Resultater Strekktider Grafisk (Opek) 
Ås-trippelen 2013Dataeksport
Brikkesys.no

Åstrippelen #2, Parkløpet 24. april 2013

Klasse: G/J 0-6 år

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

Camilla Lundqvist

Ås IL

3:30

Tellev Grindflek

Ås IL

4:10

Frida Maurtvedt

Ås IL

4:57

Kristine Lilleby Kvarme

Ås IL

4:45

Torkild Lilleby Kvarme

Ås IL

3:05

Jacob Schytz

Ås IL

4:22

Astrid Bergseng

Ås IL

4:40

Bente Hofmeister

Ås IL

3:00

Sara Steine Gulholm

Ås IL

4:30

Gunnar Bjerva

Ås IL

3:37

Johanne Walker Ørka

Ås IL

3:21

Eero Martomaa

Ås IL

4:53

Vilja Steine

Ås IL

3:48

Torius Heir

Ås IL

3:10

Halvor Walker Ørka

Ås IL

4:48

DNS

Synne Schei Danevad

Ås IL

Klasse: G 7-8 år

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

Birk Lilleheier

Ås IL

2:41

Sondre Lundqvist

Ås IL

2:59

August Holth-Siegel

Ås IL

2:21

Vegard Thorshov

Ås IL

2:19

Magnus Kvarme Gangnæs

Ås IL

2:40

Anders Frydenlund

Ås IL

2:52

Even Furre Martinsen

Ås IL

2:56

Petter Strandrud

Ås IL

3:06

Frode Hymer

Ås IL

2:20

Erlend Tveite

Ås IL

2:21

Håkon Bergseng

Ås IL

2:50

Jonas Bakkebø Fjellstad

Ås IL

2:46

Markus Rindli

Skimt

2:17

Dennis Lie

Ås IL

3:05

Håkon Heir

Ås IL

2:30

DNS

Torje Tungesvik Gilbert

Ås IL

DNS

Andreas Kure

Ås IL

Klasse: J 7-8 år

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

Vilde Vaaje-Kolstad

Ås IL

3:38

Astrid Skjevdal

Ås IL

2:57

Tora Tytlandsvik

Ås IL

3:15

Hedda Hofmeister

Ås IL

2:40

Mia Tveite

Ås IL

2:48

Hedda Steine Gulholm

Ås IL

3:12

Alva Bredal-Andersen

Ås IL

3:38

DNS

Mari Schytz

Ås IL

Klasse: G 9-10 år

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

Lavrans Grindflek

Ås IL

3:41

Benjamin Grønsten

Ås IL

3:33

Øyvind Frydenlund

Ås IL

3:12

Mikkel Vaaje-Kolstad

Ås IL

3:39

Håvard Rødbotten

Ås IL

3:00

Anders Bredal-Andersen

Ås IL

3:40

Ole Jakob Høsteland Solbu

Ås IL

3:03

Henrik Skoglund

Ås IL

3:35

DNS

Ingemar Yri Risberg

Ås IL

DNS

Emil Bakkebø Fjellstad

Ås IL

DNS

Torbjørn Walker Ørka

Ås IL

Klasse: J 9-10 år

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

Eline Skjevdal

Ås IL

3:14

Tiril Lilleheier

Ås IL

3:24

Karoline Kvarme Gangnæs

Ås IL

4:20

Emma Furre Martinsen

Ås IL

4:20

Regina Holth-Siegel

Ås IL

3:32

Emma Axelsson

Oppegård IL

3:02

Christine Kure

Ås IL

3:05

Ada Norum-Torgersen

Ås IL

3:36

Ingrid Østgulen

Skimt

3:21

DNS

Carina Schytz

Ås IL

DNS

Lisa Strandrud

Ås IL

DNS

Line Kristiansen

Hakadal IL

Klasse: G 11-12 år

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Axel Holth-Siegel

Ås IL

2:40

+0:00

2.

Oskar Axelsson

Oppegård IL

2:41

+0:01

3.

Vegard Aarstad

Ås IL

2:47

+0:07

4.

Nils Tveite

Ås IL

2:49

+0:09

5.

Mathias Alten

Ås IL

2:57

+0:17

6.

Øystein Thorshov

Ås IL

3:13

+0:33

7.

Jon Schoulz

Ås IL

3:23

+0:43

DNS

Ole Håkon Sundet

Ås IL

Klasse: J 11-12 år

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Ragnhild Bergsholm

Ås IL

2:48

+0:00

2.

Hanna Hegstad

Ås IL

3:06

+0:18

3.

Mia Wig

Skimt

3:10

+0:22

4.

Julie Kvarme Gangnæs

Ås IL

3:12

+0:24

DNS

Marthe Lundqvist

Ås IL

Klasse: G 13-14 år

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Emil Wig

Skimt

4:02

+0:00

2.

Lars Haugerud

Skimt

4:22

+0:20

DNS

Elias Pettersen Nævdal

Ås IL

Klasse: J 13-14 år

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Kjersti Lundqvist

Ås IL

4:50

+0:00

Klasse: G 15-16 år

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Helge Helø Klemetsdal

Ås IL

3:55

+0:00

2.

Filip Langdalen

Ås IL

4:00

+0:05

3.

Herman Andreas Andersen

Ås IL

4:03

+0:08

Klasse: J 15-16 år

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Rannveig Winsnes Nordhagen

Ås-UMB Orientering

4:49

+0:00

Klasse: H 17-20 år

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Henrik Eijsink

Ås-UMB Orientering

9:08

+0:00

Klasse: D 17-20 år

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Kaja Winsnes Nordhagen

Ås-UMB orientering

10:13

+0:00

Klasse: H 21-39 år

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

David Gottfridsson

Slevik IL

7:42

+0:00

2.

Torbjørn Høitomt

Ås IL

8:19

+0:37

3.

Jørgen Torgersen

Ås IL

8:45

+1:03

4.

Helge Balke Hveem

Ås IL

8:52

+1:10

5.

Terje Dalheim

Ås IL

9:37

+1:55

6.

Rasmus Rønning

Ås IL

9:45

+2:03

7.

Joachim Ingels Hellemsvik

Ås IL

11:12

+3:30

DNS

Halvor Steinsholt

Ås-UMB Orientering

Klasse: D 21-39 år

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Stine Aarstad

Ås IL

9:54

+0:00

2.

Kine Vaagen

Ås IL

11:12

+1:18

3.

Nina Lundqvist

Ås IL

11:26

+1:32

4.

Sigrun Tytlandsvik

Ås IL

12:11

+2:17

Klasse: D 40-59 år

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Sille Winsnes

Ås-UMB orientering

11:43

+0:00

Klasse: H 40-59 år

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Bjørn-Erik Pedersen

Ås IL

8:27

+0:00

2.

Jo Inge Fjellstad

Ås IL

8:31

+0:04

3.

Einar Bergsholm

Ås IL

8:33

+0:06

4.

Jostein Frydenlund

Ås IL

8:55

+0:28

5.

Even Bergseng

Ås IL

8:56

+0:29

6.

Andreas Lundqvist

Ås IL

9:52

+1:25

7.

Harald Schytz

Ås IL

10:41

+2:14

DNS

Karl Henrik Lilleheier

Ås IL


Send inn korreksjon

Sist oppdatert:

30 april 2013, 01:46:10

Arrangør:

Ås IL

Antall deltagere:

108

Antall startet:

93