Resultater Strekktider Grafisk (Opek) 
OBIK 2013Dataeksport
Brikkesys.no

P8 OBIK / AB løp 2 28. mai 2013

Klasse: D17-34(KORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Elin Ekeberg

Tyrving, IL

1:00:46

+0:00

Klasse: D35-44(KORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Tone Kvåle

PRIVAT

58:07

+0:00

2.

Elisabeth Myhre

Bærums Skiklub

1:07:42

+9:35

DSQ

Berit Herstad

Bækkelagets SK

10:21

40 55 54 41 42 45 46 47 48 60 249

Klasse: D45-49(KORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Sigrun Nygård

JERNBANEVERKET

1:24:02

+0:00

Klasse: D50-54(KORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Berit Danielsen

Tyrving IL

52:22

+0:00

2.

Sissel Nørstebø

Tyrving IL

52:52

+0:30

3.

Kersti Skantze

Tyrving, IL

59:17

+6:55

4.

Mari Birkeland

Maris interiørhjelp

1:15:04

+22:42

Klasse: D55-59(EKORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Randi Nilstad

Tyrving, IL

57:10

+0:00

2.

Eva Reistad

Alcatel-Lucent

1:16:30

+19:20

Klasse: D60-64(EKORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Marit Vågsnes

OUS BIL

45:01

+0:00

2.

Unn Ellefsen

Tyrving, IL

1:17:52

+32:51

DSQ

Aud Spjelkavik

FBI

53:54

53 54 41 42 43 48 60

Klasse: D65-69(EKORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Kjersti Tho

Stabæk IF

38:31

+0:00

2.

Anne Sagberg

Stabæk IF

48:40

+10:09

3.

Brynhild Fanuelsen

Fossum IF

50:35

+12:04

4.

Nora Ursin

Bærum kommune BIL

50:37

+12:06

5.

Sidsel Graff-Iversen

Fossum IF

52:43

+14:12

6.

Elisabeth Ibsen

UiO

56:11

+17:40

7.

Liv Solland

Vianova

1:36:31

+58:00

Klasse: D70-74(EKORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Unni Drage 

Aker Solutions

45:18

+0:00

2.

Anne-Britt Nilsen

HIOA

1:00:11

+14:53

3.

Anne Lise Øfsthus

Asker Sk

1:04:58

+19:40

4.

Inger Elisabeth Kvaase

PRIVAT

1:17:22

+32:04

5.

Eva Nilsen

SKIFORENINGEN

1:20:00

+34:42

Klasse: D75-79(EKORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Marit Økern Jensen

Bærum Skiklub

1:02:32

+0:00

Klasse: H17-34(LANG-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Henrik Drange Ruud

Asker SK

54:04

+0:00

2.

Stein Blomseth

Vålerengen

1:04:59

+10:55

3.

Erlend Gylver

Asker

1:12:59

+18:55

4.

Ola Holtan

NYkøping OK

1:15:36

+21:32

5.

Martin Lang

Oppsal IF

1:38:41

+44:37

6.

Eirik Brynildsden

Oppsal IF

1:42:06

+48:02

Klasse: H35-44(LANG-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Olav Eide

OSLO Kommune BIL

51:28

+0:00

2.

Svein Nygård

Norges Bank BIL

54:30

+3:02

3.

Asbjørn Aarvik

Statoil Oslo BIL

59:58

+8:30

4.

Johs Hjelmstad

Bækkelagets SK

1:03:02

+11:34

5.

Eskil Dahlen

Telenor

1:04:04

+12:36

6.

Helge Weydahl

FFI

1:13:19

+21:51

7.

Lasse Nederhoed

NRK

1:22:32

+31:04

8.

Anton Plaian

Asker Skiklubb

1:27:46

+36:18

DSQ

Hallvard Koren

Moss OK

1:06:57

42

DSQ

Bjørn Bakkevig

HEMING orientering

1:07:38

54 41 42 45 48 60

Klasse: H45-49(MELLOM-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Jan Tore Henriksen

NORGES BANK

44:28

+0:00

2.

Anders Asdøl

Tyrving, IL

46:49

+2:21

3.

Svein Granerud

Asker SK

54:04

+9:36

4.

Ole Anders Fiskum

Namsos IL

1:03:02

+18:34

5.

Mats Carlin

FBI

1:22:56

+38:28

6.

Torgeir Vaage

C10

1:34:35

+50:07

DSQ

Harald Østgaard Lund

Røkla

1:24:30

38

Klasse: H50-54(MELLOM-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Bjørn Solbergseter

BILPOST

47:40

+0:00

2.

Johan Lunde

IL Koll

49:35

+1:55

3.

Per Kaarby

Overtoppen

59:47

+12:07

4.

Tore Fagervold

Jernbaneverket BIL Oslo

1:00:49

+13:09

5.

Bjørn Are Carlsson

Fossum IF

1:01:30

+13:50

6.

Knut Anders Løken

Fossum IF

1:02:44

+15:04

7.

Ivar Refsland

Universitetet Oslo

1:03:52

+16:12

8.

Olav Omtveit

Telenor BIL

1:07:48

+20:08

DSQ

Pål Therkelsen

Privat

48:26

48 60 249

DSQ

Per Morten Lefdal

OEC Consulting

55:18

40 54 41 42 48 60 249

Klasse: H55-59(KORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Terje Mathisen

Evry Oslo

34:19

+0:00

2.

Rune Berge

Tyrving, IL

36:56

+2:37

3.

Richard Zeiner-Gundersen

Fossum IF

43:23

+9:04

4.

John Hansen

AB PIL

43:56

+9:37

5.

Alf Pettersen

Tyrving, IL

44:35

+10:16

6.

Dag Haugland

Oslo kommune BIL

46:12

+11:53

7.

Tormod Øvergaard 

Intero

47:13

+12:54

8.

Lars Erik Fiskum

Tyrving, IL

49:41

+15:22

9.

Roaul Abrahamsson

Mickado

51:16

+16:57

10.

Bård Natvig

Universitetet i Oslo BIL

51:21

+17:02

11.

Frode Vaksvik

AGR Energy

58:12

+23:53

12.

Stig Hultgreen Karlsen

Oppsal IF

1:02:30

+28:11

13.

Øyvind Gylver

Asker

1:07:05

+32:46

14.

Tom Andreassen

DNB

1:11:47

+37:28

15.

Don Skantze

I.L. Tyrving

1:13:08

+38:49

16.

John Ravlo

ECOHZ

1:13:17

+38:58

Klasse: H60-64(KORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Vidar Berteig

EasyPetro

37:55

+0:00

2.

Are Eriksen

OSI

48:17

+10:22

3.

Kjell Røkke

Reinertsen

50:18

+12:23

4.

Hasse Bergstrøm

Ski VG Skole

51:38

+13:43

5.

Helge Bjaaland

ELLE BIL

57:07

+19:12

6.

Halvard Bjørgum

Veritas BIL

58:53

+20:58

7.

Odd Eide-Fredriksen

Kamp Vestheim

1:08:11

+30:16

8.

Bjørn Spjelkavik

FBI

1:08:34

+30:39

9.

Per Nermo

Cowi BIL

1:12:45

+34:50

Klasse: H65-69(EKORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Juul Sverre Stener

OPIL

31:45

+0:00

2.

Einar Skåre

Brevpost

38:21

+6:36

3.

Knut G Karlsen

Omega AS

38:44

+6:59

4.

Kjell Stenstadvold

Hydro Oslo

39:49

+8:04

5.

Øyvin A. Brøymer

Intertrade Shipping

41:21

+9:36

6.

Knut Møgedal

Aker Solutions

42:38

+10:53

7.

Tore Vaaje

Asker Skiklubb

42:58

+11:13

8.

Thor Erik Aas

DNB

45:30

+13:45

9.

Knut Tore Solheim

FUGRO

47:25

+15:40

10.

Knut Erik Bjørklund

DnB

48:17

+16:32

11.

Ernst Aandalen

PRIVAT

52:31

+20:46

12.

Tom Ibsen

OUS

55:06

+23:21

13.

Per Haugen

NEDERMAN

1:04:27

+32:42

Klasse: H70-74(EKORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Sven Erik Rognes

Universitetet i Oslo

38:29

+0:00

2.

Øystein Madsen

GE Healthcare

39:44

+1:15

3.

Sigfred Fagervik

Thales

41:29

+3:00

4.

Tormod Hegdahl

HEMING orientering

42:32

+4:03

5.

Erling Tidemann

Oslo Tannlegeforening

42:38

+4:09

6.

Tor Ommundsen

Veritas

46:30

+8:01

7.

Bjørn Gunnerød

Asker Skiklubb

48:50

+10:21

8.

Knut Erik Østengen

Thales BIL

49:33

+11:04

9.

Karl A Langerød

Lovisenberg

53:19

+14:50

10.

Hans Petter Jensen

Privat

54:14

+15:45

11.

Per Eric Ståhlbrand

OUS

57:19

+18:50

12.

Arne Øfsthus

FUGRO

57:54

+19:25

13.

Jon C. Fougner

FUGRO

1:01:45

+23:16

14.

Erik Haugros

LØRENSKOG KOMM

1:07:38

+29:09

DSQ

Terje Throndsen

PeCon

53:02

48

DSQ

Arild Andenæs

Asker Skiklubb

1:25:53

42 43 48

Klasse: H75-79(EKORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Bjørn Egner

OSLO ARKITEKTENE

38:32

+0:00

2.

Svein F Kvalheim

Oppegård

41:22

+2:50

3.

Einar Ersdal

Hydro Oslo

46:12

+7:40

4.

Tor Drage 

Aker Solutions

47:48

+9:16

5.

Ronald Inglingstad

NORDEA

55:49

+17:17

6.

Per Meiland

DNB NOR

56:30

+17:58

7.

Harald Birkeland

OUS

1:08:58

+30:26

8.

Svein Forthun

Kolbotn & Skimt OL

1:30:41

+52:09

9.

Per Woxen

SWEDA KJEMI

2:14:42

+1:36:10

Klasse: H80-(EKORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Per Gjermo

Asker SK

54:13

+0:00

2.

Magne Grande

FBI

58:29

+4:16

3.

Kjell H. Eriksen

Norges Bank

59:57

+5:44

4.

Helge Kvaase

HIAK

1:04:50

+10:37

5.

Dagfinn Føllesdal

OSI

1:19:51

+25:38

6.

Åge Mella

Østmarka OK

1:21:10

+26:57

Klasse: NF(LETT-N)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Mille Gunnerød

Asker

19:24

+0:00

2.

Jørgen Brenna Loennechen

Brandvald / Kongsvinger

20:31

+1:07

3.

Signe Flood Kjeldsen

GEoFORM

29:03

+9:39

4.

Marion Rignes

PRIVAT

53:33

+34:09

Klasse: CÅ(C-NIVÅ)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Yvonne Svendsen

Tyrving, IL

1:11:25

+0:00

1.

Marius AArsland

Tyrving, IL

1:11:25

+0:00

DSQ

Christine Frogner Brath

Hydro BIL

1:06:02

54 41 42 48

Klasse: ÅE(EKORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Nikoline Asdøl

Tyrving, IL

37:55

+0:00

2.

Knut Bjarne Sætre

Bærum Kommune BIL

37:59

+0:04

3.

Maren Edvardsen

Aquateam

49:25

+11:30

4.

Marte Edvartsen

Aquateam

49:27

+11:32

5.

Lena Simes

Enerhaugen

51:09

+13:14

6.

Siri Spjelkavik

Meteorologen

59:07

+21:12

DSQ

Åse Lindersen

EY BIL

1:11:44

54 41

Klasse: ÅK(KORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Kjell Arne Håland

PRIVAT

43:17

+0:00

2.

Mattis Ovesen

PRIVAT

47:15

+3:58

3.

Eirik Haaversen

Terratec

1:32:18

+49:01

DSQ

Kjetil Jacobsen

Hamar OK

1:00:36

41 45 46 47

Klasse: ÅM(MELLOM-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Atgeir Takle

GLT

58:02

+0:00

Klasse: ÅL(LANG-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Per Karlsbakk

DNV

1:18:49

+0:00


Send inn korreksjon

Sist oppdatert:

23 september 2013, 11:02:19

Arrangør:

AB Karusellen

Antall deltagere:

149

Antall startet:

149