Resultater Strekktider Grafisk (Opek) 
OG karusellen 2013Lagkonkurranse OG-karusell 2013Dataeksport
Brikkesys.no

OG-karusell 2 12. juni 2013

Klasse: Blå

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Audun Bakk

Melhus IL

42:15

+0:00

2.

Jon Røstum

OL Gaula

45:39

+3:24

3.

Runar Krognes

Leik

51:49

+9:34

4.

Anders Estenstad

Leik

52:29

+10:14

5.

Brage Keiserås

Leik

55:08

+12:53

6.

Stein Ivar Foss

Melhus IL

55:37

+13:22

7.

Jan Peder Hegdal

Orkanger IF

55:57

+13:42

8.

Ola Keiserås

IL Leik

57:40

+15:25

9.

Arild Wærnes

Orkanger IF

59:04

+16:49

10.

Geir Inge Keiserås

IL Leik

59:30

+17:15

11.

Kjell Rune L. Halvorsrud

Melhus IL

1:06:11

+23:56

12.

Tore Kanestrøm

Orkanger IF

1:06:51

+24:36

13.

Ådne Krogstad Berg

Leik

1:14:17

+32:02

14.

Gisle Berg

Leik

1:15:33

+33:18

Klasse: Rød

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Atle Pedersen

Melhus IL

37:52

+0:00

2.

Anders Solstad

Orkanger IF

41:39

+3:47

3.

Svein Olav Åmot

Leik

41:58

+4:06

4.

John Henry Hammer

Børsa IL

46:25

+8:33

5.

Svein Unsgård

Leik IL

46:49

+8:57

6.

Eivind Bakk

Melhus IL

54:37

+16:45

7.

Ola Hjulstad

Melhus

55:33

+17:41

8.

Jan Hage

Leik

1:00:05

+22:13

9.

Ole Hjulstad

Melhus IL

1:02:31

+24:39

10.

Arild Karlsen

Melhus IL

1:09:55

+32:03

11.

Jonas Hjulstad

Melhus IL

1:12:29

+34:37

12.

Jan Egil Tillereggen

Klæbu IL

1:14:08

+36:16

Klasse: Grønn

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Randi W.Bartnes

Orkanger IF

31:18

+0:00

2.

Jonas Unsgård

Leik

31:29

+0:11

3.

Line Sølberg

Leik

35:37

+4:19

4.

Tone Almås

Leik

38:12

+6:54

5.

Hege S Melhuus

Melhus IL

39:27

+8:09

6.

Oddbjørn Syrstad

Leik IL

40:17

+8:59

7.

Elfrid By

Orkanger IF

43:12

+11:54

8.

Arne Gaustad

Børsa IL

47:54

+16:36

9.

Kristin Sølberg

IL Leik

53:03

+21:45

10.

Asbjørn Bjerkenås

Leik IL

1:06:57

+35:39

DSQ

Brita Gabrielsen

Børsa IL

32:14

161 154 41 43 46 169

Klasse: Grønn trim

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Ole Gunnar Sølberg

Leik IL

43:21

+0:00

2.

Morten Blekkan

Børsa IL

46:41

+3:20

Klasse: Hvit

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Sivert Bellingmo

OL Gaula

18:27

+0:00

2.

Kjell Sølberg

Leik IL

27:40

+9:13

3.

Heidi Flå

Orkanger IF

29:22

+10:55

4.

Ann Karin Evjen

Orkanger IF

31:27

+13:00

5.

Kåre Onsøyen

Melhus

32:49

+14:22

6.

Jørgen Indegård

Orkanger IF

32:54

+14:27

7.

Anna Marie Hammer

Børsa IL

33:45

+15:18

8.

Ingrid Opedal

Melhus IL

36:21

+17:54

9.

Reidar Solem

Gaula OK

37:47

+19:20

10.

Filip Rønning Hoseth

Melhus IL

41:36

+23:09

11.

Marcel Lanckmans

Gaula OL

48:36

+30:09

12.

Ivar Skjærvold

Gaula OL

48:53

+30:26

DSQ

Ola Neraune

Orkanger IF

24:48

DSQ

Torill Rehaug

Orkanger IF

52:26

164 153 161 160 162 41 46 169

Klasse: Hvit trim

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Endre Flå

Gaula OK

33:01

+0:00

2.

Ingrid Rønning

Melhus IL

41:48

+8:47

Klasse: Gul

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Jostein Glesåen

Gaula OK

26:56

+0:00

2.

Åse Høgsteggen

Leik IL

34:28

+7:32

3.

Oskar Storler

Melhus IL

37:01

+10:05

4.

Oddveig Lien

Orkanger IF

42:19

+15:23

5.

Håkon Wærnes Øfsti

Melhus IL

53:53

+26:57

6.

Jorun Hammer

Børsa IL

1:06:49

+39:53

7.

Inger Flå

Gaula OK

1:07:00

+40:04

Innsendt korrigert klubb

DSQ

Ole K. Lien

Leik IL

1:05:59

162 42 43 46 169

Klasse: Gul trim

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Dag Atle Lund

Børsa IL

53:17

+0:00

Klasse: Ny

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

Erik W. Bakk

Melhus

23:59

Anna Bellingmo

Gaula OK

19:37

Kari johanne Vaskinn

Melhus IL

31:49

Charles Jame Ferraren

Gaula OL

19:18

Anne Moa Solstad

Orkanger IF

52:11

Anja Lorentzen

Orkanger IF

52:24

Klasse: Ny trim

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

Mona Windseth

Melhus IL

24:01

Gunn Monika Lorentzen

Orkanger IF

51:45


Send inn korreksjon

Sist oppdatert:

26 juni 2013, 23:20:43

Arrangør:

OG karusellen

Antall deltagere:

72

Antall startet:

72