Resultater Strekktider Grafisk (Opek) 
O-sjuer 2013Dataeksport
Brikkesys.no

O-sjuer nr. 3 Staupshaugen 17. april 2013

Klasse: N1

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

Hågen Østraat Røkke

Frol IL

15:04

Aksel Sandstad Skjeset

Frol IL

Kine Sofie Sandstad

Frol IL

Ida Eines Andersen

Frol IL

18:43

Gunn Mary Andersen

Frol IL

Tobias Eines Andersen

Frol IL

18:35

Marius Andersen

Frol IL

Hege Berg

Frol IL

20:29

Inger Myren

Frol IL

Sigrid Berg Skei

Frol IL

22:15

Martine Myhr Imsland

Frol IL

22:57

Martin Liland Lund

Frol IL

17:10

Ivan Breivik

Frol IL

16:57

Erik Myhr Imsland

Frol IL

22:41

Martine Myhre Hegglund

Frol IL

19:22

Oda Marie Hundal

Frol IL

12:51

June Munkeby

Frol IL

11:21

Sigurd Vatn

Frol IL

16:16

Randi Jensen

Frol IL

16:48

Johannes Matberg

Frol IL

47:02

88

Sander Matberg

Frol IL

Kristian Matberg

Frol IL

Lene Jacobsen

Frol IL

Jan Inge Jacobsen

Frol IL

Astrid Kvam

Frol IL

Håkon Munkeby

Frol IL

12:31

Julie Rødal Myhrås

Frol IL

12:26

Andreas Hildrum Saksvoll

Frol IL

15:00

Ludvik K Elden

Frol IL

13:32

Hanna Kringen Bye

Frol IL

13:30

Emma Sofie Hogstad

Frol IL

18:19

Linnea Munkeby

Frol IL

18:07

Kristin Østraat

Frol IL

18:08

Eilert Rabe

Frol IL

19:56

Ludvik K Elden

Frol IL

19:53

Nicoline Munkeby

Frol IL

21:08

Torje Munkeby

Frol IL

Linnea Sandvik

Frol IL

19:30

Iselina Myhr Imsland

Frol IL

Tuva Berg

Frol IL

23:15

Mats Okkenhaug

Frol IL

23:22

Magne Okkenhaug

Frol IL

Helle Olsnes Aune

Frol IL

23:25

Ragne Leira

Frol IL

20:16

Åsne Olsnes Aune

Frol IL

24:00

Aurora Grønneng

Frol IL

37:16

Aksel Grønneng

Frol IL

35:06

Martha Årsand

Frol IL

Klasse: C2

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Mathea Guddingsmo

Frol IL

11:04

+0:00

2.

Ane Linnea Hundal

Frol IL

12:46

+1:42

3.

Randi Ulseth

Frol IL

14:02

+2:58

4.

Martin Wold Stavrum

Frol IL

14:03

+2:59

5.

Marie Wold Stavrum

Frol IL

15:19

+4:15

6.

Vebjørn Hundal

Frol IL

18:11

+7:07

7.

Sofie Olsnes Aune

Frol IL

20:25

+9:21

8.

Grethe Smestad

Frol IL

23:12

+12:08

9.

Live Hundal

Frol IL

24:04

+13:00

10.

Anne Kathrine Hundal

Frol IL

24:09

+13:05

11.

Preben Brekke Rennan

Frol IL

24:22

+13:18

12.

Inger Munkeby

Frol IL

38:18

+27:14

Klasse: C2 uten tid

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

Ingunn Olsnes Aune

Frol IL

Per Munkeby

Frol IL

Klasse: C5

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Olaf Kleinau

Frol IL

25:15

+0:00

Klasse: B3

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Marius Østraat Røkke

Frol IL

18:20

+0:00

2.

Bente Hovdal Sundsvik

Frol IL

18:55

+0:35

3.

Olav Martin Indgaard

Frol IL

19:28

+1:08

4.

Bjørn Olav Nygård

Frol IL

19:42

+1:22

5.

Torbjørn Sirum

Frol IL

20:13

+1:53

6.

Fritjof Sandstad

Frol IL

20:22

+2:02

7.

Jon-Kristian Munkeby

Frol IL

20:52

+2:32

8.

Randi Wold Stavrum

Frol IL

21:22

+3:02

9.

Harald Bakken

Frol IL

21:42

+3:22

10.

Kajsa Stina Sandstad

Frol IL

22:55

+4:35

11.

Magnhild Forseth

Frol IL

23:03

+4:43

12.

Ivar Reinås

Frol IL

23:18

+4:58

13.

Mari Andrea Kilskar Grevskott

Frol IL

23:38

+5:18

14.

Vidar Venås

Frol IL

24:50

+6:30

15.

Marit Hæreid Sandstad

Frol IL

25:20

+7:00

16.

Trygve Skavhaug

Frol IL

25:44

+7:24

17.

Sverre Olav Matberg

Frol IL

25:56

+7:36

18.

Marius Ressem

Frol IL

27:13

+8:53

19.

Ragne Munkeby

Frol IL

27:58

+9:38

20.

Ane Marte Vatn

Frol IL

28:01

+9:41

21.

Anne Margrethe Kvam

Frol IL

29:59

+11:39

22.

Frida Kleinau

Frol IL

30:27

+12:07

23.

Mathilde Munkeby

Frol IL

31:24

+13:04

24.

Ingrid Munkeby Fenne

Frol IL

32:50

+14:30

25.

Lorents Hilmar Munkeby

Frol IL

33:06

+14:46

26.

Andrea Tofte

Frol IL

33:10

+14:50

27.

Else Sirum

Frol IL

34:09

+15:49

28.

Veronica Leithe

Frol IL

34:16

+15:56

29.

Helga Skavhaug

Frol IL

34:17

+15:57

30.

Victoria Kulstad

Frol IL

34:19

+15:59

31.

Therese Bjørhusdal

Frol IL

34:23

+16:03

32.

Joar Munkeby

Frol IL

35:05

+16:45

33.

Per Bjørn Munkeby

Frol IL

35:29

+17:09

34.

Atle Bakken

Frol IL

35:59

+17:39

35.

Randi Haugskott

Frol IL

37:00

+18:40

Klasse: B3 uten tid

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

Laila Munkeby

Frol IL

Berit Ressem

Frol IL

Peder Munkeby

Frol IL

Arne Marius Munkeby

Frol IL

Klasse: A4/A6

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Carl Petter Lyngen

Frol IL

16:49

+0:00

2.

Johan Otto Munkeby

Frol IL

19:33

+2:44

3.

Gunnar Vatn

Frol IL

20:38

+3:49

4.

Frank Robert Rysgård

Frol IL

20:45

+3:56

5.

Vegard Ressem

Frol IL

22:02

+5:13

6.

Per Anders Røstad

Frol IL

22:07

+5:18

7.

Arne Grevskott

Frol IL

22:18

+5:29

8.

Jo Severin Matberg

Frol IL

22:51

+6:02

9.

Kjell Inge Munkeby

Frol IL

23:01

+6:12

10.

Stian Sundsvik

Frol IL

23:18

+6:29

11.

Jonny Sundsvik

Frol IL

23:28

+6:39

12.

Jonas Ressem

Frol IL

23:41

+6:52

13.

Ole Petter Stavrum

Frol IL

27:17

+10:28

14.

Robert Ressem

Frol IL

29:43

+12:54

15.

Karen Rysgård

Frol IL

36:50

+20:01

16.

Mette Kilskar

Frol IL

46:28

+29:39

Klasse: Vert

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

Arild Vassenden

Frol IL

Terje Rennan

Frol IL

Marian Brekke Rennan

Frol IL

Anne Midtbust

Frol IL

Mattis Myhre

Frol IL

Solveig Vassenden

Frol IL


Send inn korreksjon

Sist oppdatert:

31 oktober 2013, 18:32:07

Arrangør:

Frol IL Orientering

Antall deltagere:

124

Antall startet:

124