Resultater Strekktider Grafisk (Opek) Grafisk (OrRe) 
Bedriftsorientering i Trøndelag SammenlagtDataeksport
Brikkesys.no

Løp 6/Gimse 21. mai 2013

Klasse: Nybegynnere

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Mathias Leintrø Lian

23:12

+0:00

2.

Erik W. Bakk

Eget

23:20

+0:08

3.

Terje Syrstad

Trondheim Kommune

47:40

+24:28

Klasse: Nybegynnere lang (gul)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Tone Vinge Fanavoll

Skole

27:34

+0:00

2.

Inger Sofie Dahlø Husby

HIST

44:30

+16:56

3.

Mari Hatlo

WTW

45:53

+18:19

4.

Rannveig Nordli

Student

46:02

+18:28

5.

Frida Aamodt

NTNUI

48:17

+20:43

6.

Anna Karine Lunna

Bekk

59:51

+32:17

7.

Magnus Nordgård Bolås

Eget

1:13:14

+45:40

DSQ

Hans Ragnvald Stene

Team viking bygg

150

Klasse: D 16-34 år/Kort (hvit)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Camilla Bjäring

Rambøll

31:29

+0:00

2.

Idun Melvær

Rambøll

57:14

+25:45

3.

Hanne Synnøve Liodden

St. Olavs Hospital

1:11:24

+39:55

Arrangør

Alicija Storholm

Ukjent

Klasse: D 16-34 år/Mellom (grønn)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Borghild Hårstad

Rambøll

52:52

+0:00

2.

Beth Paludan Carlsen

Reinertsen

55:22

+2:30

3.

Renate Laugen Evensen

LKSK

1:07:04

+14:12

4.

Wenche Rydning

Luftkrigsskolen

1:09:56

+17:04

DSQ

Marit Irene Kvittem

NTNU

43:14

153

DSQ

Inger Marie Hoberg

Forsvaret

1:17:24

96

DSQ

Kristin Eikemo Opdal

Reinertsen

1:42:10

153

Klasse: D 35-39 år/Mellom (grønn)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Randi W. Bartnes

Skanska

43:01

+0:00

2.

Monica Aas Farbu

Trondheim Kommune

47:32

+4:31

Klasse: D 40-44 år/Kort (hvit)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Elisabeth Eggen

Jernia

51:56

+0:00

Klasse: D 40-44 år/Mellom (grønn)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Inger Lill Bratbergsengen

Kongsberg Seatex

51:01

+0:00

2.

Jane Kristin Norhagen

TrønderEnergi

1:16:32

+25:31

3.

Monika Haga

HiST

1:27:05

+36:04

Arrangør

Marit Melhuus

STH Engineering AS

Klasse: D 45-49 år/Kort (hvit)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Ann Karin Evjen

Orkdal kommune

43:31

+0:00

2.

Merete Tønnesen Grøtte

Trondheim Kommune

53:51

+10:20

Arrangør

Ingrid Rønning

Ukjent

Klasse: D 45-49 år/Mellom (grønn)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Ingrid Gjersvold

BDO AS

47:13

+0:00

2.

Siw Sellæg

Trondheim Kommune

47:55

+0:42

3.

Eli Kvingedal

Natura

50:03

+2:50

4.

Hilde Forbord

Big Bite

52:50

+5:37

5.

Sigrid Melkild

St. Olavs Hospital

55:00

+7:47

6.

Elfrid By

Orkdal Regnskapskontor

59:31

+12:18

7.

Lise Martinussen

Eget

1:24:48

+37:35

Klasse: D 50-54 år/Kort (hvit)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Heidi Flå

Orkdal kommune

48:24

+0:00

Klasse: D 50-54 år/Mellom (grønn)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Guri Bjørndal

Bjørndalslaget

48:38

+0:00

2.

Elisabeth Sæthre

BIL Natura

51:36

+2:58

3.

Bente Skorge

Eggen Arkitekter

53:02

+4:24

4.

Turid Røsand

Trondheim Kommune

54:41

+6:03

5.

Hilde Nestvold

Telenor

1:02:37

+13:59

6.

Ingrid Opedal

Øya Videregående skole

1:08:57

+20:19

7.

Erika Bugten

Statoil

1:14:27

+25:49

8.

Aashild S. Langseth

Eget

1:18:21

+29:43

9.

Nina Astrid Rieck

ASplan Viak

2:06:24

+1:17:46

DSQ

Oda Buhaug

Jordskifteretten

1:24:14

153

Arrangør

Hege Solhjem Melhuus

Gimsøya Barnehage

Klasse: D 55-59 år/Kort (hvit)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Gro Rypdal

Bluegarden

39:38

+0:00

2.

Berit Grande

Sticos

42:03

+2:25

3.

Reidun Fallan Smaavik

NAV

48:14

+8:36

4.

Ingrid Venås

Eget

55:00

+15:22

5.

Mildrid Ljosland

HiST

1:37:56

+58:18

6.

Anne Okstad

Trondheim Kommune

1:53:39

+1:14:01

Klasse: D 55-59 år/Mellom (grønn)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Trine Barstad

HiST

1:00:35

+0:00

2.

Tone Kristin Smistad

St. Olavs Hospital

1:06:06

+5:31

3.

Eli Ringdalen

Sintef

1:08:02

+7:27

4.

Trine Marie Stene

NTNU

1:10:18

+9:43

Klasse: D 60-64 år/Kort (hvit)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Stina Elfving

Trondheim Kommune

38:49

+0:00

Klasse: D 60-64 år/Mellom (grønn)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Gunnhild Oftedal

HiST

54:17

+0:00

Klasse: D 65-69 år/Kort (hvit)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Jorunn Vikan Larsen

Natura

46:38

+0:00

2.

Ebba Langum Bredland

HiST

48:18

+1:40

3.

Solveig Schjetne

Statkraft

52:33

+5:55

4.

Randi Irene Engen

SIT

56:05

+9:27

5.

Kirsti Haarberg

Haarberg

1:04:44

+18:06

6.

Gerd Karin Skjøtskift

St. Olavs Hospital

1:12:21

+25:43

7.

Oddrun Bollingmo

HiST

1:13:13

+26:35

8.

Greta Hjertø

HiST

1:37:45

+51:07

Klasse: D 65-69 år/Mellom (grønn)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Randi Kiste

Fylket

1:16:55

+0:00

Klasse: D 70-74 år/Kort (hvit)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Inger Røhjell

St. Olavs Hospital

44:04

+0:00

2.

Eva Aalde

St. Olavs Hospital

51:12

+7:08

3.

Aud Bodil Lund

HVIL

57:12

+13:08

4.

Asbjørg Engdal Olsen

Statkraft

1:00:23

+16:19

5.

Britt Kristiansen

Eget

1:29:56

+45:52

Klasse: D 75-79 år/Kort (hvit)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Kari Stølan

Trondheim Kommune

52:18

+0:00

2.

Ruth Øfsti

St. Olavs Hospital

1:09:17

+16:59

Klasse: D 80-84 år/Kort (hvit)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Margrete Bekkevahr

Eget

48:10

+0:00

Klasse: H 16-34 år/Mellom (rød)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Leif Foss

NAV

45:57

+0:00

2.

Simon Alexander Hagen

Sintef

48:27

+2:30

3.

Torgeir Kråkenes

NTNU

48:48

+2:51

4.

Helmer Volden

Wing OK

50:58

+5:01

5.

Mikal Elden

St. Olavs Hospital

51:03

+5:06

6.

John Kjøren

Skanska

52:22

+6:25

7.

Magne Svare

Skanska

54:57

+9:00

8.

Anders Eriksson

Student

55:41

+9:44

9.

David Hagen

Kongsberg Seatex

55:52

+9:55

10.

Vegar Røyset

Siemens

1:00:23

+14:26

11.

Lasse Børgersen

BIL Natura

1:00:28

+14:31

12.

Jonas Bagøien Hjulstad

Skoleelev

1:00:40

+14:43

13.

Joachim Eide

Forsvaret

1:14:59

+29:02

14.

Oddvar Åsmul

Reinertsen

1:20:12

+34:15

15.

Thor William Skånøy

Skoleelev

1:22:54

+36:57

DSQ

Glen Muller

Flyfemkamp

1:13:46

151

Arrangør

Arild Karlsen

Ukjent

Klasse: H 16-34 år/Lang (blå)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Jan Schmid

Norges Skiforbund

37:29

+0:00

2.

Petter Reinemo

Asplan Viak

40:34

+3:05

3.

Halvor Lund

NTNU

44:59

+7:30

4.

Johannes Høysæter

Telenor

45:57

+8:28

5.

Robert Gjære Nyhus

Tine

47:02

+9:33

6.

Erik Sælen

Det Norske Veritas

48:59

+11:30

7.

Arild Wærnes

Lindbak BIL

49:18

+11:49

8.

Fredrik Widerøe

NTNU

51:09

+13:40

9.

Jostein Bø Fløystad

NTNU

51:31

+14:02

10.

Bjørn Sævik

Luftkrigsskolen

53:01

+15:32

11.

Trond Vestad

NTNUI

54:07

+16:38

12.

Børge Nordli

Microsoft

56:56

+19:27

13.

Frank Sandberg

Luftkrigsskolen

57:05

+19:36

14.

Lars Langdal

Skanska

58:19

+20:50

15.

Jan Fredrik Helgaker

NTNU

58:43

+21:14

16.

Anders Gullhav

NTNUI

1:02:04

+24:35

17.

Henrik Enoksen

NTNU

1:02:45

+25:16

DSQ

Anders Einum

Skoleelev

37:13

115

Brutt

Gustav Ruø

Student

Klasse: H 35-39 år/Mellom (rød)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Petter Andreas Bergh

NTNU

42:56

+0:00

2.

Frode Johansen

Broadnet

47:34

+4:38

3.

Asbjørn Bjørgum

Brikkesys

50:39

+7:43

4.

Halvor Bunkholt

StatoilHydro

51:04

+8:08

5.

Ingmund Bjørkan

Kongsberg Seatex

59:51

+16:55

6.

Jo Gustav Andersson

St. Olavs hospital

1:07:48

+24:52

Klasse: H 35-39 år/Lang (blå)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Bård Nonstad

Vegvesenet

37:55

+0:00

2.

Roar Skulbørstad

Multiconsult

42:52

+4:57

3.

Kristian Stensrud

Heimdal Bolig AS

48:28

+10:33

4.

Vegard Hansen

prima as

50:20

+12:25

5.

Marius Widerøe

NTNU

57:09

+19:14

6.

Harald Svendsen

SINTEF Energi

1:09:35

+31:40

7.

Magnar Nedland

Yahoo!

1:14:44

+36:49

8.

Arild Nøkland

Kongsberg Seatex

1:22:28

+44:33

9.

Morten Bjerkås

Reinertsen

1:24:29

+46:34

Arrangør

Nils Melhuus

Reinertsen

Klasse: H 40-44 år/Mellom (rød)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Kurt Amundsen

Avinor

46:14

+0:00

2.

Arne Inge Kolstad

SWECO

52:32

+6:18

3.

Stein Tore Rekdal

Telenor

52:37

+6:23

4.

Per Jonny Nutudal

Maskon AS

1:17:01

+30:47

Brutt

Ole Ivar Sæheim

Rambøll

Klasse: H 40-44 år/Lang (blå)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Magnus Landstad jr.

Lyse

42:14

+0:00

2.

Harald Huse

Norkart Geoservice

43:36

+1:22

3.

Jørgen Tegdan

Atmel

46:09

+3:55

4.

Fredrik Johannessen

Rambøll

48:27

+6:13

5.

Torgeir Aune

Fabricom

48:41

+6:27

6.

Øystein Husby

Statnett

53:59

+11:45

7.

Knut Morten Vangen

Natura

1:02:36

+20:22

8.

Johan Helle

St. Olavs Hospital

1:07:35

+25:21

9.

Ola Lædre

NTNU

1:15:04

+32:50

10.

Svein Olav Dyrhol

Statoil

1:32:39

+50:25

Arrangør

Audun Bakk

Sintef

Arrangør

Kjell Rune Logan-Halvorsrud

St. Olavs Hospital

Klasse: H 45-49 år/Mellom (rød)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Øyvind Skaug

NCC

40:54

+0:00

2.

Trond Sletner

Telenor

40:56

+0:02

3.

Jens Kjetil Mehammer

Multiseis

42:08

+1:14

4.

Per Ivar Skinderhaug

Capgemini

44:24

+3:30

5.

Nils Kristian Moe

Politiet

45:01

+4:07

6.

Jan Erik Ledal

Lindbak BIL

48:34

+7:40

7.

Bobo Nordahl

NGU

51:21

+10:27

8.

Ketil Solem

Broadnet

52:58

+12:04

9.

Arild Heggeset

Fabricom

55:20

+14:26

10.

Are Bruaset

Sintef Energi

57:15

+16:21

11.

Leif-Magne Meringdal

Nortura

1:01:33

+20:39

12.

Tor Arne Haugen

DNB

1:02:04

+21:10

13.

Rune Krogh

TrønderEnergi

1:05:30

+24:36

14.

Frank Norbeck

Manpower

1:12:20

+31:26

DSQ

Erlend Nervik

Unicon

57:59

48

DSQ

Kjell Olav By

Telenor

1:12:22

48 55 51 38 60 61 63

Klasse: H 45-49 år/Lang (blå)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Svein Erik Bratsberg

NTNU

40:56

+0:00

2.

Atle Pedersen

SINTEF Energi

46:58

+6:02

3.

Rune Hjeldnes

Adresseavisen

49:38

+8:42

4.

Geir Paulsen

Siemens

50:04

+9:08

5.

Øyvind Schjelderup

St. Olavs Hospital

50:25

+9:29

6.

Rune Stræte

St. Olavs Hospital

51:30

+10:34

7.

John Tore Vik

Fylket

51:35

+10:39

8.

Dag Erik Helland

Vinjes Transport

55:47

+14:51

9.

Frode Vassenden

TrønderEnergi

57:17

+16:21

10.

Harald Førdedal

Interwell

1:01:48

+20:52

11.

Harald Storrønning

AtB

1:06:30

+25:34

12.

Ove Bremseth

Skanska

1:07:05

+26:09

DSQ

Stein Ove Østvik

FHF

Arrangør

Stein Ivar Foss

TrønderEnergi

Klasse: H 50-54 år/Mellom (rød)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Svein Olav Åmot

TrønderEnergi

42:45

+0:00

2.

Tor Hammer

BN-Bank

44:32

+1:47

3.

Atle Haugan

Statoil

45:07

+2:22

4.

Tore Fornes

Statoil

58:52

+16:07

5.

Odd harald Eriksen

Trondhjems Turistforening

59:45

+17:00

6.

Jan Petter Opedal

Danica Pensjon

1:00:07

+17:22

7.

Bjarne Bugten

Statoil

1:00:33

+17:48

8.

Gudmund Melland

Trondheim Kommune

1:01:39

+18:54

9.

Petter Mikalsen

Telenor

1:06:15

+23:30

10.

Ivar Kjøsnes

Statoil

1:07:45

+25:00

11.

Jomar Grøtan

Skanska

1:08:47

+26:02

12.

Birger Nordstrand Wik

SpareBank 1 Midt-Norge

1:14:32

+31:47

DSQ

Frode Stølan

Telenor

1:05:45

150

Arrangør

Eivind Bakk

Eget

Arrangør

Tore Melland

Statkraft

Arrangør

Roar Dørum

Ukjent

Klasse: H 50-54 år/Lang (blå)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Dag Ove Tinmannsvik

Multiconsult

49:12

+0:00

2.

Hans Boye Skogstad

Sintef

54:34

+5:22

3.

Rune Skjesol

St. Olavs Hospital

54:48

+5:36

4.

Bernt Rognes

Bekk

55:39

+6:27

5.

Dag Stenersen

Sintef

57:26

+8:14

6.

Helge Løseth

Statoil

58:25

+9:13

7.

Olve Mogstad

Siemens

59:17

+10:05

8.

Øystein Nytrø

NTNU

1:06:16

+17:04

9.

Geir Arnesen

Eget

1:17:15

+28:03

DSQ

Gunnar Skånøy

Jernbanen

1:07:20

96

Klasse: H 55-59 år/Mellom (rød)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Erik Horghagen

BDO AS

45:52

+0:00

2.

Rolf Helge Røsand

Rambøll

48:26

+2:34

3.

Arnt Liaøy

Bufetat

50:22

+4:30

4.

Tore Wærnes

Trondheim Kommune

52:19

+6:27

5.

Øystein Hoffart

JSTArkitekter

52:34

+6:42

6.

Stein Arne Sæther

Adresseavisen

54:01

+8:09

7.

Olav Kvittem

Uninett

54:17

+8:25

8.

Jim Løvås

Politiet

54:45

+8:53

9.

Ola Eiken

Statoil

57:15

+11:23

10.

Roar Sundby

HiST

59:18

+13:26

11.

Oddgeir Rokseth

SINTEF Energi

1:00:18

+14:26

12.

Jan Erik Kofoed

NTNU

1:03:04

+17:12

13.

Kjell-Arne Henninen

DNB

1:04:26

+18:34

14.

Robert Von Hirsch

Statkraft

1:06:33

+20:41

15.

Arlid Ramberg

Trondheim Kommune

1:22:49

+36:57

Arrangør

Audun Kleiven

Politiet

Klasse: H 55-59 år/Lang (blå)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Eirik Vefsnmo

Bouvet

56:01

+0:00

2.

Vemund Jaren

Natura

1:05:12

+9:11

3.

Tormod Maske

Rekvisitt

1:09:44

+13:43

4.

Per Olav Johansen

TrønderEnergi

1:45:35

+49:34

Brutt

Lasse Natvig

NTNU

Klasse: H 60-99 år/Mellom (rød)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Hans Henrik Thaulow

Eget

1:16:29

+0:00

2.

Halvard Kierulf

Trondheim Kommune

1:22:53

+6:24

DSQ

Viggo Schei

Skanska

1:05:41

151 69 121 106 48 55 51 36 38 60 61 63

Klasse: H 60-64 år/Mellom (grønn)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Bjørn Berger

Statoil

41:47

+0:00

2.

Harald Oftedal

Statoil

42:35

+0:48

3.

Steinar Aasvang

Siemens

42:38

+0:51

4.

Per Laksfors

Siemens

45:31

+3:44

5.

Tore Heggem

HiNT

48:37

+6:50

6.

Jon Arne Klemetsaune

Vegvesenet

49:40

+7:53

7.

Knut Lillealtern

Eget

54:33

+12:46

8.

Reidar Ottem

MTG

55:01

+13:14

9.

Anders Gjervan

Charlottenlund videregående skole

57:03

+15:16

10.

Geir Dolmen

KVT

1:04:17

+22:30

11.

Ottar G Kristiansen

EVRY

1:05:14

+23:27

12.

Oddmar Iversen

HiST

1:05:41

+23:54

13.

Kåre Eggereide

Rambøll

1:05:55

+24:08

14.

Rune M Holt

NTNU

1:06:30

+24:43

15.

Åge Sivertsen

Vegvesenet

1:11:01

+29:14

16.

John Sirum

Rambøll

1:13:13

+31:26

17.

Harald Lauglo

HiST

1:14:46

+32:59

18.

Reidar Skogseth

Evry

1:16:02

+34:15

19.

Ståle Engdal

Telenor

1:19:53

+38:06

20.

Asbjørn Rønning

Fylket

1:23:02

+41:15

DSQ

Jens Øystein Gjersvold

Vegvesenet

1:09:55

146 153 96 92 65

DSQ

Frode Knudsen

Gerhard Schøning

1:21:54

153 96 92 65 150

Klasse: H 65-69 år/Kort (hvit)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Stein Fanavoll

EMGS

31:58

+0:00

2.

Kåre Onsøyen

TrønderEnergi

34:09

+2:11

3.

Ivar Skjærvold

Gaula

40:11

+8:13

4.

Svein Olav Haug

Istad Tekniske Trøndelag AS

51:56

+19:58

5.

Olaf Eggen

Jernia

52:05

+20:07

6.

Jan Sliper

NBTL

54:59

+23:01

Klasse: H 65-69 år/Mellom (grønn)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Terje Hanssen

Politiet

44:57

+0:00

2.

Per Bjørgum

Politiet

45:40

+0:43

3.

Edgar Furuholt

Det norske

49:18

+4:21

4.

Tore Kiste

Fylket

53:33

+8:36

5.

Leif Røhjell

Siemens

54:44

+9:47

6.

Øistein Åsmul

Trondheim Kommune

55:14

+10:17

7.

Per Erik Sundby

Trondheim Kunstmuseum

56:53

+11:56

8.

Egil Repvik

NETTseksjonering

59:00

+14:03

9.

Pål Skyberg

Evry

1:00:12

+15:15

10.

Magne Måge

Skanska

1:03:46

+18:49

11.

Lornts Ivar Rangul

Rørleggerlauget

1:03:47

+18:50

12.

Atle Mørk

SINTEF

1:04:49

+19:52

13.

Kjell Bratbergsengen

NTNU

1:04:52

+19:55

14.

Jens Bjørnar Morseth

Politiet

1:06:06

+21:09

15.

Torgeir Iversen

Evry

1:06:53

+21:56

16.

Harald E Krogstad

NTNU

1:12:57

+28:00

17.

Tom Bugge

Det norske

1:16:11

+31:14

18.

Svein Willy Danielsen

Eget

1:20:43

+35:46

19.

Torger Haarberg

Haarberg

1:28:54

+43:57

20.

Terje Norddal

Rambøll

1:29:41

+44:44

21.

Thore Sundsetvik

Smiths

1:33:51

+48:54

DSQ

Anders Waage

St. Olavs Hospital

52:20

45 36 146 153 96 92 65 150

DSQ

Svein Hove

Statens Vegvesen

1:04:08

44

DSQ

Magne Rø

St. Olavs Hospital

1:35:16

150

Arrangør

Martin Melhuus

Veritas

Klasse: H 65-69 år/Lang (blå)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Carl Martin Larsen

NTNU

1:06:53

+0:00

2.

Frode Stensrud

Eget

1:09:19

+2:26

3.

Erik Lund

NTNU

1:15:53

+9:00

4.

Steinar Kulsås

Eget

1:17:07

+10:14

5.

Nils Olav Vennevik

Eget

1:17:12

+10:19

6.

Tobias Bredland

St Olav

1:35:14

+28:21

Klasse: H 70-74 år/Kort (hvit)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Odd Arne Rye

Rambøll

36:09

+0:00

2.

Bjørn Norberg

Veritas

49:57

+13:48

Klasse: H 70-74 år/Mellom (grønn)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Leidulv Vinje

Spenncon

48:54

+0:00

2.

Leif Engen

SIT

57:04

+8:10

3.

Tore Brurok

Eget

1:00:11

+11:17

4.

Per Løvaas

Vegvesenet

1:01:59

+13:05

5.

Eigil Sørli

Q-Free

1:02:02

+13:08

6.

Ola Aalde

Reinertsen

1:03:46

+14:52

7.

Finn Bjørgum

Eget

1:09:04

+20:10

8.

Stig Arild Haugskott

Posten

1:09:39

+20:45

9.

Torfinn Knotten

StatoilHydro

1:13:13

+24:19

10.

Bjørn Flor

Eget

1:13:22

+24:28

11.

Anders Lauglo

Lauglo Gård

1:18:09

+29:15

Klasse: H 70-74 år/Lang (blå)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Torleif Stephansen

Evry

1:10:07

+0:00

2.

Robert Strøm

NGU

1:25:56

+15:49

Klasse: H 75-79 år/Kort (hvit)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Oddvar Opland

Stompa

40:39

+0:00

2.

Rolf Hellan

Eget

45:28

+4:49

3.

Kåre Aflekt

NTNU

50:57

+10:18

4.

Jostein Glesåen

Melhus kommune

1:04:20

+23:41

Arrangør

Ivar Keiserås

Melhus Kommune

Klasse: H 75-79 år/Mellom (grønn)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Arne Kjell Foldvik

NTNU

58:14

+0:00

2.

Arnfinn Langeland

NTNU

1:09:43

+11:29

3.

Jarle Nestvold

Rambøll

1:17:15

+19:01

Klasse: H 80-84 år/Kort (hvit)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Gunnar Smistad

Brannkorpset

41:12

+0:00

2.

Roald Eriksen

Statstrim

52:53

+11:41

3.

Magnar Egseth

Jernbanen

55:02

+13:50

4.

Oddgeir Øfsti

NTNU

1:09:04

+27:52

DSQ

Thor Meland

Statoil

58:40

92 65

Klasse: H 80-84 år/Mellom (grønn)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Paul Forseth

Trondheim Kommune

1:02:58

+0:00

Klasse: H 85-89 år/Kort (hvit)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

William Moe

Jernbanen

48:12

+0:00

DSQ

Brynjulf Forseth

Busklein gård

Klasse: Gjester-Mellom (rød)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Vigdis Stoum

Abra

1:22:56

+0:00

Klasse: Gjester-Lang (blå)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Hanne Nøvik

NTNUI

51:08

+0:00

2.

Mattis Holt

Skoleelev

51:54

+0:46


Sist oppdatert:

25 september 2013, 19:55:41

Arrangør:

Midt-Norge Sør Bedriftsidrettskrets - Orientering

Antall deltagere:

322

Antall startet:

322