)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Svein Olav Åmot

TrønderEnergi

19:30

+0:00

2.

Terje Midtbø

NTNU

21:01

+1:31

3.

Gudmund Melland

Trondheim Kommune

21:35

+2:05

4.

Tor Hammer

BN-Bank

21:42

+2:12

5.

Knut Inge Fordal

Statoil

22:27

+2:57

6.

Ivar Erdal

Ecotone

24:51

+5:21

7.

Tor Erik Schjølberg

Statkraft

25:12

+5:42

8.

Tore Fornes

Statoil

25:16

+5:46

9.

Per Morten Lefdal

DNB

25:47

+6:17

10.

Hallstein Hemmer

HiST

25:54

+6:24

11.

Petter Mikalsen

Telenor

26:09

+6:39

12.

Atle Haugan

Statoil

26:29

+6:59

13.

Birger Nordstrand Wik

SpareBank 1 Midt-Norge

26:53

+7:23

14.

Jan Petter Opedal

Danica Pensjon

27:51

+8:21

15.

Kjell Arne Schanke

E.A. Smith

30:12

+10:42

16.

Frode Stølan

Telenor

30:47

+11:17

17.

Knut Ivar Johansen

Helsedirektoratet

30:58

+11:28

DSQ

Bjarne Bugten

Statoil

25:34

60

Klasse: H 50-54 år/Lang (blå)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Bernt Rognes

Bekk

25:40

+0:00

2.

Hans Boye Skogstad

Sintef

26:24

+0:44

3.

Gunnar Skånøy

Jernbanen

27:14

+1:34

4.

Håvard Eidnes

Uninett

28:09

+2:29

5.

Dag Stenersen

Sintef

28:18

+2:38

6.

Olve Mogstad

Siemens

29:39

+3:59

7.

Richard Torbjørn Sanders

Sintef

29:45

+4:05

Arrangør

Olve Mogstad

Siemens

Klasse: H 55-59 år/Mellom (rød)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Helge Eriksen

Eget

23:25

+0:00

2.

Klaus Livik

Powel

24:19

+0:54

3.

Oddgeir Rokseth

SINTEF Energi

25:14

+1:49

4.

Rolf Helge Røsand

Rambøll

25:28

+2:03

5.

Øystein Hoffart

JSTArkitekter

25:31

+2:06

6.

Ola Eiken

Statoil

25:59

+2:34

7.

Sverre Torp

St. Olavs Hospital

27:37

+4:12

8.

Jan Erik Kofoed

NTNU

27:42

+4:17

9.

Kjell-Arne Henninen

DNB

28:02

+4:37

10.

Tore Wærnes

Trondheim Kommune

28:12

+4:47

11.

Olav Kvittem

Uninett

29:49

+6:24

12.

Robert Von Hirsch

Statkraft

29:50

+6:25

13.

Jon-Annar Fordal

NRK

31:28

+8:03

14.

Arild Ramberg

Trondheim Kommune

33:13

+9:48

15.

Roar Sundby

HiST

33:59

+10:34

16.

Håvard Rekstad

NTNU

34:39

+11:14

DSQ

Rolf Bye

Trondheim Kommune

30:11

60

Klasse: H 55-59 år/Lang (blå)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Tormod Maske

Rekvisitt

27:45

+0:00

2.

Kjell Maroni

Fiskeri og havbruksnæringens forskningsfond

28:21

+0:36

3.

Eirik Vefsnmo

Bouvet

29:03

+1:18

4.

Per Olav Johansen

TrønderEnergi

44:30

+16:45

150

DSQ

Arve Berg

Oceanor

37:27

35 39 45 48 49 51 55 58 60 61 63 64

Klasse: H 60-64 år/Mellom (grønn)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Ole Lutro

NGU

21:59

+0:00

2.

Bjørn Berger

Statoil

22:28

+0:29

3.

Rune M Holt

NTNU

23:54

+1:55

4.

Kjell Jomar Lyng

Trondheim Kommune

24:00

+2:01

5.

Geir Dolmen

KVT

26:37

+4:38

6.

Arne Johan Brækkan

Reinertsen

27:52

+5:53

7.

Bjørn Rindstad

NGU

27:58

+5:59

8.

Frode Knudsen

Gerhard Schøning

28:32

+6:33

9.

Oddbjørn Harbakk

Skanska

28:39

+6:40

10.

Anders Gjervan

Charlottenlund videregående skole

29:34

+7:35

150

11.

Jacob Hygen

Helsedirektoratet

30:19

+8:20

12.

Asbjørn Rønning

Fylket

30:31

+8:32

13.

Harald Lauglo

HiST

30:36

+8:37

14.

Oddmar Iversen

HiST

31:13

+9:14

DSQ

Steinar Aasvang

Siemens

22:38

39

DSQ

Jens Øystein Gjersvold

Vegvesenet

26:13

45

Klasse: H 60-64 år/Lang (blå)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Per Hveem

HiST

29:09

+0:00

2.

Kristian J. Fougner

St. Olavs Hospital

29:17

+0:08

3.

Frank Bjarkø

NRK

31:55

+2:46

4.

Stein Øvstedal

HiST

33:18

+4:09

Klasse: H 65-69 år/Kort (hvit)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Kåre Onsøyen

TrønderEnergi

20:27

+0:00

2.

Kjell Atle Strande

Creditreform

22:55

+2:28

3.

Egil Repvik

NETTseksjonering

23:19

+2:52

4.

Terje Skjeldam

Nidarosdomen

29:58

+9:31

DSQ

Svein Johan Knapskog

NTNU

26:13

92

Klasse: H 65-69 år/Mellom (grønn)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Per Bjørgum

Politiet

21:40

+0:00

2.

Halvor Flatberg

NTNU

24:48

+3:08

3.

Svein Endre Hove

Vegvesenet

25:31

+3:51

4.

Terje Hanssen

Politiet

25:37

+3:57

5.

Edgar Furuholt

Det norske

25:43

+4:03

6.

Tore Kiste

Fylket

25:59

+4:19

7.

Leif Røhjell

Siemens

26:19

+4:39

8.

Kjell Bratbergsengen

NTNU

26:42

+5:02

9.

Jens Bjørnar Morseth

Politiet

28:09

+6:29

10.

Øistein Åsmul

Trondheim Kommune

28:27

+6:47

11.

Harald E Krogstad

NTNU

28:57

+7:17

12.

Per Erik Sundby

Trondheim Kunstmuseum

29:27

+7:47

13.

Magne Rø

St. Olavs Hospital

30:29

+8:49

14.

Martin Melhuus

Veritas

31:30

+9:50

15.

Lornts Ivar Rangul

Rørleggerlauget

31:32

+9:52

16.

Atle Mørk

SINTEF

32:05

+10:25

17.

Nils Holte

NTNU

34:03

+12:23

18.

Torger Haarberg

Haarberg

44:03

+22:23

Arrangør

Torgeir Iversen

Evry

Klasse: H 65-69 år/Lang (blå)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Erik Lund

NTNU

33:08

+0:00

2.

Frode Stensrud

Eget

33:22

+0:14

3.

Nils Olav Vennevik

Eget

39:55

+6:47

DSQ

Anders Waage

St. Olavs Hospital

29:11

64

DSQ

Carl Martin Larsen

NTNU

30:07

45

Klasse: H 70-74 år/Kort (hvit)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Roar Kvam

HiST

25:33

+0:00

Klasse: H 70-74 år/Mellom (grønn)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Leidulv Vinje

Spenncon

23:22

+0:00

2.

Gunnar Østerbø

DnB NOR Sport

24:09

+0:47

3.

Knut Skjesol

Statkraft

25:33

+2:11

4.

Anders Lauglo

Lauglo Gård

27:02

+3:40

5.

Eigil Sørli

Q-Free

27:57

+4:35

6.

Torfinn Knotten

StatoilHydro

28:45

+5:23

7.

Leif Engen

SIT

28:57

+5:35

8.

Henry Sundsetvik

OTEK

30:40

+7:18

9.

Stig Arild Haugskott

Posten

30:51

+7:29

10.

Ola Aalde

Reinertsen

31:23

+8:01

11.

Tore Brurok

Eget

33:19

+9:57

12.

Hallstein Aalberg

Cylmo

33:41

+10:19

13.

Finn Bjørgum

Eget

34:30

+11:08

DSQ

Arnfinn Otterstad

Eget

31:48

39

Klasse: H 70-74 år/Lang (blå)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Torleif Stephansen

Evry

34:07

+0:00

2.

Robert Strøm

NGU

36:37

+2:30

Klasse: H 75-79 år/Kort (hvit)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Oddvar Opland

Stompa

22:24

+0:00

2.

Rolf Hellan

eget

26:42

+4:18

DSQ

Kåre Aflekt

NTNU

30:45

92

Klasse: H 75-79 år/Mellom (grønn)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Arne Kjell Foldvik

NTNU

30:16

+0:00

2.

Arnfinn Langeland

NTNU

30:47

+0:31

3.

Jarle Nestvold

Rambøll

30:58

+0:42

4.

Edmund Olsen

NTNU

34:26

+4:10

Klasse: H 80-84 år/Kort (hvit)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Thor Meland

Statoil

24:23

+0:00

2.

Oddgeir Øfsti

NTNU

30:59

+6:36

Klasse: H 80-84 år/Mellom (grønn)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Paul Forseth

Trondheim Kommune

28:57

+0:00

Klasse: H 85-89 år/Kort (hvit)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

William Moe

Jernbanen

32:56

+0:00

Klasse: Gjester-Mellom (rød)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Svein Rypdal Henninen

Skoleelev

23:10

+0:00

2.

Tobias Eiksund

Skoleelev

28:06

+4:56

Klasse: Gjester-Mellom (grønn)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Ida Berg Hanssen

Skoleelev

23:49

+0:00

Arrangør

Anne Melkild

St. Olavs Hospital

Klasse: Gjester-Lang (blå)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Halvor Lund

NTNU

24:12

+0:00

2.

Eirik Marthinsen

Petrell AS

26:20

+2:08

3.

Alex Pedersen

Trollelg

27:24

+3:12

4.

Hanne Nøvik

NTNUI

27:34

+3:22

5.

Kristin Åstebøl

NTNUI

28:05

+3:53

6.

Erik Storaas

NTNUI

28:36

+4:24

DSQ

Bjørg Margrethe Granly

NTNU

28:16

61


Sist oppdatert:

25 september 2013, 18:05:28

Arrangør:

Midt-Norge Sør Bedriftsidrettskrets - Orientering

Antall deltagere:

313

Antall startet:

313