Resultater Strekktider Grafisk (Opek) Grafisk (OrRe) 
Bedriftsorientering i Trøndelag SammenlagtDataeksport
Brikkesys.no

Løp 4/Trolla 7. mai 2013

Klasse: Nybegynnere

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Ketil Pedersen

SWECO

30:01

+0:00

Klasse: Nybegynnere lang (gul)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Ole Svalesen

33:03

+0:00

2.

Magnus Nordgård Bolås

Eget

43:52

+10:49

3.

Marthe Åsnes Birkeland

Student

47:59

+14:56

4.

Hans Ragnvald Stene

Team viking bygg

52:42

+19:39

5.

Ann-Catrin Snickars

St. Olavs Hospital

1:28:55

+55:52

Klasse: D 16-34 år/Kort (hvit)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Rachel Galbrun

Rambøll

1:08:55

+0:00

2.

David hagen

Kongsberg Seatex

1:19:31

+10:36

DSQ

Lunna Anna karina

Bekk

1:10:41

47 121 123 113 150

Klasse: D 16-34 år/Mellom (grønn)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Hanne Synnøve Liodden

St. Olavs Hospital

1:48:18

+0:00

DSQ

Ruth Hindshaw

NGU

28:55

49 64 110 44 55 48 95 36 69 48 58 92 11...

DSQ

Beth Paludan Carlsen

Reinertsen

31:51

36 49 64 110 55 48 95 36 69 48 58 92 11...

DSQ

Guro Kristine Sannerud Stødle

NTNU

39:21

95 36 69 48 58 92 113 150

DSQ

Thea Fjogstad Nielsen

Trondheim Kommune

58:13

110 95 113

DSQ

Vetle Tveiten

Siemens

1:18:23

110 95 69 48 58 92 113 150

Klasse: D 16-34 år/Lang (blå)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

VEGARD B Saga

NTNUI

41:29

+0:00

2.

Øyvind Wiggen

Skoleelev

52:52

+11:23

3.

Einar Hjortås

NTNUI

1:01:28

+19:59

4.

Helen Palmer

NTNUI

1:03:07

+21:38

5.

Solfrid Håbrekke

Sintef

1:08:03

+26:34

6.

Ivar Marthinusen

NTNU

1:21:21

+39:52

7.

Sondre Svenningsen

Statoil

1:24:44

+43:15

Klasse: D 35-39 år/Kort (hvit)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Elin Almås

St. Olavs Hospital

1:24:12

+0:00

Klasse: D 35-39 år/Mellom (grønn)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Randi W. Bartnes

Skanska

53:06

+0:00

Klasse: D 35-39 år/Lang (blå)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Audun Skjæret

BAMA

1:08:40

+0:00

DSQ

Sigurd Bjørke

Tine

35:51

45 36 51 55 48 58 60 61 63

Klasse: D 40-44 år/Kort (hvit)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Maj Lisbet Rønning

Natura

1:18:41

+0:00

Klasse: D 40-44 år/Mellom (grønn)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Inger Lill Bratbergsengen

Kongsberg Seatex

1:07:40

+0:00

2.

Birgitte Johannessen

Trondheim Kommune

1:33:40

+26:00

Klasse: D 45-49 år/Kort (hvit)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Åse Rita Ellingsen

Trondheim Kommune

46:56

+0:00

2.

Merete Tønnesen Grøtte

Trondheim Kommune

1:08:51

+21:55

3.

Merete Knain

Enova SF

1:21:36

+34:40

4.

Charlotte Bolkan

Statoil

1:49:44

+1:02:48

Klasse: D 45-49 år/Mellom (grønn)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Siw Sellæg

Trondheim Kommune

53:59

+0:00

2.

Sigrid Melkild

St. Olavs Hospital

1:04:16

+10:17

3.

Merete Bjørnås Aarstein

Geomatikk-ikt

1:06:47

+12:48

4.

Hanne Svegård

Skatteetaten

1:26:15

+32:16

Klasse: D 50-54 år/Kort (hvit)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Hege M. Nordgård Bolås

Statoil

51:31

+0:00

Klasse: D 50-54 år/Mellom (grønn)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Anne Melkild

St. Olavs Hospital

1:01:39

+0:00

2.

Guri Bjørndal

Bjørndalslaget

1:03:35

+1:56

3.

Elisabeth Sæthre

BIL Natura

1:05:26

+3:47

4.

Turid Røsand

Trondheim Kommune

1:16:26

+14:47

5.

Bodil Ruud

Trondheim Kommune

1:21:39

+20:00

6.

Aashild S. Langseth

Eget

1:23:24

+21:45

7.

Bente Skorge

Eggen Arkitekter

1:25:41

+24:02

8.

Erika Bugten

Statoil

1:30:36

+28:57

9.

Oda Buhaug

Jordskifteretten

1:31:06

+29:27

Klasse: D 55-59 år/Kort (hvit)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Berit Grande

Sticos

52:25

+0:00

2.

Gro Rypdal

Bluegarden

1:02:39

+10:14

3.

Kari Jakobsen

Gerhardsen Elektro

1:10:06

+17:41

4.

Wenche Sandø

Trondheim Kommune

1:14:10

+21:45

5.

Sissel Horghagen

HiST

1:15:18

+22:53

6.

Mildrid Ljosland

HiST

1:53:35

+1:01:10

DSQ

Ingrid Venås

Eget

56:15

123 113 150

DSQ

Reidun Fallan Smaavik

NAV

1:03:11

58

Klasse: D 55-59 år/Mellom (grønn)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Trine Barstad

HiST

1:04:03

+0:00

2.

Trine Marie Stene

NTNU

1:08:14

+4:11

3.

Siri Drogset

HiST

1:28:01

+23:58

4.

Catharina Davies

NTNU

1:30:34

+26:31

5.

Bodil Monsen

Sintef

1:31:26

+27:23

Arrangør

Oddveig Bredesen

Fylket

Klasse: D 60-64 år/Kort (hvit)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Stina Elfving

Trondheim Kommune

47:35

+0:00

DSQ

Ottar G Kristiansen

Evry

25:55

45 106 49 64

Klasse: D 60-64 år/Mellom (grønn)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Gunnhild Oftedal

HiST

1:30:38

+0:00

2.

Anne-Sofie Gjermstad

Evry

2:13:20

+42:42

Klasse: D 65-69 år/Kort (hvit)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Gunn Kari Hygen

Hygen Energi

46:59

+0:00

2.

Kirsti Haarberg

Haarberg

1:02:52

+15:53

3.

Jorunn Vikan Larsen

Natura

1:03:25

+16:26

4.

Synnøve Sunde

Natura

1:22:32

+35:33

5.

Randi Irene Engen

SIT

1:24:38

+37:39

6.

Anne Furuholt

TOBB

1:26:12

+39:13

7.

Oddrun Bollingmo

HiST

1:39:30

+52:31

Klasse: D 70-74 år/Kort (hvit)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Asbjørg Engdal Olsen

Statkraft

1:05:58

+0:00

2.

Britt Kristiansen

Eget

1:10:55

+4:57

DSQ

Inger Røhjell

St. Olavs Hospital

1:02:42

65

Klasse: D 70-74 år/Mellom (grønn)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

Arrangør

Torid Kvaal

Fylket

Klasse: D 75-79 år/Kort (hvit)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Kari Stølan

Trondheim Kommune

1:32:58

+0:00

2.

Gerd Marie Sæternes

Trondheim Kommune

1:33:04

+0:06

3.

Randi Iversen

Eget

1:33:23

+0:25

4.

Ruth Øfsti

St. Olavs Hospital

1:49:23

+16:25

Klasse: D 80-84 år/Kort (hvit)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Margrete Bekkevahr

Eget

1:37:07

+0:00

Klasse: H 16-34 år/Mellom (rød)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Leif Foss

NAV

47:24

+0:00

2.

TORBJØRN AAS

NTNU

1:06:12

+18:48

3.

Simon Alexander Hagen

Sintef

1:10:46

+23:22

4.

Knut Gaarder Rakvåg

NTNU

1:13:37

+26:13

5.

Lasse Børgersen

BIL Natura

1:13:45

+26:21

6.

Gjermund Sægrov

Vegvesenet

1:13:49

+26:25

7.

Thomas Bakken

Gauldalsjentene/Amcar Finans

1:17:39

+30:15

8.

Vegar Røyset

Siemens

1:19:43

+32:19

9.

Magne Svare

Skanska

1:23:57

+36:33

DSQ

Torgeir Kråkenes

NTNU

58:31

58

DSQ

Espen Bugten

Sensorlink

1:08:59

65

Klasse: H 16-34 år/Lang (blå)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Sindre HaverstAD

NTNUI

42:53

+0:00

2.

Tommy Schmid

Norges Skiforbund

48:17

+5:24

3.

Magnus Nicolaisen

NGU

49:20

+6:27

4.

Arild Wærnes

Lindbak BIL

51:06

+8:13

5.

Ole Hartvik Skogstad

NTNUI

51:21

+8:28

6.

Robert Gjære Nyhus

Tine

53:10

+10:17

7.

Gustav Ruø

Student

53:53

+11:00

8.

Pål Gunnar Ellingsen

NTNU

54:41

+11:48

9.

Jan Fredrik Helgaker

NTNU

1:07:23

+24:30

10.

Skjalg Stilson Arstad

Microsoft

1:14:47

+31:54

11.

John Kåre Roald

Axil

1:17:10

+34:17

12.

Henrik Enoksen

NTNU

1:21:49

+38:56

DSQ

Sigmund Østtveit Størset

SINTEF Energi

59:31

58

Klasse: H 35-39 år/Mellom (rød)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Petter Andreas Bergh

NTNU

49:23

+0:00

1.

Petter Andreas Bergh

NTNU

49:23

+0:00

3.

Snorre Gangaune

Statskraft

51:09

+1:46

4.

Bjørnar Kristiansen

Rambøll

55:08

+5:45

5.

Frode Johansen

Broadnet

1:04:26

+15:03

6.

Frode Rømma

Acando

1:06:14

+16:51

7.

Arild Nøkland

Kongsberg Seatex

1:09:24

+20:01

8.

Christian Gutvik

Aptomar

1:19:15

+29:52

Klasse: H 35-39 år/Lang (blå)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Bård Nonstad

Vegvesenet

37:51

+0:00

2.

Vegard Hansen

prima as

51:59

+14:08

3.

Magnar Nedland

Yahoo!

1:32:50

+54:59

Klasse: H 40-44 år/Mellom (rød)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Kyrre Auran

Ranheim Kraft

44:58

+0:00

2.

Odd Magne Reitan

Atmel

53:45

+8:47

3.

Arne Inge Kolstad

SWECO

55:23

+10:25

4.

Jan Gunnar Dyrset

Cybernetica

56:48

+11:50

5.

Frode Sandøy

Powel

58:10

+13:12

6.

Stein Tore Rekdal

Telenor

1:00:19

+15:21

7.

Kurt Amundsen

Avinor

1:00:32

+15:34

8.

Ole Hogstad

Drivstua Gartneri

1:13:02

+28:04

9.

Morten Wennevik

Bouvet

1:37:23

+52:25

10.

Per Jonny Nutudal

Maskon AS

1:39:46

+54:48

Klasse: H 40-44 år/Lang (blå)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Jørgen Tegdan

Atmel

42:01

+0:00

2.

Audun Bakk

Sintef

45:38

+3:37

3.

Fredrik Johannessen

Rambøll

53:27

+11:26

4.

Ingebrigt Fuglem

Telenor

56:34

+14:33

5.

Thor Ivar Tryggestad

SpareBank 1 Midt-Norge

1:05:08

+23:07

6.

Henning Lysaker

Rainpower

1:10:57

+28:56

7.

Jardar Lohne

Sleipner

1:21:39

+39:38

DSQ

Truls Von Ryum

NTNUI

11:50

40 44 48 45 36 51 55 48 58 60 61 63 15...

DSQ

Svein Olav Dyrhol

Statoil

1:22:25

45

Klasse: H 45-49 år/Mellom (rød)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Øyvind Skaug

NCC

45:23

+0:00

2.

Trond Sletner

Telenor

46:17

+0:54

3.

Jens Kjetil Mehammer

Multiseis

52:47

+7:24

4.

Erling Bye

PwC BIL

53:11

+7:48

5.

Per Ivar Skinderhaug

Capgemini

56:17

+10:54

6.

Stein Ommund Wasbø

Cybernetica

56:21

+10:58

7.

Jon Vindal

Skanska

56:34

+11:11

8.

Arild Heggeset

Fabricom

57:25

+12:02

9.

Tor Arne Haugen

DNB

58:13

+12:50

10.

Bjørn Munch

Oracle

58:33

+13:10

11.

Leif-Magne Meringdal

Nortura

59:53

+14:30

12.

Morten Belsvik

Powel

1:01:54

+16:31

13.

Rune Krogh

TrønderEnergi

1:11:08

+25:45

Klasse: H 45-49 år/Lang (blå)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Svein Erik Bratsberg

NTNU

43:18

+0:00

2.

Jon Røstum

Sintef

47:48

+4:30

3.

Geir Paulsen

Siemens

54:13

+10:55

4.

Stein Ivar Foss

TrønderEnergi

54:37

+11:19

5.

Rune Stræte

St. Olavs Hospital

55:06

+11:48

6.

Øyvind Schjelderup

St. Olavs Hospital

55:07

+11:49

DSQ

Stig Forbord

Optoplan

36:21

45 36 51 55 48

Klasse: H 50-54 år/Mellom (rød)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Svein Olav Åmot

TrønderEnergi

50:54

+0:00

2.

Birger Nordstrand Wik

SpareBank 1 Midt-Norge

56:32

+5:38

3.

Petter Mikalsen

Telenor

1:12:17

+21:23

4.

Atle Haugan

Statoil

1:17:09

+26:15

4.

Atle Haugan

Statoil

1:17:09

+26:15

6.

Odd harald Eriksen

Trondhjems Turistforening

1:23:09

+32:15

7.

Ivar Erdal

Ecotone

1:25:35

+34:41

8.

Kjell Arne Schanke

E.A. Smith

1:34:56

+44:02

DSQ

Tore Fornes

Statoil

45:01

65 36 69 48

Klasse: H 50-54 år/Lang (blå)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Dag Ove Tinmannsvik

Multiconsult

51:57

+0:00

2.

Kjell Baardsgaard

Jernbanen

52:50

+0:53

3.

Bernt Rognes

Bekk

54:24

+2:27

4.

Helge Løseth

Statoil

1:04:42

+12:45

4.

Helge Løseth

Statoil

1:04:42

+12:45

6.

Olve Mogstad

Siemens

1:05:20

+13:23

7.

Geir Arnesen

Eget

1:08:14

+16:17

8.

Dag Stenersen

Sintef

1:08:47

+16:50

DSQ

Hans Boye Skogstad

Sintef

50:30

45 36 51 55 48

Klasse: H 55-59 år/Mellom (rød)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Rolf Helge Røsand

Rambøll

52:13

+0:00

2.

Olav Kvittem

Uninett

52:54

+0:41

3.

Jim Løvås

Politiet

58:51

+6:38

4.

Ola Eiken

Statoil

1:00:43

+8:30

5.

Even Hofstad

DNB

1:04:33

+12:20

6.

Klaus Livik

Powel

1:04:41

+12:28

7.

Kjell-Arne Henninen

DNB

1:10:11

+17:58

8.

Stein Arne Sæther

Adresseavisen

1:12:44

+20:31

9.

Oddgeir Rokseth

SINTEF Energi

1:12:53

+20:40

10.

Jan Erik Kofoed

NTNU

1:14:38

+22:25

11.

Arlid Ramberg

Trondheim Kommune

1:17:46

+25:33

12.

Robert Von Hirsch

Statkraft

1:24:59

+32:46

13.

Sigurd Skogestad

NTNU

1:26:25

+34:12

Arrangør

John Tore Vik

Fylket

Klasse: H 55-59 år/Lang (blå)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Jostein Alvestad

Statoil

1:00:08

+0:00

2.

Eirik Vefsnmo

Bouvet

1:00:23

+0:15

2.

Eirik Vefsnmo

Bouvet

1:00:23

+0:15

4.

Lasse Natvig

NTNU

1:02:56

+2:48

5.

Tormod Maske

Rekvisitt

1:06:44

+6:36

6.

Kjell Maroni

Fiskeri og havbruksnæringens forskningsfond

1:12:43

+12:35

7.

Per Olav Johansen

TrønderEnergi

1:43:54

+43:46

Klasse: H 60-99 år/Mellom (rød)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Oddmar Iversen

HiST

1:25:30

+0:00

2.

Einar Otto Stephansen

SpareBank 1 Midt-Norge

1:30:09

+4:39

Klasse: H 60-64 år/Mellom (grønn)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Ole Lutro

NGU

50:41

+0:00

2.

Knut Lillealtern

Eget

51:16

+0:35

3.

Tore Heggem

HiNT

54:50

+4:09

4.

Anders Gjervan

Charlottenlund videregående skole

1:01:58

+11:17

5.

Oddbjørn Harbakk

Skanska

1:09:18

+18:37

6.

Arne Wist

Skanska

1:10:17

+19:36

7.

Bjørn Berger

Statoil

1:10:32

+19:51

8.

John Sirum

Rambøll

1:20:10

+29:29

9.

Harald Lauglo

HiST

1:21:38

+30:57

10.

Frode Knudsen

Gerhard Schøning

1:30:02

+39:21

11.

Reidar Skogseth

Evry

1:30:54

+40:13

12.

Ståle Engdal

Telenor

1:38:36

+47:55

DSQ

Rune M Holt

NTNU

56:07

36 69 48 58 92 113 150

DSQ

Reidar Ottem

MTG

1:00:14

49 64 110 44 55 95 36 69 48

Arrangør

Øyvind Bye

Multiconsult

Klasse: H 60-64 år/Lang (blå)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Frank Bjarkø

NRK

1:08:23

+0:00

2.

Per Hveem

HiST

1:14:34

+6:11

3.

Stein Øvstedal

HiST

1:36:45

+28:22

Klasse: H 65-69 år/Kort (hvit)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Kjell Atle Strande

Creditreform

50:17

+0:00

2.

Kåre Onsøyen

TrønderEnergi

50:23

+0:06

3.

Jan Sliper

NBTL

1:01:59

+11:42

4.

Jan Olav Ormberg

Eikner Naturstein BIL

1:04:22

+14:05

DSQ

Tom Bugge

Det norske

1:00:29

45

DSQ

Terje Skjeldam

Nidarosdomen

1:23:43

106

Klasse: H 65-69 år/Mellom (grønn)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Per Bjørgum

Politiet

54:41

+0:00

2.

Terje Hanssen

Politiet

55:35

+0:54

3.

Øistein Åsmul

Trondheim Kommune

1:00:19

+5:38

4.

Magne Måge

Skanska

1:01:37

+6:56

5.

Egil Repvik

NETTseksjonering

1:01:41

+7:00

6.

Per Erik Sundby

Trondheim Kunstmuseum

1:03:49

+9:08

7.

Edgar Furuholt

Det norske

1:11:45

+17:04

7.

Edgar Furuholt

Det norske

1:11:45

+17:04

9.

Torgeir Iversen

Evry

1:13:16

+18:35

10.

Jens Bjørnar Morseth

Politiet

1:15:30

+20:49

11.

Martin Melhuus

Veritas

1:15:34

+20:53

12.

Leif Røhjell

Siemens

1:17:53

+23:12

13.

Nils Holte

NTNU

1:19:51

+25:10

14.

Terje Norddal

Rambøll

1:22:41

+28:00

15.

Lornts Ivar Rangul

Rørleggerlauget

1:27:53

+33:12

16.

Magne Rø

St. Olavs Hospital

1:28:35

+33:54

17.

Torger Haarberg

Haarberg

1:58:35

+1:03:54

Arrangør

Tore Kiste

Fylket

Klasse: H 65-69 år/Lang (blå)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Carl Martin Larsen

NTNU

1:07:05

+0:00

Arrangør

Nils Olav Vennevik

Eget

Arrangør

Frode Stensrud

Eget

Klasse: H 70-74 år/Kort (hvit)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Magne Eidem

Vegvesenet

50:43

+0:00

2.

Roar Kvam

HiST

1:23:09

+32:26

DSQ

Peder Lysestøl

HiST

1:17:01

118 65 121 123 113 150

Klasse: H 70-74 år/Mellom (grønn)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Leidulv Vinje

Spenncon

55:18

+0:00

2.

Leif Engen

SIT

58:23

+3:05

3.

Anders Lauglo

Lauglo Gård

1:08:34

+13:16

4.

Henry Sundsetvik

OTEK

1:15:49

+20:31

5.

Finn Bjørgum

Eget

1:18:03

+22:45

6.

Torfinn Knotten

StatoilHydro

1:27:54

+32:36

7.

Eigil Sørli

Q-Free

1:29:44

+34:26

8.

Finn Faye Knudsen

NTNU

1:30:59

+35:41

9.

Bjørn Flor

Eget

1:38:36

+43:18

DSQ

Tore Brurok

Eget

1:15:36

44 55 95 36 69 48

DSQ

Tore Brurok

Eget

1:15:36

44 55 95 36 69 48

Klasse: H 70-74 år/Lang (blå)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Torleif Stephansen

Evry

1:19:40

+0:00

2.

Robert Strøm

NGU

1:40:08

+20:28

2.

Robert Strøm

NGU

1:40:08

+20:28

DSQ

Gunnar Østerbø

DnB Sport

36:04

45 36 51 55 48 61 63

Arrangør

Gunnar Østerbø

DnB Sport

Klasse: H 75-79 år/Kort (hvit)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Oddvar Opland

Stompa

50:31

+0:00

2.

Magne Sæternes

Justervesenet

1:01:15

+10:44

3.

Edmund Olsen

NTNU

1:03:59

+13:28

4.

Rolf Hellan

Eget

1:05:34

+15:03

5.

Tor Lindstad

Sintef

1:07:40

+17:09

Klasse: H 75-79 år/Mellom (grønn)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Arne Sætherhaug

Eget

1:04:34

+0:00

2.

Arnfinn Langeland

NTNU

1:13:12

+8:38

3.

Jarle Nestvold

Rambøll

1:20:36

+16:02

Klasse: H 80-84 år/Kort (hvit)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Gunnar Smistad

TrønderEnergi

1:03:08

+0:00

2.

Thor Meland

Statoil

1:07:56

+4:48

3.

Magnar Egseth

Jernbanen

1:27:04

+23:56

4.

Oddgeir Øfsti

NTNU

1:49:24

+46:16

Klasse: H 80-84 år/Mellom (grønn)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Paul Forseth

Trondheim Kommune

1:29:52

+0:00

Klasse: Gjester-Kort (hvit)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Vegard Kittilsen

Skoleelev

44:56

+0:00

Klasse: Gjester-Mellom (rød)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Frøydis Aakernes

NTNU

1:08:44

+0:00

Klasse: Gjester-Mellom (grønn)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Thor Nielsen

Paparazzi

1:06:45

+0:00

2.

Nina Astrid Rieck

ASplan Viak

1:44:30

+37:45

Klasse: Gjester-Lang (blå)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Lars Owren

Student

46:37

+0:00

2.

Mattis Holt

Skoleelev

52:22

+5:45

3.

Alex Pedersen

Trollelg

58:08

+11:31

4.

Jo inge Fjellstad

Ås kommune

1:03:29

+16:52

DSQ

Hanne Nøvik

NTNUI

50:00

35 38 39 45 51 55 60 61 63

DSQ

Halvor Lund

NTNU

54:20

45


Sist oppdatert:

25 september 2013, 19:54:55

Arrangør:

Midt-Norge Sør Bedriftsidrettskrets - Orientering

Antall deltagere:

283

Antall startet:

283