Resultater Strekktider Grafisk (Opek) Grafisk (OrRe) 
Bedriftsorientering i Trøndelag SammenlagtDataeksport
Brikkesys.no

Løp 8/Stavsjøen 27. mai 2013

Klasse: Nybegynnere

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Edvard Torvik

Skoleelev

43:33

+0:00

2.

Erlend Krogen

Student

57:28

+13:55

3.

Rita Marie Sandberg

St. Olavs Hospital

1:14:38

+31:05

Klasse: Nybegynnere lang (gul)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Roar Ansnes

Eget

+0:00

2.

Ingrid Langdal

Meråker VGS

35:12

+0:00

3.

Kjersti Tannvik

Eggen Arkitekter

37:34

+2:22

4.

Inngeborg Venås Haugan

Eget

38:22

+3:10

5.

Jonas Follesø

Bekk

38:43

+3:31

6.

Kirsti Næss Olsen

Nylander

46:56

+11:44

7.

Magnus Nordgård Bolås

Eget

47:39

+12:27

8.

Siri Malen Høynes

NTNU

49:25

+14:13

9.

Kenneth Spakmo

Eget

52:54

+17:42

10.

Terje Syrstad

Trondheim Kommune

53:00

+17:48

11.

Heidi Sivertsen

StatoilHydro

53:10

+17:58

12.

Inger Sofie Dahlø Husby

HIST

57:28

+22:16

13.

Cecilie Paulsen Aarstein

Maskinagentur

58:49

+23:37

Klasse: D 16-34 år/Kort (hvit)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Camilla Bjäring

Rambøll

55:34

+0:00

2.

Hanne Synnøve Liodden

St. Olavs Hospital

57:00

+1:26

3.

Idun Melvær

Rambøll

1:15:23

+19:49

Klasse: D 16-34 år/Mellom (grønn)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Borghild Hårstad

Rambøll

54:22

+0:00

2.

Helen Palmer

NTNUI

1:02:09

+7:47

3.

Ida Røyrhus Rønning

Skoleelev

1:14:43

+20:21

4.

Ingvild Bostad

Odfjell Drilling & Technology

1:43:56

+49:34

Klasse: D 16-34 år/Lang (blå)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Øyvind Wiggen

Skoleelev

1:07:41

+0:00

2.

Hege Holth Johannessen

NTNU

1:25:47

+18:06

3.

Astrid Vassenden

Student / Wing OK

1:34:01

+26:20

DSQ

Einar Hjortås

NTNUI

40:23

49 55 58 60 61 63

Klasse: D 35-39 år/Mellom (grønn)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Randi W. Bartnes

Skanska

53:18

+0:00

2.

Katrine Andersen

Statoil

57:37

+4:19

Arrangør

Sissel Buholm Børøsund

Statoil

Arrangør

Katrine Andersen

Statoil

Klasse: D 40-44 år/Kort (hvit)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Sylvi Gaut

SWECO

58:03

+0:00

2.

Maj Lisbet Rønning

Natura

1:12:31

+14:28

3.

Elisabeth Eggen

Jernia

1:14:49

+16:46

Klasse: D 40-44 år/Mellom (grønn)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Inger Lill Bratbergsengen

Kongsberg Seatex

1:01:02

+0:00

Arrangør

Marianne Houbiers

Statoil

Klasse: D 45-49 år/Kort (hvit)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Åse Rita Ellingsen

Trondheim Kommune

1:05:35

+0:00

2.

Merete Tønnesen Grøtte

Trondheim Kommune

1:13:49

+8:14

3.

Ragnhild Børmer

Trondheim Kommune

1:55:36

+50:01

Klasse: D 45-49 år/Mellom (grønn)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Rine Hanssen

Trondheim Kommune

50:39

+0:00

2.

Siw Sellæg

Trondheim Kommune

54:43

+4:04

3.

Sigrid Melkild

St. Olavs Hospital

57:01

+6:22

4.

Eli Kvingedal

Natura

59:05

+8:26

5.

Nina-Beate Liabakk

NTNU

59:39

+9:00

6.

Ingrid Gjersvold

BDO AS

1:01:02

+10:23

7.

Hilde Forbord

Big Bite

1:01:37

+10:58

8.

Lise Martinussen

Eget

1:11:27

+20:48

9.

Merete Bjørnås Aarstein

Geomatikk-ikt

1:24:03

+33:24

10.

Vigdis Stoum

Abra

1:29:02

+38:23

Klasse: D 50-54 år/Kort (hvit)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Grethe Liatun

Trondheim Kommune

1:02:44

+0:00

Klasse: D 50-54 år/Mellom (grønn)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Hege Solhjem Melhuus

Gimsøya Barnehage

57:08

+0:00

2.

Anne Betty Sødal

Trondheim Kommune

1:01:24

+4:16

3.

Bente Skorge

Eggen Arkitekter

1:01:44

+4:36

4.

Anne Melkild

St. Olavs Hospital

1:05:25

+8:17

5.

Elisabeth Sæthre

BIL Natura

1:05:59

+8:51

6.

Guri Bjørndal

Bjørndalslaget

1:13:51

+16:43

7.

Erika Bugten

Statoil

1:15:14

+18:06

8.

Turid Røsand

Trondheim Kommune

1:17:25

+20:17

9.

Oda Buhaug

Jordskifteretten

1:19:58

+22:50

10.

Nina Astrid Rieck

ASplan Viak

1:39:10

+42:02

11.

Aashild S. Langseth

Eget

1:59:01

+1:01:53

Arrangør

Hege M. Nordgård Bolås

Statoil

Klasse: D 55-59 år/Kort (hvit)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Kjellrun Sporild

Fylket

53:03

+0:00

2.

Berit Grande

Sticos

59:50

+6:47

3.

Sissel Horghagen

HiST

1:05:10

+12:07

4.

Reidun Fallan Smaavik

NAV

1:11:40

+18:37

5.

May-Britt Bjørnaas

Eget

1:23:36

+30:33

6.

Kari Jakobsen

Gerhardsen Elektro

1:26:00

+32:57

7.

Mildrid Ljosland

HiST

1:56:29

+1:03:26

Arrangør

Ingrid Venås

Eget

Klasse: D 55-59 år/Mellom (grønn)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Tone Kristin Smistad

St. Olavs Hospital

1:11:49

+0:00

2.

Trine Marie Stene

NTNU

1:15:36

+3:47

3.

Heidi Midtun

Jernbanen

1:19:49

+8:00

4.

Eli Ringdalen

Sintef

1:23:47

+11:58

5.

Bodil Monsen

Sintef

1:40:55

+29:06

Klasse: D 60-64 år/Kort (hvit)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Inger Marie Skrøvseth

Emma EDB

1:34:57

+0:00

2.

Anne-Sofie Gjermstad

Evry

1:51:35

+16:38

Klasse: D 60-64 år/Mellom (grønn)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Gunnhild Oftedal

HiST

1:06:37

+0:00

Klasse: D 65-69 år/Kort (hvit)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Katharina Mo Berge

Trondheim Kommune

56:34

+0:00

2.

Ebba Langum Bredland

HiST

1:02:59

+6:25

3.

Gunn Kari Hygen

Hygen Energi

1:08:24

+11:50

4.

Ingerid Angell-Petersen

Natura

1:09:25

+12:51

5.

Solveig Schjetne

Statkraft

1:37:09

+40:35

6.

Randi Irene Engen

SIT

1:43:43

+47:09

7.

Kirsti Haarberg

Haarberg

1:49:48

+53:14

8.

Gerd Karin Skjøtskift

St. Olavs Hospital

1:49:51

+53:17

Klasse: D 65-69 år/Mellom (grønn)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

Brutt

Randi Kiste

Fylket

Klasse: D 70-74 år/Kort (hvit)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

DSQ

Eva Aalde

St. Olavs Hospital

53:31

61 63 65 113 150 175

DSQ

Britt Kristiansen

Eget

1:43:49

123

Klasse: D 70-74 år/Mellom (grønn)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Torid Kvaal

Fylket

1:09:53

+0:00

Klasse: D 75-79 år/Kort (hvit)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Kari Stølan

Trondheim Kommune

1:32:20

+0:00

2.

Randi Iversen

Eget

1:44:45

+12:25

Klasse: D 80-84 år/Kort (hvit)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Margrete Bekkevahr

Eget

1:46:01

+0:00

Klasse: H 16-64 år/Kort (hvit)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Jon Arvid Gjersvold Haug

Skoleelev

51:20

+0:00

Klasse: H 16-34 år/Mellom (rød)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Helmer Volden

Wing OK

49:45

+0:00

2.

Leif Foss

NAV

54:30

+4:45

3.

Magne Svare

Skanska

55:51

+6:06

4.

Simon Alexander Hagen

Sintef

1:02:54

+13:09

5.

Mikal Elden

St. Olavs Hospital

1:04:24

+14:39

6.

John Kjøren

Skanska

1:06:30

+16:45

7.

Espen Fanavoll

NTNU

1:12:57

+23:12

8.

Vegar Røyset

Siemens

1:13:44

+23:59

9.

Gjermund Vingenhagen

Devico

1:14:58

+25:13

10.

Lasse Børgersen

BIL Natura

1:15:11

+25:26

11.

Pål Egil Eriksen

NTNU

1:16:10

+26:25

12.

Espen Bugten

Sensorlink

1:17:16

+27:31

13.

Kjetil Gjøen

Skanska

1:17:57

+28:12

14.

Erlend Helgeland

Norsk jernbanes idrettsforbund

1:29:20

+39:35

15.

Gard Spreemann

NTNU BIL

1:42:46

+53:01

16.

Oddvar Åsmul

Reinertsen

1:50:51

+1:01:06

DSQ

Erling Aune

SpareBank 1 Midt-Norge

12:34

139 61 51 123 113 150 175

DSQ

Torgeir Kråkenes

NTNU

23:17

139 61 51 123 113 150 175

Klasse: H 16-34 år/Lang (blå)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Knut Sveinung Løvlund Rekaa

ViaNova Trondheim AS

49:54

+0:00

2.

Ola Berger

St. Olavs Hospital

49:55

+0:01

3.

Petter Reinemo

Asplan Viak

52:17

+2:23

4.

Terje Dalen Sørgård

Skoleelev

55:21

+5:27

5.

Robert Gjære Nyhus

Tine

59:01

+9:07

6.

Alastair Brunton

Simply Excited

1:00:34

+10:40

7.

Lars Langdal

Skanska

1:00:40

+10:46

8.

Erik Sælen

Det Norske Veritas

1:01:06

+11:12

9.

Magnus Nicolaisen

NGU

1:05:55

+16:01

10.

Jan Fredrik Helgaker

NTNU

1:08:40

+18:46

11.

Arild Wærnes

Lindbak BIL

1:09:27

+19:33

12.

Børge Nordli

Microsoft

1:33:35

+43:41

13.

Henrik Enoksen

NTNU

1:57:44

+1:07:50

Klasse: H 35-39 år/Mellom (rød)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Petter Andreas Bergh

NTNU

47:49

+0:00

2.

Audun Skjæret

BAMA

51:20

+3:31

3.

Morten Bjerkås

Reinertsen

56:33

+8:44

4.

Christian Andre Andresen

RESMAN

1:12:07

+24:18

5.

Jon Olaf Olaussen

HiST

1:12:28

+24:39

6.

Kai Ove Moen

Datametrix

1:15:04

+27:15

7.

Frode Rømma

Acando

1:22:01

+34:12

DSQ

Asbjørn Bjørgum

Brikkesys

30:51

139 61 51 123

Arrangør

Kim Bjerkevoll

DNB

Klasse: H 35-39 år/Lang (blå)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Roar Skulbørstad

Multiconsult

55:21

+0:00

2.

Kristian Stensrud

Heimdal Bolig AS

55:38

+0:17

3.

Vegard Hansen

prima as

1:00:10

+4:49

4.

Harald Svendsen

SINTEF Energi

1:07:18

+11:57

5.

Martin Bartnes

Norconsult

1:07:55

+12:34

6.

Arild Nøkland

Kongsberg Seatex

1:19:17

+23:56

7.

Marius Widerøe

NTNU

1:26:31

+31:10

8.

Eivind Olsen

Nordic Semiconductor

1:30:17

+34:56

Klasse: H 40-44 år/Mellom (rød)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Kyrre Auran

Ranheim Kraft

50:29

+0:00

2.

Frode Sandøy

Powel

56:58

+6:29

3.

Kurt Amundsen

Avinor

59:43

+9:14

4.

Lars Thore Wibe Aarrestad

Powel

1:00:22

+9:53

5.

Arne Inge Kolstad

SWECO

1:06:25

+15:56

6.

Per Jonny Nutudal

Maskon AS

1:42:18

+51:49

DSQ

Ole Ivar Sæheim

Rambøll

1:25:15

123 113 150

Klasse: H 40-44 år/Lang (blå)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Thomas Berge Mjølhus

NAV

55:59

+0:00

2.

Fredrik Johannessen

Rambøll

1:00:01

+4:02

3.

Truls Von Ryum

NTNUI

1:04:47

+8:48

4.

Øystein Husby

Statnett

1:08:21

+12:22

5.

Johan Helle

St. Olavs Hospital

1:11:34

+15:35

6.

Olle Malmring

Trondheim bilkollektiv

1:13:18

+17:19

7.

Ingebrigt Fuglem

Telenor

1:14:05

+18:06

8.

Henning Lysaker

Rainpower

1:15:43

+19:44

9.

Jardar Lohne

Sleipner

1:32:17

+36:18

DSQ

Ola Lædre

NTNU

1:15:32

38

DSQ

Svein Olav Dyrhol

Statoil

1:58:22

61 63 113 150

Arrangør

Svein Olav Dyrhol

Statoil

Klasse: H 45-49 år/Mellom (rød)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Morten Korsvold

Marintek

49:35

+0:00

2.

Per Ivar Skinderhaug

Capgemini

52:29

+2:54

3.

Jan Gunnar Jensås

Natura

55:35

+6:00

4.

Rune Viken

Telenor

58:07

+8:32

5.

Jon Vindal

Skanska

59:14

+9:39

6.

Bobo Nordahl

NGU

1:02:30

+12:55

7.

Are Bruaset

Sintef Energi

1:03:02

+13:27

8.

Stein Ommund Wasbø

Cybernetica

1:06:36

+17:01

9.

Arild Heggeset

Fabricom

1:07:14

+17:39

10.

Leif-Magne Meringdal

Nortura

1:08:44

+19:09

11.

Tor Arne Haugen

DNB

1:11:05

+21:30

12.

Bjørn Munch

Oracle

1:14:06

+24:31

13.

Kjell Olav By

Telenor

1:24:50

+35:15

Klasse: H 45-49 år/Lang (blå)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Svein Erik Bratsberg

NTNU

50:54

+0:00

2.

John Tore Vik

Fylket

53:30

+2:36

3.

Geir Paulsen

Siemens

1:01:56

+11:02

4.

Arild Holm Clausen

NTNU

1:06:15

+15:21

5.

Atle Pedersen

SINTEF Energi

1:07:06

+16:12

6.

Øyvind Schjelderup

St. Olavs Hospital

1:08:56

+18:02

7.

Rune Stræte

St. Olavs Hospital

1:09:20

+18:26

8.

Frode Vassenden

TrønderEnergi

1:16:00

+25:06

9.

Terje Berg

Statkraft

1:30:36

+39:42

10.

Ove Bremseth

Skanska

1:45:16

+54:22

DSQ

Per Arne Troset

EXER...

59:18

63 113 150

Klasse: H 50-54 år/Mellom (rød)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Svein Olav Åmot

TrønderEnergi

51:30

+0:00

2.

Tore Fornes

Statoil

1:03:13

+11:43

3.

Gudmund Melland

Trondheim Kommune

1:04:33

+13:03

4.

Tor Hammer

BN-Bank

1:07:59

+16:29

5.

Petter Mikalsen

Telenor

1:14:13

+22:43

6.

Ivar Erdal

Ecotone

1:20:02

+28:32

7.

Øystein Nytrø

NTNU

1:21:39

+30:09

8.

Bjarne Bugten

Statoil

1:24:24

+32:54

9.

Frode Stølan

Telenor

1:32:31

+41:01

10.

Kjell Arne Schanke

E.A. Smith

1:50:29

+58:59

11.

Sverre Iversen

NGU BIL

1:57:55

+1:06:25

Arrangør

Atle Haugan

Statoil

Klasse: H 50-54 år/Lang (blå)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Dag Ove Tinmannsvik

Multiconsult

1:01:20

+0:00

2.

Øystein Rønning

Evry

1:01:23

+0:03

3.

Bernt Rognes

Bekk

1:06:49

+5:29

4.

Olve Mogstad

Siemens

1:09:51

+8:31

5.

Richard Torbjørn Sanders

Sintef

1:13:09

+11:49

6.

Dag Stenersen

Sintef

1:13:12

+11:52

7.

Geir Arnesen

Eget

1:13:35

+12:15

Klasse: H 55-59 år/Mellom (rød)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Erik Horghagen

BDO AS

56:49

+0:00

2.

Arnt Liaøy

Bufetat

58:36

+1:47

3.

Rolf Helge Røsand

Rambøll

1:03:57

+7:08

4.

Tore Wærnes

Trondheim Kommune

1:08:11

+11:22

5.

Olav Kvittem

Uninett

1:08:26

+11:37

6.

Helge Eriksen

Eget

1:09:16

+12:27

7.

Kjell-Arne Henninen

DNB

1:17:45

+20:56

8.

Robert Von Hirsch

Statkraft

1:18:36

+21:47

9.

Sverre Torp

St. Olavs Hospital

1:36:44

+39:55

10.

Håvard Rekstad

NTNU

1:47:10

+50:21

11.

Arlid Ramberg

Trondheim Kommune

1:54:13

+57:24

DSQ

Sigurd Skogestad

NTNU

1:11:49

139 61 51 123 113 150

Arrangør

Halvor Kjørholt

Statoil

Klasse: H 55-59 år/Lang (blå)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Tormod Maske

Rekvisitt

1:06:50

+0:00

2.

Eirik Vefsnmo

Bouvet

1:11:28

+4:38

3.

Lasse Natvig

NTNU

1:14:59

+8:09

4.

Øystein Hoffart

JSTArkitekter

1:21:55

+15:05

5.

Vemund Jaren

Natura

1:36:19

+29:29

6.

Per Olav Johansen

TrønderEnergi

1:59:02

+52:12

Klasse: H 60-99 år/Mellom (rød)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

DSQ

Hans Henrik Thaulow

Eget

23:22

36 45 139 61 51 123 113 150

Klasse: H 60-64 år/Mellom (grønn)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Steinar Aasvang

Siemens

54:24

+0:00

2.

Ottar G Kristiansen

EVRY

59:18

+4:54

3.

Ole Lutro

NGU

1:00:30

+6:06

3.

Tore Heggem

HiNT

1:00:30

+6:06

5.

Geir Dolmen

KVT

1:07:19

+12:55

6.

John Sirum

Rambøll

1:10:01

+15:37

7.

Ole Nervik

Eget

1:12:27

+18:03

8.

Lars Skrøvseth

VisionTech

1:13:20

+18:56

9.

Reinold Ellingsen

NTNU

1:13:35

+19:11

10.

Atle Mjøsund

SpareBank 1 Midt-Norge

1:14:35

+20:11

11.

Frode Knudsen

Gerhard Schøning

1:15:30

+21:06

12.

Oddmar Iversen

HiST

1:23:32

+29:08

13.

Anders Gjervan

Charlottenlund videregående skole

1:24:57

+30:33

14.

Asbjørn Rønning

Fylket

1:40:08

+45:44

15.

Reidar Skogseth

Evry

1:49:41

+55:17

16.

Kåre Eggereide

Rambøll

1:55:49

+1:01:25

DSQ

Tor Gjermstad

HEMIT

1:04:08

49 55 123 48

DSQ

Åge Sivertsen

Vegvesenet

1:20:46

123 48 113 150

Arrangør

Gudmund Engen

Statoil

Klasse: H 60-64 år/Lang (blå)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Per Hveem

HiST

1:12:01

+0:00

2.

Frank Bjarkø

NRK

1:19:44

+7:43

3.

Harald Oftedal

Statoil

1:22:09

+10:08

4.

Stein Øvstedal

HiST

1:39:43

+27:42

Arrangør

Harald Oftedal

Statoil

Klasse: H 65-69 år/Kort (hvit)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Stein Fanavoll

EMGS

48:50

+0:00

2.

Kåre Onsøyen

TrønderEnergi

52:50

+4:00

3.

Kjell Atle Strande

Creditreform

52:56

+4:06

4.

Svein Olav Haug

Istad Tekniske Trøndelag AS

59:21

+10:31

5.

Tom Bugge

Det norske

1:06:54

+18:04

6.

Olaf Eggen

Jernia

1:15:16

+26:26

7.

Jan Sliper

NBTL

1:24:22

+35:32

8.

Georg Sørhøy

Evry

1:24:46

+35:56

Klasse: H 65-69 år/Mellom (grønn)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Tore Angell-Petersen

Jordskifteretten

50:05

+0:00

2.

Terje Hanssen

Politiet

56:49

+6:44

3.

Halvor Flatberg

NTNU

58:36

+8:31

4.

Egil Repvik

NETTseksjonering

1:00:59

+10:54

5.

Tore Kiste

Fylket

1:01:25

+11:20

6.

Torgeir Iversen

Evry

1:01:31

+11:26

7.

Øistein Åsmul

Trondheim Kommune

1:02:14

+12:09

8.

Edgar Furuholt

Det norske

1:03:08

+13:03

9.

Pål Skyberg

Evry

1:03:59

+13:54

10.

Martin Melhuus

Veritas

1:06:00

+15:55

11.

Atle Mørk

SINTEF

1:06:51

+16:46

12.

Per Erik Sundby

Trondheim Kunstmuseum

1:13:05

+23:00

13.

Torger Haarberg

Haarberg

1:15:49

+25:44

14.

Svein Hove

Statens Vegvesen

1:16:57

+26:52

15.

Magne Måge

Skanska

1:17:50

+27:45

16.

Svein Willy Danielsen

Eget

1:20:54

+30:49

17.

Anders Waage

St. Olavs Hospital

1:29:50

+39:45

18.

Lornts Ivar Rangul

Rørleggerlauget

1:32:26

+42:21

19.

Terje Norddal

Rambøll

1:33:25

+43:20

20.

Magne Rø

St. Olavs Hospital

1:43:35

+53:30

21.

Thore Sundsetvik

Smiths

1:47:48

+57:43

Klasse: H 65-69 år/Lang (blå)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Frode Stensrud

Eget

1:21:21

+0:00

2.

Tobias Bredland

St Olav

1:36:44

+15:23

3.

Nils Olav Vennevik

Eget

1:47:57

+26:36

Klasse: H 70-74 år/Kort (hvit)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Bjørn Norberg

Veritas

57:51

+0:00

Klasse: H 70-74 år/Mellom (grønn)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Leidulv Vinje

Spenncon

51:09

+0:00

2.

Anders Lauglo

Lauglo Gård

55:53

+4:44

3.

Knut Skjesol

Statkraft

56:57

+5:48

4.

Leif Engen

SIT

1:00:26

+9:17

5.

Ola Aalde

Reinertsen

1:10:42

+19:33

6.

Henry Sundsetvik

OTEK

1:13:46

+22:37

7.

Arnfinn Otterstad

Eget

1:15:40

+24:31

8.

Tore Brurok

Eget

1:17:29

+26:20

9.

Torfinn Knotten

StatoilHydro

1:28:00

+36:51

10.

Bjørn Flor

Eget

1:28:11

+37:02

Klasse: H 70-74 år/Lang (blå)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Gunnar Østerbø

DnB Sport

1:16:18

+0:00

2.

Torleif Stephansen

Evry

1:23:30

+7:12

3.

Robert Strøm

NGU

1:34:29

+18:11

Klasse: H 75-79 år/Kort (hvit)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Rolf Hellan

Eget

1:19:32

+0:00

2.

Tor Lindstad

Sintef

1:20:47

+1:15

Klasse: H 75-79 år/Mellom (grønn)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Arne Sætherhaug

Eget

1:09:30

+0:00

2.

Arne Kjell Foldvik

NTNU

1:14:42

+5:12

3.

Arnfinn Langeland

NTNU

1:27:59

+18:29

Klasse: H 80-84 år/Kort (hvit)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Roald Eriksen

Statstrim

1:12:15

+0:00

2.

Thor Meland

Statoil

1:15:01

+2:46

3.

Gunnar Smistad

Brannkorpset

1:28:18

+16:03

Klasse: Gjester-Mellom (grønn)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Ida Berg Hanssen

Skoleelev

1:09:36

+0:00

2.

Gunnar Skånøy

Jernbanen

1:29:01

+19:25


Sist oppdatert:

25 september 2013, 20:18:36

Arrangør:

Midt-Norge Sør Bedriftsidrettskrets - Orientering

Antall deltagere:

304

Antall startet:

304