Resultater Strekktider Grafisk (Opek) Grafisk (java)
OBIK 2013Dataeksport
Brikkesys.no

Poengløp nr 10 OBIK 4. juni 2013

Klasse: D 17-34 bedrift(KORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Marte Gammelsæter

NORCONSULT

44:47

+0:00

Klasse: D17-34(KORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Marit Owren

ABB

33:37

+0:00

Klasse: D35-44(KORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Hanne Kobernus

OPIL

36:44

+0:00

2.

Kari Bjaaland

OSLO Kommune BIL

43:23

+6:39

3.

Liv Paltiel

Folkehelseinstituttet

44:06

+7:22

4.

Rikke Gåsholt

UiO

55:38

+18:54

Klasse: D45-49(KORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Nina Elise Jørgensen

Steria

41:33

+0:00

2.

Hilde Ståhlbrand

OUS

52:35

+11:02

Klasse: D55-59(EKORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Aud Gran

TYRVING

34:42

+0:00

2.

Eva Reistad

Alcatel-Lucent

53:18

+18:36

Klasse: D60-64(EKORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Marit Vågsnes

OUS BIL

34:56

+0:00

2.

Aud I Spjelkavik

FBI

53:35

+18:39

3.

Anitha Olsen

NORGES BANK

1:06:23

+31:27

DSQ

Liv Haugli

HEMING Orientering

1:11:28

105

Klasse: D65-69(EKORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Kjersti Tho

Stabæk IF

41:22

+0:00

2.

Anne Marit Færden

Fagforbundet

42:15

+0:53

3.

Sidsel Sandelien

Vegdirektoratets IF

50:54

+9:32

4.

Brynhild Fanuelsen

Fossum IF

51:42

+10:20

5.

Vera Sjølie

NORGES BANK

51:59

+10:37

6.

Nora Ursin

Bærum kom.

52:26

+11:04

DSQ

Elisabeth Ibsen

UiO

47:01

84 97 105

Klasse: D70-74(EKORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Unni Drage 

Aker Solutions

35:40

+0:00

2.

Ragnhild Krogvig

Kolbotn & Skimt OL

38:55

+3:15

3.

Anne Lise Øfsthus

Asker SK

40:58

+5:18

4.

Anne Sjønnesen

Nittedal

41:18

+5:38

5.

Astri Rogstad

GE Healthcare

43:00

+7:20

6.

Eva Nilsen

SKIFORENINGEN

1:01:07

+25:27

7.

Astrid Kvamme

HEMING Orientering

1:03:23

+27:43

Klasse: H17-34(LANG-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Erlend Bjerkestand

ÅRVOLL IL

48:15

+0:00

Klasse: H35-44(LANG-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Jan Tore Henriksen

NORGES BANK

41:47

+0:00

2.

Svein Nygård

Norges Bank BIL

44:54

+3:07

3.

Eskil Dahlen

Telenor

48:28

+6:41

4.

Audun Bjerknes

PrivaT

52:01

+10:14

5.

Tor Ringstad

Cisco

55:05

+13:18

6.

Kjell Arne Håland

PRIVAT

56:43

+14:56

7.

Marius Burmo

Privat

1:00:22

+18:35

8.

Frode Lillevold

FFI

1:03:37

+21:50

9.

Christian Barstad

ÅRVOLL IL

1:11:31

+29:44

10.

Svein Kummen

MULTICONSULT BIL

1:13:05

+31:18

Klasse: H45-49(MELLOM-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Jon Fixdal

Teknologirådet

42:56

+0:00

2.

Gunnar Rustad

FFI BIL

44:49

+1:53

3.

Jon Sletvold

KjELSÅS

47:08

+4:12

4.

Rolv Anders Systad

LyN

48:23

+5:27

5.

Harald Østgaard Lund

Røkla

53:46

+10:50

6.

Stein Mella

Yara praxair

54:01

+11:05

7.

Uno Hanslien

Bilpost

57:57

+15:01

Klasse: H50-54(MELLOM-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Johan Lunde

Koll IL

41:29

+0:00

2.

Olav Johannessen

DNB

43:40

+2:11

3.

Ove Martinsen

Leithe&Christiansen

44:12

+2:43

4.

Bjørn Solbergseter

BILPOST

46:43

+5:14

5.

Tore Fagervold

Jernbaneverket BIL Oslo

47:28

+5:59

6.

Håvard Christiansen

FoRSVARSBYGG

49:25

+7:56

7.

Rune Teigland

AAS-JAKOBSEN

50:00

+8:31

8.

Knut Anders Løken

Fossum IF

50:05

+8:36

9.

Roar Sigurdsen

Ringnes BIL lag 2

50:16

+8:47

10.

Øystein Kildahl

Østmarka OK

50:41

+9:12

11.

Helge Vatn

Statoil Oslo BIL

55:10

+13:41

12.

Tore Sunntjønn

LILLOMARKA

55:23

+13:54

13.

Pål Woldstad Hanssen

BDO BIL

55:25

+13:56

14.

Nils Olav Solheim

AkeR SOLUTIONS

56:17

+14:48

15.

Tore Ringerike

DNB

56:28

+14:59

16.

Per Stedje

BASEFARM

57:43

+16:14

Klasse: H55-59(KORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Tormod Øvergaard 

Intero

31:02

+0:00

2.

Richard Zeiner-Gundersen

Fossum IF

33:12

+2:10

3.

John Hansen

AB PIL

33:57

+2:55

4.

Dag Haugland

Oslo kommune BIL

34:15

+3:13

5.

Tom Pettersen

KPP/Runners

35:39

+4:37

6.

Ketil Berge

DNB NOR Bil

36:42

+5:40

7.

Bård Natvig

Universitetet i Oslo BIL

37:30

+6:28

DSQ

Roaul Abrahamsson

MICado

42:06

97

Klasse: H60-64(KORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Jon Fredriksen

FOBIL

32:07

+0:00

2.

Vidar Berteig

EasyPetro

32:19

+0:12

3.

Egil Huseth

Kamp Vestheim

38:55

+6:48

4.

Per Nermo

COWI BIL

39:28

+7:21

5.

Odd Eide-Fredriksen

Kamp Vestheim

41:14

+9:07

6.

Jon Foss

Friskis&Svettis

45:22

+13:15

7.

Pål Benjaminsen

Kamp Vestheim

47:45

+15:38

8.

Thorbjørn Breistrand

Nydalens Skiklub

48:21

+16:14

9.

Arne Michelsen

Eikner Sten industrier

49:21

+17:14

10.

Reidar Kierulf

RKP

56:02

+23:55

DSQ

Bjørn Spjelkavik

FBI

40:03

151 83

Klasse: H65-69(EKORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Juul Sverre Stener

OPIL

27:08

+0:00

2.

Øyvin A. Brøymer

Intertrade Shipping

29:32

+2:24

3.

Jon Færden

Kredinor

29:36

+2:28

4.

Bjørn Sandelien

Vegdirektoratets IF

31:50

+4:42

5.

Trond Wettergreen

Andvord

32:00

+4:52

6.

Einar Skåre

Brevpost

32:04

+4:56

7.

Knut Tore Solheim

FUGRO

33:58

+6:50

8.

Per Haugen

NEDERMAN

36:47

+9:39

9.

Tom Ibsen

OUS

39:42

+12:34

10.

Torstein Østen

MAESTRO

43:37

+16:29

11.

Tor Sandby

Skattedirektoratet

47:23

+20:15

12.

Fredrik Kaltenborn

Kamp Vestheim

48:06

+20:58

13.

Ernst Aandalen

PRIVAT

49:05

+21:57

14.

Dag Hauge Jensen

Gjensidige

51:56

+24:48

15.

Kaare Solhjell

Privat

53:26

+26:18

Arrangør

John Thomas Petersen

Nordea

Klasse: H70-74(EKORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Einar Hem

LILLOMARKA

30:01

+0:00

2.

Sven Erik Rognes

Universitetet i Oslo

32:57

+2:56

3.

Erling Tidemann

Oslo Tannlegeforening

36:47

+6:46

4.

Arne Reistad

Thales BIL

37:46

+7:45

5.

Terje Throndsen

PeCon

42:22

+12:21

6.

Per Erik Sørensen

Haugerud

42:34

+12:33

7.

Bjørn Gunnerød

Asker Skiklubb

42:44

+12:43

8.

Erich Sturm

Alcatel-Lucent BIL

43:16

+13:15

9.

Sigfred Fagervik

Thales

44:18

+14:17

10.

Jon C. Fougner

FUGRO

44:25

+14:24

11.

Hans Petter Jensen

Privat

46:44

+16:43

12.

Erik Haugros

LØRENSKOG KOMM

48:16

+18:15

13.

Bjørn Elvevold

Oslo Lærerne

49:05

+19:04

14.

Arne Øfsthus

FUGRO

57:24

+27:23

15.

Leif Bråten

HEMING Orientering

58:01

+28:00

Arrangør

Per Eric Ståhlbrand

OUS

Arrangør

Øystein Madsen

GE Healthcare

Klasse: H75-79(EKORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Per Ongstad

PRIVAT

28:24

+0:00

2.

Tor Drage 

Aker Solutions

35:34

+7:10

3.

Svein F Kvalheim

Oppegård

37:24

+9:00

4.

Ronald Inglingstad

NORDEA

40:16

+11:52

5.

Ingvald Sevaldson

PERMAKEM

42:31

+14:07

6.

Tor Henriksen

ÅRVOLL IL

46:45

+18:21

7.

Annar Brustad

FOBIL

48:09

+19:45

8.

Harald Birkeland

OUS

48:17

+19:53

249

9.

Arne Chr Scheie

PRIVAT

48:23

+19:59

10.

Einar Hoff

NORCONSULT

48:49

+20:25

11.

Thor Olsen

Gabrielsen Olsen

54:24

+26:00

12.

Arnfinn Sjønnesen

Nittedal

58:02

+29:38

13.

Svein Forthun

Kolbotn & Skimt OL

1:02:50

+34:26

14.

Arne Jordal

ACF

1:11:17

+42:53

DSQ

Per Meiland

DNB NOR

1:12:36

96 97 105

Klasse: H80-(EKORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Hans Larsen

Privat

36:30

+0:00

2.

Johan Theisen

KLP FORSIKRING

42:18

+5:48

3.

Aage Mella

Østmarka OK

48:20

+11:50

4.

Tor E. Henriksen

Lillomarka OL

50:38

+14:08

5.

Kjell Kristian Teigland

Privat

50:49

+14:19

6.

Kjell H. Eriksen

Norges Bank

52:03

+15:33

7.

Kåre Holt Hansen

Egen Klubb

59:24

+22:54

8.

Torstein Bjerke

JIL Grorud

59:48

+23:18

DSQ

Ole Sannes

Lillomarka OL

38:45

97

Klasse: ÅE(EKORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Eli Hekland

PRIVAT

47:25

+0:00

2.

Siri Spjelkavik

Meteorologen

48:27

+1:02

Klasse: ÅK(KORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Per Johansson

PRIVAT

32:49

+0:00

2.

Ivar Strømstad

Raumar

44:15

+11:26

3.

Lena Simes

Enerhaugen

46:43

+13:54

4.

Kjetil Jacobsen

HAmar o-klubb

47:19

+14:30

5.

Markus Leufke

Nittedal

1:13:05

+40:16

Klasse: ÅM(MELLOM-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Brynjar Fredeheim

EBY

41:54

+0:00

2.

Tone Sundtjønn

LILLOMARKA

49:58

+8:04

3.

Mats Ringerike

Oppsal IF

51:55

+10:01

4.

Linda Hansen

Østmarka OK

55:28

+13:34

5.

Lars Ringerike

SEctech AS

56:14

+14:20

6.

Anders Løland

FBI

1:15:24

+33:30

Klasse: ÅL(LANG-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Magne Knudsen

Østmarka OK

52:19

+0:00

2.

Per Jogeir Karlsbakk

DNV

56:48

+4:29

DSQ

Audrun Utskarpen

OSI-Orientering

1:05:20

95 96 97 105


Send inn korreksjon

Sist oppdatert:

7 juni 2013, 07:30:29

Arrangør:

Nordmarkskarusellen

Antall deltagere:

154

Antall startet:

154