Resultater Strekktider Grafisk (Opek) Grafisk (java)
OBIK 2013Dataeksport
Brikkesys.no

OBIK P5 Linderudkollen 16. mai 2013

Klasse: D17-34(KORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Selma Næss-Ullseth

Nydalens Skiklub

1:05:27

+0:00

Klasse: D35-44(KORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Kari Bjaaland

OSlo kommune BIL

58:41

+0:00

2.

Rikke Gåsholt

UiO

1:20:05

+21:24

Arrang

Liv Paltiel

Folkehelseinstituttet

Arrang

Berit Sofie Wiklund

Folkehelseinstituttet

Klasse: D45-49(KORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Marie Arneberg

Kjelsås

1:08:37

+0:00

Klasse: D50-54(KORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Mari Birkeland

Maris interiørhjelp

1:40:32

+0:00

Arrang

Unni Rye

Folkehelseinstituttet

Klasse: D55-59(EKORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Aud Gran

TYRVING

52:00

+0:00

2.

Elle Melbye

Elle BIL

57:48

+5:48

DSQ

Eva Reistad

Alcatel-Lucent

43:32

37 67 155 100

Klasse: D60-64(EKORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Marit Vågsnes

OUS BIL

1:02:12

+0:00

2.

Aud I Spjelkavik

FBI

1:26:01

+23:49

Klasse: D65-69(EKORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Brynhild Fanuelsen

Fossum IF

1:02:00

+0:00

2.

Kjersti Tho

Stabæk IF

1:03:05

+1:05

3.

Inger Døhlen

Romerike Politi

1:08:21

+6:21

4.

Sidsel Sandelien

Vegdirektoratets IF

1:08:39

+6:39

5.

Wenche Bertelsen

Oslo LÆRERNE

1:11:36

+9:36

6.

Anne Marit Færden

Fagforbundet

1:13:30

+11:30

7.

Liv Solland

Vianova

2:17:19

+1:15:19

DSQ

Nora Ursin

Bærum kom.

1:01:03

37

Arrang

Sidsel Graff-Iversen

Fossum IF

Klasse: D70-74(EKORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Anne Lise Øfsthus

Asker SK

1:02:56

+0:00

2.

Ragnhild Krogvig

Kolbotn & Skimt OL

1:05:03

+2:07

3.

Unni Drage 

Aker Solutions

1:05:13

+2:17

4.

Astri Rogstad

GE Healthcare

1:06:12

+3:16

5.

Turid Bratland

Fossum

1:12:09

+9:13

6.

Eva Nilsen

SKIFORENINGEN

1:19:39

+16:43

7.

Anne-Britt Nilsen

HIOA

1:36:00

+33:04

DSQ

Inger Elisabeth Kvaase

PRIVAT

38:18

37 67 155 100

Klasse: DM(MELLOM-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Laura Kempas

Finland

51:48

+0:00

2.

Birgit Korvald

Nydalen

1:24:27

+32:39

Arrang

Gunn Stabbetorp

Folkehelseinstituttet

Klasse: H35-44(LANG-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Geir Hoff

HK Arkitekter AS

56:42

+0:00

2.

Svein Nygård

Norges Bank BIL

56:44

+0:02

3.

Olav Eide

OSlo Kommune BIL

57:50

+1:08

4.

Gard Lindseth

Nydalen SK

58:49

+2:07

5.

Asbjørn Aarvik

Statoil Oslo BIL

58:54

+2:12

6.

Tor Ringstad

Cisco

1:04:16

+7:34

7.

Lars Karelius Noer

NRK

1:04:24

+7:42

8.

Kjell Arne Håland

PRIVAT

1:10:37

+13:55

9.

Per Osen

Statoil Oslo Bil

1:23:01

+26:19

10.

Marius Burmo

PRIVAT

1:34:44

+38:02

11.

Lasse Nederhoed

NRK

1:52:29

+55:47

DSQ

Audun Bjerknes

PrivaT

22:51

37 69 67 155 54 56 57 58 76 75 100

DSQ

Trond Lund

Tyrving, IL

1:08:52

54 56 57 58 76 75

Klasse: H45-49(MELLOM-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Jan Tore Henriksen

NORGES BANK

43:49

+0:00

2.

Jon Fixdal

Teknologirådet

1:00:32

+16:43

3.

Stein Mella

Yara Praxair

1:03:02

+19:13

4.

Håkon Halvorsen

Statnett

1:09:57

+26:08

Arrang

Uno Hanslien

Bilpost

Klasse: H50-54(MELLOM-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Bjørn Solbergseter

BILPOST

48:49

+0:00

2.

Pål Therkelsen

Privat

52:09

+3:20

3.

Rune Teigland

AAS-JAKOBSEN

56:15

+7:26

4.

Per Morten Lefdal

OEC Consulting

57:37

+8:48

5.

Knut Anders Løken

Fossum IF

1:00:44

+11:55

6.

Ivar Refsland

Universitetet Oslo

1:06:07

+17:18

7.

Tore Fagervold

Jernbaneverket BIL Oslo

1:08:44

+19:55

8.

Knud Bjørne-Larsen

Norsk Filmstudio

1:10:09

+21:20

9.

Claus Frimann Clasen

Lyberg & Partnere

1:14:06

+25:17

10.

Helge Vatn

Statoil Oslo BIL

1:14:40

+25:51

11.

Pål Woldstad Hanssen

BDO BIL

1:20:50

+32:01

Arrang

Bjørn Grinde

Folkehelsa

Klasse: H55-59(KORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Terje Mathisen

Evry Oslo

34:17

+0:00

2.

John Hansen

AB PIL

47:49

+13:32

3.

Tom Pettersen

KPP/Runners

49:08

+14:51

4.

Bård Natvig

Universitetet i Oslo BIL

49:15

+14:58

5.

Dag Haugland

Oslo kommune BIL

49:45

+15:28

6.

Ketil Berge

DNB

55:50

+21:33

7.

Richard Blom

FBI

59:12

+24:55

8.

Stein Myhre

Oslo Sporveiers BIL

1:07:39

+33:22

9.

John Ravlo

ECOHZ

1:15:53

+41:36

Klasse: H60-64(KORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Vidar Berteig

EasyPetro

41:40

+0:00

2.

Johan T Jensen

UD

51:46

+10:06

3.

Jon Fredriksen

FOBIL

52:11

+10:31

4.

Helge Bjaaland

ELLE BIL

52:36

+10:56

5.

Hasse Bergstrøm

Ski VG Skole

54:59

+13:19

6.

Pål Benjaminsen

Kamp Vestheim

57:30

+15:50

7.

Reidar Kierulf

RKP

1:04:44

+23:04

8.

Egil Huseth

Kamp Vestheim

1:08:19

+26:39

9.

Jon Foss

Friskis&Svettis

1:13:06

+31:26

10.

Hallvard Bjørgum

DNV

1:13:46

+32:06

11.

Bjørn Spjelkavik

FBI

1:14:25

+32:45

12.

Helge Stenseth

DNK

1:20:08

+38:28

Klasse: H65-69(EKORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Jon Færden

Kredinor

42:05

+0:00

2.

Johan Egil Storsveen

OPIL

52:25

+10:20

3.

Kjell Stenstadvold

Hydro Oslo

53:10

+11:05

4.

Knut Møgedal

Aker Solutions

56:49

+14:44

5.

Per Haugen

NEDERMAN

1:00:11

+18:06

6.

Thor Erik Aas

DNB

1:00:57

+18:52

7.

Ernst Aandalen

PRIVAT

1:09:43

+27:38

8.

Fredrik Kaltenborn

Kamp Vestheim

1:13:48

+31:43

9.

Tor Sandby

Skattedirektoratet

1:20:05

+38:00

10.

Torstein Østen

MAESTRO

1:20:35

+38:30

DSQ

Juul Sverre Stener

OPIL

37:59

37

Klasse: H70-74(EKORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Einar Hem

Lillomarka

42:34

+0:00

2.

Knut Erik Østengen

Thales BIL

43:33

+0:59

3.

Sven Erik Rognes

Universitetet i Oslo

47:02

+4:28

4.

Sigfrid Fagervik

Thales

48:21

+5:47

5.

Sturle Hånes

GeoFORM

51:09

+8:35

6.

Bjørn Gunnerød

Asker Skiklubb

54:38

+12:04

7.

Eyvind Aas

GEOFORM

55:15

+12:41

8.

Arne Reistad

Alcatel-Lucent BIL

57:51

+15:17

9.

Hans Petter Jensen

Privat

1:00:11

+17:37

10.

Jon C. Fougner

FUGRO

1:04:35

+22:01

11.

Per Eric Ståhlbrand

OUS

1:13:24

+30:50

12.

Erik Haugros

LØRENSKOG KOMM

1:14:21

+31:47

DSQ

Terje Throndsen

PeCon

29:20

43 37 67 155 100

DSQ

Øystein Madsen

GE Healthcare

1:00:21

67 155 100

Klasse: H75-79(EKORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Einar Ersdal

Hydro Oslo

54:22

+0:00

2.

Annar Brustad

FOBIL

57:24

+3:02

3.

Arne Chr Scheie

PRIVAT

59:59

+5:37

4.

Einar Hoff

NORCONSULT

1:00:22

+6:00

5.

Tor Drage 

Aker Solutions

1:01:01

+6:39

6.

Ingvald Sevaldson

PERMAKEM

1:03:48

+9:26

7.

Svein F Kvalheim

Oppegård

1:04:28

+10:06

8.

Aage Øyvann

Hydro Oslo

1:21:45

+27:23

9.

Per Woxen

SWEDA KJEMI

2:00:00

+1:05:38

DSQ

Tor Henriksen

ÅRVOLL IL

1:20:56

37

DSQ

Harald Birkeland

OUS

1:27:25

37 155

DSQ

Svein Forthun

Kolbotn & Skimt OL

1:53:52

67 155

Klasse: H80-(EKORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Hans Larsen

Privat

56:10

+0:00

2.

Helge Kvaase

HIAK

1:09:46

+13:36

3.

Aage Mella

Østmarka OK

1:10:08

+13:58

4.

Kjell H. Eriksen

Norges Bank

1:10:13

+14:03

5.

Ole Sannes

Lillomarka OL

1:11:15

+15:05

6.

Helge Monsrud

Raumar O-Lag

1:18:52

+22:42

7.

Tor E. Henriksen

Lillomarka OL

1:19:48

+23:38

8.

Torstein Bjerke

JIL Grorud

1:21:52

+25:42

9.

Magne Grande

FBI

1:46:46

+50:36

DSQ

Dagfinn Føllesdal

OSI

1:12:05

37 67 155

Klasse: NÅ(ÅPEN-N)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Sindre. Fougner

KJELSÅS

19:56

+0:00

Klasse: CÅ(C-NIVÅ)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Eyvind Fredriksen

SINTEF

30:11

+0:00

2.

Raghild Hodne

PRIVAT

1:14:40

+44:29

Klasse: ÅE(EKORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Kaia Solland

Statnett BIL

1:28:16

+0:00

Arrang

Elisabeth og Terje Eriksen

Folkehelseinstituttet

Klasse: ÅK(KORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Per Johansson

PRIVAT

56:39

+0:00

2.

Runar Mykletun

Cappelens antikvariat

58:24

+1:45

3.

Ivar Strømstad

Raumar

1:01:30

+4:51

4.

Per Ongstad

PRIVAT

1:11:45

+15:06

5.

Nicolai Nordstrand

Sparebank1

1:12:54

+16:15

36

6.

Kjetil Jacobsen

Hamar OK

1:13:04

+16:25

7.

Steinar Ruud

KONnerud

1:28:06

+31:27

Klasse: ÅM(MELLOM-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Arne Klaveness

Aker Solutions

1:24:16

+0:00

2.

Terje Sekkelsten

Aker Solutions

1:29:21

+5:05

DSQ

Stig Hultgreen Karlsen

Aktiv mot kreft

1:17:28

56 57 58

Klasse: ÅL(LANG-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Christian Jomaas

FOSSUM

1:10:19

+0:00


Send inn korreksjon

Sist oppdatert:

21 august 2013, 07:33:59

Arrangør:

OBIK Orientering

Antall deltagere:

147

Antall startet:

147