Resultater Strekktider Grafisk (Opek) 
O-sjuer 2013Dataeksport
Brikkesys.no

O-sjuer nr. 7 Heståsdalen 12. juni 2013

Klasse: N1

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

Emma Sofie Hogstad

Frol IL

43:18

81

Jonas Hogstad

Frol IL

48:24

81

Evy Hogstad

Frol IL

48:32

81

Sondre Leithe

Frol IL

59:25

Nicoline Munkeby

Frol IL

49:40

Iselina Myhr Imsland

Frol IL

47:05

Linnea Munkeby

Frol IL

47:07

Mia Reinås

Frol IL

49:18

Brage Reinås

Frol IL

49:18

Bjørn Åge Reinås

Frol IL

49:42

Sigurd Vatn

Frol IL

34:52

Jonas Alstad

Frol IL

1:21:16

Magnus Alstad

Frol IL

1:19:11

96

Johannes Matberg

Frol IL

1:27:43

Jon-Kristian Munkeby

Frol IL

36:02

Joar Munkeby

Frol IL

35:59

Laila Munkeby

Frol IL

Peder Munkeby

Frol IL

Edmund Kulstad

Frol IL

35:50

Victoria Kulstad

Frol IL

35:08

Sander Matberg

Frol IL

Lene Jacobsen

Frol IL

Astrid Kvam

Frol IL

Hanna Kringen Bye

Frol IL

59:57

81

Vebjørn Hundal

Frol IL

81 82 83 84 85 87 96

Live Hundal

Frol IL

81 82 83 84 85 87 96

Thea Kristine Leirhaug

Frol IL

81 82 83 84 85 87 96

Ane Linnea Hundal

Frol IL

81 82 83 84 85 87 96

Hågen Østraat Røkke

Frol IL

29:32

Ludvik K Elden

Frol IL

52:53

Kjartan Gjelvold

Frol IL

52:56

85

Andreas Hildrum Saksvoll

Frol IL

50:36

Viggo Hundal

Frol IL

DSQ

Mathias Hogstad

Frol IL

47:41

81

DSQ

Svenn Erik Hogstad

Frol IL

43:31

81

Klasse: C2

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Tobias Alstad

Frol IL

23:39

+0:00

2.

Marius Ressem

Frol IL

25:38

+1:59

3.

Ludvik Kringen Bye

Frol IL

28:57

+5:18

4.

Lorents Hilmar Munkeby

Frol IL

29:00

+5:21

5.

Martin Wold Stavrum

Frol IL

31:54

+8:15

6.

Randi Wold Stavrum

Frol IL

32:13

+8:34

7.

Grethe Smestad

Frol IL

35:20

+11:41

8.

Oda Marie Hundal

Frol IL

41:48

+18:09

9.

Anne Kathrine Hundal

Frol IL

41:52

+18:13

10.

Preben Brekke Rennan

Frol IL

42:08

+18:29

11.

Terje Rennan

Frol IL

42:13

+18:34

12.

Marian Brekke Rennan

Frol IL

42:43

+19:04

13.

Andrea Tofte

Frol IL

54:08

+30:29

14.

Tore Tofte

Frol IL

54:17

+30:38

15.

Ove Haugskott

Frol IL

55:48

+32:09

16.

Freddy Roger Moen

Frol IL

57:53

+34:14

17.

June Munkeby

Frol IL

1:00:57

+37:18

18.

Randi Ulseth

Frol IL

1:01:05

+37:26

DSQ

Mona Falch Moen

Frol IL

56:34

81 96

Klasse: C2 uten tid

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

Per Munkeby

Frol IL

Inger Munkeby

Frol IL

Klasse: C5

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Thor Arne Røkke

Frol IL

30:50

+0:00

2.

Vetle Halsan

Frol IL

31:46

+0:56

3.

Otte munkeby

Frol IL

37:26

+6:36

4.

Marius Østraat Røkke

Frol IL

39:39

+8:49

5.

Martin Grønli

Frol IL

43:57

+13:07

6.

Berit Ressem

Frol IL

57:19

+26:29

7.

Heidi Smestad Pedersen

Frol IL

1:06:26

+35:36

DSQ

Martine Østraat Røkke

Frol IL

54:57

169

Klasse: B3

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Asmund Bjørshol

Frol IL

26:12

+0:00

2.

Harald Bakken

Frol IL

27:01

+0:49

3.

Torbjørn Sirum

Frol IL

29:06

+2:54

4.

Marit Hæreid Sandstad

Frol IL

29:36

+3:24

5.

Jostein Nordvoll

Frol IL

29:46

+3:34

6.

Per Bjørn Munkeby

Frol IL

30:18

+4:06

7.

Rolf Alstad

Frol IL

30:26

+4:14

8.

Sverre Olav Matberg

Frol IL

30:43

+4:31

9.

Karen Rysgård

Frol IL

32:33

+6:21

10.

Hans Moltzau

Frol IL

33:29

+7:17

11.

Trygve Skavhaug

Frol IL

34:17

+8:05

12.

Ragne Munkeby

Frol IL

40:49

+14:37

13.

Ane Marte Vatn

Frol IL

40:50

+14:38

14.

Else Sirum

Frol IL

45:43

+19:31

15.

Helga Skavhaug

Frol IL

45:49

+19:37

16.

Atle Bakken

Frol IL

55:36

+29:24

17.

Mathilde Munkeby

Frol IL

58:55

+32:43

17.

Mari Andrea Kilskar Grevskott

Frol IL

58:55

+32:43

19.

Per Amdahl

Frol IL

59:45

+33:33

Klasse: B3 uten tid

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

Heidi Green Matberg

Frol IL

Klasse: A4

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Jo Severin Matberg

Frol IL

34:43

+0:00

2.

Arne Grevskott

Frol IL

36:19

+1:36

3.

Frank Robert Rysgård

Frol IL

36:27

+1:44

4.

Robert Ressem

Frol IL

39:29

+4:46

5.

Per Anders Røstad

Frol IL

42:48

+8:05

6.

Jonny Sundsvik

Frol IL

44:23

+9:40

7.

Kjell Inge Munkeby

Frol IL

47:27

+12:44

8.

Ole Petter Stavrum

Frol IL

47:37

+12:54

9.

Bente Hovdal Sundsvik

Frol IL

49:42

+14:59

10.

Randi Jensen

Frol IL

55:14

+20:31

11.

Magnhild Forseth

Frol IL

57:08

+22:25

Klasse: A6

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Lars Sandstad Skjeset

Frol IL

40:19

+0:00

2.

Gunnar Vatn

Frol IL

55:39

+15:20

3.

Hermann Leithe

Frol IL

1:12:57

+32:38

Klasse: Vert

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

Kristin Østraat

Frol IL

Olav Martin Indgaard

Frol IL


Send inn korreksjon

Sist oppdatert:

1 november 2013, 13:24:28

Arrangør:

Frol IL Orientering

Antall deltagere:

100

Antall startet:

100