Resultater Strekktider Grafisk (Opek) Grafisk (OrRe) 
Bedriftsorientering i Trøndelag SammenlagtDataeksport
Brikkesys.no

Løp 3, Muruvik 30. april 2013

Klasse: Nybegynnere

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Rita Marie Sandberg

St. Olavs Hospital

58:34

+0:00

Klasse: Nybegynnere lang (gul)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Kirsti Næss

Nylander

16:48

+0:00

2.

Magnus Nordgård Bolås

Eget

27:14

+10:26

3.

Marthe Birkeland

Student

27:42

+10:54

4.

Atsede Endegnanew

SINTEF Energi

36:41

+19:53

5.

Inger Sofie dahlø husby

HiST

45:55

+29:07

Klasse: D 16-34 år/Kort (hvit)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Siri Malen Høynes

40:31

+0:00

Klasse: D 16-34 år/Mellom (grønn)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Hanne Vefsnmo

SINTEF Energi

37:57

+0:00

2.

Ola Ravn Hassel

Eget

49:17

+11:20

3.

Elin Ravnås

Eget

58:26

+20:29

DSQ

Marte Reenaas

Rambøll

16:48

38 40 49 58 55 63 61 69 45 35 114 139 15...

Klasse: D 16-34 år/Lang (blå)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Solfrid Håbrekke

Sintef

44:03

+0:00

Klasse: D 35-39 år/Mellom (grønn)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Randi W. Bartnes

Skanska

30:43

+0:00

Arrangør

Tove Løberg

Statoil

Arrangør

Wenche Falk-Larssen

Statoil

Klasse: D 40-44 år/Kort (hvit)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Maj Lisbet Rønning

Natura

33:01

+0:00

2.

Elisabeth Eggen

Jernia

38:56

+5:55

Klasse: D 40-44 år/Mellom (grønn)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Inger Lill Bratbergsengen

Kongsberg Seatex

43:23

+0:00

Klasse: D 45-49 år/Kort (hvit)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Anne-Lise Bratsberg

Jernbanen

29:02

+0:00

2.

Åse Rita Ellingsen

Trondheim Kommune

29:09

+0:07

3.

Merete Knain

Enova SF

34:22

+5:20

Klasse: D 45-49 år/Mellom (grønn)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Siw Sellæg

Trondheim Kommune

37:06

+0:00

2.

Sigrid Melkild

St. Olavs Hospital

38:52

+1:46

3.

Marianne Hagaseth

SINTEF

50:42

+13:36

4.

Merete Bjørnås Aarstein

Geomatikk-Ikt

52:22

+15:16

5.

Charlotte Bolkan

Statoil

59:18

+22:12

6.

Susanna Brynhildsen

Egen

1:05:00

+27:54

DSQ

Hanne Svegård

Skatteetaten

12:35

40 48 49 58 55 63 61 69 45 35 114 139 15...

Arrangør

Hilde Forbord

Big Bite

Klasse: D 50-54 år/Kort (hvit)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Hege M. Nordgård Bolås

Statoil

26:42

+0:00

2.

Grethe Liatun

Trondheim Kommune

27:03

+0:21

Klasse: D 50-54 år/Mellom (grønn)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Guri Bjørndal

Bjørndalslaget

40:19

+0:00

2.

Anne Betty Sødal

Trondheim Kommune

46:20

+6:01

3.

Anne Melkild

St. Olavs Hospital

48:29

+8:10

4.

Aashild S. Langseth

Eget

48:41

+8:22

5.

Hilde Haugskott

Skatteetaten

50:26

+10:07

6.

Oda Buhaug

Jordskifteretten

51:55

+11:36

7.

Bente Skorge

Eggen Arkitekter

55:33

+15:14

8.

Hilde Nestvold

Telenor

1:02:14

+21:55

9.

Nina Astrid Rieck

Asplan Viak

1:17:34

+37:15

DSQ

Turid Røsand

Trondheim Kommune

51:39

38

DSQ

Erika Bugten

Statoil

Klasse: D 55-59 år/Kort (hvit)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Berit Grande

Sticos

26:26

+0:00

2.

Gro Rypdal

Bluegarden

26:38

+0:12

3.

Kari Jakobsen

Gerhardsen Elektro

31:41

+5:15

4.

Reidun Fallan Smaavik

NAV

34:28

+8:02

5.

May-Britt Bjørnaas

Eget

37:23

+10:57

6.

Ingrid Venås

Eget

38:07

+11:41

7.

Mildrid Ljosland

HiST

49:31

+23:05

Klasse: D 55-59 år/Mellom (grønn)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Trine Marie Stene

NTNU

48:50

+0:00

2.

Trine Barstad

HiST

53:03

+4:13

3.

Tone Kristin Smistad

St. Olavs Hospital

57:19

+8:29

4.

Siri Drogset

HiST

59:58

+11:08

5.

Sissel Horghagen

HiST

1:03:30

+14:40

Klasse: D 60-64 år/Kort (hvit)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Stina Elfving

Trondheim Kommune

28:20

+0:00

Klasse: D 60-64 år/Mellom (grønn)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Gunnhild Oftedal

HiST

48:56

+0:00

2.

Anne-Sofie Gjermstad

Evry

1:21:10

+32:14

Klasse: D 65-69 år/Kort (hvit)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Gunn Kari Hygen

HYGEN ENERGI

32:16

+0:00

2.

Kirsti Haarberg

Haarberg

38:16

+6:00

3.

Olaf Eggen

Jernia

39:25

+7:09

Klasse: D 70-74 år/Kort (hvit)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Inger Røhjell

St. Olavs Hospital

31:49

+0:00

2.

Asbjørg Engdal Olsen

Statkraft

34:26

+2:37

Klasse: D 70-74 år/Mellom (grønn)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Torid Kvaal

Fylket

42:44

+0:00

Klasse: D 75-79 år/Kort (hvit)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Randi Iversen

Eget

50:29

+0:00

Klasse: D 80-84 år/Kort (hvit)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Margrete Bekkevahr

Eget

50:42

+0:00

Klasse: H 16-64 år/Kort (hvit)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Egil Fagerholt

NTNU

25:29

+0:00

Klasse: H 16-34 år/Mellom (rød)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Kai Beckwith

NTNU

36:48

+0:00

2.

Lasse Børgersen

BIL Natura

44:29

+7:41

3.

Leif Foss

NAV

45:40

+8:52

4.

Vegar Røyset

Siemens

46:57

+10:09

5.

Knut Gaarder Rakvåg

NTNU

47:17

+10:29

6.

Espen Bugten

Sensorlink

51:51

+15:03

DSQ

Oddvar Åsmul

Reinertsen

1:07:09

49

Klasse: H 16-34 år/Lang (blå)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Jan Schmid

Norges Skiforbund

35:28

+0:00

2.

Erik Sælen

Det Norske Veritas

37:01

+1:33

3.

Robert Gjære Nyhus

Tine

38:00

+2:32

4.

Sigmund Størset

SINTEF Energi

39:07

+3:39

5.

Snorre Hansen

Statens Vegvesen

40:42

+5:14

6.

Fredrik Widerøe

NTNU

41:05

+5:37

7.

Johannes Høysæter

Telenor

42:54

+7:26

8.

Alastair Brunton

Simply Excited

43:57

+8:29

9.

Pål Gunnar Ellingsen

NTNU

44:19

+8:51

10.

Lars Solheim

Gauldalsjentene

45:10

+9:42

11.

Skjalg Stilson Arstad

Microsoft

45:24

+9:56

12.

Arild Wærnes

Lindbak BIL

46:09

+10:41

13.

Frode Lillevold

Gauldalsjentene

46:23

+10:55

14.

Børge Nordli

Microsoft

50:24

+14:56

15.

John Kåre Roald

Axil

50:35

+15:07

16.

Jan Fredrik Helgaker

NTNU

52:30

+17:02

17.

Henrik Enoksen

NTNU

54:30

+19:02

18.

Ole Andreas Alsos

Bekk

57:07

+21:39

19.

Gustav Ruø

Student

1:03:38

+28:10

DSQ

Richard Wood

NTNU

29:22

38 39 48 65 63 58 55 60 51

DSQ

Ivar Marthinusen

NTNU

46:20

45

Klasse: H 35-39 år/Mellom (rød)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Christian Hohl

Vegvesenet

34:26

+0:00

2.

Bjørnar Kristiansen

Rambøll

39:36

+5:10

3.

Petter Andreas Bergh

NTNU

40:56

+6:30

4.

Frode Johansen

Broadnet

42:37

+8:11

5.

Jon Olaf Olaussen

HiST

45:50

+11:24

6.

Ingmund Bjørkan

Kongsberg Seatex

1:05:14

+30:48

DSQ

Christian Gutvik

Aptomar

46:29

35

Arrangør

Petter Andreas Bergh

NTNU

Klasse: H 35-39 år/Lang (blå)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Bård Nonstad

Vegvesenet

28:13

+0:00

2.

Roar Skulbørstad

Multiconsult

34:26

+6:13

3.

Vegard Hansen

prima as

35:50

+7:37

4.

Marius Widerøe

NTNU

45:41

+17:28

5.

Vidar Furuholt

EMGS

51:47

+23:34

6.

Arild Nøkland

Kongsberg Seatex

58:05

+29:52

Arrangør

Paul Gjervan

DNB

Klasse: H 40-44 år/Mellom (rød)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Kurt Amundsen

Avinor

34:46

+0:00

2.

Arne Inge Kolstad

SWECO

38:49

+4:03

3.

Bjørn Erling Eggen

JBV

41:16

+6:30

4.

Stein Tore Rekdal

Telenor

42:06

+7:20

5.

Odd Magne Reitan

Atmel

43:02

+8:16

6.

Jan Gunnar Dyrset

Cybernetica

45:39

+10:53

7.

Frode Sandøy

Powel

46:03

+11:17

8.

Ole Hogstad

Drivstua Gartneri

52:01

+17:15

9.

Per Jonny Nutudal

Maskon AS

1:11:07

+36:21

10.

Morten Wennevik

Bouvet

1:27:21

+52:35

Arrangør

Kyrre Auran

Ranheim Kraft

Klasse: H 40-44 år/Lang (blå)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Jørgen Tegdan

Atmel

31:23

+0:00

2.

Truls Von Ryum

NTNUI

38:45

+7:22

3.

Thor Ivar Tryggestad

SpareBank 1 Midt-Norge

43:29

+12:06

4.

Johan Helle

St. Olavs Hospital

44:51

+13:28

5.

Fredrik Johannessen

Rambøll

47:58

+16:35

6.

Jardar Lohne

Sleipner

59:38

+28:15

Arrangør

Øystein Husby

Statnett

Arrangør

Ingebrigt Fuglem

Telenor

Klasse: H 45-49 år/Mellom (rød)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Øyvind Skaug

NCC

34:39

+0:00

2.

Per Ivar Skinderhaug

Capgemini

36:23

+1:44

3.

Ketil Solem

Broadnet

38:23

+3:44

4.

Bobo Nordahl

NGU

39:50

+5:11

5.

Erling Bye

PwC BIL

40:43

+6:04

6.

Arild Heggeset

Fabricom

41:53

+7:14

7.

Jon Vindal

Skanska

42:39

+8:00

8.

Leif-Magne Meringdal

Nortura

44:33

+9:54

9.

Stein Ommund Wasbø

Cybernetica

44:48

+10:09

10.

Rune Krogh

TrønderEnergi

50:17

+15:38

11.

Jens Kjetil Mehammer

Multiseis

51:58

+17:19

12.

Morten Belsvik

Powel

55:36

+20:57

13.

Frank Norbeck

Manpower

56:37

+21:58

14.

Tor Arne Haugen

DNB

58:58

+24:19

Klasse: H 45-49 år/Lang (blå)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Frode Haugskott

Skaun kommune

36:41

+0:00

2.

Atle Pedersen

SINTEF Energi

37:49

+1:08

3.

Øyvind Schjelderup

St. Olavs Hospital

38:35

+1:54

4.

Dag Erik Helland

Vinjes Transport

40:38

+3:57

5.

Harald Førdedal

Interwell

40:43

+4:02

6.

Stein Ivar Foss

TrønderEnergi

41:30

+4:49

7.

Terje Drøyvold

Tine

41:42

+5:01

8.

Rune Stræte

St. Olavs Hospital

44:10

+7:29

9.

Geir Paulsen

Siemens

44:16

+7:35

10.

Frode Vassenden

TrønderEnergi

46:38

+9:57

11.

Øystein Wiggen

DNB

47:01

+10:20

12.

Stig Forbord

Optoplan

49:50

+13:09

13.

Erlend Nervik

Unicon

52:53

+16:12

Brutt

Anders Ulvolden

NRK

Klasse: H 50-54 år/Mellom (rød)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Svein Olav Åmot

TrønderEnergi

34:48

+0:00

2.

Per Morten Lefdal

DNB

37:40

+2:52

3.

Knut Inge Fordal

Statoil

38:11

+3:23

4.

Petter Mikalsen

Telenor

40:03

+5:15

5.

Ivar Erdal

Ecotone

42:23

+7:35

6.

Atle Haugan

Statoil

42:36

+7:48

7.

Birger Nordstrand Wik

SpareBank 1 Midt-Norge

43:17

+8:29

8.

Tore Fornes

Statoil

43:46

+8:58

9.

Frode Stølan

Telenor

54:29

+19:41

10.

Knut Ivar Johansen

Helsedirektoratet

1:00:27

+25:39

Klasse: H 50-54 år/Lang (blå)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Bernt Rognes

Bekk

38:54

+0:00

2.

Hans Boye Skogstad

Sintef

43:28

+4:34

3.

Olve Mogstad

Siemens

43:34

+4:40

Død brikke. Arrangørpoeng

4.

Dag Stenersen

Sintef

47:31

+8:37

5.

Helge Løseth

Statoil

47:51

+8:57

6.

Øystein Nytrø

NTNU

1:00:24

+21:30

Klasse: H 55-59 år/Mellom (rød)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Rolf Helge Røsand

Rambøll

36:12

+0:00

2.

Helge Eriksen

Eget

39:47

+3:35

3.

Tore Wærnes

Trondheim Kommune

46:14

+10:02

4.

Even Hofstad

DNB

46:29

+10:17

5.

Olav Kvittem

Uninett

46:30

+10:18

6.

Klaus Livik

Powel

48:49

+12:37

7.

Jan Erik Kofoed

NTNU

49:26

+13:14

8.

Per Husbyn

Dips

49:29

+13:17

9.

Ola Eiken

Statoil

50:14

+14:02

10.

Kjell-Arne Henninen

DNB

51:32

+15:20

11.

Sigurd Skogestad

NTNU

55:29

+19:17

12.

Roar Sundby

HiST

57:58

+21:46

13.

Robert Von Hirsch

Statkraft

59:16

+23:04

14.

Rolf Bye

Trondheim Kommune

1:08:40

+32:28

15.

Sverre Torp

St. Olavs Hospital

1:10:24

+34:12

16.

Arild Ramberg

Trondheim Kommune

1:11:29

+35:17

17.

Håvard Rekstad

NTNU

1:15:33

+39:21

Klasse: H 55-59 år/Lang (blå)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Inge Nørstebø

Skanska

39:35

+0:00

2.

Geir Owren

Statoil

47:56

+8:21

3.

Øystein Hoffart

JSTArkitekter

48:58

+9:23

4.

Jostein Alvestad

Statoil

54:14

+14:39

DSQ

Tormod Maske

Rekvisitt

39:22

63 51 55 60 51 49 69 64 45 113 114 139 15...

Klasse: H 60-99 år/Mellom (rød)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Oddmar Iversen

HiST

1:09:29

+0:00

DSQ

Atle Mjøsund

SpareBank 1 Midt-Norge

3:49

44 65 58 49 51 55 61 58 69 64 40 39 11...

Klasse: H 60-64 år/Mellom (grønn)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Bjørn Berger

Statoil

30:43

+0:00

2.

Steinar Aasvang

Siemens

32:07

+1:24

3.

Jon Arne Klemetsaune

Vegvesenet

35:02

+4:19

4.

Knut Lillealtern

Eget

36:59

+6:16

5.

Ole Lutro

NGU

39:22

+8:39

6.

Arne Johan Brækkan

Reinertsen

40:39

+9:56

7.

Harald Oftedal

Statoil

41:19

+10:36

8.

Anders Gjervan

Charlottenlund videregående skole

41:38

+10:55

9.

Arne Wist

Skanska

45:46

+15:03

10.

Jens Øystein Gjersvold

Vegvesenet

52:40

+21:57

11.

Oddbjørn Harbakk

Skanska

1:04:02

+33:19

12.

Ståle Engdal

Telenor

1:04:16

+33:33

13.

Frode Knudsen

Gerhard Schøning

1:05:36

+34:53

14.

Harald Lauglo

HiST

1:08:11

+37:28

15.

Asbjørn Rønning

Fylket

1:13:27

+42:44

Arrangør

Kåre Eggereide

Rambøll

Klasse: H 60-64 år/Lang (blå)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Per Hveem

HiST

50:20

+0:00

2.

Frank Bjarkø

NRK

51:43

+1:23

Klasse: H 65-69 år/Kort (hvit)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Kåre Onsøyen

TrønderEnergi

23:40

+0:00

2.

Kjell Atle Strande

Creditreform

26:37

+2:57

3.

Egil Repvik

NETTseksjonering

30:27

+6:47

4.

Svein Johan Knapskog

NTNU

32:56

+9:16

5.

Terje Skjeldam

Nidarosdomen

42:46

+19:06

Arrangør

Anders Lauglo Gjervan

Arbeidstilsynet

Klasse: H 65-69 år/Mellom (grønn)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Terje Hanssen

Politiet

36:49

+0:00

2.

Svein Endre Hove

Vegvesenet

40:13

+3:24

3.

Edgar Furuholt

Det norske

40:54

+4:05

4.

Halvor Flatberg

NTNU

41:14

+4:25

Død brikke. Arrangørpoeng

4.

Nils Holte

NTNU

41:14

+4:25

Død brikke. Arrangørpoeng

6.

Per Bjørgum

Politiet

41:29

+4:40

7.

Jens Bjørnar Morseth

Politiet

46:57

+10:08

8.

Torger Haarberg

Haarberg

49:49

+13:00

9.

Torgeir Iversen

Evry

51:50

+15:01

10.

Martin Melhuus

Veritas

52:34

+15:45

11.

Harald E Krogstad

NTNU

52:54

+16:05

12.

Lornts Ivar Rangul

Rørleggerlauget

53:23

+16:34

13.

Leif Røhjell

Siemens

53:56

+17:07

14.

Magne Rø

St. Olavs Hospital

55:37

+18:48

15.

Terje Norddal

Rambøll

55:59

+19:10

16.

Thore Sundsetvik

Smiths

1:00:58

+24:09

17.

Tom Bugge

Det norske

1:13:06

+36:17

DSQ

Tore Kiste

Fylket

46:18

38

DSQ

Per Erik Sundby

Trondheim Kunstmuseum

1:08:05

63

Klasse: H 65-69 år/Lang (blå)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Carl Martin Larsen

NTNU

53:06

+0:00

2.

Frode Stensrud

Eget

54:26

+1:20

3.

Nils Olav Vennevik

Eget

1:00:54

+7:48

Klasse: H 70-74 år/Kort (hvit)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Roar Kvam

HiST

37:27

+0:00

2.

Bjørn Flor

Eget

45:45

+8:18

Klasse: H 70-74 år/Mellom (grønn)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Anders Lauglo

Lauglo Gård

42:59

+0:00

2.

Stig Arild Haugskott

Posten

44:15

+1:16

3.

Finn Bjørgum

Eget

48:31

+5:32

4.

Tore Brurok

Eget

49:46

+6:47

5.

Leif Engen

SIT

50:56

+7:57

114

6.

Leidulv Vinje

Spenncon

1:00:16

+17:17

7.

Henry Sundsetvik

OTEK

1:06:48

+23:49

Arrangør

Eigil Sørli

Q-Free

Klasse: H 70-74 år/Lang (blå)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Torleif Stephansen

Evry

57:44

+0:00

2.

Robert Strøm

NGU

1:14:54

+17:10

3.

Gunnar Østerbø

DnB Sport

1:19:16

+21:32

Arrangør

Roar Forbord

Eget

Klasse: H 75-79 år/Kort (hvit)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Rolf Hellan

eget

31:44

+0:00

2.

Tor Lindstad

Sintef

34:38

+2:54

DSQ

Kåre Aflekt

NTNU

1:01:22

48

Klasse: H 75-79 år/Mellom (grønn)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Arnfinn Langeland

NTNU

54:18

+0:00

2.

Jarle Nestvold

Rambøll

58:35

+4:17

3.

Edmund Olsen

NTNU

1:21:55

+27:37

Klasse: H 80-84 år/Kort (hvit)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Thor Meland

Statoil

35:57

+0:00

Klasse: H 85-89 år/Kort (hvit)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

William Moe

Jernbanen

50:55

+0:00

Klasse: Gjester-Mellom (grønn)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Even Bye

Skoleelev

52:28

+0:00

Klasse: Gjester-Lang (blå)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Halvor Lund

NTNU

37:58

+0:00

2.

Kristin Åstebøl

NTNUI

51:57

+13:59

2.

Kristin Åstebøl

NTNUI

51:57

+13:59


Sist oppdatert:

25 september 2013, 20:08:14

Arrangør:

Midt-Norge Sør Bedriftsidrettskrets - Orientering

Antall deltagere:

268

Antall startet:

268