Resultater Strekktider Grafisk (Opek) Grafisk (java)
OBIK 2013Dataeksport
Brikkesys.no

OBIK P1 Huk 18. april 2013

Klasse: DM(MELLOM-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Victoria Hæstad Bjørnstad

Fossum IF

31:59

+0:00

2.

Maia Flood Kjeldsen

NCC

34:17

+2:18

3.

Magnhild Mølnvik

Fossum IF

39:43

+7:44

4.

Anna Coulter

Raumar

1:05:37

+33:38

Brutt

Kari Bjaaland

OSlo kommune BIL

Klasse: D17-34(KORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

DSQ

Charlotte Sanchis

CGG

36:53

153

Klasse: D35-44(KORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Liv Paltiel

Folkehelseinstituttet

26:01

+0:00

2.

Rikke Gåsholt

UiO

32:46

+6:45

Klasse: D45-49(KORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Sigrun Nygård

JERNBANEVERKET

29:42

+0:00

2.

Nina Elise Jørgensen

Steria

35:10

+5:28

3.

Hilde Ståhlbrand

OUS

1:03:22

+33:40

Klasse: D50-54(KORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Aina Grymyr

PRIVAT

1:02:45

+0:00

Klasse: D55-59(EKORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Elle Melbye

Elle BIL

28:46

+0:00

2.

Frøydis Langsholt

Skanska aktiv

33:35

+4:49

Klasse: D60-64(EKORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Nina Kolberg

Bærum Kommune

24:40

+0:00

2.

Aud I Spjelkavik

FBI

31:16

+6:36

3.

Marit Vågsnes

OUS BIL

32:14

+7:34

Klasse: D65-69(EKORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Kjersti Tho

Stabæk IF

25:24

+0:00

2.

Nora Ursin

Bærum kom.

25:58

+0:34

3.

Sidsel Sandelien

Vegdirektoratets IF

31:08

+5:44

DSQ

Elisabeth Ibsen

UiO

36:16

102

Klasse: D70-74(EKORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Unni Drage 

Aker Solutions

25:41

+0:00

2.

Turid Bratland

Fossum

25:58

+0:17

3.

Anne-Britt Nilsen

HIOA

28:05

+2:24

4.

Astri Rogstad

GE Healthcare

29:16

+3:35

5.

Ragnhild Krogvig

Kolbotn & Skimt OL

29:19

+3:38

6.

Anne Lise Øfsthus

Asker SK

34:55

+9:14

7.

Inger Elisabeth Kvaase

PRIVAT

37:26

+11:45

8.

Eva Nilsen

SKIFORENINGEN

48:56

+23:15

Klasse: H17-34(LANG-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Harald Aas

PRIVAT

28:03

+0:00

2.

Aksel Eide-Fredriksen

Kamp Vestheim

38:51

+10:48

Klasse: H35-44(LANG-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Jan Tore Henriksen

NORGES BANK

26:11

+0:00

2.

Svein Nygård

Norges Bank BIL

27:13

+1:02

3.

Knut Erling Øen

Nordea Bank Norge

27:21

+1:10

4.

Per Øyvind Stene

DNO International

28:24

+2:13

5.

Eskil Dahlen

Telenor

28:26

+2:15

6.

Olav Eide

SKBO

28:36

+2:25

7.

Gard Lindseth

Nydalen SK

30:03

+3:52

8.

Peder Natvig

NORGES BANK

30:57

+4:46

9.

Asbjørn Aarvik

Statoil Oslo BIL

31:14

+5:03

10.

Christian Vogelsang

NIVA

32:28

+6:17

11.

Bjørn H Grandal

Finansavisen

34:31

+8:20

12.

Truls Kvaase

Oslo Dataarrangementer

34:55

+8:44

13.

Kjell Arne Håland

PRIVAT

35:45

+9:34

14.

Lasse Nederhoed

NRK

35:51

+9:40

15.

Jon Solsrud

Prodecon

50:46

+24:35

16.

Jul Fredrik Kaltenborn

PRIVAT

1:07:16

+41:05

Klasse: H45-49(MELLOM-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Stein Mella

Veritas

25:38

+0:00

100

2.

Jon Fixdal

Teknologirådet

29:19

+3:41

3.

Terje Næss

Terramar

31:51

+6:13

4.

Uno Hanslien

Bilpost

32:29

+6:51

5.

Torgeir Vaage

C10 Farma

42:33

+16:55

Klasse: H50-54(MELLOM-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Johan Lunde

Koll IL

20:36

+0:00

2.

Eivind Hoff

Nordea

21:07

+0:31

3.

Rune Teigland

AAS-JAKOBSEN

24:17

+3:41

4.

Nils Eddie Hæstad

Fossum IF

25:00

+4:24

5.

Bjørn Solhjem

RSM Hasner Kjelstrup & Wiggen BIL

26:02

+5:26

6.

Knut Anders Løken

Fossum IF

26:23

+5:47

7.

Pål Woldstad Hanssen

BDO BIL

29:17

+8:41

8.

Ivar Refsland

Universitetet Oslo

29:21

+8:45

9.

Roar Sigurdsen

Ringnes BIL

29:33

+8:57

10.

Helge Vatn

Statoil Oslo BIL

30:47

+10:11

11.

Tore Fagervold

Jernbaneverket BIL Oslo

33:30

+12:54

12.

Nils Olav Solheim

Aker Solutions

38:06

+17:30

Klasse: H55-59(KORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

John Hansen

AB PIL

19:21

+0:00

2.

Tormod Øvergaard 

Intero

21:07

+1:46

3.

Ketil Berge

DNB

21:30

+2:09

4.

Richard Zeiner-Gundersen

Fossum IF

21:44

+2:23

5.

Geir Fløymo

Kanfa

23:52

+4:31

6.

Tom Pettersen

KPP/Runners

24:38

+5:17

7.

Tom Andreassen

DNB

33:02

+13:41

100

Klasse: H60-64(KORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Vidar Berteig

EasyPetro

17:29

+0:00

2.

Are Eriksen

OSI

19:32

+2:03

3.

Odd Eide-Fredriksen

Kamp Vestheim

23:34

+6:05

4.

Hans O Augedal

Asker Skiklubb

24:54

+7:25

5.

Egil Huseth

Kamp Vestheim

26:25

+8:56

6.

Jon Foss

Friskis&Svettis

26:36

+9:07

7.

Helge Bjaaland

ELLE BIL

26:42

+9:13

8.

John Thomas Petersen

Nordea

27:28

+9:59

9.

Morten Rambech Dahl

Kamp Vestheim

30:08

+12:39

10.

Bjørn Spjelkavik

FBI

39:54

+22:25

11.

Reidar Kierulf

RKP

44:18

+26:49

Klasse: H65-69(EKORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Hasse Bergstrøm

Ski VG Skole

19:07

+0:00

2.

Trond Wettergreen

Andvord

20:16

+1:09

3.

Bjørn Sandelien

Vegdirektoratets IF

21:58

+2:51

4.

Roar Gudding

VETBIL

22:22

+3:15

5.

Knut Tore Solheim

FUGRO

23:32

+4:25

6.

Juul Sverre Stener

OPIL

24:14

+5:07

7.

Torstein Østen

MAESTRO

27:06

+7:59

8.

Per Haugen

NEDERMAN

27:29

+8:22

9.

John Fanavoll

IF Kamp Vestheim

28:51

+9:44

10.

Fredrik Kaltenborn

Kamp Vestheim

33:55

+14:48

11.

Kaare Solhjell

Privat

34:51

+15:44

12.

Per Aagaard

Heming Njård

36:15

+17:08

13.

Tom Ibsen

OUS

43:33

+24:26

14.

Tor Sandby

Skattedirektoratet

56:23

+37:16

DSQ

Knut Erik Bjørklund

DnB

20:14

102

Klasse: H70-74(EKORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Øystein Madsen

GE Healthcare

18:43

+0:00

2.

Bjørn Gunnerød

Asker Skiklubb

22:12

+3:29

3.

Erling Tidemann

Lommedalen IL

23:24

+4:41

4.

Klaus Engen

Innovasjon Norge

23:56

+5:13

5.

Sven Erik Rognes

Universitetet i Oslo

24:35

+5:52

6.

Tor Ommundsen

Veritas

25:28

+6:45

7.

Per Erik Sørensen

Haugerud

26:40

+7:57

100

8.

Steinar Ruud

KONnerud

30:05

+11:22

9.

Per Eric Ståhlbrand

OUS

33:11

+14:28

10.

Jon C. Fougner

FUGRO

35:30

+16:47

11.

Arne Øfsthus

FUGRO

38:23

+19:40

12.

Erik Haugros

LØRENSKOG KOMM

39:15

+20:32

Klasse: H75-79(EKORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Tor Drage 

Aker Solutions

21:25

+0:00

2.

Annar Brustad

FOBIL

28:51

+7:26

3.

Arne Jordal

AFC

30:33

+9:08

4.

Ronald Inglingstad

NORDEA

31:37

+10:12

5.

Arne Chr Scheie

PRIVAT

31:45

+10:20

6.

Svein Forthun

Kolbotn & Skimt OL

37:06

+15:41

7.

Per Meiland

DNB NOR

38:38

+17:13

8.

Aage Øyvann

Hydro Oslo

38:40

+17:15

9.

Arnfinn Sjønnesen

Nittedal

57:26

+36:01

10.

Svein Forthun

Kolbotn & Skimt OL

1:57:28

+1:36:03

DSQ

Bjørn Egner

OSLO ARKITEKTENE

18:53

105

Klasse: H80-(EKORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Hans Larsen

Privat

27:21

+0:00

2.

Ole Sannes

Lillomarka OL

27:35

+0:14

3.

Kjell H. Eriksen

Norges Bank

30:06

+2:45

4.

Aage Mella

Østmarka OK

30:23

+3:02

5.

Tor E. Henriksen

Lillomarka OL

32:52

+5:31

6.

Torstein Bjerke

JIL Grorud

37:14

+9:53

7.

Per Gjermo

Asker SK

38:54

+11:33

8.

Magne Grande

FBI

42:29

+15:08

skiftet til H80

DSQ

Helge Kvaase

HIAK

56:55

111

Klasse: NÅ(ÅPEN-N)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Sebastian Von Buttlar

Nittedal

33:35

+0:00

Klasse: ÅE(EKORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Siri Spjelkavik

Meteorologen

38:29

+0:00

Klasse: ÅK(KORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Arnaud Sanchis

Universitetet Oslo

29:37

+0:00

Klasse: ÅM(MELLOM-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Lars Benestad

Grane

30:49

+0:00

2.

Geir Andreas Neset

Bøler Skole

33:36

+2:47

3.

Erik Hæstad Bjørnstad

Fossum IF

36:35

+5:46

4.

Ranveig Aas-Hanssen

Bøler Skole

37:38

+6:49

5.

Ivar Strømstad

Raumar

38:18

+7:29

6.

Oscar Hæstad Bjørnstad

Fossum IF

48:38

+17:49

7.

Runar Mykletun

Cappelens antikvariat

57:09

+26:20

Klasse: ÅL(LANG-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Per Stiansen

Miljøverndep

37:24

+0:00

2.

Christian Jomaas

FOSSUM

40:50

+3:26

3.

Dana Bednarova

Nydalens Skiklub

45:19

+7:55

4.

Markus Leufke

Nittedal

46:00

+8:36

DSQ

Svein Jacobsen

Tyrving, IL

53:14

112 147 102 106 111 114 102 90 151


Send inn korreksjon

Sist oppdatert:

11 september 2013, 08:07:45

Arrangør:

OBIK Orientering

Antall deltagere:

144

Antall startet:

144