Resultater Strekktider Grafisk (Opek) Grafisk (OrRe) 
Bedriftsorientering i Trøndelag SammenlagtDataeksport
Brikkesys.no

Løp 9/Iladalen høy 4. juni 2013

Klasse: Nybegynnere

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Marit Øien

PWC BIL

19:25

+0:00

2.

Inger Hørløck

St Olav

19:27

+0:02

3.

Målfrid Sporsheim

Reinertsen

26:57

+7:32

4.

Ane Hals Stensrud

Eget

27:00

+7:35

5.

Andrine Næsskvam

Eget

27:03

+7:38

6.

Michele Baravalle

Aker Solutions

32:30

+13:05

7.

Eleonora Mondo

Reinertsen

38:15

+18:50

8.

Fredrik Stensrud

Eget

46:13

+26:48

9.

Louise Hals Stensrud

Skoleelev

46:32

+27:07

Klasse: Nybegynnere lang (gul)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Arne Hoff

KVT

21:21

+0:00

2.

Tone Vinge Fanavoll

Skole

22:05

+0:44

3.

Mette Nolte

Eggen Arkitekter

25:35

+4:14

4.

Mari Hatlo

WTW

31:19

+9:58

5.

Rannveig Nordli

Student

31:20

+9:59

6.

Kirsti Næss Olsen

Nylander

32:33

+11:12

7.

Magnus Nordgård Bolås

Eget

35:08

+13:47

8.

Roar Ansnes

Eget

48:14

+26:53

DSQ

Ann-Catrin Snickars

St. Olavs Hospital

1:00:03

55 69 92

Klasse: D 16-34 år/Kort (hvit)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Toril Nes

Student

35:33

+0:00

2.

Camilla Bjäring

Rambøll

1:12:36

+37:03

3.

Anne Jarstein Skjulsvik

St. Olavs Hospital

1:25:27

+49:54

4.

Anna Karine Lunna

Bekk

1:40:12

+1:04:39

DSQ

Ida Hjorth

Student

44:07

49 55 61

Klasse: D 16-34 år/Mellom (grønn)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Liv Klemetsaune

Student

45:17

+0:00

2.

Solfrid Håbrekke

Sintef

49:31

+4:14

3.

Sigrid Ringdalen Vatne

Marintek

53:52

+8:35

4.

Borghild Hårstad

Rambøll

56:26

+11:09

5.

Astrid Vassenden

Student / Wing OK

59:54

+14:37

6.

Beth Paludan Carlsen

Reinertsen

1:01:22

+16:05

7.

Guro Kristine Sannerud Stødle

NTNU

1:09:28

+24:11

8.

Rannveig Bø Fløystad

Eget

1:15:10

+29:53

9.

Ingvild Bostad

Odfjell Drilling & Technology

1:16:15

+30:58

10.

Rachel Galbrun

Rambøll

1:17:22

+32:05

11.

Ida Røyrhus Rønning

Skoleelev

1:23:04

+37:47

12.

Hanne Synnøve Liodden

St. Olavs Hospital

2:35:26

+1:50:09

Klasse: D 16-34 år/Lang (blå)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Ivar Marthinusen

NTNU

1:31:39

+0:00

2.

Guro Strøm Solli

IDrettens Hus BIL

1:47:31

+15:52

DSQ

Inga Ringdalen

NTNU

1:00:07

44 45 48 51 55 49 58

Klasse: D 35-39 år/Kort (hvit)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Elin Almås

St. Olavs Hospital

1:14:34

+0:00

Klasse: D 35-39 år/Mellom (grønn)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Randi W. Bartnes

Skanska

47:12

+0:00

2.

Tonje Bostad

Pir 2 Arkitektkontor

56:25

+9:13

Klasse: D 40-44 år/Kort (hvit)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Kjersti Tannvik

Eggen Arkitekter

1:13:04

+0:00

2.

Elisabeth Eggen

Jernia

1:21:00

+7:56

3.

Marianne Houbiers

Statoil

1:22:40

+9:36

4.

Maj Lisbet Rønning

Natura

1:24:25

+11:21

Klasse: D 40-44 år/Mellom (grønn)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Inger Lill Bratbergsengen

Kongsberg Seatex

1:00:07

+0:00

2.

Jane Kristin Norhagen

TrønderEnergi

1:15:16

+15:09

3.

Monika Haga

HiST

1:24:55

+24:48

Klasse: D 45-49 år/Kort (hvit)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Merete Tønnesen Grøtte

Trondheim Kommune

1:01:39

+0:00

Klasse: D 45-49 år/Mellom (grønn)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Rine Hanssen

Trondheim Kommune

48:27

+0:00

2.

Siw Sellæg

Trondheim Kommune

49:05

+0:38

3.

Sigrid Melkild

St. Olavs Hospital

56:37

+8:10

4.

Hilde Forbord

Big Bite

1:00:15

+11:48

5.

Nina-Beate Liabakk

NTNU

1:01:36

+13:09

6.

Hanne Svegård

Skatteetaten

1:07:43

+19:16

7.

Merete Bjørnås Aarstein

Geomatikk-ikt

1:08:19

+19:52

DSQ

Lise Martinussen

Eget

2:02:35

60 61

Klasse: D 50-54 år/Kort (hvit)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Grethe Liatun

Trondheim Kommune

47:35

+0:00

Klasse: D 50-54 år/Mellom (grønn)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Guri Bjørndal

Bjørndalslaget

50:14

+0:00

2.

Anne Melkild

St. Olavs Hospital

55:15

+5:01

3.

Hege Solhjem Melhuus

Gimsøya Barnehage

59:36

+9:22

4.

Anne Betty Sødal

Trondheim kommune

1:02:43

+12:29

5.

Turid Røsand

Trondheim Kommune

1:03:18

+13:04

6.

Hege M. Nordgård Bolås

Statoil

1:10:05

+19:51

7.

Aashild S. Langseth

Eget

1:22:05

+31:51

8.

Erika Bugten

Statoil

1:28:16

+38:02

9.

Ingrid Lien Johnsen

Trondheim Kommune

1:31:19

+41:05

10.

Oda Buhaug

Jordskifteretten

1:46:45

+56:31

Klasse: D 55-59 år/Kort (hvit)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Berit Grande

Sticos

46:17

+0:00

2.

Gro Rypdal

Bluegarden

47:19

+1:02

3.

Reidun Fallan Smaavik

NAV

52:33

+6:16

4.

Wenche Sandø

Trondheim Kommune

1:04:24

+18:07

5.

Ingrid Venås

Eget

1:07:23

+21:06

6.

Mildrid Ljosland

HiST

1:17:27

+31:10

7.

Anne Okstad

Eget

1:18:25

+32:08

Klasse: D 55-59 år/Mellom (grønn)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Trine Marie Stene

NTNU

56:57

+0:00

2.

Trine Barstad

HiST

1:11:44

+14:47

3.

Catharina Davies

NTNU

1:11:47

+14:50

4.

Tone Kristin Smistad

St. Olavs Hospital

1:13:35

+16:38

5.

Bodil Monsen

Sintef

1:23:41

+26:44

6.

Eli Ringdalen

Sintef

1:37:34

+40:37

Klasse: D 60-64 år/Kort (hvit)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Stina Elfving

Trondheim Kommune

48:27

+0:00

2.

Ingrid Angell-Petersen

Natura

50:33

+2:06

3.

Anne-Sofie Gjermstad

Evry

1:01:12

+12:45

4.

Anne Stenseth

St. Olavs Hospital

1:08:51

+20:24

5.

Inger Marie Skrøvseth

Emma EDB

1:15:51

+27:24

Klasse: D 65-69 år/Kort (hvit)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Ebba Langum Bredland

HiST

46:36

+0:00

2.

Maria Sand

Trondheim Kommune

54:13

+7:37

3.

Randi Irene Engen

SIT

1:00:44

+14:08

4.

Anne Furuholt

TOBB

1:01:30

+14:54

5.

Gerd Karin Skjøtskift

St. Olavs Hospital

1:04:44

+18:08

6.

Kirsti Haarberg

Haarberg

1:15:13

+28:37

7.

Jorunn Vikan Larsen

Natura

1:15:18

+28:42

8.

Greta Hjertø

HiST

1:17:27

+30:51

Klasse: D 65-69 år/Mellom (grønn)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Katharina Mo Berge

Trondheim Kommune

1:05:40

+0:00

Klasse: D 70-74 år/Kort (hvit)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Halldis Hinsverk Lykke

Trondheim Kommune

1:03:29

+0:00

2.

Asbjørg Engdal Olsen

Statkraft

1:14:41

+11:12

3.

Britt Kristiansen

Eget

1:22:19

+18:50

Klasse: D 70-74 år/Mellom (grønn)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Torid Kvaal

Fylket

58:52

+0:00

Klasse: D 75-79 år/Kort (hvit)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Kari Stølan

Trondheim Kommune

1:09:36

+0:00

2.

Gerd Marie Sæternes

Trondheim Kommune

1:14:29

+4:53

3.

Ruth Øfsti

St. Olavs Hospital

1:16:37

+7:01

Klasse: D 80-84 år/Kort (hvit)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Margrete Bekkevahr

Eget

2:11:39

+0:00

Klasse: H 16-64 år/Kort (hvit)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Jesse Robie

UCSD

39:21

+0:00

DSQ

Henrik Holter

Skanska

1:08:47

49 55 61

Klasse: H 16-34 år/Mellom (rød)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Helmer Volden

Wing OK

46:33

+0:00

2.

Ole Andreas Alsos

Bekk

49:28

+2:55

3.

Lasse Børgersen

BIL Natura

52:48

+6:15

4.

John Kåre Roald

Axil

54:16

+7:43

5.

Pål Egil Eriksen

NTNU

59:20

+12:47

6.

Leif Foss

NAV

59:31

+12:58

7.

Espen Fanavoll

NTNU

1:02:07

+15:34

8.

Henrik Dolmen

BDO AS

1:10:14

+23:41

9.

David Hagen

Kongsberg Seatex

1:13:59

+27:26

10.

Magne Svare

Skanska

1:18:52

+32:19

11.

Oddvar Åsmul

Reinertsen

2:03:16

+1:16:43

DSQ

TORBJØRN AAS

NTNU

8

60 36 40 38 44 45 49 58 61

DSQ

Ole Svalesen

NAV

1:19:22

58 61

DSQ

Gjermund Sægrov

Vegvesenet

1:24:33

60

Arrangør

Arve Skjetne

Siemens

Klasse: H 16-34 år/Lang (blå)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Magnus Nicolaisen

NGU

55:30

+0:00

2.

Erik Sælen

Det Norske Veritas

1:00:24

+4:54

3.

Johannes Høysæter

Telenor

1:01:55

+6:25

4.

Alastair Brunton

Simply Excited

1:04:08

+8:38

5.

Gustav Ruø

Student

1:05:56

+10:26

6.

Erlend Hassel

St. Olavs hospital

1:13:00

+17:30

7.

Skjalg Stilson Arstad

Microsoft

1:18:30

+23:00

8.

Børge Nordli

Microsoft

1:19:44

+24:14

9.

Ole Jermstad

Reinertsen

1:26:05

+30:35

10.

Thor William Skånøy

Skoleelev

1:37:44

+42:14

11.

Rune Muller

Danielsen

1:43:17

+47:47

Klasse: H 35-39 år/Mellom (rød)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Petter Andreas Bergh

NTNU

48:34

+0:00

2.

Christian Andre Andresen

RESMAN

57:45

+9:11

3.

Halvor Bunkholt

StatoilHydro

59:45

+11:11

4.

Frode Johansen

Broadnet

1:06:30

+17:56

5.

Frode Rømma

Acando

1:11:42

+23:08

6.

Tore Kvisvik

Statoil

1:19:32

+30:58

7.

Ingmund Bjørkan

Kongsberg Seatex

1:32:49

+44:15

DSQ

Morten Bjerkås

Reinertsen

51:07

45 49 58 61

Klasse: H 35-39 år/Lang (blå)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Roar Skulbørstad

Multiconsult

53:02

+0:00

2.

Kristian Stensrud

Heimdal Bolig AS

57:53

+4:51

3.

Vegard Hansen

prima as

1:00:25

+7:23

4.

Martin Bartnes

Natura BIL

1:07:28

+14:26

5.

Audun Skjæret

BAMA

1:13:57

+20:55

DSQ

Vidar Furuholt

EMGS

11:18

38 39 40 44 45 48 51 55 49 58 60 61 17...

Klasse: H 40-44 år/Mellom (rød)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Lars Thore Wibe Aarrestad

Powel

43:09

+0:00

2.

Jan Gunnar Dyrset

Cybernetica

49:06

+5:57

3.

Kurt Amundsen

Avinor

49:14

+6:05

4.

Odd Magne Reitan

Atmel

51:30

+8:21

5.

Frode Sandøy

Powel

56:25

+13:16

5.

Nils Tesdal

Signicat

56:25

+13:16

7.

Arne Inge Kolstad

SWECO

1:00:54

+17:45

8.

Stein Tore Rekdal

Telenor

1:14:51

+31:42

Klasse: H 40-44 år/Lang (blå)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Edvard Haanæs

Trackway Resources

54:05

+0:00

2.

Thomas Berge Mjølhus

NAV

58:46

+4:41

3.

Fredrik Johannessen

Rambøll

59:22

+5:17

4.

Torgeir Aune

Fabricom

1:05:18

+11:13

5.

Truls Von Ryum

NTNUI

1:08:13

+14:08

6.

Olle Malmring

Trondheim bilkollektiv

1:10:45

+16:40

7.

Ingebrigt Fuglem

Telenor

1:11:15

+17:10

8.

Johan Helle

St. Olavs Hospital

1:16:34

+22:29

9.

Henning Lysaker

Rainpower

1:18:56

+24:51

10.

Thor Ivar Tryggestad

SpareBank 1 Midt-Norge

1:25:48

+31:43

11.

Jardar Lohne

Sleipner

1:32:24

+38:19

12.

Kjell Rune Logan-Halvorsrud

St. Olavs Hospital

1:48:54

+54:49

DSQ

Knut Morten Vangen

Natura

1:21:00

35 38 39 40

Klasse: H 45-49 år/Mellom (rød)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Øyvind Schjelderup

St. Olavs Hospital

40:00

+0:00

2.

Trond Sletner

Telenor

40:55

+0:55

3.

Jens Kjetil Mehammer

Multiseis

44:53

+4:53

4.

Øyvind Skaug

NCC

45:45

+5:45

5.

Morten Belsvik

Powel

49:36

+9:36

6.

Jan Erik Ledal

Lindbak BIL

49:46

+9:46

7.

Per Ivar Skinderhaug

Capgemini

50:29

+10:29

8.

Stein Ommund Wasbø

Cybernetica

53:10

+13:10

9.

Arild Heggeset

Fabricom

53:17

+13:17

10.

Ketil Solem

Broadnet

53:27

+13:27

11.

Bjørn Munch

Oracle

54:50

+14:50

12.

Rune Krogh

TrønderEnergi

55:13

+15:13

13.

Erling Bye

PwC BIL

55:32

+15:32

14.

Rune Viken

Telenor

56:41

+16:41

15.

Leif-Magne Meringdal

Nortura

1:01:02

+21:02

16.

Nils Kristian Moe

Politiet

1:03:11

+23:11

17.

Are Bruaset

Sintef Energi

1:06:25

+26:25

18.

Tor Arne Haugen

DNB

1:07:46

+27:46

19.

Frank Norbeck

Manpower

1:30:10

+50:10

20.

Kjell Olav By

Telenor

1:32:36

+52:36

DSQ

Morten Korsvold

Marintek

1:02:07

49 58 61

Klasse: H 45-49 år/Lang (blå)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Svein Erik Bratsberg

NTNU

58:59

+0:00

2.

Bård Smestad

KDA

59:10

+0:11

3.

Arild Holm Clausen

NTNU

59:28

+0:29

4.

Rune Hjeldnes

Adresseavisen

1:02:23

+3:24

5.

Atle Pedersen

SINTEF Energi

1:04:08

+5:09

6.

Rune Stræte

St. Olavs Hospital

1:05:26

+6:27

7.

Frode Vassenden

TrønderEnergi

1:05:34

+6:35

8.

Stein Ivar Foss

TrønderEnergi

1:09:58

+10:59

9.

Stig Forbord

Optoplan

1:14:08

+15:09

10.

Harald Førdedal

Interwell

1:16:18

+17:19

11.

Øystein Wiggen

DNB

1:19:02

+20:03

12.

Ove Bremseth

Skanska

1:38:00

+39:01

13.

Per Erik Kvam

Kongsberg Seatex

1:38:34

+39:35

Arrangør

Håvard Lorange

Siemens

Arrangør

Geir Paulsen

Siemens

Klasse: H 50-54 år/Mellom (rød)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Svein Olav Åmot

TrønderEnergi

50:44

+0:00

2.

Atle Haugan

Statoil

51:55

+1:11

3.

Øystein Nytrø

NTNU

54:38

+3:54

4.

Brynjulf Owren

NTNU

56:05

+5:21

5.

Ivar Erdal

Ecotone

56:57

+6:13

6.

Per Morten Lefdal

DNB

57:48

+7:04

7.

Tore Fornes

Statoil

58:30

+7:46

8.

Gudmund Melland

Trondheim Kommune

59:07

+8:23

9.

Hallstein Hemmer

HiST

59:36

+8:52

10.

Birger Nordstrand Wik

SpareBank 1 Midt-Norge

1:12:01

+21:17

11.

Tor Erik Schjølberg

Statkraft

1:16:27

+25:43

12.

Petter Mikalsen

Telenor

1:18:16

+27:32

13.

Kjell Arne Schanke

E.A. Smith

1:45:49

+55:05

14.

Frode Stølan

Telenor

2:09:45

+1:19:01

Klasse: H 50-54 år/Lang (blå)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Øystein Rønning

Evry

59:26

+0:00

2.

Dag Ove Tinmannsvik

Multiconsult

1:01:35

+2:09

3.

Rune Skjesol

St. Olavs Hospital

1:01:49

+2:23

4.

Håvard Eidnes

Uninett

1:11:52

+12:26

5.

Geir Arnesen

Eget

1:14:18

+14:52

6.

Dag Stenersen

Sintef

1:15:05

+15:39

7.

Gunnar Skånøy

Jernbanen

1:36:16

+36:50

8.

Bjørn Erik Johnsen

RevisorGruppen Trøndelag AS

1:37:29

+38:03

Arrangør

Olve Mogstad

Siemens

Klasse: H 55-59 år/Mellom (rød)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Helge Eriksen

Eget

44:56

+0:00

2.

Rolf Helge Røsand

Rambøll

47:27

+2:31

3.

Erik Horghagen

BDO AS

48:16

+3:20

4.

Jim Løvås

Politiet

49:41

+4:45

5.

Klaus Livik

Powel

56:05

+11:09

6.

Ola Eiken

Statoil

56:49

+11:53

7.

Olav Kvittem

Uninett

1:02:50

+17:54

8.

Kjell-Arne Henninen

DNB

1:11:05

+26:09

9.

Robert Von Hirsch

Statkraft

1:17:00

+32:04

10.

Oddgeir Rokseth

SINTEF Energi

1:19:02

+34:06

11.

Tore Wærnes

Trondheim Kommune

1:24:09

+39:13

12.

Håvard Rekstad

NTNU

1:28:47

+43:51

13.

Arlid Ramberg

Trondheim Kommune

1:38:45

+53:49

Klasse: H 55-59 år/Lang (blå)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Lasse Natvig

NTNU

1:08:55

+0:00

2.

Arild Bjarkø

Os Tradisjonslaft

1:10:19

+1:24

3.

Tormod Maske

Rekvisitt

1:11:04

+2:09

4.

Kjell Maroni

Fiskeri og havbruksnæringens forskningsfond

1:19:32

+10:37

5.

Eirik Vefsnmo

Bouvet

1:22:40

+13:45

6.

Øystein Hoffart

JSTArkitekter

1:41:44

+32:49

7.

Per Olav Johansen

TrønderEnergi

2:16:56

+1:08:01

Klasse: H 60-99 år/Mellom (rød)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Hans Henrik Thaulow

Eget

1:46:35

+0:00

2.

Torleif Bjørvik

Gildevangen Hotell

1:52:11

+5:36

Klasse: H 60-64 år/Mellom (grønn)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Bjørn Berger

Statoil

42:55

+0:00

2.

Harald Oftedal

Statoil

50:13

+7:18

3.

Knut Lillealtern

Eget

51:17

+8:22

4.

Ole Nervik

Eget

53:42

+10:47

5.

Åge Sivertsen

Vegvesenet

56:59

+14:04

6.

Jens Øystein Gjersvold

Vegvesenet

1:00:48

+17:53

7.

Ottar G Kristiansen

EVRY

1:00:58

+18:03

8.

Arne H. Dahl

StatoilHydro

1:01:09

+18:14

9.

John Sirum

Rambøll

1:03:41

+20:46

10.

Reidar Ottem

MTG

1:05:54

+22:59

11.

Arne Wist

Skanska

1:06:17

+23:22

12.

Frode Knudsen

Gerhard Schøning

1:07:28

+24:33

13.

Harald Lauglo

HiST

1:07:56

+25:01

14.

Rune M Holt

NTNU

1:11:00

+28:05

15.

Geir Dolmen

KVT

1:12:25

+29:30

16.

Oddmar Iversen

HiST

1:24:50

+41:55

17.

Ståle Engdal

Telenor

1:26:37

+43:42

18.

Terje Syrstad

Trondheim Kommune

1:41:26

+58:31

DSQ

Odd Martin Berge

Statoil

1:32:48

60

Arrangør

Per Laksfors

Siemens

Arrangør

Steinar Aasvang

Siemens

Klasse: H 60-64 år/Lang (blå)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Per Hveem

HiST

1:10:24

+0:00

2.

Frank Bjarkø

NRK

1:21:36

+11:12

Klasse: H 65-69 år/Kort (hvit)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Stein Fanavoll

EMGS

40:03

+0:00

2.

Kjell Atle Strande

Creditreform

40:14

+0:11

3.

Jan Sliper

NBTL

1:02:45

+22:42

4.

Terje Skjeldam

Nidarosdomen

1:07:27

+27:24

5.

Olaf Eggen

Jernia

1:21:21

+41:18

DSQ

Kåre Onsøyen

TrønderEnergi

17

60 45 48 49 55 61

Klasse: H 65-69 år/Mellom (grønn)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Per Bjørgum

Politiet

45:17

+0:00

2.

Tore Angell-Petersen

Jordskifteretten

46:07

+0:50

3.

Terje Hanssen

Politiet

48:52

+3:35

4.

Roar Stenseth

St. Olavs Hospital

53:44

+8:27

5.

Pål Skyberg

Evry

54:49

+9:32

6.

Anders Waage

St. Olavs Hospital

55:50

+10:33

7.

Halvor Flatberg

NTNU

56:33

+11:16

8.

Øistein Åsmul

Trondheim Kommune

56:36

+11:19

9.

Edgar Furuholt

Det norske

57:10

+11:53

10.

Torgeir Iversen

Evry

59:24

+14:07

11.

Kjell Bratbergsengen

NTNU

59:48

+14:31

12.

Tore Kiste

Fylket

1:00:41

+15:24

13.

Nils Holte

NTNU

1:04:19

+19:02

14.

Harald E Krogstad

NTNU

1:05:05

+19:48

15.

Lornts Ivar Rangul

Rørleggerlauget

1:08:45

+23:28

16.

Per Erik Sundby

Trondheim Kunstmuseum

1:10:23

+25:06

17.

Martin Melhuus

Veritas

1:13:02

+27:45

18.

Magne Måge

Skanska

1:13:13

+27:56

19.

Bjørn Hafskjold

NTNU

1:13:41

+28:24

20.

Atle Mørk

SINTEF

1:25:37

+40:20

21.

Magne Rø

St. Olavs Hospital

1:34:55

+49:38

22.

Torger Haarberg

Haarberg

1:57:35

+1:12:18

DSQ

Egil Repvik

NETTseksjonering

59:27

175

Arrangør

Leif Røhjell

Siemens

Klasse: H 65-69 år/Lang (blå)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Carl Martin Larsen

NTNU

1:14:11

+0:00

2.

Frode Stensrud

Eget

1:14:43

+0:32

3.

Tobias Bredland

St Olav

1:19:43

+5:32

4.

Helge Revhaug

Eget

1:24:53

+10:42

Klasse: H 70-74 år/Kort (hvit)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Odd Arne Rye

Rambøll

43:04

+0:00

2.

Odd Musum

Rambøll

44:00

+0:56

3.

Per Skaaraas

Eget

1:01:26

+18:22

Klasse: H 70-74 år/Mellom (grønn)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Leidulv Vinje

Spenncon

48:22

+0:00

2.

Leif Engen

SIT

54:40

+6:18

3.

Knut Skjesol

Statkraft

55:48

+7:26

4.

Tore Brurok

Eget

1:03:28

+15:06

5.

Torfinn Knotten

StatoilHydro

1:05:26

+17:04

6.

Gunnar Østerbø

DnB Sport

1:05:59

+17:37

7.

Finn Faye Knudsen

NTNU

1:07:48

+19:26

8.

Knut Erik Østengen

Tales

1:08:06

+19:44

9.

Eigil Sørli

Q-Free

1:11:11

+22:49

10.

Henry Sundsetvik

OTEK

1:12:48

+24:26

11.

Stig Arild Haugskott

Posten

1:12:58

+24:36

12.

Per Løvaas

Vegvesenet

1:15:39

+27:17

13.

Arnfinn Otterstad

Eget

1:18:33

+30:11

14.

Finn Bjørgum

Eget

1:19:33

+31:11

DSQ

Anders Lauglo

Lauglo Gård

12

35 36 38 44 45 49 60 61

DSQ

Torger Elseth

Eget

14

35 36 38 44 45 49 60 61

Klasse: H 70-74 år/Lang (blå)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Robert Strøm

NGU

1:36:25

+0:00

Klasse: H 75-79 år/Kort (hvit)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Edmund Olsen

NTNU

50:42

+0:00

2.

Tor Lindstad

Sintef

54:27

+3:45

3.

Rolf Hellan

Eget

57:30

+6:48

DSQ

Jostein Glesåen

Melhus kommune

1:11:24

48 49 55 61

Klasse: H 75-79 år/Mellom (grønn)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Arne Kjell Foldvik

NTNU

1:01:34

+0:00

2.

Arnfinn Langeland

NTNU

1:05:35

+4:01

3.

Jarle Nestvold

Rambøll

1:15:36

+14:02

DSQ

Arne Sætherhaug

Eget

1:03:15

38 44 45 49 60 61

Klasse: H 80-84 år/Kort (hvit)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Thor Meland

Statoil

49:44

+0:00

2.

Oddgeir Øfsti

NTNU

1:15:31

+25:47

3.

Roald Eriksen

Statstrim

1:15:47

+26:03

4.

Andreas Finstad

Statstrim

1:36:15

+46:31

Klasse: H 80-84 år/Mellom (grønn)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Paul Forseth

Trondheim Kommune

56:26

+0:00

Klasse: H 85-89 år/Kort (hvit)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

William Moe

Jernbanen

2:11:41

+0:00

Klasse: Gjester-Mellom (grønn)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Tobias Eiksund

Skoleelev

1:33:18

+0:00

Klasse: Gjester-Lang (blå)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Eirik Marthinsen

Petrell AS

1:04:00

+0:00

2.

Bjørg Margrethe Granly

NTNU

1:21:45

+17:45

3.

Geir Atle Hoff

IT NOR AS

1:28:26

+24:26


Sist oppdatert:

25 september 2013, 20:19:30

Arrangør:

Midt-Norge Sør Bedriftsidrettskrets - Orientering

Antall deltagere:

342

Antall startet:

342