Resultater Strekktider Grafisk (Opek) Grafisk (java)
OBIK 2013Dataeksport
Brikkesys.no

OBIK P3 Nittedal Kirke 2. mai 2013

Klasse: D10-12(C-NIVÅ)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Nina Svestad

NIttedal

1:05:26

+0:00

DSQ

Monica Brevik

Østmarka OK

55:17

45 41 47

Klasse: D15-16(KORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Ingrid Aaslund

Fet O-Lag

55:15

+0:00

2.

Marthe Ramstad

Fet O-Lag

57:06

+1:51

Klasse: D35-44(KORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Liv Paltiel

Folkehelseinstituttet

57:22

+0:00

2.

Kari Bjaaland

OSlo kommune BIL

1:03:01

+5:39

3.

Rikke Gåsholt

UiO

1:06:38

+9:16

Klasse: D45-49(KORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Nina Elise Jørgensen

Steria

58:42

+0:00

2.

Hilde Ståhlbrand

OUS

1:24:13

+25:31

Klasse: D55-59(EKORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Lise Hugdal

Coop

51:07

+0:00

Klasse: D65-69(EKORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Kjersti Tho

Stabæk IF

43:56

+0:00

2.

Inger Døhlen

Romerike Politi

46:58

+3:02

3.

Nora Ursin

Bærum kom.

51:40

+7:44

4.

Sidsel Graff-Iversen

Fossum IF

1:00:22

+16:26

5.

Sidsel Sandelien

Vegdirektoratets IF

1:03:00

+19:04

6.

Brynhild Fanuelsen

Fossum IF

1:06:09

+22:13

Klasse: D70-74(EKORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Anne Lise Øfsthus

Asker SK

56:32

+0:00

2.

Anne-Britt Nilsen

HIOA

1:02:26

+5:54

3.

Anne Sjønnesen

NITTEDAL

1:08:37

+12:05

4.

Unni Drage 

Aker Solutions

1:08:58

+12:26

5.

Eva Nilsen

SKIFORENINGEN

1:12:08

+15:36

6.

Inger Elisabeth Kvaase

PRIVAT

1:21:07

+24:35

7.

Hjørdis Egner

OSLO ARKITEKTENE

1:43:22

+46:50

Klasse: DM(MELLOM-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Annemarie Aarnes

Fossum IF

55:33

+0:00

Klasse: H17-34(LANG-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Bjørn Andre Aaslund

Fet O-Lag

1:07:46

+0:00

2.

Bjørgulf Svenningsen

Statnett BIL

1:09:58

+2:12

3.

Erik Stordal

Asker Skiklubb

1:15:19

+7:33

4.

Anders Alstad

FFI BIL

1:48:14

+40:28

DSQ

Daniel Rees

Holder De Ord

42:10

69 63 75 64 62 71 70 67 47 100

Klasse: H35-44(LANG-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Olav Eide

OSlo Kommune BIL

53:58

+0:00

2.

Geir Hoff

HK Arkitekter AS

59:20

+5:22

3.

Tor Ringstad

Cisco

1:08:08

+14:10

4.

Kjell Arne Håland

PRIVAT

1:12:55

+18:57

5.

Helge Bakkehøi

Østmarka OK

1:17:26

+23:28

6.

Lasse Nederhoed

NRK

1:24:03

+30:05

7.

Frode Lillevold

FFI

1:34:15

+40:17

8.

Jul Fredrik Kaltenborn

PRIVAT

2:25:54

+1:31:56

Arrang

Martin Veastad

Thales

Klasse: H45-49(MELLOM-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Jan Tore Henriksen

NORGES BANK

37:58

+0:00

2.

Carl Erik Wasberg

FFI

50:20

+12:22

3.

Odd Arne Lian

Veidekke

53:00

+15:02

4.

Gunnar Rustad

FFI

53:40

+15:42

5.

Håkon Halvorsen

Statnett

57:16

+19:18

6.

Kjetil Sverdrup-Thygeson

FBI

57:37

+19:39

7.

Terje Næss

Terramar

1:04:29

+26:31

8.

Øyvind Grandum

FFI BIL

1:14:41

+36:43

9.

Uno Hanslien

Bilpost

1:17:04

+39:06

Klasse: H50-54(MELLOM-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Bjørn Solbergseter

BILPOST

43:46

+0:00

2.

Tore Kjølseth

Lundin

44:47

+1:01

3.

Eivind Hoff

Nordea

47:02

+3:16

4.

Ove Martinsen

Leithe&Christiansen

49:29

+5:43

5.

Bjørn Are Carlsson

Fossum IF

51:52

+8:06

6.

Rune Teigland

AAS-JAKOBSEN

52:46

+9:00

7.

Knut Anders Løken

Fossum IF

57:24

+13:38

8.

Helge Vatn

Statoil Oslo BIL

1:01:55

+18:09

9.

Andreas Erichsen

COWI BIL

1:04:22

+20:36

10.

Pål Woldstad Hanssen

BDO BIL

1:07:17

+23:31

11.

Tormod Kværna

Norsar

1:08:58

+25:12

Arrang

Geir Hanesand

Thales

Klasse: H55-59(KORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Terje Mathisen

Evry Oslo

36:46

+0:00

2.

John Hansen

AB PIL

42:13

+5:27

3.

Dag Haugland

Oslo kommune BIL

43:40

+6:54

4.

Bård Natvig

Universitetet i Oslo BIL

46:33

+9:47

5.

Per Stefferud

Torridal

49:31

+12:45

6.

Richard Zeiner-Gundersen

Fossum IF

51:11

+14:25

7.

Stig Karlsen

Aktiv mot kreft

53:53

+17:07

8.

Arild J. Lund

NORGES BANK

1:22:44

+45:58

DSQ

Ketil Berge

DNB

48:27

65

Klasse: H60-64(KORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Are Eriksen

OSI

40:20

+0:00

2.

Jon Fredriksen

FOBIL

51:26

+11:06

3.

Egil Huseth

Kamp Vestheim

57:23

+17:03

4.

Magne Osmundsen

NILU

58:44

+18:24

5.

Odd Eide-Fredriksen

Kamp Vestheim

1:00:18

+19:58

6.

Bjørn Rossow

Thales

1:04:14

+23:54

7.

Hasse Bergstrøm

Ski VG Skole

1:04:55

+24:35

8.

Jon Foss

Friskis&Svettis

1:07:28

+27:08

9.

Reidar Kierulf

RKP

1:08:13

+27:53

Arrang

Knut Erik Østengen

Thales BIL

Klasse: H65-69(EKORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Juul Sverre Stener

OPIL

36:30

+0:00

2.

Knut Møgedal

Aker Solutions

41:12

+4:42

3.

Trond Wettergreen

Andvord

42:38

+6:08

4.

Bjørn Sandelien

Vegdirektoratets IF

42:41

+6:11

5.

Knut Tore Solheim

FUGRO

49:21

+12:51

6.

Per Haugen

NEDERMAN

54:12

+17:42

7.

Arne Michelsen

Eikner Sten industrier

54:38

+18:08

8.

Tom Ibsen

OUS

57:54

+21:24

9.

Tor Sandby

Skattedirektoratet

1:00:29

+23:59

Klasse: H70-74(EKORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Sigfrid Fagervik

Thales

46:11

+0:00

2.

Bjørn Gunnerød

Asker Skiklubb

47:17

+1:06

3.

Øystein Madsen

GE Healthcare

47:56

+1:45

4.

Sven Erik Rognes

Universitetet i Oslo

48:49

+2:38

5.

Hans Petter Jensen

Privat

50:47

+4:36

6.

Erling Tidemann

Lommedalen IL

53:01

+6:50

7.

Eivind Aas

GeoFORM

53:24

+7:13

8.

Erik Haugros

LØRENSKOG KOMM

53:56

+7:45

9.

Per Eric Ståhlbrand

OUS

59:05

+12:54

10.

Jon C. Fougner

FUGRO

1:15:38

+29:27

DSQ

Einar Hem

Lillomarka

39:40

67

DSQ

Tormod Hegdahl

HEMING orientering

1:10:50

71

Arrang

Arne Reistad

Alcatel-Lucent BIL

Klasse: H75-79(EKORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Bjørn Egner

OSLO ARKITEKTENE

38:53

+0:00

2.

Per Ongstad

PRIVAT

39:30

+0:37

3.

Tor Drage 

Aker Solutions

47:54

+9:01

4.

Aage Øyvann

Hydro Oslo

55:40

+16:47

5.

Ronald Inglingstad

NORDEA

57:03

+18:10

6.

Einar Hoff

NORCONSULT

1:02:22

+23:29

7.

Arne Chr Scheie

PRIVAT

1:02:59

+24:06

8.

Arnfinn Sjønnesen

Nittedal

1:04:25

+25:32

9.

Harald Birkeland

OUS

1:06:14

+27:21

10.

Per Meiland

DNB

1:07:57

+29:04

11.

Einar Ersdal

Hydro Oslo

1:09:27

+30:34

DSQ

Annar Brustad

FOBIL

41:39

67

DSQ

Ingvald Sevaldson

PERMAKEM

50:18

67

Klasse: H80-(EKORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Hans Larsen

Privat

53:36

+0:00

2.

Ole Sannes

Lillomarka OL

56:08

+2:32

3.

Kjell Kristian Teigland

Privat

56:52

+3:16

4.

Aage Mella

Østmarka OK

57:39

+4:03

5.

Kjell H. Eriksen

Norges Bank

1:00:51

+7:15

6.

Helge Monsrud

Raumar O-Lag

1:03:59

+10:23

7.

Tor E. Henriksen

Lillomarka OL

1:16:44

+23:08

8.

Helge Kvaase

HIAK

1:24:00

+30:24

Klasse: NF(LETT-N)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Emilie Konstanse Rutle

NIttedal

21:14

+0:00

2.

Hedvig Drake

NIttedal

21:27

+0:13

3.

Ane Halvorsen

NIttedal

22:22

+1:08

4.

Lauritz Brunborg

NIttedal

33:08

+11:54

Klasse: NÅ(ÅPEN-N)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Rosa Jodalen Rudberg

Skedsmo

25:52

+0:00

2.

Sebastian von Buttlar

NIttedal

29:32

+3:40

3.

Nora Beck

Privat

35:19

+9:27

4.

Helene Fjellstad

Skedsmo

52:43

+26:51

Klasse: CÅ(C-NIVÅ)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Peder Hornseth Nygaard

NIttedal

25:50

+0:00

2.

Øivind Eriksen

OK Øst

29:37

+3:47

3.

Edle Løvenskiold Drake

NIttedal

31:38

+5:48

4.

Fredrik Drake

NIttedal

32:06

+6:16

5.

Else Hornseth

NIttedal

32:49

+6:59

6.

Astrid Rutle

Nittedal

35:01

+9:11

7.

Elias Olsen Almenningen

NIttedal

35:42

+9:52

8.

Arthur Brunborg

NIttedal

52:13

+26:23

Klasse: BÅ(B-NIVÅ)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Torstein Schjelle

AIMIT

1:05:50

+0:00

2.

Jarle Rogndokken

Fet O-Lag

1:09:48

+3:58

3.

Morten Sørlie

AimIT AS

1:16:23

+10:33

DSQ

Herman Brunborg

NIttedal

40:57

60 154 76

DSQ

Ellen Ariansen

NIttedal

54:39

60 154 76

DSQ

Nils Løw

Aimit AS

1:06:49

154 76 62 57 70 67 47

Klasse: ÅE(EKORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Kjetil Jacobsen

Hamar OK

51:45

+0:00

2.

Viviane Jodalen

FFI

1:06:17

+14:32

3.

Bent Vale

NORGES BANK

1:12:19

+20:34

DSQ

Hedda Vonen

Nittedal

1:02:13

71

Klasse: ÅK(KORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Dennis Rahbek

FFI BIL

49:00

+0:00

2.

Dag Helland Pettersen

NIttedal

49:59

+0:59

3.

Ingvild Fleisje

Nittedal

52:44

+3:44

4.

Ivar Strømstad

Raumar

58:06

+9:06

5.

Ingrid Nergård

Nittedal

1:05:05

+16:05

6.

Tore Lund

Kart konstruktørene

1:05:30

+16:30

7.

Rune Nergård

Nittedal

1:08:50

+19:50

8.

Sander Rogndokken

Fet O-Lag

1:12:31

+23:31

9.

Håvard Brevik

Østmarka OK

1:16:39

+27:39

10.

Anders Brevik

Østmarka OK

1:16:40

+27:40

11.

Hans Kristian Hygen

Østmarka OK

1:26:13

+37:13

DSQ

Kari Natvig

Nittedal

39:59

64 73 62 69 71 70 67 65 47

DSQ

Nils Hugo Nilsen

FFI BIL

1:09:23

158

DSQ

Runar Mykletun

Cappelens antikvariat

1:10:56

67

Klasse: ÅM(MELLOM-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Tore Bredalen

Nittedal

47:43

+0:00

2.

Lars Bredalen

Nittedal

52:41

+4:58

3.

Marit B Eithun

Nittedal O-lag

54:15

+6:32

4.

Frode Sandersen

Nittedal

54:52

+7:09

5.

Erik Rosenvold

EBY

55:20

+7:37

6.

Per Kristian Ramstad

Fet O-Lag

1:07:00

+19:17

7.

Hilde Tellesbø

NIttedal

1:21:31

+33:48

8.

Astrid Ruud

Nittedal

1:21:41

+33:58

DSQ

Frode Olsen

Nittedal

44:10

71 70 67 65 47 100

Klasse: ÅL(LANG-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Tor Brenna

NIttedal

1:06:56

+0:00


Send inn korreksjon

Sist oppdatert:

21 august 2013, 07:32:46

Arrangør:

OBIK Orientering

Antall deltagere:

171

Antall startet:

171