Resultater Strekktider Grafisk (Opek) Grafisk (OrRe) 
Bedriftsorientering i Trøndelag SammenlagtDataeksport
Brikkesys.no

Løp 7/Trolløpet 26. mai 2013

Klasse: D 0 - 49 år - Trolløpet lang

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

Arrangør

Hans Helmer Sæternes

SINTEF Energi

Klasse: D 0 - 49 år - Trolløpet mellom

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Siw Sellæg

Trondheim Kommune

1:28:54

+0:00

2.

Sigrid Melkild

St. Olavs Hospital

1:45:47

+16:53

3.

Tonje Bostad

Pir 2 Arkitektkontor

1:46:04

+17:10

4.

Randi W. Bartnes

Skanska

1:50:22

+21:28

DSQ

Anna Karina Lunna

Bekk

38:52

101 102 97 75 60 95 100 175

Klasse: D 50 - 99 år - Trolløpet mellom

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Anne Melkild

St. Olavs Hospital

1:22:34

+0:00

2.

Guri Bjørndal

Bjørdalslaget

1:27:58

+5:24

3.

Gunnhild Oftedal

HiST

1:51:14

+28:40

4.

Aashild S. Langseth

Eget

2:13:59

+51:25

Klasse: D 50 - 99 år - Trolløpet kort

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Randi Kiste

Fylket

1:14:18

+0:00

2.

Erika Bugten

Statoil

1:14:23

+0:05

3.

Reidun Fallan Smaavik

NAV

1:49:52

+35:34

4.

Berit Grande

Sticos

1:58:47

+44:29

5.

Anne-Sofie Gjermstad

Evry

2:01:15

+46:57

6.

Gerd Karin Skjøtskift

St. Olavs Hospital

2:10:46

+56:28

6.

Randi Irene Engen

SIT

2:10:46

+56:28

Arrangør

Stina Elfving

Trondheim Kommune

Arrangør

Gro Rypdal

Bluegarden

Klasse: H 0 - 49 år - Trolløpet lang

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Svein Erik Bratsberg

NTNU

1:37:50

+0:00

2.

Vegard Hansen

prima as

1:53:13

+15:23

3.

Stig Forbord

Optoplan

2:01:56

+24:06

4.

Frode Vassenden

TrønderEnergi

2:09:18

+31:28

5.

Petter Andreas Bergh

NTNU

2:10:03

+32:13

6.

Ingebrigt Fuglem

Telenor

2:16:02

+38:12

7.

Thor Ivar Tryggestad

SpareBank 1 Midt-Norge

2:19:44

+41:54

8.

Kurt Amundsen

Avinor

2:24:50

+47:00

9.

Truls Von Ryum

NTNUI

2:25:36

+47:46

10.

Harald Førdedal

Interwell

2:41:58

+1:04:08

11.

Børge Nordli

Microsoft

2:44:56

+1:07:06

12.

Magne Svare

Skanska

2:48:40

+1:10:50

13.

Leif Foss

NAV

2:58:55

+1:21:05

14.

Bjørn Munch

Oracle

3:12:36

+1:34:46

15.

Ole Svalesen

NAV

3:13:07

+1:35:17

16.

Magnar Nedland

Yahoo!

3:27:59

+1:50:09

DSQ

Ingmund Bjørkan

Kongsberg Seatex

2:09:53

97 103 104 130 70 76 75 67 95 100 175

Arrangør

Are Bruaset

Sintef Energi

Arrangør

Torgeir Aune

Fabricom

Klasse: H 50 - 64 år - Trolløpet lang

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Dag Ove Tinmannsvik

Multiconsult

2:01:37

+0:00

2.

Øystein Rønning

Evry

2:05:37

+4:00

3.

Olve Mogstad

Siemens

2:23:04

+21:27

4.

Eirik Vefsnmo

Bouvet

2:27:28

+25:51

Arrangør

Kjell Maroni

Fiskeri og havbruksnæringens forskningsfond

Klasse: H 50 - 64 år - Trolløpet mellom

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Tormod Maske

Rekvisitt

1:18:10

+0:00

2.

Harald Oftedal

Statoil

1:21:31

+3:21

3.

Steinar Aasvang

Siemens

1:27:35

+9:25

4.

Ole Lutro

NGU

1:28:08

+9:58

5.

Helge Eriksen

Eget

1:31:29

+13:19

6.

Tore Heggem

HiNT

1:34:27

+16:17

7.

Svein Olav Åmot

TrønderEnergi

1:35:05

+16:55

8.

Jim Løvås

Politiet

1:40:49

+22:39

9.

Per Olav Johansen

TrønderEnergi

1:45:52

+27:42

10.

Jens Øystein Gjersvold

Vegvesenet

1:46:04

+27:54

11.

Frode Knudsen

Gerhard Schøning

1:47:35

+29:25

12.

Bjarne Bugten

Statoil

1:51:09

+32:59

13.

Olav Kvittem

Uninett

2:00:03

+41:53

14.

Stein Øvstedal

HiST

2:03:17

+45:07

15.

Kåre Eggereide

Rambøll

2:14:06

+55:56

16.

Ola Eiken

Statoil

2:23:08

+1:04:58

17.

Rune M Holt

NTNU

2:54:38

+1:36:28

Arrangør

Lasse Natvig

NTNU

Arrangør

Kjell-Arne Henninen

DNB

Klasse: H 65 - 99 år - Trolløpet lang

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Tobias Bredland

St Olav

2:55:47

+0:00

Klasse: H 65 - 99 år - Trolløpet mellom

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Tore Fornes

Statoil

1:50:31

+0:00

2.

Harald E Krogstad

NTNU

1:51:16

+0:45

3.

Nils Olav Vennevik

Eget

1:52:51

+2:20

4.

Torgeir Iversen

Evry

1:53:45

+3:14

5.

Jan Erik Kofoed

NTNU

1:55:36

+5:05

6.

Anders Waage

St. Olavs Hospital

2:03:18

+12:47

DSQ

Arne Sætherhaug

Eget

2:04:33

119 102 97 75 60 95 100

Klasse: H 65 - 99 år - Trolløpet kort

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Frode Stensrud

Eget

1:00:14

+0:00

2.

Anders Lauglo

Lauglo Gård

1:13:19

+13:05

3.

Tore Kiste

Fylket

1:13:29

+13:15

4.

Stig Arild Haugskott

Posten

1:13:30

+13:16

5.

Kjell Atle Strande

Creditreform

1:13:58

+13:44

5.

Leif Engen

SIT

1:13:58

+13:44

7.

Øistein Åsmul

Trondheim Kommune

1:16:27

+16:13

8.

Kåre Aflekt

NTNU

1:16:47

+16:33

9.

Egil Repvik

NETTseksjonering

1:17:21

+17:07

10.

Knut Skjesol

Statkraft

1:17:50

+17:36

11.

Lornts Ivar Rangul

Rørleggerlauget

1:18:04

+17:50

11.

Robert Strøm

NGU

1:18:04

+17:50

13.

Tom Bugge

Det norske

1:21:30

+21:16

14.

Arnfinn Langeland

NTNU

1:25:46

+25:32

15.

Rolf Hellan

Eget

1:29:41

+29:27

16.

Olaf Eggen

Jernia

1:30:39

+30:25

17.

Tore Brurok

Eget

1:31:43

+31:29

18.

Roar Stenseth

St. Olavs Hospital

1:35:41

+35:27

19.

Magne Rø

St. Olavs Hospital

1:51:29

+51:15

20.

Thore Sundsetvik

Smiths

2:00:15

+1:00:01

DSQ

Svein Hove

Statens Vegvesen

1:18:10

83


Sist oppdatert:

9 oktober 2013, 09:58:24

Arrangør:

Midt-Norge Sør Bedriftsidrettskrets - Orientering

Antall deltagere:

91

Antall startet:

91