Resultater Strekktider Grafisk (Opek) 
O-sjuer 2013Dataeksport
Brikkesys.no

O-sjuer nr. 7 Heståsdalen 12. juni 2013

Klasse: N1

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

Emma Sofie Hogstad

Frol IL

43:18

korriger

81

Jonas Hogstad

Frol IL

48:24

korriger

81

Evy Hogstad

Frol IL

48:32

korriger

81

Sondre Leithe

Frol IL

59:25

korriger

Nicoline Munkeby

Frol IL

49:40

korriger

Iselina Myhr Imsland

Frol IL

47:05

korriger

Linnea Munkeby

Frol IL

47:07

korriger

Mia Reinås

Frol IL

49:18

korriger

Brage Reinås

Frol IL

49:18

korriger

Bjørn Åge Reinås

Frol IL

49:42

korriger

Sigurd Vatn

Frol IL

34:52

korriger

Jonas Alstad

Frol IL

1:21:16

korriger

Magnus Alstad

Frol IL

1:19:11

korriger

96

Johannes Matberg

Frol IL

1:27:43

korriger

Jon-Kristian Munkeby

Frol IL

36:02

korriger

Joar Munkeby

Frol IL

35:59

korriger

Laila Munkeby

Frol IL

korriger

Peder Munkeby

Frol IL

korriger

Edmund Kulstad

Frol IL

35:50

korriger

Victoria Kulstad

Frol IL

35:08

korriger

Sander Matberg

Frol IL

korriger

Lene Jacobsen

Frol IL

korriger

Astrid Kvam

Frol IL

korriger

Hanna Kringen Bye

Frol IL

59:57

korriger

81

Vebjørn Hundal

Frol IL

korriger

81 82 83 84 85 87 96

Live Hundal

Frol IL

korriger

81 82 83 84 85 87 96

Thea Kristine Leirhaug

Frol IL

korriger

81 82 83 84 85 87 96

Ane Linnea Hundal

Frol IL

korriger

81 82 83 84 85 87 96

Hågen Østraat Røkke

Frol IL

29:32

korriger

Ludvik K Elden

Frol IL

52:53

korriger

Kjartan Gjelvold

Frol IL

52:56

korriger

85

Andreas Hildrum Saksvoll

Frol IL

50:36

korriger

Viggo Hundal

Frol IL

korriger

DSQ

Mathias Hogstad

Frol IL

47:41

korriger

81

DSQ

Svenn Erik Hogstad

Frol IL

43:31

korriger

81

Klasse: C2

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Tobias Alstad

Frol IL

23:39

+0:00

korriger

2.

Marius Ressem

Frol IL

25:38

+1:59

korriger

3.

Ludvik Kringen Bye

Frol IL

28:57

+5:18

korriger

4.

Lorents Hilmar Munkeby

Frol IL

29:00

+5:21

korriger

5.

Martin Wold Stavrum

Frol IL

31:54

+8:15

korriger

6.

Randi Wold Stavrum

Frol IL

32:13

+8:34

korriger

7.

Grethe Smestad

Frol IL

35:20

+11:41

korriger

8.

Oda Marie Hundal

Frol IL

41:48

+18:09

korriger

9.

Anne Kathrine Hundal

Frol IL

41:52

+18:13

korriger

10.

Preben Brekke Rennan

Frol IL

42:08

+18:29

korriger

11.

Terje Rennan

Frol IL

42:13

+18:34

korriger

12.

Marian Brekke Rennan

Frol IL

42:43

+19:04

korriger

13.

Andrea Tofte

Frol IL

54:08

+30:29

korriger

14.

Tore Tofte

Frol IL

54:17

+30:38

korriger

15.

Ove Haugskott

Frol IL

55:48

+32:09

korriger

16.

Freddy Roger Moen

Frol IL

57:53

+34:14

korriger

17.

June Munkeby

Frol IL

1:00:57

+37:18

korriger

18.

Randi Ulseth

Frol IL

1:01:05

+37:26

korriger

DSQ

Mona Falch Moen

Frol IL

56:34

korriger

81 96

Klasse: C2 uten tid

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

Per Munkeby

Frol IL

korriger

Inger Munkeby

Frol IL

korriger

Klasse: C5

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Thor Arne Røkke

Frol IL

30:50

+0:00

korriger

2.

Vetle Halsan

Frol IL

31:46

+0:56

korriger

3.

Otte munkeby

Frol IL

37:26

+6:36

korriger

4.

Marius Østraat Røkke

Frol IL

39:39

+8:49

korriger

5.

Martin Grønli

Frol IL

43:57

+13:07

korriger

6.

Berit Ressem

Frol IL

57:19

+26:29

korriger

7.

Heidi Smestad Pedersen

Frol IL

1:06:26

+35:36

korriger

DSQ

Martine Østraat Røkke

Frol IL

54:57

korriger

169

Klasse: B3

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Asmund Bjørshol

Frol IL

26:12

+0:00

korriger

2.

Harald Bakken

Frol IL

27:01

+0:49

korriger

3.

Torbjørn Sirum

Frol IL

29:06

+2:54

korriger

4.

Marit Hæreid Sandstad

Frol IL

29:36

+3:24

korriger

5.

Jostein Nordvoll

Frol IL

29:46

+3:34

korriger

6.

Per Bjørn Munkeby

Frol IL

30:18

+4:06

korriger

7.

Rolf Alstad

Frol IL

30:26

+4:14

korriger

8.

Sverre Olav Matberg

Frol IL

30:43

+4:31

korriger

9.

Karen Rysgård

Frol IL

32:33

+6:21

korriger

10.

Hans Moltzau

Frol IL

33:29

+7:17

korriger

11.

Trygve Skavhaug

Frol IL

34:17

+8:05

korriger

12.

Ragne Munkeby

Frol IL

40:49

+14:37

korriger

13.

Ane Marte Vatn

Frol IL

40:50

+14:38

korriger

14.

Else Sirum

Frol IL

45:43

+19:31

korriger

15.

Helga Skavhaug

Frol IL

45:49

+19:37

korriger

16.

Atle Bakken

Frol IL

55:36

+29:24

korriger

17.

Mathilde Munkeby

Frol IL

58:55

+32:43

korriger

17.

Mari Andrea Kilskar Grevskott

Frol IL

58:55

+32:43

korriger

19.

Per Amdahl

Frol IL

59:45

+33:33

korriger

Klasse: B3 uten tid

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

Heidi Green Matberg

Frol IL

korriger

Klasse: A4

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Jo Severin Matberg

Frol IL

34:43

+0:00

korriger

2.

Arne Grevskott

Frol IL

36:19

+1:36

korriger

3.

Frank Robert Rysgård

Frol IL

36:27

+1:44

korriger

4.

Robert Ressem

Frol IL

39:29

+4:46

korriger

5.

Per Anders Røstad

Frol IL

42:48

+8:05

korriger

6.

Jonny Sundsvik

Frol IL

44:23

+9:40

korriger

7.

Kjell Inge Munkeby

Frol IL

47:27

+12:44

korriger

8.

Ole Petter Stavrum

Frol IL

47:37

+12:54

korriger

9.

Bente Hovdal Sundsvik

Frol IL

49:42

+14:59

korriger

10.

Randi Jensen

Frol IL

55:14

+20:31

korriger

11.

Magnhild Forseth

Frol IL

57:08

+22:25

korriger

Klasse: A6

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Lars Sandstad Skjeset

Frol IL

40:19

+0:00

korriger

2.

Gunnar Vatn

Frol IL

55:39

+15:20

korriger

3.

Hermann Leithe

Frol IL

1:12:57

+32:38

korriger

Klasse: Vert

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

Kristin Østraat

Frol IL

korriger

Olav Martin Indgaard

Frol IL

korriger


Send inn korreksjon

Sist oppdatert:

1 november 2013, 13:24:28

Arrangør:

Frol IL Orientering

Antall deltagere:

100

Antall startet:

100