Resultater Strekktider Grafisk (Opek) Grafisk (java)
OBIK 2013Dataeksport
Brikkesys.no

OBIK P6 Grønliåsen 21. mai 2013

Klasse: D35-44(KORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Hanne Kobernus

OPIL

51:49

+0:00

DSQ

Mali Tronshaug

Aker Solutions

57:20

83 107 88 109 92 93

Klasse: D45-49(KORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Nina Elise Jørgensen

Steria

53:36

+0:00

Klasse: D55-59(EKORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Aud Gran

TYRVING

49:58

+0:00

2.

Bodil Klakegg

NORGES BANK

56:41

+6:43

Klasse: D60-64(EKORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Marit Vågsnes

OUS BIL

1:05:08

+0:00

2.

Anitha Olsen

NORGES BANK

1:36:39

+31:31

Klasse: D65-69(EKORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Kjersti Tho

Stabæk IF

48:10

+0:00

2.

Brynhild Fanuelsen

Fossum IF

51:09

+2:59

2.

Ingrid Lome-Hagman

KOLBOTN &SKIMT

51:09

+2:59

4.

Sidsel Graff-Iversen

Fossum IF

51:53

+3:43

5.

Nora Ursin

Bærum kom.

54:43

+6:33

6.

Wenche Bertelsen

Oslo LÆRERNE

55:10

+7:00

7.

Anne Marit Færden

Fagforbundet

1:01:38

+13:28

8.

Sidsel Sandelien

Vegdirektoratets IF

1:03:03

+14:53

9.

Vera Sjølie

NORGES BANK

1:05:25

+17:15

Klasse: D70-74(EKORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Unni Drage 

Aker Solutions

54:01

+0:00

2.

Anne Lise Øfsthus

Asker SK

1:02:32

+8:31

3.

Astrid Kvamme

Heming Orientering

1:08:46

+14:45

4.

Inger Elisabeth Kvaase

PRIVAT

1:15:18

+21:17

5.

Hjørdis Egner

OSLO ARKITEKTENE

1:32:37

+38:36

6.

Eva Nilsen

SKIFORENINGEN

1:46:03

+52:02

DSQ

Anne-Britt Nilsen

HIOA

40:28

121 93 249

DSQ

Ragnhild Krogvig

Kolbotn & Skimt OL

1:10:46

249

Klasse: H17-34(LANG-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Olli-Jussi Korpinen

Anttolan Urheilijat

44:43

+0:00

2.

Mathias Nipen

Tyrving, IL

46:33

+1:50

3.

Martin Langaas

OPpsal IF

1:17:40

+32:57

DSQ

Ole Peder Borgting

OPpsal IF

1:25:33

85 88 91 92 93

Klasse: H35-44(LANG-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Svein Nygård

Norges Bank BIL

46:59

+0:00

2.

Olav Eide

OSlo Kommune BIL

47:06

+0:07

3.

Asbjørn Aarvik

Statoil Oslo BIL

47:54

+0:55

4.

Per Kåre Limmesand

Brekke & Strand Akustikk

50:27

+3:28

5.

Andreas Medalen

Eniro Norge AS

52:16

+5:17

6.

Kjell Arne Håland

PRIVAT

1:01:03

+14:04

7.

Per Osen

Statoil Oslo Bil

1:04:01

+17:02

8.

Per Martin Rørvik

FBI

1:06:03

+19:04

Klasse: H45-49(MELLOM-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Jan Tore Henriksen

NORGES BANK

42:25

+0:00

2.

Stein Blomseth

Vålerengen

48:58

+6:33

Klasse: H50-54(MELLOM-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Terje Mathisen

Evry Oslo

39:42

+0:00

2.

Ove Martinsen

Leithe&Christiansen

43:07

+3:25

3.

Rune Teigland

AAS-JAKOBSEN

47:50

+8:08

4.

Bjørn Solhjem

RSM Hasner Kjelstrup & Wiggen BIL

47:54

+8:12

5.

Øystein Kildahl

AHS

49:15

+9:33

6.

Pål Therkelsen

Privat

51:21

+11:39

7.

Per Morten Lefdal

OEC Consulting

51:26

+11:44

8.

Olav Johannessen

DNB

53:16

+13:34

9.

Knut Anders Løken

Fossum IF

54:21

+14:39

10.

Ivar Refsland

Universitetet Oslo

57:06

+17:24

11.

Pål Woldstad Hanssen

BDO BIL

57:09

+17:27

12.

Bjørn Are Carlsson

Fossum IF

57:55

+18:13

DSQ

Bjørn Solbergseter

BILPOST

51:39

82 92 93 249

DSQ

Helge Vatn

Statoil Oslo BIL

59:45

83 107 88 109 92 93

Klasse: H55-59(KORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

John Hansen

AB PIL

38:11

+0:00

2.

Tom Pettersen

KPP/Runners

42:40

+4:29

3.

Dag Haugland

Oslo kommune BIL

43:22

+5:11

4.

Ketil Berge

DNB

48:25

+10:14

5.

Olav Nipen

Statoil Hydro

52:54

+14:43

6.

Roaul Abrahamsson

Micado

53:53

+15:42

7.

Stein Myhre

Oslo Sporveiers BIL

56:24

+18:13

8.

Stig Hultgreen Karlsen

Oppsal IF

1:10:26

+32:15

Klasse: H60-64(KORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Jon Fredriksen

FOBIL

38:37

+0:00

2.

Vidar Berteig

EasyPetro

39:35

+0:58

3.

Hasse Bergstrøm

Ski VG Skole

49:53

+11:16

4.

Tore Ringerike

DNB

50:27

+11:50

5.

Jon Foss

Friskis&Svettis

50:28

+11:51

6.

Reidar Kierulf

RKP

57:02

+18:25

7.

Per Nermo

COWI BIL

1:02:14

+23:37

8.

Pål Benjaminsen

Kamp Vestheim

1:03:17

+24:40

9.

Helge Bjaaland

ELLE BIL

1:04:50

+26:13

10.

Helge Stenseth

DNK

1:08:11

+29:34

11.

Reidar Vifstad

TYRVING

1:11:25

+32:48

Klasse: H65-69(EKORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Juul Sverre Stener

OPIL

36:12

+0:00

2.

Jon Færden

Kredinor

39:08

+2:56

3.

Kjell Stenstadvold

Hydro Oslo

44:00

+7:48

4.

Knut G Karlsen

Omega AS

44:18

+8:06

5.

Knut Møgedal

Aker Solutions

45:52

+9:40

6.

Knut Tore Solheim

FUGRO

47:07

+10:55

7.

Einar Skåre

Brevpost

49:13

+13:01

8.

Øyvin A. Brøymer

Intertrade Shipping

49:42

+13:30

9.

Per Haugen

NEDERMAN

55:17

+19:05

10.

Tor Sandby

Skattedirektoratet

59:15

+23:03

11.

Ernst Aandalen

PRIVAT

1:10:37

+34:25

Klasse: H70-74(EKORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Knut Erik Østengen

Thales BIL

40:07

+0:00

2.

Einar Hem

Lillomarka

41:42

+1:35

3.

Klaus Engen

Innovasjon Norge

46:38

+6:31

4.

Sven Erik Rognes

Universitetet i Oslo

48:06

+7:59

5.

Sigfrid Fagervik

Thales

48:42

+8:35

6.

Øystein Madsen

GE Healthcare

49:28

+9:21

7.

Bjørn Gunnerød

Asker Skiklubb

50:16

+10:09

8.

Per Eric Ståhlbrand

OUS

55:40

+15:33

9.

Per Erik Sørensen

Haugerud

1:01:09

+21:02

10.

Hans Petter Jensen

Privat

1:01:48

+21:41

11.

Erich Sturm

Alcatel-Lucent BIL

1:03:06

+22:59

12.

Jon C. Fougner

FUGRO

1:08:38

+28:31

13.

Leif Bråten

HEMING Orientering

1:21:40

+41:33

Klasse: H75-79(EKORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Bjørn Egner

OSLO ARKITEKTENE

41:12

+0:00

2.

Svein F Kvalheim

Oppegård

49:50

+8:38

3.

Tor Drage 

Aker Solutions

50:24

+9:12

4.

Ronald Inglingstad

NORDEA

51:19

+10:07

5.

Arne Chr Scheie

PRIVAT

53:16

+12:04

6.

Einar Ersdal

Hydro Oslo

1:13:33

+32:21

7.

Ingvald Sevaldson

PERMAKEM

1:18:21

+37:09

8.

Svein Forthun

Kolbotn & Skimt OL

2:22:38

+1:41:26

9.

Per Woxen

SWEDA KJEMI

3:19:59

+2:38:47

DSQ

Annar Brustad

FOBIL

1:02:02

121

Klasse: H80-(EKORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Kjell Kristian Teigland

Privat

1:02:44

+0:00

2.

Helge Kvaase

HIAK

1:08:07

+5:23

3.

Tor E. Henriksen

Lillomarka OL

1:08:45

+6:01

4.

Kjell H. Eriksen

Norges Bank

1:12:34

+9:50

5.

Aage Mella

Østmarka OK

1:24:07

+21:23

DSQ

Per Gjermo

Asker SK

36:04

109 121 93 249

Klasse: NÅ(ÅPEN-N)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Sindre. Fougner

KJELSÅS

59:19

+0:00

DSQ

Tove Eriksen

PRIVAT

1:03:34

97

Klasse: CÅ(C-NIVÅ)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Yngve Hoel

Ernst&Young Oslo BIL

19:29

+0:00

2.

Magnus Krogstad

Ernst&Young Oslo BIL

20:50

+1:21

3.

Simon Haugen

Ernst&Young Oslo BIL

22:01

+2:32

4.

Gaute Løset

Ernst&Young Oslo BIL

22:50

+3:21

5.

Ruben Hop

Ernst&Young Oslo BIL

24:09

+4:40

6.

Marie Bakkehaug

Ernst&Young Oslo BIL

26:52

+7:23

7.

Renate Lystad

Ernst&Young Oslo BIL

28:59

+9:30

8.

Tommy Haugseth

Ernst&Young Oslo BIL

30:45

+11:16

9.

Åse Lindersen

Ernst&Young Oslo BIL

38:38

+19:09

10.

Magnus Eriksrud

Ernst&Young Oslo BIL

39:08

+19:39

11.

Hans Gjesme

Ernst&Young Oslo BIL

41:35

+22:06

12.

Kenneth Fegri

Ernst&Young Oslo BIL

42:00

+22:31

13.

Bjørn Hoff Hansen

Ernst&Young Oslo BIL

43:56

+24:27

14.

Aleksander Huru

Ernst&Young Oslo BIL

45:14

+25:45

15.

Katinka Sundnes

Ernst&Young Oslo BIL

1:04:56

+45:27

DSQ

Henrik Thorrud

Ernst&Young Oslo BIL

33:40

97

DSQ

Elin Danielsen

Ernst&Young Oslo BIL

56:31

96 105

DSQ

Tore Lilletveit

Ernst&Young Oslo BIL

1:24:22

105

Klasse: ÅE(EKORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

DSQ

Anne Lise Kvaase

Eniro

1:15:48

109 121 93

Klasse: ÅK(KORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Atgeir Takle

Nydalens Skiklub

39:11

+0:00

2.

Per Johansson

PRIVAT

42:24

+3:13

3.

Arne Klaveness

Aker Solutions

49:28

+10:17

Klasse: ÅM(MELLOM-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Brynjar Fredheim

EBY

45:43

+0:00

2.

Rune Egeland

PRIVAT

1:03:23

+17:40

3.

Svein Erik Egeland

PRIVAT

1:17:25

+31:42

Klasse: ÅL(LANG-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Eero Jappinen

Anttolan Urheilijat

47:36

+0:00

2.

Per Karlsson

Fredrikstad

1:03:16

+15:40

DSQ

Odd Klettli

BSK

14:58

82 83 84 85 88 91 92 93 249


Send inn korreksjon

Sist oppdatert:

11 september 2013, 08:09:18

Arrangør:

OBIK Orientering

Antall deltagere:

141

Antall startet:

141