Resultater Strekktider Grafisk (Opek) 
OG karusellen 2013Lagkonkurranse OG-karusell 2013Dataeksport
Brikkesys.no

OG løp 1 29. mai 2013

Klasse: Blå

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Runar Krognes

Leik

27:55

+0:00

2.

Jon Røstum

Gaula OL

29:47

+1:52

3.

Stein Ivar Foss

Melhus IL

30:35

+2:40

4.

Brage Keiserås

Leik

31:07

+3:12

5.

Anders Estenstad

Leik

36:35

+8:40

6.

Ådne Krogstad Berg

Leik

40:46

+12:51

7.

Steinar Skomedal

Klæbu IL

57:26

+29:31

Klasse: Rød

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Hans Boye Skogstad

Gaula OL

24:02

+0:00

2.

Jan Hage

Leik

25:02

+1:00

3.

Svein Unsgård

Leik IL

26:43

+2:41

4.

John Henry Hammer

Børsa IL

28:22

+4:20

5.

Ragnar Ingdal

Børsa IL

36:41

+12:39

6.

Eivind Bakk

Melhus IL

39:56

+15:54

7.

Ole Hjulstad

Melhus IL

41:45

+17:43

8.

Jan Petter Opedal

Melhus IL

41:57

+17:55

9.

Ola Hjulstad

Melhus

44:24

+20:22

10.

Arild Karlsen

Melhus IL

44:39

+20:37

DSQ

Jonas Hjulstad

Melhus IL

39:28

32 33 36 42 38 39

DSQ

Svein Olav Åmot

Leik

41:04

33

Klasse: Grønn

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Jonas Unsgård

Leik

19:05

+0:00

2.

Randi W.Bartnes

Orkanger IF

20:46

+1:41

3.

Tone Almås

Leik

21:13

+2:08

4.

Øyvind Østeggen

Orkanger IF

24:35

+5:30

5.

Oddbjørn Syrstad

Leik IL

25:01

+5:56

6.

Asbjørn Bjerkenås

Leik IL

26:46

+7:41

36

7.

ARNE GAUSTAD

Børsa IL

28:21

+9:16

8.

Elfrid By

Orkanger IF

28:29

+9:24

9.

Rolf Wærnes

Orkanger IF

29:44

+10:39

10.

Brita Gabrielsen

Børsa IL

31:10

+12:05

11.

Anne Kari Stubsjøen

Leik

38:56

+19:51

12.

Ingrid Brouwer

Klæbu IL

1:04:59

+45:54

13.

Magne Ranum

Melhus IL

1:19:44

+1:00:39

Klasse: Grønn trim

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

DSQ

Stein Hoseth

Melhus IL

50:17

38 39 249

Klasse: Hvit

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Kjell Sølberg

Leik IL

21:03

+0:00

2.

Ingrid Opedal

Melhus IL

24:42

+3:39

3.

OLA Grendal

Orkanger IF

25:43

+4:40

4.

Kåre Onsøyen

Melhus

27:02

+5:59

5.

Even Kjøsen Undsgård

Leik

27:45

+6:42

6.

Ann Karin Evjen

Orkanger IF

27:59

+6:56

7.

Anna Marie Hammer

Børsa IL

28:51

+7:48

8.

Mette Moa

Orkanger IF

30:02

+8:59

9.

Ivar Skjærvold

Gaula OL

30:08

+9:05

9.

Jørgen Indegård

Orkanger IF

30:08

+9:05

11.

Heidi Flå

Orkanger IF

31:50

+10:47

12.

Ola Neraune

Orkanger IF

33:51

+12:48

13.

Reidar Solem

Gaula OG

37:18

+16:15

14.

Marcel Lanckmans

Gaula OL

45:52

+24:49

15.

Filip Rønning Hoseth

Melhus IL

58:15

+37:12

16.

Gro Skomedal

Klæbu IL

1:40:49

+1:19:46

Klasse: Hvit trim

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Ingrid Rønning

Melhus IL

58:17

+0:00

Klasse: Gul

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Jostein Glesåen

Gaula OK

33:17

+0:00

2.

Oddveig Lien

Orkanger IF

36:03

+2:46

Klasse: Gul trim

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Dag Atle Lund

Børsa IL

59:52

+0:00

Klasse: Ny

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

Jonatan Hovdal

Klæbu IL

38:04

Helene HovdaL

Klæbu IL

37:53

Sindre Hovdal

Klæbu IL

38:00

50 51 52 53 54 55 56 249

Charles Jame Ferraren

Gaula OL

27:31


Send inn korreksjon

Sist oppdatert:

12 juni 2013, 08:19:17

Arrangør:

OG karusellen

Antall deltagere:

57

Antall startet:

57