Resultater Strekktider Grafisk (Opek) Grafisk (java)
OBIK 2013Dataeksport
Brikkesys.no

OBIK P2 Husebyskogen 25. april 2013

Klasse: DM(MELLOM-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Kari Bjaaland

OSlo kommune BIL

31:13

+0:00

2.

Magnhild Mølnvik

Fossum IF

51:13

+20:00

Klasse: D15-16(KORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

DSQ

Karen Jomaas

Fossum IF

41:03

80 92 171 105 107 109 119 175

Klasse: D35-44(KORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Liv Paltiel

Folkehelseinstituttet

20:29

+0:00

2.

Rikke Gåsholt

UiO

29:42

+9:13

3.

Siri Spjelkavik

Meteorologen

32:20

+11:51

Klasse: D45-49(KORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Nina Elise Jørgensen

Steria

23:11

+0:00

Klasse: D50-54(KORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Mari Birkeland

Maris interiørhjelp

30:58

+0:00

171

2.

Aina Grymyr

PRIVAT

41:50

+10:52

Klasse: D55-59(EKORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Elle Melbye

Elle BIL

26:40

+0:00

Klasse: D60-64(EKORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Nina Kolberg

Bærum Kommune

25:58

+0:00

2.

Aud I Spjelkavik

FBI

33:08

+7:10

Klasse: D65-69(EKORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Inger Døhlen

Romerike Politi

30:40

+0:00

2.

Sidsel Sandelien

Vegdirektoratets IF

33:25

+2:45

Klasse: D70-74(EKORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Ragnhild Krogvig

Kolbotn & Skimt OL

25:52

+0:00

171

2.

Anne-Britt Nilsen

HIOA

26:08

+0:16

171

3.

Unni Drage 

Aker Solutions

27:37

+1:45

171

4.

Astri Rogstad

GE Healthcare

28:09

+2:17

171

5.

Turid Bratland

Fossum

32:50

+6:58

171

6.

Anne Lise Øfsthus

Asker SK

33:48

+7:56

171

7.

Eva Nilsen

SKIFORENINGEN

35:17

+9:25

8.

Inger Elisabeth Kvaase

PRIVAT

41:13

+15:21

171

9.

Astrid Kvamme

Heming Orientering

51:31

+25:39

249

Klasse: H17-34(LANG-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Adam Durant

NILU

51:33

+0:00

2.

Fredrik Ravlo

BI

1:00:16

+8:43

Klasse: H35-44(LANG-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Svein Nygård

Norges Bank BIL

26:06

+0:00

2.

Jan Tore Henriksen

NORGES BANK

26:13

+0:07

3.

Eskil Dahlen

Telenor

27:00

+0:54

4.

Lars Halvorsen

BUnde Prosjekt

28:16

+2:10

5.

Einar Gisholt

Fossum IF

29:00

+2:54

6.

Truls Kvaase

Oslo Dataarrangementer

30:13

+4:07

7.

Tor Ringstad

Cisco

31:06

+5:00

8.

Kjell Arne Håland

PRIVAT

33:18

+7:12

9.

Ivar Seierstad

GeoFORM

34:01

+7:55

10.

Helge Weydahl

FFI

36:15

+10:09

11.

Per Osen

Statoil Oslo Bil

37:32

+11:26

12.

Jul Fredrik Kaltenborn

PRIVAT

51:04

+24:58

DSQ

Jon Solsrud

Prodecon

43:11

93

Arrang

Knut Erling Øen

Nordea Bank Norge

Klasse: H45-49(MELLOM-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Øyvind Grandum

FFI BIL

33:47

+0:00

2.

Uno Hanslien

Bilpost

36:28

+2:41

3.

Torstein Schjelle

AIMIT

36:52

+3:05

DSQ

Morten Sørlie

AimIT AS

43:45

94

Klasse: H50-54(MELLOM-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Eivind Hoff

Nordea

22:25

+0:00

2.

Bjørn Solbergseter

BILPOST

23:15

+0:50

3.

Bjørn Solhjem

RSM Hasner Kjelstrup & Wiggen BIL

24:32

+2:07

4.

Rune Teigland

AAS-JAKOBSEN

25:35

+3:10

97

5.

Knud Bjørne-Larsen

Norsk Filmstudio

26:29

+4:04

6.

Bjørn Are Carlsson

Fossum IF

27:06

+4:41

7.

Tore Fagervold

Jernbaneverket BIL Oslo

27:55

+5:30

8.

Per Kaarby

Overtoppen

28:00

+5:35

9.

Eirik Tandrevold

Ernst&Young Oslo BIL

28:30

+6:05

105

10.

Ivar Refsland

Universitetet Oslo

28:54

+6:29

11.

Claus Frimann Clasen

Lyberg & Partnere

29:35

+7:10

12.

Nils Olav Solheim

Aker Solutions

31:48

+9:23

13.

Geir Hanesand

Thales

36:39

+14:14

Klasse: H55-59(KORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Ketil Berge

DNB

17:01

+0:00

2.

Dag Haugland

Oslo kommune BIL

17:38

+0:37

3.

Bård Natvig

Universitetet i Oslo BIL

18:11

+1:10

4.

Tormod Øvergaard 

Intero

19:05

+2:04

5.

Geir Fløymo

Kanfa

19:58

+2:57

6.

Tom Pettersen

KPP/Runners

20:11

+3:10

7.

Richard Zeiner-Gundersen

Fossum IF

20:15

+3:14

171

8.

Tom Andreassen

DNB

24:17

+7:16

171

9.

John Ravlo

ECOHZ

25:39

+8:38

Klasse: H60-64(KORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Vidar Berteig

EasyPetro

14:57

+0:00

2.

Are Eriksen

OSI

16:49

+1:52

3.

Odd Eide-Fredriksen

Kamp Vestheim

20:41

+5:44

4.

Morten Rambech Dahl

Kamp Vestheim

21:21

+6:24

5.

Bjørn Spjelkavik

FBI

25:19

+10:22

6.

Pål Benjaminsen

Kamp Vestheim

26:14

+11:17

7.

Jon Foss

Friskis&Svettis

28:10

+13:13

171

Klasse: H65-69(EKORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Trond Wettergreen

Andvord

19:26

+0:00

171

2.

Bjørn Sandelien

Vegdirektoratets IF

20:55

+1:29

3.

Knut Møgedal

Aker Solutions

21:47

+2:21

171

4.

Einar Skåre

Brevpost

23:43

+4:17

171

5.

Hasse Bergstrøm

Ski VG Skole

24:28

+5:02

171

6.

Roar Gudding

VETBIL

28:14

+8:48

171

7.

Per Haugen

NEDERMAN

28:41

+9:15

171

8.

Torstein Østen

MAESTRO

29:10

+9:44

171

9.

Knut Tore Solheim

FUGRO

30:51

+11:25

171

10.

Kaare Solhjell

Privat

32:50

+13:24

11.

John Fanavoll

IF Kamp Vestheim

42:32

+23:06

DSQ

Knut Erik Bjørklund

DNB

24:27

107

Arrang

John Thomas Petersen

Nordea

Klasse: H70-74(EKORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Øystein Madsen

GE Healthcare

21:14

+0:00

171

2.

Sven Erik Rognes

Universitetet i Oslo

23:02

+1:48

3.

Hans Petter Jensen

Privat

23:20

+2:06

4.

Tor Ommundsen

Veritas

23:44

+2:30

171

5.

Bjørn Gunnerød

Asker Skiklubb

25:19

+4:05

171

6.

Leif Bråten

HEMING Orientering

27:10

+5:56

171

7.

Tormod Hegdahl

HEMING orientering

27:55

+6:41

8.

Karl A Langerød

Lovisenberg

29:06

+7:52

9.

Oddvar Mella

PRIVAT

29:12

+7:58

10.

Per Erik Sørensen

Haugerud

31:15

+10:01

171

11.

Arne Øfsthus

FUGRO

36:21

+15:07

171

12.

Jon C. Fougner

FUGRO

38:33

+17:19

171

Klasse: H75-79(EKORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Tor Drage 

Aker Solutions

23:51

+0:00

171

2.

Bjørn Egner

OSLO ARKITEKTENE

25:24

+1:33

3.

Einar Ersdal

Hydro Oslo

27:43

+3:52

171

4.

Arne Chr Scheie

PRIVAT

28:31

+4:40

171

5.

Aage Øyvann

Hydro Oslo

30:55

+7:04

171

6.

Ronald Inglingstad

NORDEA

31:35

+7:44

171

7.

Per Meiland

DNB

32:01

+8:10

171

8.

Annar Brustad

FOBIL

32:58

+9:07

9.

Einar Hoff

NORCONSULT

33:18

+9:27

10.

Harald Birkeland

OUS

41:20

+17:29

171

11.

Arnfinn Sjønnesen

Nittedal

42:01

+18:10

DSQ

Svein Forthun

Kolbotn & Skimt OL

35:28

171 105 107

DSQ

Arne Jordal

AFC

1:32:53

Klasse: H80-(EKORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Kjell H. Eriksen

Norges Bank

25:04

+0:00

171 249

2.

Kjell Kristian Teigland

Privat

27:25

+2:21

171

3.

Ole Sannes

Lillomarka OL

32:48

+7:44

4.

Aage Mella

Østmarka OK

35:48

+10:44

5.

Tor E. Henriksen

Lillomarka OL

37:10

+12:06

6.

Magne Grande

FBI

38:17

+13:13

7.

Per Gjermo

Asker SK

41:58

+16:54

DSQ

Helge Kvaase

HIAK

30:22

171 119

Klasse: ÅK(KORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Arnaud Sanchis

FMC Technologies

22:04

+0:00

2.

Sindre Lian

Lillomarka O-lag

22:35

+0:31

3.

Odd Arne Lian

Veidekke

22:45

+0:41

DSQ

Peter Gisholt

Fossum IF

40:38

107

Klasse: ÅM(MELLOM-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Karsten Borge

AIMIT AS

32:37

+0:00

2.

Stig Karlsen

Aktiv mot kreft

35:44

+3:07

3.

Henning Gaarder

KONnerud

36:21

+3:44

4.

Steinar Ruud

KONnerud

36:35

+3:58

5.

Runar Mykletun

Cappelens antikvariat

37:32

+4:55

6.

Nils Løw

Aimit AS

43:26

+10:49

Klasse: ÅL(LANG-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Bjørn Grinde

Folkehelsa

29:05

+0:00

2.

Christian Jomaas

FOSSUM

34:02

+4:57

3.

Birgit Korvald

Nydalen

42:46

+13:41

4.

Torgeir Vaage

C10 Farma

44:13

+15:08

5.

Dorothea Schulze

NILU

51:33

+22:28

6.

Ranveig Aas-Hanssen

Bøler Skole

54:22

+25:17

7.

Jeff Deane

Aker Solutions

1:01:16

+32:11

DSQ

Geir Andreas Neset

Bøler Skole

36:51

83 95

DSQ

Lars Benestad

Grane

37:27

95


Send inn korreksjon

Sist oppdatert:

21 august 2013, 07:32:34

Arrangør:

OBIK Orientering

Antall deltagere:

137

Antall startet:

137