Resultater Strekktider Grafisk (Opek) Grafisk (OrRe) 
Bedriftsorientering i Trøndelag SammenlagtDataeksport
Brikkesys.no

Løp 5 Iladalen lav 14. mai 2013

Klasse: Nybegynnere

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Hans Ragnvald Stene

Team viking bygg

31:43

+0:00

2.

Johanna Hansen

HIST

36:45

+5:02

Klasse: Nybegynnere lang (gul)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Frida Aamodt

Eget

30:08

+0:00

2.

Inger Sofie Dahlø Husby

HIST

1:07:09

+37:01

DSQ

Ann-Catrin Snickars

St. Olavs Hospital

1:04:56

175

Klasse: D 16-34 år/Kort (hvit)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Rachel Galbrun

Rambøll

37:50

+0:00

2.

Jorun Opedal Uglem

Student

56:07

+18:17

3.

Oddrun Sunniva Waagø

Norconsult

1:08:23

+30:33

DSQ

Idun Melvær

Rambøll

1:00:41

175

Klasse: D 16-34 år/Mellom (grønn)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Toril Nes

Student

34:50

+0:00

2.

Borghild Hårstad

Rambøll

35:20

+0:30

3.

Åasta Venås Flægstad

38:44

+3:54

4.

Sigrid Ringdalen Vatne

Marintek

39:19

+4:29

5.

Kristin Høydalsvik

NTNU

41:38

+6:48

6.

Beth Paludan Carlsen

Reinertsen

44:16

+9:26

7.

Guro Kristine Sannerud Stødle

NTNU

52:24

+17:34

8.

Ingrid Langdal

Eget

52:43

+17:53

9.

Elin Ravnås

Eget

58:52

+24:02

10.

Hanne Synnøve Liodden

St. Olavs Hospital

1:05:14

+30:24

DSQ

Guro Berge

NTNU

47:12

95 113 47 139 147 150 175

DSQ

Saskia Boldingh

St. Olavs Hospital

1:07:14

175

Klasse: D 16-34 år/Lang (blå)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Solfrid Håbrekke

Sintef

51:57

+0:00

2.

Melanie Simpson

Wing OK

53:12

+1:15

3.

Astrid Vassenden

Student / Wing OK

53:55

+1:58

4.

Ane Tinmannsvik

PLAN Arkitekter AS

59:43

+7:46

5.

Thea Fjogstad Nielsen

Trondheim Kommune

1:17:30

+25:33

DSQ

Helen Palner

NTNUI

28:06

40 61 96 106 110 113 63 121 118

DSQ

Mari Berger Skjøstad

Bynatura

50:39

40

Klasse: D 35-39 år/Kort (hvit)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Elin Almås

St. Olavs Hospital

59:44

+0:00

Klasse: D 35-39 år/Mellom (grønn)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Monica Aas Farbu

Trondheim Kommune

35:01

+0:00

2.

Randi W. Bartnes

Skanska

38:58

+3:57

Klasse: D 40-44 år/Kort (hvit)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Maj Lisbet Rønning

Natura

44:59

+0:00

DSQ

Anne Grete Olsen

Eget

50:20

175

Klasse: D 40-44 år/Mellom (grønn)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Inger Lill Bratbergsengen

Kongsberg Seatex

54:46

+0:00

2.

Elisabeth Eggen

Jernia

57:23

+2:37

DSQ

Nina Kristine Reitan

NTNU

48:30

139 147 150 175

Klasse: D 45-49 år/Kort (hvit)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Merete Tønnesen Grøtte

Trondheim Kommune

42:51

+0:00

2.

Åse Rita Ellingsen

Trondheim Kommune

43:10

+0:19

3.

Anne-Lise Bratsberg

Jernbanen

58:03

+15:12

Arrangør

Gro Merete Tjeldflåt Ulstad

Statkraft

Klasse: D 45-49 år/Mellom (grønn)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Eli Kvingedal

Natura

33:13

+0:00

2.

Siw Sellæg

Trondheim Kommune

33:49

+0:36

3.

Ingrid Gjersvold

BDO AS

38:30

+5:17

4.

Hilde Forbord

Big Bite

40:22

+7:09

5.

Sigrid Melkild

St. Olavs Hospital

43:05

+9:52

6.

Merete Bjørnås Aarstein

Geomatikk-ikt

46:02

+12:49

7.

Hanne Svegård

Skatteetaten

52:18

+19:05

Klasse: D 45-49 år/Lang (blå)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Thorlene Egerton

NTNU

54:12

+0:00

Klasse: D 50-54 år/Kort (hvit)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Hilde Haugskott

Skatteetaten

37:05

+0:00

2.

Grethe Liatun

Trondheim Kommune

39:17

+2:12

Klasse: D 50-54 år/Mellom (grønn)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Guri Bjørndal

Bjørndalslaget

37:59

+0:00

2.

Anne Melkild

St. Olavs Hospital

39:05

+1:06

3.

Elisabeth Sæthre

BIL Natura

43:06

+5:07

4.

Hege Solhjem Melhuus

Gimsøya Barnehage

43:56

+5:57

5.

Bente Skorge

Eggen Arkitekter

44:02

+6:03

6.

Turid Røsand

Trondheim Kommune

45:12

+7:13

7.

Hege M. Nordgård Bolås

Statoil

47:12

+9:13

8.

Erika Bugten

Statoil

52:50

+14:51

9.

Hilde Nestvold

Telenor

55:09

+17:10

10.

Aashild S. Langseth

Eget

58:30

+20:31

11.

Bodil Ruud

Trondheim Kommune

1:04:51

+26:52

12.

Ingrid Opedal

Øya Videregående skole

1:09:41

+31:42

13.

Oda Buhaug

Jordskifteretten

1:19:26

+41:27

14.

Nina Astrid Rieck

ASplan Viak

1:38:52

+1:00:53

Klasse: D 55-59 år/Kort (hvit)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Berit Grande

Sticos

41:48

+0:00

2.

Wenche Sandø

Trondheim Kommune

46:07

+4:19

3.

Mildrid Ljosland

HiST

51:05

+9:17

4.

Ingrid Venås

Eget

57:48

+16:00

5.

Oddveig Alvestad

St. Olavs Hospital

1:20:55

+39:07

6.

Anne Okstad

Trondheim Kommune

1:30:10

+48:22

DSQ

Reidun Fallan Smaavik

NAV

40:32

150

Klasse: D 55-59 år/Mellom (grønn)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Trine Barstad

HiST

40:49

+0:00

2.

Trine Marie Stene

NTNU

47:52

+7:03

3.

Eli Ringdalen

Sintef

48:24

+7:35

DSQ

Catharina Davies

NTNU

49:51

150

DSQ

Sissel Horghagen

HiST

55:47

139

DSQ

Bodil Monsen

Sintef

59:31

150

Klasse: D 60-64 år/Kort (hvit)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

DSQ

Inger M Skrøvseth

Emma EDB

Klasse: D 60-64 år/Mellom (grønn)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Stina Elfving

Trondheim Kommune

56:43

+0:00

DSQ

Ottar G Kristiansen

Evry

Klasse: D 65-69 år/Kort (hvit)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Jorunn Vikan Larsen

Natura

48:26

+0:00

2.

Anne Furuholt

TOBB

49:17

+0:51

3.

Greta Hjertø

HiST

51:09

+2:43

4.

Kirsten Repvik

Trondheim Kommune

53:18

+4:52

5.

Ebba Langum Bredland

HiST

54:37

+6:11

6.

Gerd Karin Skjøtskift

St. Olavs Hospital

56:10

+7:44

7.

Oddrun Bollingmo

HiST

56:53

+8:27

8.

Randi Irene Engen

SIT

59:03

+10:37

DSQ

Kirsti Haarberg

Haarberg

1:05:15

150

Arrangør

Solveig Schjetne

Statkraft

Klasse: D 70-74 år/Kort (hvit)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Inger Røhjell

St. Olavs Hospital

41:24

+0:00

2.

Aud Bodil Lund

HVIL

45:13

+3:49

3.

Britt Kristiansen

Eget

59:16

+17:52

4.

Halldis Hinsverk Lykke

Trondheim Kommune

1:05:18

+23:54

Arrangør

Asbjørg Engdal Olsen

Statkraft

Klasse: D 75-79 år/Kort (hvit)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Randi Iversen

Eget

1:04:59

+0:00

2.

Kari Stølan

Trondheim Kommune

1:07:37

+2:38

3.

Gerd Marie Sæternes

Trondheim Kommune

1:13:21

+8:22

4.

Ruth Øfsti

St. Olavs Hospital

1:14:50

+9:51

Klasse: D 80-84 år/Kort (hvit)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Margrete Bekkevahr

Eget

53:00

+0:00

Klasse: H 16-64 år/Kort (hvit)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Magnus Nordgård Bolås

Eget

1:22:51

+0:00

Klasse: H 16-34 år/Mellom (rød)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Magne Svare

Skanska

40:56

+0:00

2.

Simon Alexander Hagen

Sintef

41:03

+0:07

3.

Leif Foss

NAV

43:44

+2:48

4.

Erlend Helgeland

Norsk jernbanes idrettsforbund

52:28

+11:32

5.

Thomas Bakken

Gauldalsjentene

54:22

+13:26

6.

Espen Bugten

Sensorlink

59:20

+18:24

7.

Gjermund Sægrov

Vegvesenet

59:56

+19:00

8.

David Hagen

Kongsberg Seatex

1:02:40

+21:44

DSQ

Ole Svalesen

NAV

1:10:21

175

Klasse: H 16-34 år/Lang (blå)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Jan Schmid

Norges Skiforbund

31:48

+0:00

2.

Ola Berger

St. Olavs Hospital

31:49

+0:01

Leiebrikke med feil

3.

Magnus Nicolaisen

NGU

37:57

+6:09

4.

Sigmund Størset

SINTEF Energi

38:12

+6:24

5.

Erik Sælen

Det Norske Veritas

38:24

+6:36

6.

Tommy Schmid

Norges Skiforbund

39:04

+7:16

7.

Alastair Brunton

Simply Excited

40:17

+8:29

8.

Gustav Ruø

Student

40:39

+8:51

9.

Halvor Lund

NTNU

41:57

+10:09

10.

Fredrik Widerøe

NTNU

42:44

+10:56

11.

Johannes Høysæter

Telenor

42:48

+11:00

12.

Skjalg Stilson Arstad

Microsoft

42:57

+11:09

13.

Robert Gjære Nyhus

Tine

43:07

+11:19

14.

Arild Wærnes

Lindbak BIL

44:13

+12:25

15.

Richard Wood

NTNU

44:48

+13:00

16.

Jan Edvard Nødland

Elev

47:10

+15:22

17.

Henrik Enoksen

NTNU

47:46

+15:58

18.

Jan Fredrik Helgaker

NTNU

47:48

+16:00

19.

Børge Nordli

Microsoft

49:25

+17:37

20.

Jostein Bø Fløystad

NTNU

50:05

+18:17

21.

Thor William Skånøy

Skoleelev

50:44

+18:56

22.

Anders Gullhav

NTNUI

51:02

+19:14

23.

Pål Gunnar Ellingsen

NTNU

52:51

+21:03

24.

Kai Beckwith

NTNU

1:00:55

+29:07

DSQ

Petter Reinemo

Asplan Viak

33:42

40

DSQ

Martin Relling

Exprosoft

1:24:41

40

Arrangør

Eirik Mo

Statkraft

Klasse: H 35-39 år/Mellom (rød)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Petter Andreas Bergh

NTNU

39:03

+0:00

2.

Frode Rømma

Acando

41:49

+2:46

3.

Christian Andre Andresen

RESMAN

43:32

+4:29

4.

Asbjørn Bjørgum

Brikkesys

43:57

+4:54

5.

Jon Olaf Olaussen

HiST

48:02

+8:59

6.

Morten Bjerkås

Reinertsen

55:35

+16:32

Arrangør

Snorre Gangaune

Statskraft

Klasse: H 35-39 år/Lang (blå)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Arild Nomeland

Norkart AS

29:38

+0:00

2.

Sigurd Bjørke

Tine

32:47

+3:09

3.

Roar Skulbørstad

Multiconsult

33:31

+3:53

4.

Kristian Stensrud

Heimdal Bolig AS

36:50

+7:12

5.

Marius Widerøe

NTNU

52:25

+22:47

6.

Eivind Olsen

Nordic Semiconductor

54:58

+25:20

7.

Harald Svendsen

SINTEF Energi

1:00:41

+31:03

8.

Arild Nøkland

Kongsberg Seatex

1:01:40

+32:02

DSQ

Martin Bartnes

Norconsult

51:07

150

Klasse: H 40-44 år/Mellom (rød)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Arne Inge Kolstad

SWECO

36:44

+0:00

2.

Odd Magne Reitan

Atmel

37:11

+0:27

3.

Kyrre Auran

Ranheim Kraft

37:14

+0:30

4.

Kurt Amundsen

Avinor

38:27

+1:43

5.

Per Olav Flø

Atmel

54:23

+17:39

6.

Morten Wennevik

Bouvet

1:05:18

+28:34

DSQ

Otto Jonassen Wittner

Uninett

52:02

150

Klasse: H 40-44 år/Lang (blå)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Jørgen Tegdan

Atmel

33:44

+0:00

2.

Harald Huse

Norkart Geoservice

34:14

+0:30

3.

Audun Bakk

Sintef

36:22

+2:38

4.

Fredrik Johannessen

Rambøll

42:08

+8:24

5.

Ingebrigt Fuglem

Telenor

43:03

+9:19

6.

Øystein Husby

Statnett

47:29

+13:45

7.

Thor Ivar Tryggestad

SpareBank 1 Midt-Norge

49:00

+15:16

8.

Jardar Lohne

Sleipner

54:11

+20:27

9.

Knut Morten Vangen

Natura

1:04:17

+30:33

10.

Dag Vidar Jensen

Merit Consulting

1:09:20

+35:36

11.

Svein Olav Dyrhol

Statoil

1:16:01

+42:17

Arrangør

Andreas Sylte

Statkraft

Klasse: H 45-49 år/Mellom (rød)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Jens Kjetil Mehammer

Multiseis

33:42

+0:00

2.

Per Ivar Skinderhaug

Capgemini

36:47

+3:05

3.

Erling Bye

PwC BIL

37:18

+3:36

4.

Leif-Magne Meringdal

Nortura

37:36

+3:54

5.

Ketil Solem

Broadnet

40:54

+7:12

6.

Jon Vindal

Skanska

41:09

+7:27

7.

Bobo Nordahl

NGU

42:35

+8:53

8.

Arild Heggeset

Fabricom

42:36

+8:54

9.

Erlend Nervik

Unicon

43:01

+9:19

10.

Tor Arne Haugen

DNB

47:01

+13:19

11.

Bjørn Munch

Oracle

49:45

+16:03

12.

Rune Krogh

TrønderEnergi

49:59

+16:17

13.

Kjell Olav By

Telenor

1:14:48

+41:06

DSQ

Frank Norbeck

Manpower

1:06:48

63

Klasse: H 45-49 år/Lang (blå)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Svein Erik Bratsberg

NTNU

35:10

+0:00

2.

John Tore Vik

Fylket

35:45

+0:35

3.

Rune Hjeldnes

Adresseavisen

39:39

+4:29

4.

Frode Vassenden

TrønderEnergi

46:41

+11:31

5.

Rune Stræte

St. Olavs Hospital

47:09

+11:59

6.

Harald Storrønning

AtB

47:49

+12:39

7.

Jonathan Sutcliffe

NTNU

50:19

+15:09

8.

Harald Førdedal

Interwell

56:04

+20:54

8.

Ragnar Ness

Posten

56:04

+20:54

10.

Ove Bremseth

Skanska

57:05

+21:55

DSQ

Stig Forbord

Optoplan

42:25

61 150

DSQ

Stein Ivar Foss

TrønderEnergi

42:40

139

Arrangør

Terje Berg

Statkraft

Klasse: H 50-54 år/Mellom (rød)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Per Morten Lefdal

DNB

37:07

+0:00

2.

Gudmund Melland

Trondheim Kommune

40:32

+3:25

3.

Svein Olav Åmot

TrønderEnergi

44:06

+6:59

4.

Bjarne Bugten

Statoil

45:47

+8:40

5.

Tore Fornes

Statoil

46:01

+8:54

6.

Atle Haugan

Statoil

48:08

+11:01

7.

Tor Hammer

BN-Bank

48:35

+11:28

8.

Birger Nordstrand Wik

SpareBank 1 Midt-Norge

48:55

+11:48

9.

Ivar Kjøsnes

Statoil

50:21

+13:14

10.

Jan Petter Opedal

Danica Pensjon

51:06

+13:59

11.

Petter Mikalsen

Telenor

52:36

+15:29

12.

Frode Stølan

Telenor

59:51

+22:44

13.

Kjell Arne Schanke

E.A. Smith

1:37:11

+1:00:04

DSQ

Knut Ivar Johansen

Helsedirektoratet

26:55

55 121 123 147 150 175

Arrangør

Tor Erik Schjølberg

Statkraft

Klasse: H 50-54 år/Lang (blå)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Dag Ove Tinmannsvik

Multiconsult

37:27

+0:00

2.

Bernt Rognes

Bekk

41:51

+4:24

3.

Gunnar Skånøy

Jernbanen

49:08

+11:41

4.

Olve Mogstad

Siemens

50:00

+12:33

5.

Geir Arnesen

Eget

50:33

+13:06

6.

Øystein Nytrø

NTNU

53:33

+16:06

7.

Hans Boye Skogstad

Sintef

55:55

+18:28

8.

Richard Torbjørn Sanders

Sintef

56:11

+18:44

Klasse: H 55-59 år/Mellom (rød)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Øystein Hoffart

JSTArkitekter

38:02

+0:00

2.

Even Hofstad

DNB

39:01

+0:59

3.

Jim Løvås

Politiet

40:38

+2:36

4.

Erik Horghagen

BDO AS

40:49

+2:47

4.

Klaus Livik

Powel

40:49

+2:47

6.

Ola Eiken

Statoil

44:15

+6:13

7.

Stein Arne Sæther

Adresseavisen

45:00

+6:58

8.

Tore Wærnes

Trondheim Kommune

45:34

+7:32

9.

Roar Sundby

HiST

45:53

+7:51

10.

Arnt Liaøy

Bufetat

47:44

+9:42

11.

Kjell-Arne Henninen

DNB

49:41

+11:39

12.

Oddgeir Rokseth

SINTEF Energi

58:17

+20:15

13.

Arlid Ramberg

Trondheim Kommune

58:55

+20:53

14.

Jan Erik Kofoed

NTNU

1:01:10

+23:08

15.

Jon-Annar Fordal

NRK

1:12:19

+34:17

DSQ

Helge Eriksen

Eget

37:34

150

Arrangør

Robert Von Hirsch

Statkraft

Klasse: H 55-59 år/Lang (blå)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Lasse Natvig

NTNU

47:38

+0:00

2.

Jostein Alvestad

Statoil

49:26

+1:48

3.

Eirik Vefsnmo

Bouvet

54:47

+7:09

Arrangør

Per Olav Johansen

TrønderEnergi

Klasse: H 60-64 år/Mellom (grønn)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Ole Lutro

NGU

35:00

+0:00

2.

Anders Gjervan

Charlottenlund videregående skole

37:21

+2:21

3.

Bjørn Berger

Statoil

38:31

+3:31

4.

Ole Nervik

Eget

39:01

+4:01

5.

Lars Skrøvseth

VisionTech

40:51

+5:51

6.

Frode Knudsen

Gerhard Schøning

40:55

+5:55

7.

Geir Dolmen

KVT

45:27

+10:27

8.

Tore Heggem

HiNT

46:07

+11:07

9.

Steinar Aasvang

Siemens

47:06

+12:06

10.

Reinold Ellingsen

NTNU

49:00

+14:00

11.

Odd Martin Berge

Statoil

49:06

+14:06

12.

Jens Øystein Gjersvold

Vegvesenet

51:11

+16:11

13.

Tor Gjermstad

HEMIT

52:40

+17:40

14.

Arne Wist

Skanska

54:07

+19:07

15.

Asbjørn Rønning

Fylket

55:31

+20:31

16.

Harald Lauglo

HiST

58:47

+23:47

17.

Rune M Holt

NTNU

1:02:35

+27:35

18.

Reidar Skogseth

Evry

1:04:38

+29:38

DSQ

Harald Oftedal

Statoil

37:26

150

DSQ

Atle Mjøsund

SpareBank 1 Midt-Norge

56:13

95 113 47 139 147

DSQ

Oddbjørn Harbakk

Skanska

57:59

150

DSQ

John Sirum

Rambøll

58:16

175

DSQ

Reidar Ottem

MTG

Klasse: H 60-64 år/Lang (blå)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Frank Bjarkø

NRK

51:29

+0:00

Klasse: H 65-69 år/Kort (hvit)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Kåre Onsøyen

TrønderEnergi

33:03

+0:00

2.

Jan Sliper

NBTL

46:09

+13:06

3.

Svein Olav Haug

Istad Tekniske Trøndelag AS

51:48

+18:45

4.

Georg Sørhøy

Evry

55:17

+22:14

5.

Terje Skjeldam

Nidarosdomen

1:10:13

+37:10

6.

Svein Johan Knapskog

NTNU

1:17:37

+44:34

7.

Einar Wist

Statkraft Varme

1:33:21

+1:00:18

Klasse: H 65-69 år/Mellom (grønn)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Per Bjørgum

Politiet

31:00

+0:00

2.

Terje Hanssen

Politiet

36:11

+5:11

3.

Øistein Åsmul

Trondheim Kommune

36:49

+5:49

4.

Leif Røhjell

Siemens

37:03

+6:03

5.

Halvor Flatberg

NTNU

39:32

+8:32

6.

Tore Kiste

Fylket

40:15

+9:15

7.

Egil Repvik

NETTseksjonering

41:21

+10:21

8.

Jens Bjørnar Morseth

Politiet

41:55

+10:55

9.

Nils Holte

NTNU

42:33

+11:33

10.

Torgeir Iversen

Evry

43:45

+12:45

11.

Kjell Bratbergsengen

NTNU

45:43

+14:43

12.

Atle Mørk

SINTEF

46:40

+15:40

13.

Martin Melhuus

Veritas

46:51

+15:51

14.

Svein Hove

Statens Vegvesen

48:04

+17:04

15.

Harald E Krogstad

NTNU

48:06

+17:06

16.

Svein Willy Danielsen

Eget

49:36

+18:36

17.

Thore Sundsetvik

Smiths

52:02

+21:02

18.

Magne Måge

Skanska

52:42

+21:42

19.

Terje Norddal

Rambøll

53:06

+22:06

20.

Olaf Eggen

Jernia

57:36

+26:36

21.

Magne Rø

St. Olavs Hospital

58:10

+27:10

22.

Torger Haarberg

Haarberg

1:03:32

+32:32

DSQ

Per Erik Sundby

Trondheim Kunstmuseum

41:04

175

DSQ

Lornts Ivar Rangul

Rørleggerlauget

46:54

150

DSQ

Pål Skyberg

Evry

50:49

150

Klasse: H 65-69 år/Lang (blå)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Carl Martin Larsen

NTNU

49:08

+0:00

2.

Tore Angell-Petersen

Jordskifteretten

49:09

+0:01

3.

Frode Stensrud

Eget

52:12

+3:04

4.

Tobias Bredland

St Olav

54:02

+4:54

5.

Erik Lund

NTNU

54:31

+5:23

6.

Nils Olav Vennevik

Eget

56:27

+7:19

Klasse: H 70-74 år/Kort (hvit)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Odd Arne Rye

Rambøll

33:47

+0:00

2.

Roar Kvam

HiST

47:27

+13:40

3.

Peder Lysestøl

HiST

47:50

+14:03

DSQ

Per Skaaraas

Eget

5:02

55 92 49 123 118 150 175

DSQ

Bjørn Norberg

Veritas

48:11

118

Klasse: H 70-74 år/Mellom (grønn)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Anders Lauglo

Lauglo Gård

34:24

+0:00

2.

Leif Engen

SIT

37:01

+2:37

3.

Henry Sundsetvik

OTEK

43:43

+9:19

4.

Finn Bjørgum

Eget

46:46

+12:22

5.

Leidulv Vinje

Spenncon

47:15

+12:51

6.

Finn Faye Knudsen

NTNU

50:21

+15:57

7.

Torfinn Knotten

StatoilHydro

51:14

+16:50

8.

Torger Elseth

Eget

1:03:15

+28:51

9.

Hallstein Aalberg

Cylmo

1:03:17

+28:53

10.

Tore Brurok

Eget

1:06:26

+32:02

DSQ

Eigil Sørli

Q-Free

39:42

147

Arrangør

Knut Skjesol

Statkraft

Klasse: H 70-74 år/Lang (blå)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Torleif Stephansen

Evry

1:02:53

+0:00

2.

Robert Strøm

NGU

1:10:15

+7:22

Klasse: H 75-79 år/Kort (hvit)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Oddvar Opland

Stompa

34:27

+0:00

2.

Magne Sæternes

Justervesenet

38:34

+4:07

3.

Rolf Hellan

Eget

43:04

+8:37

4.

Tor Lindstad

Sintef

43:20

+8:53

5.

Kåre Aflekt

NTNU

47:47

+13:20

Klasse: H 75-79 år/Mellom (grønn)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Arnfinn Langeland

NTNU

52:14

+0:00

2.

Arne Kjell Foldvik

NTNU

53:14

+1:00

3.

Edmund Olsen

NTNU

1:22:52

+30:38

Klasse: H 80-84 år/Kort (hvit)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Gunnar Smistad

Brannkorpset

50:31

+0:00

2.

Thor Meland

Statoil

1:05:16

+14:45

3.

Oddgeir Øfsti

NTNU

1:11:51

+21:20

DSQ

Roald Eriksen

Statstrim

49:37

175

Klasse: H 80-84 år/Mellom (grønn)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Paul Forseth

Trondheim Kommune

53:12

+0:00

Klasse: H 85-89 år/Kort (hvit)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

William Moe

Jernbanen

53:02

+0:00

Klasse: Gjester-Kort (hvit)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Daniel Grønås

Skoleelev

32:57

+0:00

2.

Vegard Kittilsen

Skoleelev

35:16

+2:19

3.

Ane Svegård Bye

Student

50:05

+17:08

4.

Kristine Gjersvold Haug

Skoleelev

51:39

+18:42

Klasse: Gjester-Mellom (rød)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Vibeke Falck

Trondheim Kommune

39:52

+0:00

2.

Mathias Vindal

Skoleelev

40:50

+0:58

3.

Even Holte

Ukjent

56:05

+16:13

Klasse: Gjester-Lang (blå)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Alex Pedersen

Trollelg

37:58

+0:00

2.

Rune Skjesol

St. Olavs Hospital

40:31

+2:33

3.

Hanne Nøvik

NTNUI

51:21

+13:23

4.

Geir Atle Hoff

IT NOR AS

1:00:06

+22:08


Sist oppdatert:

7 oktober 2013, 11:00:26

Arrangør:

Midt-Norge Sør Bedriftsidrettskrets - Orientering

Antall deltagere:

349

Antall startet:

349