Resultater Strekktider Grafisk (Opek) Grafisk (OrRe) 
Bedriftsorientering i Trøndelag SammenlagtDataeksport
Brikkesys.no

Løp 2/Skansen-Ila/St.Olavs Hospital 23. april 2013

Klasse: Nybegynnere lang (gul)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Rachel Galbrun

Rambøll

12:20

+0:00

2.

Anna Karine Lunna

Bekk

14:45

+2:25

3.

Ann-Catrin Snickars

St. Olavs Hospital

27:26

+15:06

4.

Ellen Hansen

Ukjent

27:39

+15:19

5.

Inger sofie dahlø husby

HiST

37:42

+25:22

DSQ

Hans Ragnvald Stene

Team viking bygg

18:57

61 144

Klasse: D 16-34 år/Kort (hvit)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Guro Berge

NTNU

22:58

+0:00

Klasse: D 16-34 år/Mellom (grønn)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Ruth Hindshaw

NGU

19:08

+0:00

2.

Synnøve Soldal

St. Olavs Hospital

19:31

+0:23

3.

Sigrid Ringdalen Vatne

Marintek

19:45

+0:37

4.

Ane Ramtvedt

Student

21:15

+2:07

5.

Camilla Bjäring

Rambøll

21:30

+2:22

6.

Elin Ravnås

Eget

27:59

+8:51

DSQ

Marit Irene Kvittem

NTNU

19:03

149

DSQ

Guro Kristine Sannerud Stødle

NTNU

22:23

149

Klasse: D 16-34 år/Lang (blå)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Solfrid Håbrekke

Sintef

19:52

+0:00

2.

Helen Palmer

NTNUI

20:02

+0:10

Klasse: D 35-39 år/Mellom (grønn)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Tonje Bostad

Pir 2 Arkitektkontor

19:00

+0:00

2.

Monica Aas Farbu

Trondheim Kommune

20:06

+1:06

3.

Randi W. Bartnes

Skanska

20:09

+1:09

4.

Sølvi Liabakk-Selli

St. Olavs Hospital

30:09

+11:09

Arrangør

Elin Almås

St. Olavs Hospital

Klasse: D 40-44 år/Kort (hvit)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Heidi Torvik

Trondheim Kommune

14:23

+0:00

2.

Anne Grete Olsen

Eget

17:58

+3:35

Klasse: D 40-44 år/Mellom (grønn)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Inger Lill Bratbergsengen

Kongsberg Seatex

20:04

+0:00

2.

Monika Haga

HiST

23:41

+3:37

3.

Maj Lisbet Rønning

Natura

24:07

+4:03

Klasse: D 45-49 år/Kort (hvit)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Charlotte Bolkan

Statoil

16:57

+0:00

2.

Åse Rita Ellingsen

Trondheim Kommune

17:38

+0:41

3.

Merete Knain

Enova SF

20:48

+3:51

4.

Merete Tønnesen Grøtte

Trondheim Kommune

21:55

+4:58

5.

Ragnhild Børmer

Trondheim Kommune

22:14

+5:17

6.

Anne-Katrine Næs

St. Olavs Hospital

22:21

+5:24

Klasse: D 45-49 år/Mellom (grønn)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Siw Sellæg

Trondheim Kommune

18:57

+0:00

2.

Hilde Forbord

Big Bite

19:54

+0:57

3.

Ingrid Gjersvold

BDO AS

19:58

+1:01

4.

Eirin Lodgaard

Sintef

21:21

+2:24

5.

Merete Bjørnås Aarstein

Geomatikk-Ikt

22:07

+3:10

6.

Nina-Beate Liabakk

NTNU

23:09

+4:12

7.

Hanne Svegård

Skatteetaten

23:53

+4:56

8.

Marianne Hagaseth

SINTEF

25:15

+6:18

Arrangør

Sigrid Melkild

St. Olavs Hospital

Klasse: D 45-49 år/Lang (blå)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

DSQ

Thorlene Egerton

NTNU

18:03

143 144 145 146 149

Klasse: D 50-54 år/Kort (hvit)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Grethe Liatun

Trondheim Kommune

17:41

+0:00

Arrangør

Britt Tvedt

St. Olavs Hospital

Klasse: D 50-54 år/Mellom (grønn)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Bente Skorge

Eggen Arkitekter

20:45

+0:00

2.

Erika Bugten

Statoil

23:40

+2:55

3.

Oda Buhaug

Jordskifteretten

24:01

+3:16

4.

Turid Røsand

Trondheim Kommune

24:16

+3:31

5.

Aashild S. Langseth

Eget

27:02

+6:17

Arrangør

Anne Melkild

St. Olavs Hospital

Klasse: D 55-59 år/Kort (hvit)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Gro Rypdal

Bluegarden

16:24

+0:00

2.

Berit Grande

Sticos

16:58

+0:34

3.

Tove Sønderaal

Geomatikk

19:03

+2:39

4.

Reidun Fallan Smaavik

NAV

21:59

+5:35

5.

Mildrid Ljosland

HiST

26:04

+9:40

6.

Ingrid Venås

Eget

26:18

+9:54

7.

Wenche Sandø

Trondheim Kommune

45:28

+29:04

Arrangør

Oddveig Alvestad

St. Olavs Hospital

Klasse: D 55-59 år/Mellom (grønn)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Trine Marie Stene

NTNU

21:47

+0:00

2.

Trine Barstad

HiST

25:18

+3:31

3.

Siri Drogset

HiST

27:44

+5:57

4.

Sissel Horghagen

HiST

28:32

+6:45

5.

May-Britt Bjørnaas

Eget

28:50

+7:03

Arrangør

Tone Kristin Smistad

St. Olavs Hospital

Klasse: D 60-64 år/Kort (hvit)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

Arrangør

Anne Stenseth

St. Olavs Hospital

Klasse: D 60-64 år/Mellom (grønn)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Stina Elfving

Trondheim Kommune

30:03

+0:00

Klasse: D 65-69 år/Kort (hvit)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Gunn Kari Hygen

HYGEN ENERGI

19:08

+0:00

2.

Jorunn Vikan Larsen

Natura

22:35

+3:27

3.

Synnøve Sunde

Natura

28:12

+9:04

4.

Oddrun Bollingmo

HiST

31:03

+11:55

Klasse: D 70-74 år/Kort (hvit)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Eva Aalde

St. Olavs Hospital

21:10

+0:00

2.

Britt Kristiansen

Eget

22:50

+1:40

3.

Asbjørg Engdal Olsen

Statkraft

28:39

+7:29

DSQ

Aud Bodil Lund

HVIL

25:22

61

Arrangør

Inger Røhjell

St. Olavs Hospital

Arrangør

Inger Røhjell

St. Olavs Hospital

Klasse: D 75-79 år/Kort (hvit)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Randi Iversen

Eget

26:25

+0:00

2.

Kari Stølan

Trondheim Kommune

46:59

+20:34

Arrangør

Ruth Øfsti

St. Olavs Hospital

Klasse: D 80-84 år/Kort (hvit)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Margrete Bekkevahr

Eget

26:17

+0:00

Klasse: H 16-34 år/Mellom (rød)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Gjermund Vingenhagen

Devico

17:39

+0:00

2.

Gjermund Sægrov

Vegvesenet

19:20

+1:41

2.

Leif Foss

NAV

19:20

+1:41

4.

Henning Goa Hugdal

Student

19:26

+1:47

5.

Vegar Røyset

Siemens

19:36

+1:57

6.

Simon Alexander Hagen

Sintef

20:05

+2:26

7.

Torgeir Kråkenes

NTNU

20:10

+2:31

8.

Magne Svare

Skanska

20:27

+2:48

9.

Thomas Bakken

Gauldalsjentene/Amcar Finans

21:43

+4:04

10.

Espen Bugten

Sensorlink

22:04

+4:25

11.

Lasse Børgersen

BIL Natura

22:07

+4:28

12.

Jacobus de Vaal

NTNUI

22:58

+5:19

13.

Erling Aune

SpareBank 1 Midt-Norge

30:18

+12:39

DSQ

Hans Jonny Nilsen

St. Olavs Hospital

28:24

35 139 56 137 48 136 44 56 138

Klasse: H 16-34 år/Lang (blå)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Jan Schmid

Norges Skiforbund

15:19

+0:00

2.

Alastair Brunton

Simply Excited

17:15

+1:56

3.

Skjalg Stilson Arstad

Microsoft

17:38

+2:19

4.

Arild Wærnes

Lindbak BIL

18:31

+3:12

5.

Robert Gjære Nyhus

Tine

18:49

+3:30

6.

Lars Klemetsaune

Signicat

19:00

+3:41

7.

Gustav Ruø

Student

19:34

+4:15

8.

John Kåre Roald

Axil

21:36

+6:17

9.

Frode Lillevold

Gauldalsjentene

21:58

+6:39

10.

Knut Gaarder Rakvåg

NTNU

22:34

+7:15

DSQ

Lars Solheim

Gauldalsjentene

18:42

58

DSQ

Tommy Schmid

Norges Skiforbund

18:57

143 144 145 146

Klasse: H 35-39 år/Mellom (rød)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Christian Hohl

Vegvesenet

13:25

+0:00

2.

Petter Andreas Bergh

NTNU

14:39

+1:14

3.

Kim Bjerkevoll

Statoil

16:38

+3:13

4.

Frode Johansen

Broadnet

19:00

+5:35

5.

Rolf Sigvart Lea Lein

HiST

20:38

+7:13

6.

Frode Rømma

Acando

22:14

+8:49

Klasse: H 35-39 år/Lang (blå)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Roar Skulbørstad

Multiconsult

17:33

+0:00

2.

Vidar Furuholt

EMGS

19:46

+2:13

3.

Snorre gangaune

Statskraft

20:50

+3:17

4.

Arild Nøkland

Kongsberg Seatex

21:37

+4:04

5.

Eivind Olsen

Nordic Semiconductor

24:44

+7:11

6.

Bjørnar Kristiansen

Rambøll

25:09

+7:36

DSQ

Kai Ove Moen

Datametrix

18:29

61 55 45 49 58 144

Klasse: H 40-44 år/Mellom (rød)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Kurt Amundsen

Avinor

17:40

+0:00

2.

Per Olav Flø

Atmel

20:36

+2:56

3.

Odd Magne Reitan

Atmel

20:38

+2:58

4.

Jan Gunnar Dyrset

Cybernetica

21:42

+4:02

5.

Øystein Tveit

Kongsberg Seatex

22:21

+4:41

6.

Sigurd Stendal

Signicat

22:44

+5:04

7.

Ole Hogstad

Drivstua Gartneri

23:11

+5:31

8.

Morten Wennevik

Bouvet

29:07

+11:27

DSQ

Nils Tesdal

Signicat

17:18

44

Klasse: H 40-44 år/Lang (blå)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Jørgen Tegdan

Atmel

17:16

+0:00

2.

Fredrik Johannessen

Rambøll

18:00

+0:44

3.

Truls Von Ryum

NTNUI

19:30

+2:14

4.

Ingebrigt Fuglem

Telenor

19:58

+2:42

5.

Henning Lysaker

Rainpower

21:47

+4:31

6.

Knut Morten Vangen

Natura

21:56

+4:40

7.

Roy Seland

Telenor

22:25

+5:09

8.

Ole Ivar Sæheim

Rambøll

22:30

+5:14

9.

Svein Olav Dyrhol

Statoil

22:48

+5:32

10.

Thor Ivar Tryggestad

SpareBank 1 Midt-Norge

22:51

+5:35

11.

Jardar Lohne

Sleipner

23:50

+6:34

DSQ

Geir Arne Kjønstad

Ringve vgs

24:28

56 145

Klasse: H 45-49 år/Mellom (rød)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Øyvind Skaug

NCC

16:56

+0:00

2.

Geir Arne Lodgaard

Dovre Entreprenør AS

18:13

+1:17

3.

Per Ivar Skinderhaug

Capgemini

18:14

+1:18

4.

Erling Bye

PwC BIL

18:42

+1:46

5.

Ketil Solem

Broadnet

18:44

+1:48

6.

Leif-Magne Meringdal

Nortura

18:57

+2:01

7.

Arild Heggeset

Fabricom

19:00

+2:04

8.

Morten Belsvik

Powel

19:06

+2:10

9.

Bobo Nordahl

NGU

19:50

+2:54

10.

Morten Korsvold

Marintek

19:51

+2:55

11.

Jens Kjetil Mehammer

Multiseis

20:03

+3:07

12.

Jan Gunnar Jensås

Natura

20:33

+3:37

13.

Tor Arne Haugen

DNB

21:13

+4:17

14.

Frank Norbeck

Manpower

25:10

+8:14

Klasse: H 45-49 år/Lang (blå)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Svein Erik Bratsberg

NTNU

16:59

+0:00

2.

Trond Sletner

Telenor

18:11

+1:12

3.

Arild Holm Clausen

NTNU

18:24

+1:25

4.

Stein Ivar Foss

TrønderEnergi

19:00

+2:01

5.

Harald Førdedal

Interwell

20:14

+3:15

6.

Jonathan Sutcliffe

NTNU

21:24

+4:25

7.

Terje Drøyvold

Tine

21:47

+4:48

8.

Stig Forbord

Optoplan

21:59

+5:00

9.

Anders Ulvolden

NRK

22:25

+5:26

10.

Ove Bremseth

Skanska

23:37

+6:38

11.

Erlend Nervik

Unicon

24:12

+7:13

DSQ

Ragnar Ness

Posten

19:33

149

DSQ

Dag Erik Helland

Vinjes Transport

20:45

60

Arrangør

Øyvind Schjelderup

St. Olavs Hospital

Arrangør

Rune Stræte

St. Olavs Hospital

Klasse: H 50-54 år/Mellom (rød)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Knut Inge Fordal

Statoil

18:33

+0:00

2.

Gudmund Melland

Trondheim Kommune

19:30

+0:57

3.

Birger Nordstrand Wik

SpareBank 1 Midt-Norge

20:13

+1:40

4.

Atle Haugan

Statoil

20:16

+1:43

5.

Per Morten Lefdal

DNB

20:42

+2:09

6.

Ivar Erdal

Ecotone

20:53

+2:20

7.

Petter Mikalsen

Telenor

22:42

+4:09

8.

Tor Hammer

BN-Bank

22:50

+4:17

9.

Hallstein Hemmer

HiST

23:57

+5:24

10.

Kjell Arne Schanke

E.A. Smith

24:38

+6:05

11.

Frode Stølan

Telenor

25:34

+7:01

DSQ

Svein Olav Åmot

TrønderEnergi

19:51

149

DSQ

Tore Fornes

Statoil

20:58

110

Klasse: H 50-54 år/Lang (blå)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Dag Stenersen

Sintef

19:00

+0:00

2.

Bernt Rognes

Bekk

19:23

+0:23

3.

Håvard Eidnes

Uninett

19:38

+0:38

4.

Olve Mogstad

Siemens

20:17

+1:17

5.

Gunnar Skånøy

Jernbanen

21:54

+2:54

Klasse: H 55-59 år/Mellom (rød)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Rolf Helge Røsand

Rambøll

19:54

+0:00

2.

Kjell-Arne Henninen

DNB

20:43

+0:49

3.

Olav Kvittem

Uninett

21:16

+1:22

4.

Tore Wærnes

Trondheim Kommune

21:39

+1:45

5.

Oddgeir Rokseth

SINTEF Energi

23:11

+3:17

6.

Per Husbyn

Dips

23:25

+3:31

7.

Jan Erik Kofoed

NTNU

25:09

+5:15

8.

Even Hofstad

DNB

25:41

+5:47

9.

Arild Ramberg

Trondheim Kommune

26:10

+6:16

10.

Arve Berg

Oceanor

29:15

+9:21

DSQ

Helge Eriksen

Eget

18:24

60

DSQ

Ola Eiken

Statoil

21:36

35

DSQ

Rolf Bye

Trondheim Kommune

27:08

48

Arrangør

Sverre Torp

St. Olavs Hospital

Klasse: H 55-59 år/Lang (blå)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Kjell Maroni

Fiskeri og havbruksnæringens forskningsfond

20:42

+0:00

2.

Eirik Vefsnmo

Bouvet

21:25

+0:43

3.

Thor Nielsen

Paparazzi

24:24

+3:42

DSQ

Tormod Maske

Rekvisitt

21:36

110

Klasse: H 60-99 år/Mellom (rød)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Atle Mjøsund

SpareBank 1 Midt-Norge

24:21

+0:00

Klasse: H 60-64 år/Mellom (grønn)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Bjørn Berger

Statoil

17:42

+0:00

2.

Ole Lutro

NGU

18:58

+1:16

3.

Steinar Aasvang

Siemens

20:15

+2:33

4.

Arne Johan Brækkan

Reinertsen

21:52

+4:10

5.

Geir Dolmen

KVT

23:25

+5:43

6.

Tore Heggem

HiNT

23:38

+5:56

7.

Anders Gjervan

Charlottenlund videregående skole

24:25

+6:43

8.

Jens Øystein Gjersvold

Vegvesenet

24:45

+7:03

9.

Oddmar Iversen

HiST

25:30

+7:48

10.

Frode Knudsen

Gerhard Schøning

26:40

+8:58

11.

Asbjørn Rønning

Fylket

28:47

+11:05

12.

Ståle Engdal

Telenor

31:56

+14:14

13.

Odd Martin Berge

Statoil

36:17

+18:35

14.

Oddbjørn Harbakk

Skanska

37:47

+20:05

DSQ

Bjørn Rindstad

NGU

21:13

144

DSQ

Harald Lauglo

HiST

32:09

144

Klasse: H 60-64 år/Lang (blå)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Per Hveem

HiST

20:57

+0:00

2.

Frank Bjarkø

NRK

22:12

+1:15

3.

Stein Øvstedal

HiST

25:49

+4:52

DSQ

Jacob Hygen

Helsedirektoratet

29:45

44

Arrangør

Kristian J. Fougner

St. Olavs Hospital

Klasse: H 65-69 år/Kort (hvit)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Kjell Atle Strande

Creditreform

16:47

+0:00

2.

Egil Repvik

NETTseksjonering

17:54

+1:07

3.

Kåre Onsøyen

TrønderEnergi

18:15

+1:28

4.

Terje Skjeldam

Nidarosdomen

20:39

+3:52

5.

Svein Johan Knapskog

NTNU

28:54

+12:07

Klasse: H 65-69 år/Mellom (grønn)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Terje Hanssen

Politiet

18:43

+0:00

2.

Leif Røhjell

Siemens

19:34

+0:51

3.

Per Bjørgum

Politiet

19:56

+1:13

4.

Halvor Flatberg

NTNU

20:44

+2:01

5.

Torgeir Iversen

Evry

21:27

+2:44

6.

Tore Kiste

Fylket

22:05

+3:22

7.

Edgar Furuholt

Det norske

22:28

+3:45

8.

Stein Fanavoll

EMGS

22:41

+3:58

9.

Harald E Krogstad

NTNU

22:43

+4:00

10.

Per Erik Sundby

Trondheim Kunstmuseum

24:04

+5:21

11.

Martin Melhuus

Veritas

24:55

+6:12

12.

Jens Bjørnar Morseth

Politiet

25:16

+6:33

13.

Lornts Ivar Rangul

Rørleggerlauget

25:59

+7:16

14.

Terje Norddal

Rambøll

26:00

+7:17

15.

Nils Holte

NTNU

27:54

+9:11

16.

Magne Måge

Skanska

28:24

+9:41

17.

Torger Haarberg

Haarberg

31:41

+12:58

18.

Thore Sundsetvik

Smiths

35:39

+16:56

DSQ

Atle Mørk

SINTEF

22:58

144

DSQ

Kjell Bratbergsengen

NTNU

25:45

144

Arrangør

Magne Rø

St. Olavs Hospital

Arrangør

Tobias Bredland

Bredland as

Klasse: H 65-69 år/Lang (blå)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Anders Waage

St. Olavs Hospital

23:44

+0:00

2.

Frode Stensrud

Eget

24:19

+0:35

3.

Nils Olav Vennevik

Eget

27:03

+3:19

3.

Erik Lund

NTNU

27:03

+3:19

DSQ

Carl Martin Larsen

NTNU

23:58

144

Klasse: H 70-74 år/Kort (hvit)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Bjørn Flor

Eget

19:52

+0:00

2.

Peder Lysestøl

HiST

27:04

+7:12

Klasse: H 70-74 år/Mellom (grønn)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Leif Engen

SIT

19:38

+0:00

2.

Leidulv Vinje

Spenncon

21:03

+1:25

3.

Knut Skjesol

Statkraft

22:44

+3:06

4.

Tore Brurok

Eget

23:27

+3:49

5.

Anders Lauglo

Lauglo Gård

23:40

+4:02

6.

Torfinn Knotten

StatoilHydro

24:02

+4:24

7.

Eigil Sørli

Q-Free

26:39

+7:01

8.

Stig Arild Haugskott

Posten

27:41

+8:03

9.

Henry Sundsetvik

OTEK

30:10

+10:32

10.

Arnfinn Otterstad

Eget

38:06

+18:28

11.

Finn Bjørgum

Eget

38:25

+18:47

DSQ

Gunnar Østerbø

DnB NOR Sport

8:58

58 139 140 60 110 141 142 143 144 145 146 149 17...

DSQ

Ola Aalde

Reinertsen

28:39

144

Klasse: H 70-74 år/Lang (blå)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Roar Forbord

Eget

24:31

+0:00

2.

Torleif Stephansen

Evry

24:42

+0:11

3.

Robert Strøm

NGU

28:50

+4:19

Arrangør

Håkon Lasse Leira

St. Olavs Hospital

Klasse: H 75-79 år/Kort (hvit)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Rolf Hellan

eget

19:02

+0:00

2.

Oddvar Opland

Stompa

21:19

+2:17

3.

Kåre Aflekt

NTNU

22:03

+3:01

Klasse: H 75-79 år/Mellom (grønn)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Arne Kjell Foldvik

NTNU

28:55

+0:00

2.

Edmund Olsen

NTNU

29:13

+0:18

DSQ

Jarle Nestvold

Rambøll

24:30

175

DSQ

Arnfinn Langeland

NTNU

28:24

144

Klasse: H 80-84 år/Kort (hvit)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Thor Meland

Statoil

21:35

+0:00

2.

Oddgeir Øfsti

NTNU

31:17

+9:42

Klasse: H 80-84 år/Mellom (grønn)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Paul Forseth

Trondheim Kommune

23:57

+0:00

Klasse: Gjester-Mellom (grønn)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Even Bye

Skoleelev

19:15

+0:00

2.

Sigrid Bratsberg

Skoleelev

20:34

+1:19

3.

Nina Astrid Rieck

Asplan Viak

31:44

+12:29

Klasse: Gjester-Lang (blå)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Mattis Holt

Skoleelev

15:46

+0:00

2.

Eirik Marthinsen

Petrell AS

18:01

+2:15

3.

Helge Løseth

Statoil

20:33

+4:47

4.

Bjørg Margrethe Granly

NTNU

22:42

+6:56

5.

Vibeke Falck

Trondheim Kommune

23:44

+7:58

6.

Marte Fallbakken berge

Skoleelev

24:17

+8:31


Sist oppdatert:

25 september 2013, 18:06:33

Arrangør:

Midt-Norge Sør Bedriftsidrettskrets - Orientering

Antall deltagere:

298

Antall startet:

298