Resultater Strekktider Grafisk (Opek) 
OBIK 2013Dataeksport
Brikkesys.no

AB-karusell 3 og OBIKs poengløp nr. 12 11. juni 2013

Klasse: Nybegynner

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

Tove Eriksen

PRIVAT

54:52

Fredrik Kvifte

Nadderud Idrettslinja

1:07:43

Martin Skarpnes

Nadderud Idrettslinja

1:05:55

Mari Nicolaysen

Nadderud Idrettslinja

1:09:17

Klasse: D17-34(KORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Signe Flood Kjeldsen

GEoFORM

49:04

+0:00

2.

Maia Flood Kjeldsen

NCC

58:03

+8:59

3.

Julia Plaian

Asker Skiklubb

1:03:21

+14:17

Klasse: D35-44(KORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Tone Kvåle

PRIVAT

52:23

+0:00

Klasse: D45-49(KORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Else Grandal

Tyrving, IL

1:00:03

+0:00

2.

Sigrun Nygård

JERNBANEVERKET

1:40:24

+40:21

3.

Susannah Malm

STatnett

1:41:16

+41:13

Klasse: D50-54(KORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Wenche Hultgren

Tyrving, IL

50:20

+0:00

DSQ

Mari Birkeland

Maris interiørhjelp

56:33

90 91 88 87

Klasse: D55-59(EKORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Aud Gran

Tyrving, IL

42:30

+0:00

Klasse: D60-64(EKORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Kari Pedersen

Tyrving, IL

46:00

+0:00

2.

Marit Vågsnes

OUS BIL

1:00:41

+14:41

3.

Aud Spjelkavik

FBI

1:01:38

+15:38

Klasse: D65-69(EKORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Anne Sagberg

Stabæk IF

44:40

+0:00

2.

Elisabeth Ibsen

UiO

58:12

+13:32

3.

Sidsel Sandelien

Vegdirektoratets IF

1:03:42

+19:02

4.

Brynhild Fanuelsen

Fossum IF

1:05:49

+21:09

5.

Liv Solland

Vianova

2:09:15

+1:24:35

DSQ

Kjersti Tho

Stabæk IF

59:51

124

Klasse: D70-74(EKORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Unni Drage 

Aker Solutions

53:50

+0:00

Klasse: H17-34(LANG-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Kristoffer Jacobsen

Ernst&Young Oslo BIL

52:13

+0:00

2.

Gunnar A Fiskum

Tyrving, IL/NTNUI

55:57

+3:44

DSQ

Bjørn Atle Jacobsen

Shell

1:20:44

82 112

Klasse: H35-44(LANG-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Svein Nygård

Norges Bank BIL

52:12

+0:00

2.

Jan Richard Eriksen

Asker Skiklubb

53:44

+1:32

3.

Eskil Dahlen

Telenor

56:10

+3:58

4.

Kjell Arne Håland

PRIVAT

1:16:29

+24:17

5.

Tor Ringstad

Cisco

1:16:30

+24:18

6.

Lasse Nederhoed

NRK

1:21:11

+28:59

7.

Ketil Risvoll

Telenor BIL

1:23:11

+30:59

8.

Anton Plaian

Asker Skiklubb

1:25:31

+33:19

9.

Marius Burmo

PRIVAT

1:26:31

+34:19

DSQ

Olav Eide

OSLO Kommune BIL

53:17

100

Klasse: H45-49(MELLOM-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Anders Asdøl

Tyrving, IL

45:46

+0:00

2.

Harald Ostgaard Lund

Rokla

1:05:43

+19:57

3.

Mats Carlin

FBI

1:20:59

+35:13

Klasse: H50-54(MELLOM-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Bjørn Solbergseter

BILPOST

48:48

+0:00

2.

Tore Fagervold

Jernbaneverket BIL Oslo

55:27

+6:39

3.

Egil Nilsen

BSK

55:41

+6:53

4.

Bjørn Solhjem

RSM Hasner Kjelstrup & Wiggen BIL

56:12

+7:24

5.

Pål Therkelsen

Privat

57:28

+8:40

6.

Ivar Refsland

Universitetet Oslo

1:07:13

+18:25

7.

Pål Woldstad Hanssen

BDO BIL

1:12:33

+23:45

DSQ

Bjørn Henning Grandal

Tyrving, IL

33:38

82 81 80 110 150

DSQ

Per Morten Lefdal

OEC Consulting

Klasse: H55-59(KORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Jon Arvid Fossum

Asker SKiklubb

37:40

+0:00

2.

John Hansen

AB PIL

45:12

+7:32

3.

Richard Zeiner-Gundersen

Fossum IF

46:12

+8:32

4.

Dag Haugland

Oslo kommune BIL

46:55

+9:15

5.

Tormod Øvergaard 

Intero

50:38

+12:58

6.

Frode Vaksvik

AGR Energy

52:24

+14:44

7.

Tom Pettersen

KPP/Runners

53:07

+15:27

8.

Stein Myhre

Oslo Sporveiers BIL

1:03:03

+25:23

9.

Stig Hultgreen Karlsen

Oppsal IF

1:05:39

+27:59

10.

John Ravlo

ECOHZ

1:13:19

+35:39

Klasse: H60-64(KORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Vidar Berteig

EasyPetro

40:56

+0:00

2.

Hans O Augedal

Asker Skiklubb

51:48

+10:52

3.

Bjørn Spjelkavik

FBI

53:31

+12:35

4.

Kjell Røkke

Reinertsen

58:31

+17:35

5.

Reidar Kierulf

RKP

58:56

+18:00

6.

Egil Huseth

Kamp Vestheim

1:02:20

+21:24

7.

Per Nermo

Cowi BIL

1:03:02

+22:06

8.

Reidar Vifstad

Tyrving, IL

1:03:50

+22:54

9.

Pål Benjaminsen

Kamp Vestheim

1:21:29

+40:33

DSQ

Atle Søvik

Tyrving, IL

1:26:18

150

Klasse: H65-69(EKORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Trond Wettergreen

Andvord

37:27

+0:00

2.

Knut Møgedal

Aker Solutions

38:22

+0:55

3.

Thor Erik Aas

DNB

42:46

+5:19

4.

Kjell Stenstadvold

Hydro Oslo

43:32

+6:05

5.

Bjørn Sandelien

Vegdirektoratets IF

47:05

+9:38

6.

Øyvin A. Brøymer

Intertrade Shipping

48:07

+10:40

7.

Tore Vaaje

Asker Skiklubb

49:32

+12:05

8.

Kaare Solhjell

Privat

53:06

+15:39

9.

Tom Ibsen

OUS

57:44

+20:17

Klasse: H70-74(EKORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Øystein Madsen

GE Healthcare

47:01

+0:00

2.

Tor Ommundsen

Veritas

47:48

+0:47

3.

Sven Erik Rognes

Universitetet i Oslo

51:55

+4:54

4.

Jon C. Fougner

FUGRO

54:34

+7:33

5.

Arne Øfsthus

FUGRO

58:07

+11:06

6.

Bjørn Gunnerød

Asker Skiklubb

1:02:45

+15:44

7.

Hans Petter Jensen

Privat

1:06:35

+19:34

8.

Arild Andenæs

Asker Skiklubb

1:24:46

+37:45

Klasse: H75-79(EKORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Tor Drage 

Aker Solutions

48:34

+0:00

2.

Ingvald Sevaldson

PErmakem

56:52

+8:18

3.

Harald Birkeland

OUS

1:12:32

+23:58

4.

Svein Forthun

Kolbotn & Skimt OL

1:54:02

+1:05:28

DSQ

Annar Brustad

FOBIL

1:00:05

124

Klasse: H80-(EKORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Kjell H. Eriksen

Norges Bank

52:24

+0:00

2.

Åge Mella

Østmarka OK

56:58

+4:34

3.

Dagfinn Føllesdal

OSI

57:01

+4:37

4.

Per Gjermo

Asker SK

1:10:50

+18:26

5.

Magne Grande

FBI

1:11:46

+19:22

Klasse: CÅ(C-NIVÅ)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

Linda Fredek

Hamar OK

1:36:50

Klasse: BÅ(B-NIVÅ)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

Nikoline Asdøl

Tyrving, IL

50:23

105

Klasse: ÅE(EKORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

Rikke Gåsholt

UiO

53:09

Siri Spjelkavik

Meteorologen

1:02:38

Kjetil Jacobsen

Hamar OK

46:34

Enikø Bertalan

Asker Skiklubb

58:21

DSQ

Fredrik Danielsen

Tyrving, IL

44:37

94

Klasse: ÅK(KORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

Knut Bjarne Sætrjarne

Bærum Kommune BIL

57:38

Astrid Fiskum

Tyrving, IL

1:03:54

Klasse: ÅM(MELLOM-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

Atgeir Takle

GLT

1:06:44

Dag Stemsverk

GOL

1:55:51

Morten Tangen

Hamar OK

1:13:17

Klasse: ÅL(LANG-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

Per Osen

Statoil Oslo BIL

1:17:05

Torgeir Vaage

C10

1:59:53

DSQ

Per Karlsbakk

DNV

1:32:02

81


Send inn korreksjon

Sist oppdatert:

23 september 2013, 11:02:32

Arrangør:

AB Karusellen

Antall deltagere:

111

Antall startet:

111