Resultater Strekktider Grafisk (Opek) 
OBIK 2013Dataeksport
Brikkesys.no

P4 OBIK / AB løp 1 14. mai 2013

Klasse: D10-12(LETT-N)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Selma Gjendal

Fossum IF

40:14

+0:00

Klasse: D17-34(KORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Ellen Juliussen

STatnett

37:19

+0:00

2.

Charlotte Sanchis

CGG

40:41

+3:22

3.

Hilde Weydahl

Zinc

54:22

+17:03

Klasse: D35-44(KORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Liv Paltiel

Folkehelseinstituttet

32:21

+0:00

2.

Berit Herstad

Bækkelagets SK

40:26

+8:05

3.

Rikke Gåsholt

UiO

42:25

+10:04

4.

Siri Spjelkavik

Meteorologen

50:50

+18:29

5.

Linda Aarø

Gyldendahl

54:32

+22:11

Klasse: D45-49(KORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Marianne Njåstein

Tyrving, IL

33:15

+0:00

2.

Tone Syrdalen Dovland

Fossum IF

42:54

+9:39

3.

Sigrun Nygård

JERNBANEVERKET

52:37

+19:22

Klasse: D50-54(KORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Berit Danielsen

Tyrving IL

30:39

+0:00

2.

Aleidis Løken

HEMING/NJÅRD

31:44

+1:05

3.

Mari Birkeland

Maris interiørhjelp

46:10

+15:31

Klasse: D55-59(EKORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Aud Gran

Tyrving, IL

52:14

+0:00

2.

Eva Reistad

Alcatel-Lucent

1:03:55

+11:41

Klasse: D60-64(EKORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Marit Vågsnes

OUS BIL

44:39

+0:00

2.

Aud Spjelkavik

FBI

52:58

+8:19

Klasse: D65-69(EKORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Kjersti Tho

Stabæk IF

37:16

+0:00

2.

Sidsel Graff-Iversen

Fossum IF

40:26

+3:10

3.

Brynhild Fanuelsen

Bærum sykehus

42:15

+4:59

4.

Nora Ursin

Bærum kommune BIL

44:33

+7:17

5.

Sidsel Sandelien

Vegdirektoratets IF

53:39

+16:23

6.

Karin Kilset

Tyrving, IL

1:01:07

+23:51

7.

Elisabeth Ibsen

UiO

1:06:43

+29:27

8.

Anne Sagberg

Stabæk IF

1:12:57

+35:41

9.

Liv Solland

Vianova

1:37:06

+59:50

Klasse: D70-74(EKORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Ragnhild Krogvig

Kolbotn & Skimt OL

43:12

+0:00

2.

Astri Rogstad

GE Healthcare

43:27

+0:15

3.

Anne-Britt Nilsen

HIOA

49:20

+6:08

4.

Anne Lise Øfsthus

Asker Sk

50:35

+7:23

5.

Turid Bratland

FOSSUM

51:29

+8:17

6.

Astrid Kvamme

HEMING/NJÅRD

54:19

+11:07

7.

Unni Drage 

Aker Solutions

59:11

+15:59

8.

Inger Elisabeth Kvaase

PRIVAT

1:10:44

+27:32

9.

Hjørdis Egner

OSLO ARKITEKTENE

1:13:50

+30:38

10.

Eva Nilsen

SKIFORENINGEN

1:19:08

+35:56

Klasse: H13-14(B-NIVÅ)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Magnus Hellum

Fossum IF

30:18

+0:00

2.

Vetle Berre

Fossum IF

45:12

+14:54

3.

August Lømo

Fossum IF

1:00:58

+30:40

DSQ

Sivert Brekke

Fossum IF

33:25

100

DSQ

Petter Årø Pettersen

Fossum IF

33:36

100

Klasse: H17-34(LANG-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Frode Balchen

DNB

46:29

+0:00

2.

Mindaugas

Fossum IF

46:47

+0:18

3.

Erlend Gylver

Asker

47:47

+1:18

4.

Fredrik Ravlo

BI

1:48:31

+1:02:02

DSQ

Arnaud Sanchis

FMC Kongsberg subsea

1:08:11

139 142 100

Klasse: H35-44(LANG-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Ulf Brenna

DnB

43:04

+0:00

2.

Svein Nygård

Norges Bank BIL

44:32

+1:28

3.

Odd Arve Lien

Fossum IF

45:00

+1:56

4.

Steinar Låg

Østmarka OK

45:24

+2:20

5.

Asbjørn Aarvik

Statoil Oslo BIL

45:28

+2:24

6.

Knut Erling Øen

Nordea Bank Norge

46:18

+3:14

7.

Johs Hjelmstad

Bækkelagets SK

49:15

+6:11

8.

Jarle Roti

Fossum IF

51:05

+8:01

9.

Bjørn Henning Grandal

Tyrving, IL

52:18

+9:14

10.

Trond Lund

Asker Skiklubb

53:24

+10:20

11.

Tor Ringstad

Cisco

56:20

+13:16

12.

Christian Grotnes

NRK BIL

56:41

+13:37

13.

Kjell Arne Håland

PRIVAT

58:10

+15:06

14.

Vidar Fossli

STatoil Oslo BIL

59:11

+16:07

15.

Trond Døskeland

NHH

59:40

+16:36

16.

Helge Weydahl

FFI

1:00:30

+17:26

17.

Lasse Nederhoed

NRK

1:04:25

+21:21

18.

Ketil Risvoll

Telenor BIL

1:08:37

+25:33

19.

Marius Burmo

PRIVAT

1:19:07

+36:03

DSQ

Inge Gunnes

Norconsult

131 132 133 134 135 136 137 138 129 135 139 140 14...

Klasse: H45-49(MELLOM-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Jan Tore Henriksen

NORGES BANK

29:27

+0:00

2.

Vebjørn Berre

Fossum IF

29:48

+0:21

3.

Stein Blomseth

Vålerengen

30:31

+1:04

4.

Anders Asdøl

Tyrving, IL

31:02

+1:35

5.

Arnt Ove Takvam

Fernsport

32:00

+2:33

6.

Eskil Dahlen

Telenor

32:18

+2:51

7.

Terje Næss

Terramar

35:58

+6:31

8.

Per Johansson

PRIVAT

36:08

+6:41

9.

Stein Mella

Yara Praxir

38:06

+8:39

10.

Håkon Halvorsen

Statnett

58:09

+28:42

11.

Karsten Borge

AIMIT AS

1:04:46

+35:19

DSQ

Stein Mella

Yara Praxir

27:54

131 132 133 134 135 139 140 100 83

DSQ

Torstein Schjelle

Aimit AS

45:45

140

Klasse: H50-54(MELLOM-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Nils Petter Fremming

Kustein

28:13

+0:00

2.

Per Morten Lefdal

OEC Consulting

31:01

+2:48

2.

Rune Teigland

Aas-Jakobsen

31:01

+2:48

4.

Bjørn Solhjem

RSM Hasner Kjelstrup & Wiggen BIL

31:26

+3:13

5.

Bjørn Solbergseter

BILPOST

31:50

+3:37

6.

Gunnar Tenge

Ås-UMB Orientering

31:53

+3:40

7.

Per Kristian Ekeberg

Tyrving

32:27

+4:14

8.

Per Kaarby

Overtoppen

33:05

+4:52

9.

Gaute Langaas

Nydalens Skiklub

33:06

+4:53

10.

Andreas Erichsen

COWI BIL

33:45

+5:32

11.

Bjørn Are Carlsson

Fossum IF

34:01

+5:48

12.

Ove Martinsen

Leithe&Christiansen

34:13

+6:00

13.

Paul Hinsch

Kustein

34:17

+6:04

14.

Terje Mathisen

Statoil BIL

34:45

+6:32

15.

Eirik Tandrevold

Ernst&Young Oslo BIL

34:56

+6:43

16.

Pål Therkelsen

Privat

35:10

+6:57

17.

Tore Fagervold

Jernbaneverket BIL Oslo

36:36

+8:23

17.

Helge Vatn

Statoil Oslo BIL

36:36

+8:23

19.

Per Sparrevik

Fossum IF

36:53

+8:40

20.

Pål Woldstad Hanssen

BDO BIL

38:09

+9:56

21.

Knut Anders Løken

Fossum IF

38:47

+10:34

22.

Ivar Refsland

Universitetet Oslo

45:13

+17:00

23.

Øyvind Gylver

Asker

47:22

+19:09

23.

Frode Martinussen

Fossum IF

47:22

+19:09

25.

Ivar Aanerød

B&OI

49:50

+21:37

DSQ

Terje Brende

Fossum IF

Klasse: H55-59(KORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

John Hansen

AB PIL

25:08

+0:00

2.

Per Schanche

Asker SK

26:55

+1:47

3.

Richard Zeiner-Gundersen

Fossum IF

27:06

+1:58

4.

Dag Haugland

Oslo kommune BIL

28:54

+3:46

5.

Bård Natvig

Universitetet i Oslo BIL

32:12

+7:04

6.

Tom Pettersen

KPP/Runners

34:51

+9:43

7.

Stein Myhre

Oslo Sporveiers BIL

41:56

+16:48

8.

John Ravlo

ECOHZ

44:23

+19:15

Klasse: H60-64(KORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Are Eriksen

OSI

24:43

+0:00

2.

Vidar Berteig

EasyPetro

24:58

+0:15

3.

Egil Huseth

Kamp Vestheim

31:35

+6:52

4.

Morten Rambech Dahl

Kamp Vestheim

32:57

+8:14

5.

Reidar Kierulf

RKP

34:15

+9:32

6.

Pål Benjaminsen

Kamp Vestheim

35:32

+10:49

7.

Jon Foss

Friskis&Svettis

36:13

+11:30

8.

Helge Stenseth

DNK

45:52

+21:09

9.

Arne Vidar Pedersen

Tyrving, IL

48:15

+23:32

10.

Jon Fanavoll

Kamp Vestheim

49:44

+25:01

DSQ

Bjørn Spjelkavik

FBI

36:57

100

Klasse: H65-69(EKORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Knut Møgedal

Aker Solutions

33:22

+0:00

2.

Kjell Røkke

Reinertsen

33:49

+0:27

3.

Einar Skåre

Brevpost

36:04

+2:42

4.

Kjell Stenstadvold

Hydro Oslo

36:30

+3:08

5.

Bjørn Sandelien

Vegdirektoratets IF

38:29

+5:07

6.

Trond Wettergreen

Andvord

40:08

+6:46

7.

Øyvin A. Brøymer

Intertrade Shipping

41:28

+8:06

8.

Karl Otto Nakken

Fossum IF

42:25

+9:03

9.

Knut Tore Solheim

FUGRO

50:12

+16:50

10.

Per Haugen

NEDERMAN

51:08

+17:46

11.

Tor Sandby

Skattedirektoratet

53:50

+20:28

12.

Torstein Østen

MAESTRO

54:02

+20:40

13.

Fredrik Kaltenborn

Kamp Vestheim

55:55

+22:33

14.

Tom Ibsen

OUS

1:06:14

+32:52

15.

Ernst Aandalen

PRIVAT

1:12:34

+39:12

Klasse: H70-74(EKORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Knut Erik Østengen

Thales BIL

33:43

+0:00

2.

Svein Lie

Fossum IF

34:01

+0:18

3.

Øystein Madsen

GE Healthcare

38:40

+4:57

4.

Sven Erik Rognes

Universitetet i Oslo

40:02

+6:19

5.

Erling Tidemann

Oslo Tannlegeforening

41:35

+7:52

6.

Klaus Engen

Innovasjon Norge

42:01

+8:18

7.

Bjørn Gunnerød

Asker Skiklubb

42:18

+8:35

8.

Tor Ommundsen

Veritas

44:02

+10:19

9.

Arne Reistad

Thales BIL

44:38

+10:55

10.

Tormod Hegdahl

HEMING orientering

47:26

+13:43

11.

Jon C. Fougner

FUGRO

48:49

+15:06

12.

Erik Haugros

LØRENSKOG KOMM

49:18

+15:35

13.

Karl A Langerød

Asker Skiklubb

51:44

+18:01

14.

Sigfred Fagervik

Thales

52:30

+18:47

15.

Per Eric Ståhlbrand

OUS

1:01:28

+27:45

16.

Leif Bråten

CSC BIL

1:06:22

+32:39

17.

Hans Petter Jensen

Privat

1:07:10

+33:27

18.

Arild Andenæs

Asker Skiklubb

1:21:49

+48:06

Klasse: H75-79(EKORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Bjørn Egner

OSLO ARKITEKTENE

34:33

+0:00

2.

Svein F Kvalheim

Oppegård

40:28

+5:55

3.

Annar Brustad

FOBIL

43:19

+8:46

4.

Einar Ersdal

Hydro Oslo

48:15

+13:42

5.

Tor Drage 

Aker Solutions

51:15

+16:42

6.

Arne Chr Scheie

PRIVAT

51:38

+17:05

7.

Ronald Inglingstad

NORDEA

52:19

+17:46

8.

Ingvald Sevaldson

PErmakem

53:06

+18:33

9.

Per Meiland

DNB NOR

1:02:59

+28:26

10.

Harald Birkeland

OUS

1:13:27

+38:54

11.

Einar Hoff

NORCONSULT

1:17:52

+43:19

12.

Svein Forthun

Kolbotn & Skimt OL

1:19:13

+44:40

13.

Per Woxen

SWEDA KJEMI

1:25:00

+50:27

Klasse: H80-(EKORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Hans Larsen

Privat

38:56

+0:00

2.

Ole Sannes

Lillomarka OL

51:35

+12:39

3.

Kjell H. Eriksen

Norges Bank

54:34

+15:38

4.

Dagfinn Føllesdal

OSI

57:55

+18:59

5.

Åge Mella

Østmarka OK

59:22

+20:26

6.

Magne Grande

FBI

1:03:53

+24:57

7.

Helge Kvaase

HIAK

1:35:24

+56:28

DSQ

Tor E. Henriksen

Lillomarka OL

1:15:13

139

Klasse: NÅ(ÅPEN-N)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Oskar Størmer

Fossum IF

24:49

+0:00

2.

Tove Eriksen

PRIVAT

30:48

+5:59

Klasse: BÅ(B-NIVÅ)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Nanna Norderud

Tyrving, IL

29:07

+0:00

2.

Håkon Asdøl

Tyrving, IL

31:11

+2:04

3.

Yvonne Svendsen

Tyrving, IL

38:25

+9:18

4.

Vidar Antonsen

STatens VEGVESEN

53:28

+24:21

DSQ

Pål Ellingsen

STatens VEGVESEN

36:50

83

DSQ

Jenni Byvald

PRIVAT

1:21:02

144 135

Klasse: ÅE(EKORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Tore Vaaje

Asker Skiklubb

41:22

+0:00

2.

Eirik Haaversen

Terratec

53:04

+11:42

Klasse: ÅK(KORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Harald Iwe

IL Geoform

22:54

+0:00

2.

Ragne Norrud

Fossum IF

30:32

+7:38

3.

Dag Langseth

Ringnes

35:25

+12:31

4.

Lars Ringerike

Sectech

38:40

+15:46

5.

Harald Ramm Haugland

Fossum IF

40:03

+17:09

DSQ

Tora Drage Roti

Fossum IF

38:44

140

Klasse: ÅM(MELLOM-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Bo Engdahl

BS Akkustikk

27:02

+0:00

2.

Atgeir Takle

GLT

35:40

+8:38

3.

Erik Hæstad Bjørnstad

Fossum IF

36:19

+9:17

4.

Oscar Hæstad Bjørnstad

Fossum IF

37:50

+10:48

5.

Arne Klaveness

Aker Solutions

44:28

+17:26

6.

Terje Sekkelsten

Aker Solutions

46:04

+19:02

7.

Kjetil Jacobsen

Hamar OK

56:29

+29:27

8.

Lars Østberg Moan

Fossum IF

1:00:17

+33:15

9.

Morten Sørlie

Eimit AS

1:02:59

+35:57

10.

Hanne Brende

Fossum IF

1:03:57

+36:55

Klasse: ÅL(LANG-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Øyvind Hjermstad

Fossum IF

52:39

+0:00

2.

Hans O Augedal

Asker Skiklubb

55:58

+3:19

3.

Britta Fismen

SINTEF FBI

56:09

+3:30

4.

Vigdis Hobøl

OPpsal IF

58:25

+5:46

5.

Espen Messel

FFI

1:00:07

+7:28

6.

Per Karlsbakk

DNV

1:01:23

+8:44

7.

Maria Brodin

Terratec

1:06:19

+13:40

DSQ

Vidar Elvekrok

KoNGSBERG OLag

1:01:29

139 140 141

Klasse: DM(MELLOM-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Elin Ekeberg

Tyrving, IL

40:20

+0:00

2.

Bente Landmark

Fossum IF

40:29

+0:09

3.

Selma Næss-Ulseth

NYDALEN

48:13

+7:53

4.

Else Grandal

Tyrving, IL

48:47

+8:27


Send inn korreksjon

Sist oppdatert:

18 september 2013, 15:36:55

Arrangør:

AB Karusellen

Antall deltagere:

218

Antall startet:

218