Startliste eksport iofxml 3.0

Ås-trippelen 2013

Klasse: G/J 0-6 ÅR
Plass                  Navn                     KlubbSumLøp#1#2#3
Camilla LundqvistÅs IL33111+00:000
Tellev GrindflekÅs IL33111+00:000
Frida MaurtvedtÅs IL33111+00:000
Kristine Lilleby KvarmeÅs IL33111+00:000
Torkild Lilleby KvarmeÅs IL33111+00:000
Jacob SchytzÅs IL33111+00:000
Synne Schei DanevadÅs IL2211+00:011
Astrid BergsengÅs IL33111+00:000
Bente HofmeisterÅs IL111+00:022
Sara Steine GulholmÅs IL111+00:022
Gunnar BjervaÅs IL2211+00:011
Johanne Walker ØrkaÅs IL111+00:022
Torius HeirÅs IL111+00:022
Eero MartomaaÅs IL2211+00:011
Vilja SteineÅs IL111+00:022
Halvor Walker ØrkaÅs IL111+00:022
Odin Schei DanevadÅs IL111+00:022
Marie Lillehammer WielÅs IL111+00:022
Klasse: G 7-8 ÅR
Plass                  Navn                     KlubbSumLøp#1#2#3
Birk LilleheierÅs IL33111+00:000
Sondre LundqvistÅs IL33111+00:000
August Holth-SiegelÅs IL33111+00:000
Vegard ThorshovÅs IL33111+00:000
Magnus Kvarme GangnæsÅs IL33111+00:000
Anders FrydenlundÅs IL33111+00:000
Even Furre MartinsenÅs IL33111+00:000
Petter StrandrudÅs IL2211+00:011
Frode HymerÅs IL2211+00:011
Erlend TveiteÅs IL33111+00:000
Håkon BergsengÅs IL33111+00:000
Jonas Bakkebø FjellstadÅs IL111+00:022
Markus RindliSkimt111+00:022
Dennis LieÅs IL111+00:022
Håkon HeirÅs IL111+00:022
Klasse: J 7-8 ÅR
Plass                  Navn                     KlubbSumLøp#1#2#3
Vilde Vaaje-KolstadÅs IL33111+00:000
Astrid SkjevdalÅs IL33111+00:000
Tora TytlandsvikÅs IL33111+00:000
Hedda HofmeisterÅs IL111+00:022
Mia TveiteÅs IL2211+00:011
Hedda Steine GulholmÅs IL111+00:022
Alva Bredal-AndersenÅs IL111+00:022
Mari SchytzÅs IL111+00:022
Klasse: G 9-10 ÅR
Plass                  Navn                     KlubbSumLøp#1#2#3
Lavrans GrindflekÅs IL33111+00:000
Ingemar Yri RisbergÅs IL111+00:022
Benjamin GrønstenÅs IL2211+00:011
Øyvind FrydenlundÅs IL33111+00:000
Mikkel Vaaje-KolstadÅs IL33111+00:000
Håvard RødbottenÅs IL111+00:022
Anders Bredal-AndersenÅs IL111+00:022
Ole Jakob Høsteland SolbuÅs IL111+00:022
Henrik SkoglundÅs IL2211+00:011
Jesper AltenÅs IL111+00:022
Klasse: J 9-10 ÅR
Plass                  Navn                     KlubbSumLøp#1#2#3
Eline SkjevdalÅs IL33111+00:000
Tiril LilleheierÅs IL33111+00:000
Karoline Kvarme GangnæsÅs IL33111+00:000
Carina SchytzÅs IL111+00:022
Emma Furre MartinsenÅs IL33111+00:000
Regina Holth-SiegelÅs IL33111+00:000
Lisa StrandrudÅs IL111+00:022
Emma AxelssonOppegård IL111+00:022
Christine KureÅs IL111+00:022
Ada Norum-TorgersenÅs IL111+00:022
Ingrid ØstgulenSkimt111+00:022
Klasse: G 11-12 ÅR
Plass                  Navn                     KlubbSumLøp#1#2#3
1Vegard AarstadÅs IL2998839995999310000+00:000
2Nils TveiteÅs IL298783995199919936+01:50110
3Axel Holth-SiegelÅs IL29707310000100009707+04:41281
4Øystein ThorshovÅs IL291293989799679265+14:19859
5Mathias AltenÅs IL19727299839744+46:4010000
6Oskar AxelssonOppegård IL999919999+46:4010000
7Jon SchoulzÅs IL995719957+46:4010000
8Ole Håkon SundetÅs IL990419904+46:4010000
9Terjei LillehammerÅs-UMB Orientering892918929+46:4010000
Klasse: J 11-12 ÅR
Plass                  Navn                     KlubbSumLøp#1#2#3
1Julie Kvarme GangnæsÅs IL2987739901997610000+00:000
2Hanna HegstadÅs IL2984731000099829865+00:3030
3Marthe LundqvistÅs IL19941299429999+45:369936
4Ragnhild BergsholmÅs IL10000110000+46:4010000
5Mia WigSkimt997819978+46:4010000
Klasse: J 13-14 ÅR
Plass                  Navn                     KlubbSumLøp#1#2#3
1Kjersti LundqvistÅs IL300003100001000010000+00:000
Klasse: J 15-16 ÅR
Plass                  Navn                     KlubbSumLøp#1#2#3
1Rannveig Winsnes NordhagenÅs-UMB Orientering300003100001000010000+00:000
Klasse: D 17-20 ÅR
Plass                  Navn                     KlubbSumLøp#1#2#3
1Kaja Winsnes NordhagenÅs-UMB orientering300003100001000010000+00:000
Klasse: H 21-39 ÅR
Plass                  Navn                     KlubbSumLøp#1#2#3
1Torbjørn HøitomtÅs IL29963310000996310000+00:000
2Jørgen TorgersenÅs IL19391294549937+46:4010000
3David GottfridssonSlevik IL10000110000+46:4010000
4Helge Balke HveemÅs IL993019930+46:4010000
5Terje DalheimÅs IL988519885+46:4010000
6Rasmus RønningÅs IL987719877+46:4010000
7Joachim Ingels HellemsvikÅs IL979019790+46:4010000
8Halvor SteinsholtÅs-UMB Orientering964919649+46:4010000
Klasse: D 21-39 ÅR
Plass                  Navn                     KlubbSumLøp#1#2#3
1Stine AarstadÅs IL300003100001000010000+00:000
2Nina LundqvistÅs IL294483988399089657+09:12552
3Sigrun TytlandsvikÅs IL288823949798639522+18:381118
4Kine VaagenÅs IL992219922+46:4010000
Klasse: D 40-59 ÅR
Plass                  Navn                     KlubbSumLøp#1#2#3
1Sille WinsnesÅs-UMB orientering300003100001000010000+00:000
Klasse: H 40-59 ÅR
Plass                  Navn                     KlubbSumLøp#1#2#3
1Bjørn-Erik PedersenÅs IL29982399821000010000+00:000
2Harald SchytzÅs IL298123999098669956+02:50170
3Andreas LundqvistÅs IL295223990299159705+07:40460
4Jostein FrydenlundÅs IL2943331000099729461+09:09549
5Even BergsengÅs IL19946299759971+46:4010000
6Jo Inge FjellstadÅs IL999619996+46:4010000
7Einar BergsholmÅs IL999419994+46:4010000
8Tord ThorshovÅs IL986719867+46:4010000
9Eirik NordhagenÅs-UMB Orientering970519705+46:4010000
10Ola ØvstedalÅs IL895818958+46:4010000
Klasse: G 13-14 ÅR
Plass                  Navn                     KlubbSumLøp#1#2#3
1Mattis BrøndboÅs-UMB Orientering10000110000+00:000
1Emil WigSkimt10000110000+00:000
3Lars HaugerudSkimt998019980+00:2020
Klasse: G 15-16 ÅR
Plass                  Navn                     KlubbSumLøp#1#2#3
1Helge Helø KlemetsdalÅs IL10000110000+00:000
2Filip LangdalenÅs IL999519995+00:055
3Herman Andreas AndersenÅs IL999219992+00:088
Klasse: H 17-20 ÅR
Plass                  Navn                     KlubbSumLøp#1#2#3
1Henrik EijsinkÅs-UMB Orientering10000110000+00:000


Antall tellende løp: 3

Poengregel:
Siste kolonne i rankingen viser hvor mye du må slå lederen i neste løp for å ende likt.