Resultater Strekktider Grafisk (Opek) 
OBIK 2013ABIK Romerike 2013Dataeksport
Brikkesys.no

ABIK R6/OBIK P13 - Living 18. juni 2013

Klasse: D17-34(KORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Maia Flood Kjeldsen

NCC

47:28

+0:00

2.

Helene Kittelsen

Kjeller skole

1:08:06

+20:38

3.

Christine Wust

Siemens Oslo Oil

1:08:40

+21:12

Klasse: D35-44(KORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Hanne Kobernus

OPIL

40:35

+0:00

2.

Heidi Sønsterudbråten

CGI

41:36

+1:01

3.

Mali Tronshaug

Aker Solutions

54:55

+14:20

Klasse: D45-49(KORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Susannah Malm

STATNETT

45:50

+0:00

Klasse: D50-54(KORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Unni STENHAMMER

PRIVAT

45:37

+0:00

2.

Anne Arntzen

Raumar

50:55

+5:18

3.

Mari Birkeland

Maris interiørhjelp

58:04

+12:27

Klasse: D55-59(EKORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Aud Gran

TYRVING

39:38

+0:00

2.

Bodil Klakegg

NORGES BANK

51:06

+11:28

Klasse: D60-64(EKORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Marit Vågsnes

OUS BIL

44:45

+0:00

2.

Kari Pedersen

Tyrving, IL

46:23

+1:38

Klasse: D65-69(EKORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Nora Ursin

Bærum kom.

39:43

+0:00

2.

Kjersti Tho

Stabæk IF

41:58

+2:15

3.

Elisabeth Ibsen

UiO

55:19

+15:36

4.

Sidsel Graff-Iversen

Fossum IF

56:36

+16:53

5.

Sidsel Sandelien

Vegdirektoratets IF

1:03:49

+24:06

Klasse: D70-74(EKORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Unni Drage 

Aker Solutions

55:02

+0:00

2.

Anne Lise Øfsthus

Asker SK

1:03:09

+8:07

3.

Astri Rogstad

GE Healthcare

1:07:34

+12:32

4.

Anne Sjønnesen

Nittedal

1:10:55

+15:53

5.

Inger Elisabeth Kvaase

PRIVAT

1:11:47

+16:45

6.

Hjørdis Egner

OSLO ARKITEKTENE

1:23:13

+28:11

7.

Astrid Kvamme

HEMING Orientering

1:24:53

+29:51

Klasse: H17-34(LANG-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Aleksander Urnes Johnson

FFI BIL

1:17:00

+0:00

2.

Anders Alstad

FFI BIL

1:19:25

+2:25

Klasse: H35-44(LANG-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Olav Eide

OSlo Kommune BIL

48:30

+0:00

2.

Jan Tore Henriksen

NORGES BANK

48:33

+0:03

3.

Eskil Dahlen

Telenor

51:20

+2:50

4.

Peder Natvig

NORGES BANK

52:15

+3:45

5.

Asbjørn Aarvik

Statoil Oslo BIL

52:54

+4:24

6.

Brynjar Fredeheim

EBY

56:59

+8:29

7.

Kjell Arne Håland

PRIVAT

58:36

+10:06

8.

Martin Veastad

Thales BIL

1:04:47

+16:17

9.

Tor Ringstad

Cisco

1:04:59

+16:29

10.

Lasse Nederhoed

NRK

1:08:16

+19:46

11.

Frode Lillevold

FFI

1:18:17

+29:47

Klasse: H45-49(MELLOM-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Bjørne Syversten

NORGES BANK

49:49

+0:00

2.

Henrik Smith-Meyer

Veritas

50:41

+0:52

3.

Harald Østgaard Lund

Røkla

55:59

+6:10

4.

Øyvind Grandum

FFI BIL

1:07:25

+17:36

DSQ

Morten Sørlie

AimIT AS

1:17:18

134

DSQ

Torstein Schelle

Aimit AS

1:45:02

132

Klasse: H50-54(MELLOM-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Bjørn Solbergseter

BILPOST

43:50

+0:00

2.

Per Morten Lefdal

OEC Consulting

44:43

+0:53

3.

Rune Teigland

AAS-JAKOBSEN

50:10

+6:20

4.

Bjørn Are Carlsson

Fossum IF

53:55

+10:05

5.

Martin Granly

Siemens

54:07

+10:17

6.

Morten Kongsberg

Tyrving, IL

56:10

+12:20

7.

Tore Fagervold

Jernbaneverket BIL Oslo

57:58

+14:08

8.

Claus Frimann Clasen

Lyberg & Partnere

1:03:33

+19:43

9.

Pål Woldstad Hanssen

BDO BIL

1:05:51

+22:01

10.

Kai Halvorsen Aarekol

Siemens Oslo Oil &Gas

1:19:44

+35:54

Klasse: H55-59(KORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Terje Mathisen

Evry Oslo

27:16

+0:00

2.

John Hansen

AB PIL

34:28

+7:12

3.

Richard Zeiner-Gundersen

Fossum IF

36:48

+9:32

4.

Tom Pettersen

KPP/Runners

38:36

+11:20

5.

Gunnar Halden

Nydalens Skiklub

38:41

+11:25

6.

Dag Haugland

Oslo kommune BIL

39:09

+11:53

7.

Stig Hultgreen Karlsen

Oppsal IF

56:14

+28:58

Klasse: H60-64(KORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Bjørn Grinde

Folkehelsa

32:33

+0:00

2.

Vidar Berteig

EasyPetro

34:16

+1:43

3.

Jon Fredriksen

FOBIL

38:14

+5:41

4.

Egil Huseth

Kamp Vestheim

38:34

+6:01

5.

Are Eriksen

OSI

39:18

+6:45

6.

Per Nermo

Cowi BIL

42:50

+10:17

7.

Reidar Kierulf

RKP

43:37

+11:04

8.

Odd kletteli

BSk

46:57

+14:24

8.

Hasse Bergstrøm

Ski VG Skole

46:57

+14:24

10.

Jon Foss

Friskis&Svettis

51:29

+18:56

11.

Reidar Vifstad

Tyrving, IL

51:34

+19:01

12.

Helge Bjaaland

ELLE BIL

52:38

+20:05

13.

Atle Søvig

TYRVING

56:37

+24:04

14.

Pål Benjaminsen

Kamp Vestheim

56:54

+24:21

15.

Helge Stenseth

DNK

1:03:29

+30:56

Arrang

Magne Osmundsen

NILU

Arrang

Tron Danielsen

NILU

Klasse: H65-69(EKORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Juul Sverre Stener

OPIL

33:28

+0:00

2.

John Thomas Petersen

Nordea

37:01

+3:33

147 145

3.

Trond Wettergreen

Andvord

37:08

+3:40

4.

Knut G Karlsen

Omega AS

38:44

+5:16

5.

Tor Arne Ulfeng

NRVA

39:03

+5:35

6.

Magne Musli

LØRENSKOG KOMM

42:31

+9:03

7.

Kjell Stenstadvold

Hydro Oslo

44:04

+10:36

8.

Knut Møgedal

Aker Solutions

44:45

+11:17

9.

Per Haugen

NEDERMAN

48:17

+14:49

10.

Øyvin A. Brøymer

Intertrade Shipping

49:19

+15:51

11.

Einar Skåre

Brevpost

49:26

+15:58

12.

Bjørn Sandelien

Vegdirektoratets IF

50:25

+16:57

13.

Kaare Solhjell

Privat

51:07

+17:39

14.

Tom Ibsen

OUS

53:54

+20:26

15.

Thor Erik Aas

DNB

59:58

+26:30

16.

Tor Sandby

Skattedirektoratet

1:07:19

+33:51

DSQ

Torstein Østen

MAESTRO

1:04:35

132

Klasse: H70-74(EKORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Klaus Engen

Innovasjon Norge

48:22

+0:00

2.

Hans Petter Jensen

Privat

49:52

+1:30

3.

Øystein Madsen

GE Healthcare

50:07

+1:45

4.

Terje Throndsen

PeCon

53:09

+4:47

5.

Jon C. Fougner

FUGRO

53:27

+5:05

6.

Eivind Aas

GeoFORM

55:02

+6:40

7.

Per Eric Ståhlbrand

OUS

57:52

+9:30

8.

Per Erik Sørensen

Haugerud

1:01:33

+13:11

9.

Erich Sturm

Alcatel-Lucent BIL

1:05:21

+16:59

10.

Arne Øfsthus

Fugro

1:15:40

+27:18

DSQ

Knut Erik Østengen

Thales BIL

38:58

132

Klasse: H75-79(EKORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Per Ongstad

PRIVAT

41:37

+0:00

2.

Tor Drage 

Aker Solutions

43:43

+2:06

3.

Aage Øyvann

Hydro Oslo

48:32

+6:55

4.

Annar Brustad

FOBIL

48:56

+7:19

5.

Arne Chr Scheie

PRIVAT

49:50

+8:13

6.

Ronald Inglingstad

NORDEA

50:11

+8:34

7.

Ingvald Sevaldson

PERMAKEM

55:06

+13:29

8.

Harald Birkeland

OUS

1:03:30

+21:53

9.

Aage Mella

Skattedirektoratet

1:04:43

+23:06

10.

Arnfinn Sjønnesen

Nittedal

1:06:08

+24:31

11.

Einar Ersdal

Hydro Oslo

1:18:42

+37:05

Klasse: H80-(EKORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Hans Larsen

Privat

51:03

+0:00

2.

Kjell Kristian Teigland

Privat

54:16

+3:13

3.

Magne Grande

FBI

59:30

+8:27

4.

Torstein Bjerke

JIL Grorud

1:00:26

+9:23

5.

Tor E. Henriksen

Lillomarka OL

1:00:48

+9:45

6.

Helge Monsrud

Raumar O-Lag

1:02:44

+11:41

7.

Helge Kvaase

HIAK

1:07:13

+16:10

Brutt

Per Gjermo

Asker SK

Klasse: ÅE(EKORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Audrun Utskarpen

OSI-Orientering

32:27

+0:00

2.

Frederik Danielsen

Tyrving, IL

44:05

+11:38

3.

Kari Brudevoll

PRIVAT

1:10:20

+37:53

4.

Ellen Skjold Kvåle

Rælingen vdg

1:10:22

+37:55

5.

Claudia Hak

NILU

1:14:41

+42:14

6.

Rikke Gåsholt

Universitetet Oslo

1:14:50

+42:23

Klasse: ÅK(KORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Ivar Strømstad

Raumar

40:55

+0:00

2.

Henrik Kjønnerød

FFI

52:55

+12:00

3.

Eva Mathiesen Søvik

Tyrving, IL

55:28

+14:33

4.

Hallvar Gisnås

FFI BIL

56:06

+15:11

5.

Eskil Meringdal

SIemens Oslo Oil &Gas

1:15:25

+34:30

Klasse: ÅM(MELLOM-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Atgeir Takle

GLT

52:09

+0:00

2.

Kjell Hobøl

SKBIL

57:36

+5:27

3.

Bjørn Ivar Gran

Bjerke vgs

1:01:12

+9:03

4.

Kjetil Jacobsen

Hamar OK

1:43:58

+51:49

DSQ

Maria Torgersen

Bækkelagets Spkl.

11:00

139 134 172 143 132 249

Arrang

Terje Pettersen

NILU


Send inn korreksjon

Sist oppdatert:

23 september 2013, 15:31:35

Arrangør:

ABIK Romerike Orientering

Antall deltagere:

143

Antall startet:

143