Resultater Strekktider Grafisk (Opek) Grafisk (OrRe) 
Bedriftsorientering i Trøndelag SammenlagtDataeksport
Brikkesys.no

Løp 11/Saksvikvollen/Evry 18. juni 2013

Klasse: Nybegynnere lang (gul)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Anna Karine Lunna

BEKK

20:22

+0:00

2.

Jonas Follesø

BEKK

25:50

+5:28

3.

Kenneth Spakmo

Posten

31:50

+11:28

4.

Magnus Nordgård Bolås

Eget

35:54

+15:32

5.

Roar Ansnes

Eget

41:50

+21:28

6.

Inger Sofie Dahlø Husby

HIST

1:08:10

+47:48

7.

Hans Ragnvald Stene

Team viking bygg

1:22:52

+1:02:30

Klasse: D 16-34 år/Kort (hvit)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

DSQ

Siri Malen Høynes

Eget

21:43

65 151 64 100 150 175

DSQ

Målfrid Sporsheim

Reinertsen

1:43:05

150

Arrangør

Anna Karine Lunna

BEKK

Klasse: D 16-34 år/Mellom (grønn)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Beth Paludan Carlsen

Reinertsen

1:00:25

+0:00

Klasse: D 16-34 år/Lang (blå)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Solfrid Håbrekke

Sintef

1:21:21

+0:00

Klasse: D 35-39 år/Kort (hvit)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Elin Almås

St. Olavs Hospital

57:14

+0:00

2.

Tove Løberg

Statoil Stjørdal BIL

1:06:43

+9:29

Klasse: D 35-39 år/Mellom (grønn)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Randi W. Bartnes

Skanska

46:00

+0:00

Klasse: D 40-44 år/Kort (hvit)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Maj Lisbet Rønning

Natura

1:03:03

+0:00

2.

Sylvi Gaut

SWECO

1:03:57

+0:54

3.

Elisabeth Eggen

Jernia

1:15:57

+12:54

DSQ

Nina Kristine Reitan

NTNU

18:00

65 151 64 100 150 175

Klasse: D 40-44 år/Mellom (grønn)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Jane Kristin Norhagen

TrønderEnergi

1:45:22

+0:00

Klasse: D 45-49 år/Kort (hvit)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Merete Knain

Enova SF

1:09:45

+0:00

Klasse: D 45-49 år/Mellom (grønn)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Rine Hanssen

Trondheim Kommune

51:49

+0:00

2.

Eli Kvingedal

Natura

1:02:20

+10:31

3.

Hilde Forbord

Big Bite

1:03:13

+11:24

4.

Nina-Beate Liabakk

NTNU

1:05:50

+14:01

5.

Hanne Svegård

Skatteetaten

1:32:50

+41:01

Klasse: D 50-54 år/Kort (hvit)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Grethe Liatun

Trondheim Kommune

44:09

+0:00

2.

Hege M. Nordgård Bolås

Statoil

51:53

+7:44

Klasse: D 50-54 år/Mellom (grønn)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Guri Bjørndal

Bjørndalslaget

51:32

+0:00

2.

Bente Skorge

Eggen Arkitekter

59:25

+7:53

3.

Bodil Ruud

Trondheim Kommune

1:00:51

+9:19

4.

Turid Røsand

Trondheim Kommune

1:01:41

+10:09

5.

Hilde Nestvold

Telenor

1:12:22

+20:50

6.

Aashild S. Langseth

Eget

1:24:16

+32:44

7.

Erika Bugten

Statoil

1:32:02

+40:30

8.

Oda Buhaug

Jordskifteretten

1:33:02

+41:30

9.

Nina Astrid Rieck

ASplan Viak

2:04:06

+1:12:34

Klasse: D 55-59 år/Kort (hvit)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Kjellrun Sporild

Fylket

43:09

+0:00

2.

Trine Barstad

HiST

52:30

+9:21

3.

Berit Grande

Sticos

53:19

+10:10

4.

Gro Rypdal

Bluegarden

54:03

+10:54

Klasse: D 55-59 år/Mellom (grønn)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Eli Ringdalen

Sintef

1:20:50

+0:00

2.

Siri Drogset

HiST

1:48:53

+28:03

Klasse: D 60-64 år/Kort (hvit)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Anne Stenseth

St. Olavs Hospital

57:39

+0:00

Brutt

Kari Lillealtern

Vårres Barnehage

40:59

64 100 150 175

Klasse: D 60-64 år/Mellom (grønn)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Gunnhild Oftedal

HiST

1:01:32

+0:00

Arrangør

Anne-Sofie Gjermstad

Evry

Klasse: D 65-69 år/Kort (hvit)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Ebba Langum Bredland

HiST

53:38

+0:00

2.

Gunn Kari Hygen

Hygen Energi

55:52

+2:14

3.

Maria Sand

Trondheim Kommune

59:51

+6:13

4.

Anne Furuholt

TOBB

1:07:10

+13:32

5.

Åse Eng Musum

Trondheim Kommune

1:07:41

+14:03

6.

Randi Irene Engen

SIT

1:08:45

+15:07

7.

Oddrun Bollingmo

HiST

1:40:34

+46:56

8.

Kirsti Haarberg

Haarberg

1:42:19

+48:41

DSQ

Jorunn Vikan Larsen

Natura

1:01:17

151 64 175

Brutt

Synnøve Sunde

Natura

35:40

151 64 100 150 175

Klasse: D 70-74 år/Kort (hvit)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Torid Kvaal

Fylket

36:57

+0:00

2.

Eva Aalde

St. Olavs Hospital

54:28

+17:31

3.

Inger Røhjell

St. Olavs Hospital

57:46

+20:49

4.

Asbjørg Engdal Olsen

Statkraft

1:05:51

+28:54

5.

Britt Kristiansen

Eget

1:07:22

+30:25

Klasse: D 75-79 år/Kort (hvit)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Kari Stølan

Trondheim Kommune

1:25:14

+0:00

2.

Ruth Øfsti

St. Olavs Hospital

1:28:01

+2:47

DSQ

Randi Iversen

Eget

34:19

151 64 100 150 175

Klasse: D 80-84 år/Kort (hvit)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Margrete Bekkevahr

Eget

1:08:21

+0:00

Klasse: H 16-64 år/Kort (hvit)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Lars Brækstad

Reinertsen

1:09:07

+0:00

Klasse: H 16-34 år/Mellom (rød)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Helmer Volden

Wing OK

43:01

+0:00

2.

Leif Foss

NAV

56:54

+13:53

3.

Mikal Elden

St. Olavs Hospital

57:42

+14:41

4.

Lasse Børgersen

BIL Natura

1:02:31

+19:30

5.

Oddvar Åsmul

Reinertsen

1:13:53

+30:52

6.

Espen Bugten

Sensorlink

1:15:43

+32:42

7.

Gard Spreemann

NTNU BIL

1:30:42

+47:41

8.

David Hagen

Kongsberg Seatex

1:35:07

+52:06

DSQ

Magne Svare

Skanska

1:15:44

150

Klasse: H 16-34 år/Lang (blå)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Johan Asphjell Bjørnaas

Student

51:16

+0:00

2.

Magnus Nicolaisen

NGU

53:19

+2:03

3.

Gustav Ruø

Student

57:56

+6:40

4.

Robert Gjære Nyhus

Tine

58:25

+7:09

5.

Erik Sælen

Det Norske Veritas

1:00:49

+9:33

6.

Anders Gullhav

NTNUI

1:07:09

+15:53

7.

Alastair Brunton

Simply Excited

1:07:12

+15:56

8.

Fredrik Widerøe

NTNU

1:08:57

+17:41

9.

Arild Wærnes

Lindbak BIL

1:10:25

+19:09

10.

Jan Fredrik Helgaker

NTNU

1:10:44

+19:28

11.

John Kåre Roald

Axil

1:16:35

+25:19

12.

Børge Nordli

Microsoft

1:21:03

+29:47

Klasse: H 35-39 år/Mellom (rød)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Petter Andreas Bergh

NTNU

55:40

+0:00

2.

Arild Nøkland

Kongsberg Seatex

1:01:17

+5:37

3.

Asbjørn Bjørgum

Brikkesys

1:18:39

+22:59

4.

Halvor Bunkholt

Statoil

1:22:17

+26:37

5.

Knut Olav Helleseng

Reinertsen

1:35:56

+40:16

Klasse: H 35-39 år/Lang (blå)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Dyre Meen

NTNU

1:00:15

+0:00

2.

Marius Widerøe

NTNU

1:15:24

+15:09

3.

Martin Bartnes

Natura BIL

1:16:22

+16:07

4.

Harald Svendsen

SINTEF Energi

1:21:08

+20:53

Klasse: H 40-44 år/Mellom (rød)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Kyrre Auran

Ranheim Kraft

43:57

+0:00

2.

Frode Sandøy

Powel

46:55

+2:58

3.

Kurt Amundsen

Avinor

50:58

+7:01

4.

Jan Gunnar Dyrset

Cybernetica

53:07

+9:10

5.

Lars Thore Wibe Aarrestad

Powel

55:48

+11:51

6.

Odd Magne Reitan

Atmel

1:00:32

+16:35

7.

Ole Hogstad

Drivstua Gartneri

1:24:24

+40:27

Klasse: H 40-44 år/Lang (blå)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Truls Von Ryum

NTNUI

50:47

+0:00

2.

Fredrik Johannessen

Rambøll

1:03:58

+13:11

3.

Øystein Husby

Statnett

1:06:16

+15:29

4.

Ingebrigt Fuglem

Telenor

1:06:40

+15:53

5.

Henning Lysaker

Rainpower

1:11:19

+20:32

6.

Thor Ivar Tryggestad

SpareBank 1 Midt-Norge

1:14:17

+23:30

7.

Johan Helle

St. Olavs Hospital

1:18:09

+27:22

8.

Kjell Rune Logan-Halvorsrud

St. Olavs Hospital

1:30:45

+39:58

DSQ

Svein Olav Dyrhol

Statoil

1:25:21

92 96 110 175

Klasse: H 45-49 år/Mellom (rød)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Arild Holm Clausen

NTNU

44:04

+0:00

2.

Jens Kjetil Mehammer

Multiseis

47:02

+2:58

3.

Tom Jacobsen

Sedicon

48:35

+4:31

4.

Jan Erik Ledal

Lindbak BIL

48:56

+4:52

5.

Jan Gunnar Jensås

Natura

51:50

+7:46

6.

Erling Bye

PwC BIL

52:02

+7:58

7.

Nils Kristian Moe

Politiet

52:05

+8:01

8.

Jon Vindal

Skanska

53:42

+9:38

9.

Are Bruaset

Sintef Energi

54:28

+10:24

10.

Per Ivar Skinderhaug

Capgemini

57:42

+13:38

11.

Rune Krogh

TrønderEnergi

1:01:41

+17:37

12.

Tor Arne Haugen

DNB

1:02:33

+18:29

13.

Bobo Nordahl

NGU

1:08:12

+24:08

14.

Kjell Olav By

Telenor

1:14:34

+30:30

15.

Geir Paulsen

Siemens

1:16:14

+32:10

DSQ

Leif-Magne Meringdal

Nortura

51:26

60 61 63 139

Klasse: H 45-49 år/Lang (blå)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Bård Smestad

KDA

52:14

+0:00

2.

Stig Forbord

Optoplan

56:54

+4:40

3.

Rune Hjeldnes

Adresseavisen

58:57

+6:43

4.

Rune Stræte

St. Olavs Hospital

1:03:55

+11:41

5.

Harald Storrønning

AtB

1:05:51

+13:37

6.

Frode Vassenden

TrønderEnergi

1:06:35

+14:21

7.

Stein Ove Østvik

FHF

1:09:23

+17:09

8.

Øyvind Schjelderup

St. Olavs Hospital

1:09:39

+17:25

9.

Øystein Wiggen

DNB

1:13:25

+21:11

10.

Harald Førdedal

Interwell

1:20:58

+28:44

11.

Terje Berg

Statkraft

1:27:37

+35:23

Klasse: H 50-54 år/Mellom (rød)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Svein Olav Åmot

TrønderEnergi

46:26

+0:00

2.

Tore Fornes

Statoil

1:01:44

+15:18

3.

Hallstein Hemmer

HiST

1:02:56

+16:30

4.

Petter Mikalsen

Telenor

1:14:36

+28:10

5.

Bjarne Bugten

Statoil

1:16:47

+30:21

6.

Frode Stølan

Telenor

1:22:07

+35:41

DSQ

Ivar Erdal

Ecotone

1:05:40

150

Klasse: H 50-54 år/Lang (blå)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Dag Ove Tinmannsvik

Multiconsult

58:47

+0:00

2.

Kjell Baardsgaard

Jernbanen

1:02:02

+3:15

3.

Olve Mogstad

Siemens

1:05:37

+6:50

4.

Geir Arnesen

Eget

1:10:22

+11:35

5.

Gunnar Skånøy

Jernbanen

1:14:05

+15:18

DSQ

Helge Løseth

Statoil

1:20:59

44

DSQ

Brynjulf Owren

NTNU

1:22:38

44

Arrangør

Øystein Rønning

Evry

Arrangør

Bernt Rognes

BEKK

Klasse: H 55-59 år/Mellom (rød)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Rolf Helge Røsand

Rambøll

50:27

+0:00

2.

Helge Eriksen

Eget

54:26

+3:59

3.

Jim Løvås

Politiet

54:48

+4:21

4.

Øystein Hoffart

JSTArkitekter

57:28

+7:01

5.

Ola Eiken

Statoil

1:01:29

+11:02

6.

Sigurd Skogestad

NTNU

1:03:33

+13:06

7.

Kjell-Arne Henninen

DNB

1:04:39

+14:12

8.

Roar Sundby

HiST

1:08:59

+18:32

9.

Robert Von Hirsch

Statkraft

1:13:20

+22:53

10.

Arnt Liaøy

Bufetat

1:15:13

+24:46

11.

Tore Wærnes

Trondheim Kommune

1:16:54

+26:27

12.

Håvard Rekstad

NTNU

1:17:02

+26:35

13.

Olav Kvittem

Uninett

1:17:06

+26:39

14.

Jan Erik Kofoed

NTNU

1:20:23

+29:56

15.

Per Olav Johansen

TrønderEnergi

1:26:31

+36:04

Klasse: H 55-59 år/Lang (blå)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Tormod Maske

Rekvisitt

1:10:44

+0:00

2.

Kjell Maroni

Fiskeri og havbruksnæringens forskningsfond

1:14:12

+3:28

3.

Stein Erik Aagaard

Natura

1:15:34

+4:50

4.

Vemund Jaren

Natura

1:24:47

+14:03

Klasse: H 60-99 år/Mellom (rød)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Halvard Kierulf

Trondheim Kommune

1:43:11

+0:00

Klasse: H 60-64 år/Mellom (grønn)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Bjørn Berger

Statoil

41:41

+0:00

2.

Harald Oftedal

Statoil

43:51

+2:10

3.

Steinar Aasvang

Siemens

46:30

+4:49

4.

Knut Lillealtern

Eget

48:26

+6:45

5.

Tore Heggem

HiNT

50:58

+9:17

6.

Per Laksfors

Siemens

51:51

+10:10

7.

Ole Lutro

NGU

58:35

+16:54

8.

Ole Nervik

Eget

1:03:19

+21:38

9.

John Sirum

Rambøll

1:04:58

+23:17

10.

Anders Gjervan

Charlottenlund videregående skole

1:07:56

+26:15

11.

Åge Sivertsen

Vegvesenet

1:10:58

+29:17

12.

Asbjørn Rønning

Fylket

1:14:22

+32:41

13.

Kåre Eggereide

Rambøll

1:15:35

+33:54

14.

Harald Lauglo

HiST

1:26:51

+45:10

15.

Jens Øystein Gjersvold

Vegvesenet

1:27:12

+45:31

16.

Frode Knudsen

Gerhard Schøning

1:30:21

+48:40

17.

Reinold Ellingsen

NTNU

1:30:50

+49:09

18.

Ståle Engdal

Telenor

1:31:45

+50:04

19.

Terje Bostad

SIT

1:33:41

+52:00

DSQ

Oddmar Iversen

HiST

42:06

152 153 51 47 55 146 100

DSQ

Arne Wist

Skanska

1:07:09

175

Arrangør

Ottar G Kristiansen

Evry

Klasse: H 60-64 år/Lang (blå)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Frank Bjarkø

NRK

1:13:22

+0:00

2.

Per Hveem

HiST

1:17:27

+4:05

Klasse: H 65-69 år/Kort (hvit)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Kjell Atle Strande

Creditreform

43:16

+0:00

2.

Kåre Onsøyen

TrønderEnergi

45:52

+2:36

3.

Georg Sørhøy

Evry

1:02:01

+18:45

4.

Jan Sliper

NBTL

1:03:03

+19:47

5.

Olaf Eggen

Jernia

1:16:06

+32:50

Arrangør

Georg Sørhøy

Evry

Klasse: H 65-69 år/Mellom (grønn)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Per Bjørgum

Politiet

53:25

+0:00

2.

Halvor Flatberg

NTNU

58:49

+5:24

3.

Tore Kiste

Fylket

1:00:39

+7:14

4.

Leif Røhjell

Siemens

1:00:50

+7:25

5.

Egil Repvik

NETTseksjonering

1:01:54

+8:29

6.

Edgar Furuholt

Det norske

1:03:16

+9:51

7.

Per Erik Sundby

Trondheim Kunstmuseum

1:03:34

+10:09

8.

Tom Bugge

Det norske

1:05:13

+11:48

9.

Nils Holte

NTNU

1:07:12

+13:47

10.

Magne Måge

Skanska

1:11:46

+18:21

11.

Øistein Åsmul

Trondheim Kommune

1:12:00

+18:35

12.

Atle Mørk

SINTEF

1:25:38

+32:13

13.

Magne Rø

St. Olavs Hospital

1:30:46

+37:21

14.

Thore Sundsetvik

Smiths

1:45:45

+52:20

15.

Lornts Ivar Rangul

Rørleggerlauget

1:54:02

+1:00:37

DSQ

Jens Bjørnar Morseth

Politiet

4:27

152 153 51 47 55 146 100 110 175

DSQ

Svein Hove

Statens Vegvesen

58:55

146

DSQ

Torger Haarberg

Haarberg

1:02:49

47 55 146 100 110 175

DSQ

Roar Stenseth

St. Olavs Hospital

1:07:35

110

Arrangør

Torgeir Iversen

Evry

Arrangør

Pål Skyberg

Evry

Klasse: H 65-69 år/Lang (blå)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Tobias Bredland

St Olav

1:10:30

+0:00

2.

Carl Martin Larsen

NTNU

1:20:22

+9:52

3.

Frode Stensrud

Eget

1:33:21

+22:51

4.

Nils Olav Vennevik

Eget

1:35:34

+25:04

Klasse: H 70-74 år/Kort (hvit)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Magne Eidem

Statens vegvesen Sør-Trøndelag

41:51

+0:00

2.

Per Skaaraas

Eget

51:38

+9:47

DSQ

Peder Lysestøl

HiST

59:02

65 151 64 100 150 175

Klasse: H 70-74 år/Mellom (grønn)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Leidulv Vinje

Spenncon

47:48

+0:00

2.

Gunnar Østerbø

DnB Sport

52:52

+5:04

3.

Leif Engen

SIT

59:36

+11:48

4.

Odd Musum

Rambøll

1:00:12

+12:24

5.

Knut Skjesol

Statkraft

1:05:50

+18:02

6.

Ola Aalde

Reinertsen

1:08:50

+21:02

7.

Tore Brurok

Eget

1:09:11

+21:23

8.

Arnfinn Otterstad

Eget

1:14:59

+27:11

9.

Torger Elseth

Eget

1:31:25

+43:37

10.

Henry Sundsetvik

OTEK

1:40:13

+52:25

11.

Bjørn Flor

Eget

1:43:16

+55:28

DSQ

Finn Bjørgum

Eget

1:08:01

47 55 100 110

Klasse: H 70-74 år/Lang (blå)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Roar Forbord

Trondheim kommune

1:20:24

+0:00

2.

Robert Strøm

NGU

1:45:48

+25:24

Arrangør

Torleif Stephansen

Evry

Klasse: H 75-79 år/Kort (hvit)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Oddvar Opland

Stompa

51:20

+0:00

2.

Rolf Hellan

Eget

53:55

+2:35

3.

Edmund Olsen

NTNU

59:49

+8:29

4.

Kåre Aflekt

NTNU

1:01:10

+9:50

Klasse: H 75-79 år/Mellom (grønn)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Arne Sætherhaug

Eget

1:08:58

+0:00

2.

Jarle Nestvold

Rambøll

1:19:13

+10:15

3.

Arne Kjell Foldvik

NTNU

1:19:34

+10:36

4.

Arnfinn Langeland

NTNU

1:41:17

+32:19

Klasse: H 80-84 år/Kort (hvit)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Gunnar Smistad

Brannkorpset

51:24

+0:00

2.

Roald Eriksen

Statstrim

1:05:45

+14:21

3.

Thor Meland

Statoil

1:18:37

+27:13

4.

Oddgeir Øfsti

NTNU

1:27:44

+36:20

Klasse: H 80-84 år/Mellom (grønn)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

DSQ

Paul Forseth

Trondheim Kommune

57:54

175

Klasse: H 85-89 år/Kort (hvit)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Brynjulf Forseth

Busklein gård

1:13:31

+0:00

Klasse: Gjester-Mellom (rød)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

Arrangør

Jonas Follesø

BEKK

Klasse: Gjester-Mellom (grønn)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Ida Berg Hanssen

Skoleelev

53:54

+0:00

Klasse: Gjester-Lang (blå)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Sindre Johannesen

Skoleelev

49:02

+0:00

2.

Ove Baardsgaard

Skoleelev

51:57

+2:55

3.

Hanne Nøvik

NTNUI

1:00:03

+11:01

4.

Bjørg Margrethe Granly

NTNU

1:11:43

+22:41


Sist oppdatert:

25 september 2013, 18:33:35

Arrangør:

Midt-Norge Sør Bedriftsidrettskrets - Orientering

Antall deltagere:

269

Antall startet:

269