Resultater Strekktider Grafisk (Opek) 
Bedriftsorientering i Trøndelag SammenlagtDataeksport
Brikkesys.no

Løp 10/Vårstafetten Granåsen 11. juni 2013

Klasse: D < 135 år

2.

I Beste Laget 1

 

0:00

 

1

Ida Berg Hanssen

28:19

2.

0:00

2.

1

Ida Berg Hanssen

28:19

2.

0:00

2.

1

Ida Berg Hanssen

28:19

2.

0:00

2.

2

Rine Hanssen

24:21

1.

0:00

2.

2

Rine Hanssen

24:21

1.

0:00

2.

2

Rine Hanssen

24:21

1.

0:00

2.

3

Lene Berg Hanssen

27:37

1.

0:00

2.

3

Lene Berg Hanssen

27:37

1.

0:00

2.

3

Lene Berg Hanssen

27:37

1.

0:00

2.

2.

Rambøll 1

 

0:00

 

1

Ingunn Skaufel

25:05

1.

0:00

2.

1

Ingunn Skaufel

25:05

1.

0:00

2.

1

Ingunn Skaufel

25:05

1.

0:00

2.

2

Borghild Hårstad

26:50

2.

0:00

2.

2

Borghild Hårstad

26:50

2.

0:00

2.

2

Borghild Hårstad

26:50

2.

0:00

2.

3

Camilla Bjäring

31:16

2.

0:00

2.

3

Camilla Bjäring

31:16

2.

0:00

2.

3

Camilla Bjäring

31:16

2.

0:00

2.

Klasse: D 135-194 år

6.

Trondheim kommune 1

 

0:00

 

1

Grethe Liatun

34:44

6.

0:00

6.

1

Grethe Liatun

34:44

6.

0:00

6.

1

Grethe Liatun

34:44

6.

0:00

6.

2

Liv Heidi Torvik

28:12

2.

0:00

6.

2

Liv Heidi Torvik

28:12

2.

0:00

6.

2

Liv Heidi Torvik

28:12

2.

0:00

6.

3

Åse Rita Ellingsen

35:57

3.

0:00

6.

3

Åse Rita Ellingsen

35:57

3.

0:00

6.

3

Åse Rita Ellingsen

35:57

3.

0:00

6.

6.

HiST 1

 

0:00

 

1

Trine Barstad

32:21

4.

0:00

6.

1

Trine Barstad

32:21

4.

0:00

6.

1

Trine Barstad

32:21

4.

0:00

6.

2

Ebba Bredland

38:43

3.

0:00

6.

2

Ebba Bredland

38:43

3.

0:00

6.

2

Ebba Bredland

38:43

3.

0:00

6.

3

Sissel Horghagen

38:58

4.

0:00

6.

3

Sissel Horghagen

38:58

4.

0:00

6.

3

Sissel Horghagen

38:58

4.

0:00

6.

6.

HiST 2

 

0:00

 

1

Oddrun Bollingmo

59:20

7.

0:00

6.

1

Oddrun Bollingmo

59:20

7.

0:00

6.

1

Oddrun Bollingmo

59:20

7.

0:00

6.

2

Monika Haga

46:31

6.

0:00

6.

2

Monika Haga

46:31

6.

0:00

6.

2

Monika Haga

46:31

6.

0:00

6.

3

Mildrid Ljosland

1:17:46

6.

0:00

6.

3

Mildrid Ljosland

1:17:46

6.

0:00

6.

3

Mildrid Ljosland

1:17:46

6.

0:00

6.

6.

Bluegarden 1

 

0:00

 

1

Gro Rypdal

34:15

5.

0:00

6.

1

Gro Rypdal

34:15

5.

0:00

6.

1

Gro Rypdal

34:15

5.

0:00

6.

2

Anne Sofie Gjermstad

55:54

7.

0:00

6.

2

Anne Sofie Gjermstad

55:54

7.

0:00

6.

2

Anne Sofie Gjermstad

55:54

7.

0:00

6.

3

May-Britt Bjørnaas

47:24

5.

0:00

6.

3

May-Britt Bjørnaas

47:24

5.

0:00

6.

3

May-Britt Bjørnaas

47:24

5.

0:00

6.

6.

St. Olavs Hospital BIL 1

 

0:00

 

1

Sigrid Melkild

24:18

3.

0:00

6.

1

Sigrid Melkild

24:18

3.

0:00

6.

1

Sigrid Melkild

24:18

3.

0:00

6.

2

Tone Kristin Smistad

42:55

4.

0:00

6.

2

Tone Kristin Smistad

42:55

4.

0:00

6.

2

Tone Kristin Smistad

42:55

4.

0:00

6.

3

Anne Melkild

26:53

2.

0:00

6.

3

Anne Melkild

26:53

2.

0:00

6.

3

Anne Melkild

26:53

2.

0:00

6.

6.

Trondheim kommune 2

 

0:00

 

1

Siw Sellæg

23:33

1.

0:00

6.

1

Siw Sellæg

23:33

1.

0:00

6.

1

Siw Sellæg

23:33

1.

0:00

6.

2

Mona Sæther

22:38

1.

0:00

6.

2

Mona Sæther

22:38

1.

0:00

6.

2

Mona Sæther

22:38

1.

0:00

6.

3

Gøril Eide

21:32

1.

0:00

6.

3

Gøril Eide

21:32

1.

0:00

6.

3

Gøril Eide

21:32

1.

0:00

6.

DSQ

Nidarøst, OK 1

 

4:06:15

 

1

Tonje Bostad

23:35

2.

0:00

6.

1

Tonje Bostad

23:35

2.

0:00

6.

1

Tonje Bostad

23:35

2.

0:00

6.

2

Gerd Karin Skjøtskift

45:49

5.

0:00

6.

2

Gerd Karin Skjøtskift

45:49

5.

0:00

6.

2

Gerd Karin Skjøtskift

45:49

5.

0:00

6.

3

Randi Kiste

1:22:05

.

0:00

.

DSQ

3

Randi Kiste

1:22:05

.

0:00

.

DSQ

3

Randi Kiste

1:22:05

.

0:00

.

DSQ

Klasse: H < 135 år

19.

Kongsberg Seatex 1

 

0:00

 

1

David Hagen

42:43

20.

0:00

19.

1

David Hagen

42:43

20.

0:00

19.

1

David Hagen

42:43

20.

0:00

19.

2

Arild Nøkland

40:24

15.

0:00

19.

2

Arild Nøkland

40:24

15.

0:00

19.

2

Arild Nøkland

40:24

15.

0:00

19.

3

Per Erik Kvam

40:37

15.

0:00

19.

3

Per Erik Kvam

40:37

15.

0:00

19.

3

Per Erik Kvam

40:37

15.

0:00

19.

19.

SpareBank1 1

 

0:00

 

1

Thor Ivar Tryggestad

37:36

19.

0:00

19.

1

Thor Ivar Tryggestad

37:36

19.

0:00

19.

1

Thor Ivar Tryggestad

37:36

19.

0:00

19.

2

Birger Wik

40:00

14.

0:00

19.

2

Birger Wik

40:00

14.

0:00

19.

2

Birger Wik

40:00

14.

0:00

19.

3

Birger Nordstrand

46:35

17.

0:00

19.

3

Birger Nordstrand

46:35

17.

0:00

19.

3

Birger Nordstrand

46:35

17.

0:00

19.

19.

Acando / Lindbak 1

 

0:00

 

1

Arild Værnes

29:53

14.

0:00

19.

1

Arild Værnes

29:53

14.

0:00

19.

1

Arild Værnes

29:53

14.

0:00

19.

2

Frode Rømma

41:51

17.

0:00

19.

2

Frode Rømma

41:51

17.

0:00

19.

2

Frode Rømma

41:51

17.

0:00

19.

3

Jan Erik Ledal

34:32

8.

0:00

19.

3

Jan Erik Ledal

34:32

8.

0:00

19.

3

Jan Erik Ledal

34:32

8.

0:00

19.

19.

NAV 1

 

0:00

 

1

Vegard Hansen

27:15

8.

0:00

19.

1

Vegard Hansen

27:15

8.

0:00

19.

1

Vegard Hansen

27:15

8.

0:00

19.

2

Thomas Berge Mjølhus

31:34

7.

0:00

19.

2

Thomas Berge Mjølhus

31:34

7.

0:00

19.

2

Thomas Berge Mjølhus

31:34

7.

0:00

19.

3

Leif Foss

32:29

7.

0:00

19.

3

Leif Foss

32:29

7.

0:00

19.

3

Leif Foss

32:29

7.

0:00

19.

19.

SoJoMo 1

 

0:00

 

1

Ketil Solem

31:52

15.

0:00

19.

1

Ketil Solem

31:52

15.

0:00

19.

1

Ketil Solem

31:52

15.

0:00

19.

2

Frode Johansen

37:12

11.

0:00

19.

2

Frode Johansen

37:12

11.

0:00

19.

2

Frode Johansen

37:12

11.

0:00

19.

3

Kai Ove Moen

38:11

12.

0:00

19.

3

Kai Ove Moen

38:11

12.

0:00

19.

3

Kai Ove Moen

38:11

12.

0:00

19.

19.

Asplan Viak BIL 1

 

0:00

 

1

Sindre Haverstad

22:39

2.

0:00

19.

1

Sindre Haverstad

22:39

2.

0:00

19.

1

Sindre Haverstad

22:39

2.

0:00

19.

2

Petter Reinemo

27:24

3.

0:00

19.

2

Petter Reinemo

27:24

3.

0:00

19.

2

Petter Reinemo

27:24

3.

0:00

19.

3

Vegard Brun Saga

21:34

1.

0:00

19.

3

Vegard Brun Saga

21:34

1.

0:00

19.

3

Vegard Brun Saga

21:34

1.

0:00

19.

19.

Sleipner 1

 

0:00

 

1

Ola Lædre

34:22

17.

0:00

19.

1

Ola Lædre

34:22

17.

0:00

19.

1

Ola Lædre

34:22

17.

0:00

19.

2

Fredrik Johannessen

26:41

2.

0:00

19.

2

Fredrik Johannessen

26:41

2.

0:00

19.

2

Fredrik Johannessen

26:41

2.

0:00

19.

3

Jardar Lohne

40:00

14.

0:00

19.

3

Jardar Lohne

40:00

14.

0:00

19.

3

Jardar Lohne

40:00

14.

0:00

19.

19.

ViaNova Trondheim 3

 

0:00

 

1

Vegard Grønli

28:57

12.

0:00

19.

1

Vegard Grønli

28:57

12.

0:00

19.

1

Vegard Grønli

28:57

12.

0:00

19.

2

Johan Ivarsson

21:04

1.

0:00

19.

2

Johan Ivarsson

21:04

1.

0:00

19.

2

Johan Ivarsson

21:04

1.

0:00

19.

3

Hans-Petter Hansen

41:21

16.

0:00

19.

3

Hans-Petter Hansen

41:21

16.

0:00

19.

3

Hans-Petter Hansen

41:21

16.

0:00

19.

19.

ViaNova Trondheim 1

 

0:00

 

1

Knut Sveinung Rekaa

22:14

1.

0:00

19.

1

Knut Sveinung Rekaa

22:14

1.

0:00

19.

1

Knut Sveinung Rekaa

22:14

1.

0:00

19.

2

Ola Garli

43:48

18.

0:00

19.

2

Ola Garli

43:48

18.

0:00

19.

2

Ola Garli

43:48

18.

0:00

19.

3

Kenneth Larsen

1:25:46

19.

0:00

19.

3

Kenneth Larsen

1:25:46

19.

0:00

19.

3

Kenneth Larsen

1:25:46

19.

0:00

19.

19.

Statens vegvesen Sør-Trøndelag 1

 

0:00

 

1

Christian Hohl

23:30

3.

0:00

19.

1

Christian Hohl

23:30

3.

0:00

19.

1

Christian Hohl

23:30

3.

0:00

19.

2

Jens Øystein Gjersvold

1:10:03

20.

0:00

19.

2

Jens Øystein Gjersvold

1:10:03

20.

0:00

19.

2

Jens Øystein Gjersvold

1:10:03

20.

0:00

19.

3

Gjermund Sægrov

57:35

18.

0:00

19.

3

Gjermund Sægrov

57:35

18.

0:00

19.

3

Gjermund Sægrov

57:35

18.

0:00

19.

19.

O-lauget 1

 

0:00

 

1

Petter Andreas Bergh

27:18

10.

0:00

19.

1

Petter Andreas Bergh

27:18

10.

0:00

19.

1

Petter Andreas Bergh

27:18

10.

0:00

19.

2

Kyrre Auran

28:51

4.

0:00

19.

2

Kyrre Auran

28:51

4.

0:00

19.

2

Kyrre Auran

28:51

4.

0:00

19.

3

Øyvind Skaug

30:48

5.

0:00

19.

3

Øyvind Skaug

30:48

5.

0:00

19.

3

Øyvind Skaug

30:48

5.

0:00

19.

19.

Fabricom BIL 1

 

0:00

 

1

Torgeir Aune

28:17

11.

0:00

19.

1

Torgeir Aune

28:17

11.

0:00

19.

1

Torgeir Aune

28:17

11.

0:00

19.

2

Arild Heggeset

37:34

12.

0:00

19.

2

Arild Heggeset

37:34

12.

0:00

19.

2

Arild Heggeset

37:34

12.

0:00

19.

3

Kurt Amundsen

35:04

9.

0:00

19.

3

Kurt Amundsen

35:04

9.

0:00

19.

3

Kurt Amundsen

35:04

9.

0:00

19.

19.

Telenor B.I.L. Trondheim 1

 

0:00

 

1

Johannes Høysæter

23:32

4.

0:00

19.

1

Johannes Høysæter

23:32

4.

0:00

19.

1

Johannes Høysæter

23:32

4.

0:00

19.

2

Rune Viken

35:10

10.

0:00

19.

2

Rune Viken

35:10

10.

0:00

19.

2

Rune Viken

35:10

10.

0:00

19.

3

Ingebrigt Fuglem

30:23

4.

0:00

19.

3

Ingebrigt Fuglem

30:23

4.

0:00

19.

3

Ingebrigt Fuglem

30:23

4.

0:00

19.

19.

NTNU bil 1

 

0:00

 

1

Hanne Nøvik

29:01

13.

0:00

19.

1

Hanne Nøvik

29:01

13.

0:00

19.

1

Hanne Nøvik

29:01

13.

0:00

19.

2

Jostein Bø Fløystad

31:12

6.

0:00

19.

2

Jostein Bø Fløystad

31:12

6.

0:00

19.

2

Jostein Bø Fløystad

31:12

6.

0:00

19.

3

Jan Fredrik Helgaker

29:29

3.

0:00

19.

3

Jan Fredrik Helgaker

29:29

3.

0:00

19.

3

Jan Fredrik Helgaker

29:29

3.

0:00

19.

19.

Tine 1

 

0:00

 

1

Robert Gjære Nyhus

25:40

6.

0:00

19.

1

Robert Gjære Nyhus

25:40

6.

0:00

19.

1

Robert Gjære Nyhus

25:40

6.

0:00

19.

2

Terje Drøyvold

34:30

9.

0:00

19.

2

Terje Drøyvold

34:30

9.

0:00

19.

2

Terje Drøyvold

34:30

9.

0:00

19.

3

Robert Gjære Nyhus

28:38

2.

0:00

19.

3

Robert Gjære Nyhus

28:38

2.

0:00

19.

3

Robert Gjære Nyhus

28:38

2.

0:00

19.

19.

Elghufs 2

 

0:00

 

1

Snorre Gangaune

33:09

16.

0:00

19.

1

Snorre Gangaune

33:09

16.

0:00

19.

1

Snorre Gangaune

33:09

16.

0:00

19.

2

Ingmund Bjørkan

53:54

19.

0:00

19.

2

Ingmund Bjørkan

53:54

19.

0:00

19.

2

Ingmund Bjørkan

53:54

19.

0:00

19.

3

Are Bruaset

38:28

13.

0:00

19.

3

Are Bruaset

38:28

13.

0:00

19.

3

Are Bruaset

38:28

13.

0:00

19.

19.

Atmel BIL 1

 

0:00

 

1

Øyvind Kvennås

27:17

9.

0:00

19.

1

Øyvind Kvennås

27:17

9.

0:00

19.

1

Øyvind Kvennås

27:17

9.

0:00

19.

2

Odd Magne Reitan

41:14

16.

0:00

19.

2

Odd Magne Reitan

41:14

16.

0:00

19.

2

Odd Magne Reitan

41:14

16.

0:00

19.

3

Svenn-Ivar Svendsen

37:35

11.

0:00

19.

3

Svenn-Ivar Svendsen

37:35

11.

0:00

19.

3

Svenn-Ivar Svendsen

37:35

11.

0:00

19.

19.

Skanska Aktiv Trondheim 2

 

0:00

 

1

Lars Langdal

27:13

7.

0:00

19.

1

Lars Langdal

27:13

7.

0:00

19.

1

Lars Langdal

27:13

7.

0:00

19.

2

Magne Svare

33:12

8.

0:00

19.

2

Magne Svare

33:12

8.

0:00

19.

2

Magne Svare

33:12

8.

0:00

19.

3

Jon Vindal

35:39

10.

0:00

19.

3

Jon Vindal

35:39

10.

0:00

19.

3

Jon Vindal

35:39

10.

0:00

19.

19.

Signicat 1

 

0:00

 

1

Nils Tesdal

35:30

18.

0:00

19.

1

Nils Tesdal

35:30

18.

0:00

19.

1

Nils Tesdal

35:30

18.

0:00

19.

2

Olle Malmring

30:43

5.

0:00

19.

2

Olle Malmring

30:43

5.

0:00

19.

2

Olle Malmring

30:43

5.

0:00

19.

3

Lars Klemetsaune

31:49

6.

0:00

19.

3

Lars Klemetsaune

31:49

6.

0:00

19.

3

Lars Klemetsaune

31:49

6.

0:00

19.

DSQ

ViaNova Trondheim 2

 

2:37:27

 

1

Bjørnar Lynum

24:58

5.

0:00

19.

1

Bjørnar Lynum

24:58

5.

0:00

19.

1

Bjørnar Lynum

24:58

5.

0:00

19.

2

Jon Bjørnbet

52:29

.

0:00

.

DSQ

2

Jon Bjørnbet

52:29

.

0:00

.

DSQ

2

Jon Bjørnbet

52:29

.

0:00

.

DSQ

3

Stian Fremstad

47:57

.

0:00

.

3

Stian Fremstad

47:57

.

0:00

.

3

Stian Fremstad

47:57

.

0:00

.

DSQ

JSTArkitekter 1

 

3:11:54

 

1

Olivier Herail

45:28

21.

0:00

19.

1

Olivier Herail

45:28

21.

0:00

19.

1

Olivier Herail

45:28

21.

0:00

19.

2

Øystein Hoffart

39:36

13.

0:00

19.

2

Øystein Hoffart

39:36

13.

0:00

19.

2

Øystein Hoffart

39:36

13.

0:00

19.

3

Lars Støring

1:03:58

.

0:00

.

DSQ

3

Lars Støring

1:03:58

.

0:00

.

DSQ

3

Lars Støring

1:03:58

.

0:00

.

DSQ

Klasse: H 135-194 år

20.

TrønderEnergi 1

 

0:00

 

1

Rune Krogh

41:13

16.

0:00

20.

1

Rune Krogh

41:13

16.

0:00

20.

1

Rune Krogh

41:13

16.

0:00

20.

2

Morten Skoglund

37:28

13.

0:00

20.

2

Morten Skoglund

37:28

13.

0:00

20.

2

Morten Skoglund

37:28

13.

0:00

20.

3

Per Olav Johansen

46:46

13.

0:00

20.

3

Per Olav Johansen

46:46

13.

0:00

20.

3

Per Olav Johansen

46:46

13.

0:00

20.

20.

NGU 1

 

0:00

 

1

Bjørn Rindstad

44:17

18.

0:00

20.

1

Bjørn Rindstad

44:17

18.

0:00

20.

1

Bjørn Rindstad

44:17

18.

0:00

20.

2

Magnus Nicolaisen

23:45

1.

0:00

20.

2

Magnus Nicolaisen

23:45

1.

0:00

20.

2

Magnus Nicolaisen

23:45

1.

0:00

20.

3

Bo Nordahl

41:33

10.

0:00

20.

3

Bo Nordahl

41:33

10.

0:00

20.

3

Bo Nordahl

41:33

10.

0:00

20.

20.

Statoil BIL Trondheim 1

 

0:00

 

1

Helge Løseth

43:15

17.

0:00

20.

1

Helge Løseth

43:15

17.

0:00

20.

1

Helge Løseth

43:15

17.

0:00

20.

2

Atle Haugan

32:15

5.

0:00

20.

2

Atle Haugan

32:15

5.

0:00

20.

2

Atle Haugan

32:15

5.

0:00

20.

3

Ola Eiken

39:09

9.

0:00

20.

3

Ola Eiken

39:09

9.

0:00

20.

3

Ola Eiken

39:09

9.

0:00

20.

20.

Skåbywigg 1

 

0:00

 

1

Gunnar Skånøy

37:50

10.

0:00

20.

1

Gunnar Skånøy

37:50

10.

0:00

20.

1

Gunnar Skånøy

37:50

10.

0:00

20.

2

Erling Bye

33:01

6.

0:00

20.

2

Erling Bye

33:01

6.

0:00

20.

2

Erling Bye

33:01

6.

0:00

20.

3

Øystein Wiggen

33:53

4.

0:00

20.

3

Øystein Wiggen

33:53

4.

0:00

20.

3

Øystein Wiggen

33:53

4.

0:00

20.

20.

Telenor B.I.L. Trondheim 1

 

0:00

 

1

Petter Mikalsen

37:53

11.

0:00

20.

1

Petter Mikalsen

37:53

11.

0:00

20.

1

Petter Mikalsen

37:53

11.

0:00

20.

2

Frode Stølan

49:36

19.

0:00

20.

2

Frode Stølan

49:36

19.

0:00

20.

2

Frode Stølan

49:36

19.

0:00

20.

3

Stein Tore Rekdal

50:30

18.

0:00

20.

3

Stein Tore Rekdal

50:30

18.

0:00

20.

3

Stein Tore Rekdal

50:30

18.

0:00

20.

20.

Skanska Aktiv Trondheim 1

 

0:00

 

1

Oddbjørn Harbak

1:17:43

21.

0:00

20.

1

Oddbjørn Harbak

1:17:43

21.

0:00

20.

1

Oddbjørn Harbak

1:17:43

21.

0:00

20.

2

Magne Maage

48:51

18.

0:00

20.

2

Magne Maage

48:51

18.

0:00

20.

2

Magne Maage

48:51

18.

0:00

20.

3

Arne Wist

50:10

17.

0:00

20.

3

Arne Wist

50:10

17.

0:00

20.

3

Arne Wist

50:10

17.

0:00

20.

20.

St. Olavs Hospital BIL 2

 

0:00

 

1

Mikal Elden

38:32

13.

0:00

20.

1

Mikal Elden

38:32

13.

0:00

20.

1

Mikal Elden

38:32

13.

0:00

20.

2

Kjell Rune Logan-Halvorsrud

36:36

12.

0:00

20.

2

Kjell Rune Logan-Halvorsrud

36:36

12.

0:00

20.

2

Kjell Rune Logan-Halvorsrud

36:36

12.

0:00

20.

3

Kristian Fougner

41:50

11.

0:00

20.

3

Kristian Fougner

41:50

11.

0:00

20.

3

Kristian Fougner

41:50

11.

0:00

20.

20.

DNB BIL 1

 

0:00

 

1

Tor Arne Haugen

40:28

15.

0:00

20.

1

Tor Arne Haugen

40:28

15.

0:00

20.

1

Tor Arne Haugen

40:28

15.

0:00

20.

2

Kjell-Arne Henninen

44:53

15.

0:00

20.

2

Kjell-Arne Henninen

44:53

15.

0:00

20.

2

Kjell-Arne Henninen

44:53

15.

0:00

20.

3

Per Morten Lefdal

35:34

5.

0:00

20.

3

Per Morten Lefdal

35:34

5.

0:00

20.

3

Per Morten Lefdal

35:34

5.

0:00

20.

20.

CyBIL 1

 

0:00

 

1

Jan Gunnar Dyrset

39:34

14.

0:00

20.

1

Jan Gunnar Dyrset

39:34

14.

0:00

20.

1

Jan Gunnar Dyrset

39:34

14.

0:00

20.

2

Stein Wasbø

35:28

10.

0:00

20.

2

Stein Wasbø

35:28

10.

0:00

20.

2

Stein Wasbø

35:28

10.

0:00

20.

3

Bjørn Munch

37:37

7.

0:00

20.

3

Bjørn Munch

37:37

7.

0:00

20.

3

Bjørn Munch

37:37

7.

0:00

20.

20.

Cappolo 1

 

0:00

 

1

Erik Jørum

37:55

12.

0:00

20.

1

Erik Jørum

37:55

12.

0:00

20.

1

Erik Jørum

37:55

12.

0:00

20.

2

Per Ivar Skinderhaug

52:13

20.

0:00

20.

2

Per Ivar Skinderhaug

52:13

20.

0:00

20.

2

Per Ivar Skinderhaug

52:13

20.

0:00

20.

3

Jim Løvås

36:12

6.

0:00

20.

3

Jim Løvås

36:12

6.

0:00

20.

3

Jim Løvås

36:12

6.

0:00

20.

20.

HiST 2

 

0:00

 

1

Oddmar Iversen

1:01:30

20.

0:00

20.

1

Oddmar Iversen

1:01:30

20.

0:00

20.

1

Oddmar Iversen

1:01:30

20.

0:00

20.

2

Roar Sundby

46:57

16.

0:00

20.

2

Roar Sundby

46:57

16.

0:00

20.

2

Roar Sundby

46:57

16.

0:00

20.

3

Tore Kiste

47:08

14.

0:00

20.

3

Tore Kiste

47:08

14.

0:00

20.

3

Tore Kiste

47:08

14.

0:00

20.

20.

Rambøll 1

 

0:00

 

1

John Sirum

45:33

19.

0:00

20.

1

John Sirum

45:33

19.

0:00

20.

1

John Sirum

45:33

19.

0:00

20.

2

Terje Norddal

48:23

17.

0:00

20.

2

Terje Norddal

48:23

17.

0:00

20.

2

Terje Norddal

48:23

17.

0:00

20.

3

Kåre Eggereide

47:37

15.

0:00

20.

3

Kåre Eggereide

47:37

15.

0:00

20.

3

Kåre Eggereide

47:37

15.

0:00

20.

20.

Optoplan 1

 

0:00

 

1

Stig Forbord

28:41

6.

0:00

20.

1

Stig Forbord

28:41

6.

0:00

20.

1

Stig Forbord

28:41

6.

0:00

20.

2

Steinar Neegård

33:23

7.

0:00

20.

2

Steinar Neegård

33:23

7.

0:00

20.

2

Steinar Neegård

33:23

7.

0:00

20.

3

Jon Thomas Kringlebotn

1:00:13

19.

0:00

20.

3

Jon Thomas Kringlebotn

1:00:13

19.

0:00

20.

3

Jon Thomas Kringlebotn

1:00:13

19.

0:00

20.

20.

HiST 1

 

0:00

 

1

Per Hveem

31:56

7.

0:00

20.

1

Per Hveem

31:56

7.

0:00

20.

1

Per Hveem

31:56

7.

0:00

20.

2

Stein Øvstedal

52:26

21.

0:00

20.

2

Stein Øvstedal

52:26

21.

0:00

20.

2

Stein Øvstedal

52:26

21.

0:00

20.

3

Hallstein Hemmer

42:09

12.

0:00

20.

3

Hallstein Hemmer

42:09

12.

0:00

20.

3

Hallstein Hemmer

42:09

12.

0:00

20.

20.

St. Olavs Hospital BIL 1

 

0:00

 

1

Johan Helle

26:25

4.

0:00

20.

1

Johan Helle

26:25

4.

0:00

20.

1

Johan Helle

26:25

4.

0:00

20.

2

Rune Stræte

28:01

2.

0:00

20.

2

Rune Stræte

28:01

2.

0:00

20.

2

Rune Stræte

28:01

2.

0:00

20.

3

Øyvind Schjelderup

29:00

1.

0:00

20.

3

Øyvind Schjelderup

29:00

1.

0:00

20.

3

Øyvind Schjelderup

29:00

1.

0:00

20.

20.

Over Lyngen 1

 

0:00

 

1

Tormod Maske

28:37

5.

0:00

20.

1

Tormod Maske

28:37

5.

0:00

20.

1

Tormod Maske

28:37

5.

0:00

20.

2

Harald Førdedal

33:34

8.

0:00

20.

2

Harald Førdedal

33:34

8.

0:00

20.

2

Harald Førdedal

33:34

8.

0:00

20.

3

Dag Erik Helland

30:40

2.

0:00

20.

3

Dag Erik Helland

30:40

2.

0:00

20.

3

Dag Erik Helland

30:40

2.

0:00

20.

20.

TrønderEnergi 2

 

0:00

 

1

Stein Ivar Foss

25:26

3.

0:00

20.

1

Stein Ivar Foss

25:26

3.

0:00

20.

1

Stein Ivar Foss

25:26

3.

0:00

20.

2

Svein Olav Åmot

30:49

3.

0:00

20.

2

Svein Olav Åmot

30:49

3.

0:00

20.

2

Svein Olav Åmot

30:49

3.

0:00

20.

3

Kåre Onsøyen

1:01:39

20.

0:00

20.

3

Kåre Onsøyen

1:01:39

20.

0:00

20.

3

Kåre Onsøyen

1:01:39

20.

0:00

20.

20.

NTNU bil 1

 

0:00

 

1

Svein Erik Bratsberg

23:36

1.

0:00

20.

1

Svein Erik Bratsberg

23:36

1.

0:00

20.

1

Svein Erik Bratsberg

23:36

1.

0:00

20.

2

Lasse Natvig

34:21

9.

0:00

20.

2

Lasse Natvig

34:21

9.

0:00

20.

2

Lasse Natvig

34:21

9.

0:00

20.

3

Øystein Nytrø

33:28

3.

0:00

20.

3

Øystein Nytrø

33:28

3.

0:00

20.

3

Øystein Nytrø

33:28

3.

0:00

20.

20.

Ad hoc 1

 

0:00

 

1

Alistair Brunton

24:59

2.

0:00

20.

1

Alistair Brunton

24:59

2.

0:00

20.

1

Alistair Brunton

24:59

2.

0:00

20.

2

Olve Mogstad

31:10

4.

0:00

20.

2

Olve Mogstad

31:10

4.

0:00

20.

2

Olve Mogstad

31:10

4.

0:00

20.

3

Anders Gjervan

38:48

8.

0:00

20.

3

Anders Gjervan

38:48

8.

0:00

20.

3

Anders Gjervan

38:48

8.

0:00

20.

20.

Statkraft 1

 

0:00

 

1

Knut Skjesol

36:53

9.

0:00

20.

1

Knut Skjesol

36:53

9.

0:00

20.

1

Knut Skjesol

36:53

9.

0:00

20.

2

Tor Erik Schjølberg

35:50

11.

0:00

20.

2

Tor Erik Schjølberg

35:50

11.

0:00

20.

2

Tor Erik Schjølberg

35:50

11.

0:00

20.

3

Robert Von Hirsch

47:37

15.

0:00

20.

3

Robert Von Hirsch

47:37

15.

0:00

20.

3

Robert Von Hirsch

47:37

15.

0:00

20.

DSQ

Powel 1

 

1:45:30

 

1

Lars Thore Aarrestad

32:52

8.

0:00

20.

1

Lars Thore Aarrestad

32:52

8.

0:00

20.

1

Lars Thore Aarrestad

32:52

8.

0:00

20.

2

Morten Belsvik

44:10

14.

0:00

20.

2

Morten Belsvik

44:10

14.

0:00

20.

2

Morten Belsvik

44:10

14.

0:00

20.

3

Morten Husom

35:10

.

0:00

.

DSQ

3

Morten Husom

35:10

.

0:00

.

DSQ

3

Morten Husom

35:10

.

0:00

.

DSQ

Klasse: H > 194 år

10.

St,HEJA 1

 

0:00

 

1

Stig Arild Haugskott

32:47

9.

0:00

10.

1

Stig Arild Haugskott

32:47

9.

0:00

10.

1

Stig Arild Haugskott

32:47

9.

0:00

10.

2

Henry Sundsetvik

38:01

6.

0:00

10.

2

Henry Sundsetvik

38:01

6.

0:00

10.

2

Henry Sundsetvik

38:01

6.

0:00

10.

3

Jarle Nestvold

35:00

5.

0:00

10.

3

Jarle Nestvold

35:00

5.

0:00

10.

3

Jarle Nestvold

35:00

5.

0:00

10.

10.

Rambøll 1

 

0:00

 

1

Odd Arne Rye

31:25

8.

0:00

10.

1

Odd Arne Rye

31:25

8.

0:00

10.

1

Odd Arne Rye

31:25

8.

0:00

10.

2

Odd Musum

26:28

1.

0:00

10.

2

Odd Musum

26:28

1.

0:00

10.

2

Odd Musum

26:28

1.

0:00

10.

3

Rolf Røsand

40:00

6.

0:00

10.

3

Rolf Røsand

40:00

6.

0:00

10.

3

Rolf Røsand

40:00

6.

0:00

10.

10.

Statens vegvesen Sør-Trøndelag 1

 

0:00

 

1

Jon Arne Klemetsaune

28:59

6.

0:00

10.

1

Jon Arne Klemetsaune

28:59

6.

0:00

10.

1

Jon Arne Klemetsaune

28:59

6.

0:00

10.

2

Svein Hove

28:53

2.

0:00

10.

2

Svein Hove

28:53

2.

0:00

10.

2

Svein Hove

28:53

2.

0:00

10.

3

Magne Eidem

32:00

4.

0:00

10.

3

Magne Eidem

32:00

4.

0:00

10.

3

Magne Eidem

32:00

4.

0:00

10.

10.

HiST 1

 

0:00

 

1

Per Erik Sundby

28:10

5.

0:00

10.

1

Per Erik Sundby

28:10

5.

0:00

10.

1

Per Erik Sundby

28:10

5.

0:00

10.

2

Harald Lauglo

1:02:51

11.

0:00

10.

2

Harald Lauglo

1:02:51

11.

0:00

10.

2

Harald Lauglo

1:02:51

11.

0:00

10.

3

Paul Forseth

27:39

2.

0:00

10.

3

Paul Forseth

27:39

2.

0:00

10.

3

Paul Forseth

27:39

2.

0:00

10.

10.

NTNU bil 1

 

0:00

 

1

Nils Holte

44:31

11.

0:00

10.

1

Nils Holte

44:31

11.

0:00

10.

1

Nils Holte

44:31

11.

0:00

10.

2

Kjell Bratbergsengen

46:15

10.

0:00

10.

2

Kjell Bratbergsengen

46:15

10.

0:00

10.

2

Kjell Bratbergsengen

46:15

10.

0:00

10.

3

Harald Krogstad

40:00

6.

0:00

10.

3

Harald Krogstad

40:00

6.

0:00

10.

3

Harald Krogstad

40:00

6.

0:00

10.

10.

Trondheim kommune 1

 

0:00

 

1

Bjørn Brenne

29:02

7.

0:00

10.

1

Bjørn Brenne

29:02

7.

0:00

10.

1

Bjørn Brenne

29:02

7.

0:00

10.

2

Roar Forbord

29:33

4.

0:00

10.

2

Roar Forbord

29:33

4.

0:00

10.

2

Roar Forbord

29:33

4.

0:00

10.

3

Øistein Åsmul

24:48

1.

0:00

10.

3

Øistein Åsmul

24:48

1.

0:00

10.

3

Øistein Åsmul

24:48

1.

0:00

10.

10.

St. Olavs Hospital BIL 1

 

0:00

 

1

Håkon Lasse Leira

42:49

10.

0:00

10.

1

Håkon Lasse Leira

42:49

10.

0:00

10.

1

Håkon Lasse Leira

42:49

10.

0:00

10.

2

Roar Stenseth

29:00

3.

0:00

10.

2

Roar Stenseth

29:00

3.

0:00

10.

2

Roar Stenseth

29:00

3.

0:00

10.

3

Magne Rø

40:10

8.

0:00

10.

3

Magne Rø

40:10

8.

0:00

10.

3

Magne Rø

40:10

8.

0:00

10.

10.

ROTORO 1

 

0:00

 

1

Robert Strøm

24:45

3.

0:00

10.

1

Robert Strøm

24:45

3.

0:00

10.

1

Robert Strøm

24:45

3.

0:00

10.

2

Rolf Hellan

45:55

9.

0:00

10.

2

Rolf Hellan

45:55

9.

0:00

10.

2

Rolf Hellan

45:55

9.

0:00

10.

3

Torger Elseth

50:35

10.

0:00

10.

3

Torger Elseth

50:35

10.

0:00

10.

3

Torger Elseth

50:35

10.

0:00

10.

10.

Politiets il, Trondheim 1

 

0:00

 

1

Terje Hanssen

22:15

1.

0:00

10.

1

Terje Hanssen

22:15

1.

0:00

10.

1

Terje Hanssen

22:15

1.

0:00

10.

2

Jens Bjørnar Morseth

41:52

7.

0:00

10.

2

Jens Bjørnar Morseth

41:52

7.

0:00

10.

2

Jens Bjørnar Morseth

41:52

7.

0:00

10.

3

Per Bjørgum

28:39

3.

0:00

10.

3

Per Bjørgum

28:39

3.

0:00

10.

3

Per Bjørgum

28:39

3.

0:00

10.

10.

Evry 2

 

0:00

 

1

Pål Skyberg

26:23

4.

0:00

10.

1

Pål Skyberg

26:23

4.

0:00

10.

1

Pål Skyberg

26:23

4.

0:00

10.

2

Georg Sørhøy

42:03

8.

0:00

10.

2

Georg Sørhøy

42:03

8.

0:00

10.

2

Georg Sørhøy

42:03

8.

0:00

10.

3

Reidar Skogseth

44:15

9.

0:00

10.

3

Reidar Skogseth

44:15

9.

0:00

10.

3

Reidar Skogseth

44:15

9.

0:00

10.

10.

Haarberg 2

 

0:00

 

1

Torger Haarberg

55:14

12.

0:00

10.

1

Torger Haarberg

55:14

12.

0:00

10.

1

Torger Haarberg

55:14

12.

0:00

10.

DSQ

BRENVIN 1

 

1:48:54

 

1

Leidulf Vinje

22:49

2.

0:00

10.

1

Leidulf Vinje

22:49

2.

0:00

10.

1

Leidulf Vinje

22:49

2.

0:00

10.

2

Tore Brurok

31:57

5.

0:00

10.

2

Tore Brurok

31:57

5.

0:00

10.

2

Tore Brurok

31:57

5.

0:00

10.

3

Arne Kjell Foldvik

36:18

.

0:00

.

DSQ

3

Arne Kjell Foldvik

36:18

.

0:00

.

DSQ

3

Arne Kjell Foldvik

36:18

.

0:00

.

DSQ

DSQ

Evry 1

 

2:01:54

 

1

Ottar Kristiansen

40:38

.

0:00

.

DSQ

1

Ottar Kristiansen

40:38

.

0:00

.

DSQ

1

Ottar Kristiansen

40:38

.

0:00

.

DSQ

2

Torleif Stephansen

32:03

.

0:00

.

2

Torleif Stephansen

32:03

.

0:00

.

2

Torleif Stephansen

32:03

.

0:00

.

3

Torgeir Iversen

39:44

.

0:00

.

3

Torgeir Iversen

39:44

.

0:00

.

3

Torgeir Iversen

39:44

.

0:00

.

Klasse: Mixed lang

4.

BEKK 1

 

0:00

 

1

Anna Karine Lunna

1:09:42

5.

0:00

4.

1

Anna Karine Lunna

1:09:42

5.

0:00

4.

1

Anna Karine Lunna

1:09:42

5.

0:00

4.

2

Bernt Rognes

26:24

2.

0:00

4.

2

Bernt Rognes

26:24

2.

0:00

4.

2

Bernt Rognes

26:24

2.

0:00

4.

3

Øystein Samuelsen

22:15

1.

0:00

4.

3

Øystein Samuelsen

22:15

1.

0:00

4.

3

Øystein Samuelsen

22:15

1.

0:00

4.

4.

NTNU bil 1

 

0:00

 

1

Jonathan Sutcliffe

55:00

4.

0:00

4.

1

Jonathan Sutcliffe

55:00

4.

0:00

4.

1

Jonathan Sutcliffe

55:00

4.

0:00

4.

2

Thorlene Egerton

38:07

5.

0:00

4.

2

Thorlene Egerton

38:07

5.

0:00

4.

2

Thorlene Egerton

38:07

5.

0:00

4.

3

Carl Martin Larsen

37:07

3.

0:00

4.

3

Carl Martin Larsen

37:07

3.

0:00

4.

3

Carl Martin Larsen

37:07

3.

0:00

4.

4.

Multiconsult 1

 

0:00

 

1

Roar Skulbørstad

24:57

1.

0:00

4.

1

Roar Skulbørstad

24:57

1.

0:00

4.

1

Roar Skulbørstad

24:57

1.

0:00

4.

2

Per Wiréhn

24:47

1.

0:00

4.

2

Per Wiréhn

24:47

1.

0:00

4.

2

Per Wiréhn

24:47

1.

0:00

4.

3

Marit Isachsen

36:00

2.

0:00

4.

3

Marit Isachsen

36:00

2.

0:00

4.

3

Marit Isachsen

36:00

2.

0:00

4.

4.

Skanska Aktiv Trondheim 1

 

0:00

 

1

Randi Bartnes

36:07

3.

0:00

4.

1

Randi Bartnes

36:07

3.

0:00

4.

1

Randi Bartnes

36:07

3.

0:00

4.

2

Henrik Grytbakk

36:37

4.

0:00

4.

2

Henrik Grytbakk

36:37

4.

0:00

4.

2

Henrik Grytbakk

36:37

4.

0:00

4.

3

John Kjøren

42:18

4.

0:00

4.

3

John Kjøren

42:18

4.

0:00

4.

3

John Kjøren

42:18

4.

0:00

4.

DSQ

Arnesen VHG 1

 

1:59:06

 

1

Vegard Arnesen Kittilsen

32:45

2.

0:00

4.

1

Vegard Arnesen Kittilsen

32:45

2.

0:00

4.

1

Vegard Arnesen Kittilsen

32:45

2.

0:00

4.

2

Heidi Arnesen

29:35

3.

0:00

4.

2

Heidi Arnesen

29:35

3.

0:00

4.

2

Heidi Arnesen

29:35

3.

0:00

4.

3

Geir Arnesen

39:42

.

0:00

.

DSQ

3

Geir Arnesen

39:42

.

0:00

.

DSQ

3

Geir Arnesen

39:42

.

0:00

.

DSQ

Klasse: Mixed kort

6.

Eggen Arkitekter AS 1

 

0:00

 

1

Bente Skorge

31:05

4.

0:00

6.

1

Bente Skorge

31:05

4.

0:00

6.

1

Bente Skorge

31:05

4.

0:00

6.

2

Bård Sverre Solem

23:20

2.

0:00

6.

2

Bård Sverre Solem

23:20

2.

0:00

6.

2

Bård Sverre Solem

23:20

2.

0:00

6.

3

Kjersti Tannvik

50:00

6.

0:00

6.

3

Kjersti Tannvik

50:00

6.

0:00

6.

3

Kjersti Tannvik

50:00

6.

0:00

6.

6.

Byåsingan 1

 

0:00

 

1

Gerd Sæternes

1:07:55

8.

0:00

6.

1

Gerd Sæternes

1:07:55

8.

0:00

6.

1

Gerd Sæternes

1:07:55

8.

0:00

6.

2

Anne Furuholt

41:59

4.

0:00

6.

2

Anne Furuholt

41:59

4.

0:00

6.

2

Anne Furuholt

41:59

4.

0:00

6.

3

Edgar Furuholt

36:16

3.

0:00

6.

3

Edgar Furuholt

36:16

3.

0:00

6.

3

Edgar Furuholt

36:16

3.

0:00

6.

6.

Statoil Stjørdal BIL 1

 

0:00

 

1

Heidi Sivertsen

50:24

6.

0:00

6.

1

Heidi Sivertsen

50:24

6.

0:00

6.

1

Heidi Sivertsen

50:24

6.

0:00

6.

2

Tove Løberg

53:59

7.

0:00

6.

2

Tove Løberg

53:59

7.

0:00

6.

2

Tove Løberg

53:59

7.

0:00

6.

3

Kristian Tårnesvik Dreiås

27:04

1.

0:00

6.

3

Kristian Tårnesvik Dreiås

27:04

1.

0:00

6.

3

Kristian Tårnesvik Dreiås

27:04

1.

0:00

6.

6.

Jordskifteretten 1

 

0:00

 

1

Tore Solheim

24:27

1.

0:00

6.

1

Tore Solheim

24:27

1.

0:00

6.

1

Tore Solheim

24:27

1.

0:00

6.

2

Tore Angell Petersen

21:48

1.

0:00

6.

2

Tore Angell Petersen

21:48

1.

0:00

6.

2

Tore Angell Petersen

21:48

1.

0:00

6.

3

Oda Buhaug

47:24

5.

0:00

6.

3

Oda Buhaug

47:24

5.

0:00

6.

3

Oda Buhaug

47:24

5.

0:00

6.

6.

Freidig 1

 

0:00

 

1

Ingrid Gjersvold

25:35

2.

0:00

6.

1

Ingrid Gjersvold

25:35

2.

0:00

6.

1

Ingrid Gjersvold

25:35

2.

0:00

6.

2

Magnus Haug

28:32

3.

0:00

6.

2

Magnus Haug

28:32

3.

0:00

6.

2

Magnus Haug

28:32

3.

0:00

6.

3

Jon Arvid Haug

39:24

4.

0:00

6.

3

Jon Arvid Haug

39:24

4.

0:00

6.

3

Jon Arvid Haug

39:24

4.

0:00

6.

6.

NTNU bil 1

 

0:00

 

1

Trine M. Stene

26:32

3.

0:00

6.

1

Trine M. Stene

26:32

3.

0:00

6.

1

Trine M. Stene

26:32

3.

0:00

6.

2

Svein Johan Knapskog

49:07

5.

0:00

6.

2

Svein Johan Knapskog

49:07

5.

0:00

6.

2

Svein Johan Knapskog

49:07

5.

0:00

6.

3

Halvor Flatberg

27:12

2.

0:00

6.

3

Halvor Flatberg

27:12

2.

0:00

6.

3

Halvor Flatberg

27:12

2.

0:00

6.

DSQ

NTNU bil 2

 

0:00

 

1

Oddgeir Øfsti

1:07:36

7.

0:00

6.

1

Oddgeir Øfsti

1:07:36

7.

0:00

6.

1

Oddgeir Øfsti

1:07:36

7.

0:00

6.

2

Ruth Øfsti

49:57

6.

0:00

6.

2

Ruth Øfsti

49:57

6.

0:00

6.

2

Ruth Øfsti

49:57

6.

0:00

6.

3

Kåre Aflekt

.

0:00

.

DSQ

3

Kåre Aflekt

.

0:00

.

DSQ

3

Kåre Aflekt

.

0:00

.

DSQ

DSQ

Statoil BIL Trondheim 2

 

5:37:42

 

1

Hege M Nordgård Bolås

39:14

5.

0:00

6.

1

Hege M Nordgård Bolås

39:14

5.

0:00

6.

1

Hege M Nordgård Bolås

39:14

5.

0:00

6.

2

Thor Meland

45:37

.

0:00

.

DSQ

2

Thor Meland

45:37

.

0:00

.

DSQ

2

Thor Meland

45:37

.

0:00

.

DSQ

3

Ingrid Venås

1:06:57

.

0:00

.

DSQ

3

Ingrid Venås

1:06:57

.

0:00

.

DSQ

3

Ingrid Venås

1:06:57

.

0:00

.

DSQ

DNS

Statoil BIL Trondheim 1

 

0:00

 

1

Espen Bugten

.

0:00

.

DNS

1

Espen Bugten

.

0:00

.

DNS

1

Espen Bugten

.

0:00

.

DNS

2

Erika Bugten

.

0:00

.

DNS

2

Erika Bugten

.

0:00

.

DNS

2

Erika Bugten

.

0:00

.

DNS

3

Bjarne Bugten

.

0:00

.

DNS

3

Bjarne Bugten

.

0:00

.

DNS

3

Bjarne Bugten

.

0:00

.

DNS

Klasse: Nybegynnere

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Kristin Bjørnstadjordet

St. Olavs Hospital

21:19

+0:00

Klasse: Nybegynnere lang (Gul)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Sølvi Liabakk-Selli

St. Olavs Hospital

29:41

+0:00

2.

Marianne Houbiers

Statoil

34:09

+4:28

3.

Magnus Nordgård Bolås

Eget

38:24

+8:43

4.

Trine Berg

Eget

43:01

+13:20

Klasse: Arrangører

Arrangør

Uninett

 

0:00

 

Berit Grande

.

0:00

.

Arrangør

Håvard Eidnes

.

0:00

.

Arrangør

Tore Heggem

.

0:00

.

Arrangør

Otto Jonassen Wittner

.

0:00

.

Arrangør

Olav Kvittem

.

0:00

.

Arrangør


Sist oppdatert:

17 juli 2013, 20:26:37

Arrangør:

Midt-Norge Sør Bedriftsidrettskrets - Orientering

Antall deltagere:

706

Antall startet:

697