Resultater Strekktider Grafisk (Opek) Grafisk (OrRe) 
Bedriftsorientering i Trøndelag SammenlagtDataeksport
Brikkesys.no

Løp 12/Lomtjønna 25. juni 2013

Klasse: Nybegynnere lang (gul)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Anna Karine Lunna

BEKK

22:00

+0:00

9:33

2.

Jonas Follesø

BEKK

25:29

+3:29

11:04

3.

Kenneth Spakmo

Posten

34:15

+12:15

14:53

4.

Ingrid Venås

Statoil BIL Trondheim

37:10

+15:10

16:09

5.

Magnus Nordgård Bolås

Eget

1:13:50

+51:50

32:06

Klasse: D 16-34 år/Kort (hvit)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Åsmund Stenvik

Skoleelev

34:54

+0:00

12:02

2.

Camilla Bjäring

Rambøll

40:03

+5:09

13:48

3.

Vera Vik Bjarkø

Skoleelev

49:58

+15:04

17:13

4.

Rachel Galbrun

Rambøll

50:45

+15:51

17:30

5.

Jorun Opedal Uglem

Student

1:07:55

+33:01

23:25

6.

Siri Malen Høynes

NTNU

1:09:58

+35:04

24:07

7.

Målfrid Sporsheim

Reinertsen

1:18:31

+43:37

27:04

8.

Theresa Bøllmann

Reinertsen

2:05:54

+1:31:00

43:24

Klasse: D 16-34 år/Mellom (grønn)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Kristine Klock Fleten

Wing OK

49:36

+0:00

11:48

2.

Beth Paludan Carlsen

Reinertsen

58:29

+8:53

13:55

3.

Sigrid Grepstad

Mariners

1:01:26

+11:50

14:37

Klasse: D 16-34 år/Lang (blå)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Solfrid Håbrekke

Sintef

1:15:13

+0:00

12:32

Klasse: D 35-39 år/Kort (hvit)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Sissel Buholm Børøsund

Statoil

46:34

+0:00

16:03

2.

Mette Nolte

Eggen Arkitekter

1:02:10

+15:36

21:26

Klasse: D 35-39 år/Mellom (grønn)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Monica Aas Farbu

Trondheim Kommune

46:44

+0:00

11:07

Arrangør

Randi W. Bartnes

Skanska

Klasse: D 40-44 år/Kort (hvit)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Liv Heidi Torvik

Trondheim kommune

40:01

+0:00

13:47

2.

Vibeke Fleten

STFK

47:48

+7:47

16:28

3.

Maj Lisbet Rønning

Natura

59:36

+19:35

20:33

4.

Anne mette Aftret

Charlottenlund vgs

1:04:28

+24:27

22:13

5.

Elisabeth Eggen

Jernia

1:12:11

+32:10

24:53

6.

Kjersti Tannvik

Eggen Arkitekter AS

1:13:32

+33:31

25:21

7.

Marianne Houbiers

Statoil

1:16:11

+36:10

26:16

DSQ

Kirsti Næss Olsen

Nylander

47:01

36 40 44 51 92 60 61

Klasse: D 40-44 år/Mellom (grønn)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Inger Lill Bratbergsengen

Kongsberg Seatex

46:59

+0:00

11:11

2.

Tone Almås

Eget

47:58

+0:59

11:25

3.

Monika Haga

HiST

1:04:55

+17:56

15:27

4.

Jane Kristin Norhagen

TrønderEnergi

1:12:12

+25:13

17:11

Klasse: D 45-49 år/Kort (hvit)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Åse Rita Ellingsen

Trondheim kommune

50:02

+0:00

17:15

2.

Merete Tønnesen Grøtte

Trondheim Kommune

1:15:20

+25:18

25:58

3.

Ragnhild Børmer

Trondheim Kommune

1:23:07

+33:05

28:39

Klasse: D 45-49 år/Mellom (grønn)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Siw Sellæg

Trondheim kommune

50:27

+0:00

12:00

2.

Hilde Forbord

Big Bite

51:23

+0:56

12:14

3.

Eli Kvingedal

Natura

54:33

+4:06

12:59

4.

Lise Martinussen

Eget

57:28

+7:01

13:40

5.

Hanne Svegård

Skatteetaten

1:01:56

+11:29

14:44

Arrangør

Ingrid Gjersvold

BDO AS

Klasse: D 50-54 år/Kort (hvit)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Grethe Liatun

Trondheim Kommune

46:51

+0:00

16:09

Klasse: D 50-54 år/Mellom (grønn)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Hege Solhjem Melhuus

Gimsøya Barnehage

43:13

+0:00

10:17

2.

Guri Bjørndal

Bjørndalslaget

49:12

+5:59

11:42

3.

Bente Skorge

Eggen Arkitekter

49:18

+6:05

11:44

4.

Anne Betty Sødal

Trondheim kommune

50:12

+6:59

11:57

5.

Bodil Ruud

Trondheim Kommune

51:07

+7:54

12:10

6.

Erika Bugten

Statoil

57:23

+14:10

13:39

7.

Siri Bø Timestad

Trondheim Kommune

1:00:28

+17:15

14:23

8.

Oda Buhaug

Jordskifteretten

1:00:39

+17:26

14:26

9.

Nina Astrid Rieck

ASplan Viak

1:27:01

+43:48

20:43

Klasse: D 55-59 år/Kort (hvit)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Kjellrun Sporild

Fylket

46:50

+0:00

16:08

2.

Berit Grande

Sticos

50:28

+3:38

17:24

3.

Gro Rypdal

Bluegarden

50:44

+3:54

17:29

4.

Sissel Horghagen

HiST

57:17

+10:27

19:45

5.

Trine Barstad

HiST

1:06:19

+19:29

22:52

6.

Mildrid Ljosland

HiST

1:13:09

+26:19

25:13

7.

Oddveig Alvestad

St. Olavs Hospital

1:15:02

+28:12

25:52

8.

Anne Okstad

Eget

1:17:35

+30:45

26:45

9.

Kari Jakobsen

Gerhardsen Elektro

1:17:52

+31:02

26:51

Klasse: D 55-59 år/Mellom (grønn)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Heidi Midtun

Jernbanen

59:28

+0:00

14:09

2.

Siri Drogset

HiST

1:00:15

+0:47

14:20

3.

Eli Ringdalen

Sintef

1:02:03

+2:35

14:46

4.

Bodil Monsen

Sintef

1:08:33

+9:05

16:19

Klasse: D 60-64 år/Kort (hvit)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Stina Elfving

Trondheim Kommune

54:13

+0:00

18:41

2.

Kari Lillealtern

Vårres Barnehage

1:07:06

+12:53

23:08

3.

Inger Marie Skrøvseth

Emma EDB

1:42:52

+48:39

35:28

Klasse: D 60-64 år/Mellom (grønn)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Gunnhild Oftedal

HiST

55:38

+0:00

13:14

2.

Anne-Sofie Gjermstad

Evry

1:50:04

+54:26

26:12

Klasse: D 65-69 år/Kort (hvit)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Anne Furuholt

TOBB

1:00:02

+0:00

20:42

2.

Jorunn Vikan Larsen

Natura

1:07:04

+7:02

23:07

3.

Randi Irene Engen

SIT

1:11:10

+11:08

24:32

4.

Gerd Karin Skjøtskift

Nidarøst, OK

1:19:57

+19:55

27:34

5.

Åse Eng Musum

Trondheim Kommune

1:24:09

+24:07

29:01

6.

Synnøve Sunde

Natura

1:27:32

+27:30

30:11

7.

Solveig Schjetne

Statkraft

1:29:58

+29:56

31:01

8.

Oddrun Bollingmo

HiST

1:31:03

+31:01

31:23

Klasse: D 70-74 år/Kort (hvit)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Torid Kvaal

Fylket

54:24

+0:00

18:45

2.

Asbjørg Engdal Olsen

Statkraft

1:07:28

+13:04

23:15

3.

Inger Røhjell

St. Olavs Hospital

1:07:36

+13:12

23:18

Klasse: D 75-79 år/Kort (hvit)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Kari Stølan

Trondheim Kommune

1:24:32

+0:00

29:08

2.

Ruth Øfsti

St. Olavs Hospital

1:27:22

+2:50

30:07

3.

Gerd Sæternes

Byåsingan

1:34:33

+10:01

32:36

4.

Randi Iversen

Eget

1:35:10

+10:38

32:48

Klasse: D 80-84 år/Kort (hvit)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Margrete Bekkevahr

Eget

1:25:24

+0:00

29:26

Klasse: H 16-64 år/Kort (hvit)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

DSQ

Andreas Winnem

Reinertsen

1:05:05

175

Klasse: H 16-34 år/Mellom (rød)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Helmer Volden

Wing OK

42:25

+0:00

9:38

2.

Nils Ola Kvam

Skoleelev

46:21

+3:56

10:32

3.

Sigurd Stenvik

Skoleelev

49:40

+7:15

11:17

4.

Kasper Schei

NTNUI

52:37

+10:12

11:57

5.

Mikal Elden

St. Olavs Hospital

55:13

+12:48

12:32

6.

Anders Eriksson

Student

57:10

+14:45

12:59

7.

Espen Fanavoll

NTNU

57:22

+14:57

13:02

8.

Lasse Børgersen

BIL Natura

58:59

+16:34

13:24

9.

John Kjøren

Skanska Aktiv Trondheim

1:00:06

+17:41

13:39

10.

Espen Bugten

Sensorlink

1:00:18

+17:53

13:42

11.

Magne Svare

Skanska

1:01:49

+19:24

14:02

12.

Erlend Helgeland

Norsk jernbanes idrettsforbund

1:02:37

+20:12

14:13

13.

Thor William Skånøy

Skoleelev

1:06:12

+23:47

15:02

14.

Henrik Dolmen

BDO

1:12:08

+29:43

16:23

15.

Gard Spreemann

NTNU BIL

1:20:17

+37:52

18:14

16.

Oddvar Åsmul

Reinertsen

1:29:54

+47:29

20:25

Klasse: H 16-34 år/Lang (blå)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Johannes Høysæter

Telenor B.I.L. Trondheim

50:13

+0:00

8:22

2.

Magnus Nicolaisen

NGU

53:08

+2:55

8:51

3.

Arild Wærnes

Lindbak BIL

57:22

+7:09

9:33

4.

Erik Sælen

Det Norske Veritas

1:02:44

+12:31

10:27

5.

Ole Andreas Alsos

Bekk

1:03:56

+13:43

10:39

6.

Alastair Brunton

Simply Excited

1:03:58

+13:45

10:39

7.

Gustav Ruø

Student

1:05:16

+15:03

10:52

8.

Pål Gunnar Ellingsen

NTNU

1:06:29

+16:16

11:04

9.

Jostein Bø Fløystad

NTNU bil

1:07:35

+17:22

11:15

10.

Øyvind Wiggen

Skoleelev

1:08:52

+18:39

11:28

11.

Anders Gullhav

NTNUI

1:09:06

+18:53

11:31

12.

Ivar Marthinusen

NTNU

1:09:50

+19:37

11:38

13.

Martin Uglem

Student

1:11:58

+21:45

11:59

14.

Jan Fredrik Helgaker

NTNU

1:13:17

+23:04

12:12

15.

Børge Nordli

Microsoft

1:14:24

+24:11

12:24

16.

Hening Schei

NTNUI

1:14:50

+24:37

12:28

17.

Johan Landrø

Børsa IL

1:19:55

+29:42

13:19

18.

John Kåre Roald

Axil

1:22:21

+32:08

13:43

19.

Henrik Enoksen

NTNU

1:27:38

+37:25

14:36

20.

John Ola Buøy

Børsa IL

1:35:43

+45:30

15:57

21.

Henrik Grytbakk

Skanska Aktiv Trondheim

1:35:45

+45:32

15:57

Arrangør

Lars Langdal

Skanska Aktiv Trondheim

Klasse: H 35-39 år/Mellom (rød)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Kai Ove Moen

SoJoMo

52:55

+0:00

12:01

2.

Frode Johansen

Broadnet

58:41

+5:46

13:20

3.

Halvor Bunkholt

Statoil

1:01:27

+8:32

13:57

4.

Knut Olav Helleseng

Reinertsen

1:22:31

+29:36

18:45

5.

Ingmund Bjørkan

Kongsberg Seatex

1:24:15

+31:20

19:08

6.

Lars Brækstad

Reinertsen

2:15:58

+1:23:03

30:54

Klasse: H 35-39 år/Lang (blå)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Roar Skulbørstad

Multiconsult

51:24

+0:00

8:34

2.

Magnar Nedland

Yahoo!

1:29:25

+38:01

14:54

3.

Eivind Olsen

Nordic Semiconductor

1:32:46

+41:22

15:27

4.

Harald Svendsen

SINTEF Energi

1:44:36

+53:12

17:26

Klasse: H 40-44 år/Mellom (rød)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Jan Gunnar Dyrset

Cybernetica

49:48

+0:00

11:19

2.

Odd Magne Reitan

Atmel

51:34

+1:46

11:43

3.

Stein Tore Rekdal

Telenor B.I.L. Trondheim

55:47

+5:59

12:40

4.

Stein-Erik Fleten

NTNU

56:37

+6:49

12:52

5.

Frode Sandøy

Powel

56:53

+7:05

12:55

6.

Kurt Amundsen

Avinor

58:46

+8:58

13:21

7.

Ole Ivar Sæheim

Rambøll

1:11:26

+21:38

16:14

Klasse: H 40-44 år/Lang (blå)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Fredrik Johannessen

Rambøll

1:01:08

+0:00

10:11

2.

Henning Lysaker

Rainpower

1:06:20

+5:12

11:03

3.

Øystein Husby

Statnett

1:11:40

+10:32

11:56

4.

Thor Ivar Tryggestad

SpareBank 1 Midt-Norge

1:14:23

+13:15

12:23

5.

Kjell Rune Logan-Halvorsrud

St. Olavs Hospital

1:24:16

+23:08

14:02

6.

Jardar Lohne

Sleipner

1:26:53

+25:45

14:28

7.

Roy Seland

Telenor

1:31:23

+30:15

15:13

8.

Svein Olav Dyrhol

Statoil

1:33:25

+32:17

15:34

Klasse: H 45-49 år/Mellom (rød)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Snorre Sæternes

DNV

40:28

+0:00

9:11

2.

Jens Kjetil Mehammer

Multiseis

41:36

+1:08

9:27

3.

Erlend Nervik

Unicon

46:36

+6:08

10:35

4.

Ketil Solem

SoJoMo

47:35

+7:07

10:48

5.

Morten Korsvold

Marintek

49:23

+8:55

11:13

6.

Per Ivar Skinderhaug

Capgemini

49:33

+9:05

11:15

7.

Rune Viken

Telenor B.I.L. Trondheim

50:35

+10:07

11:29

8.

Anders Ulvolden

NRK

51:54

+11:26

11:47

9.

Erling Bye

PwC BIL

53:29

+13:01

12:09

10.

Per Erik Kvam

Kongsberg Seatex

53:37

+13:09

12:11

11.

Jan Erik Ledal

Lindbak BIL

53:42

+13:14

12:12

12.

Bobo Nordahl

NGU

59:31

+19:03

13:31

13.

Rune Krogh

TrønderEnergi

1:07:14

+26:46

15:16

14.

Øystein Grøvlen

Oracle

1:10:33

+30:05

16:02

15.

Dag Herrem

Stamnæs engelsen

1:33:33

+53:05

21:15

Arrangør

Jon Vindal

Skanska

Klasse: H 45-49 år/Lang (blå)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Rune Hjeldnes

Adresseavisen

59:06

+0:00

9:51

2.

Harald Førdedal

Interwell

1:02:32

+3:26

10:25

3.

Rune Stræte

St. Olavs Hospital

1:03:58

+4:52

10:39

4.

Stig Forbord

Optoplan

1:05:49

+6:43

10:58

5.

Frode Haugskott

Skaun kommune

1:06:04

+6:58

11:00

6.

Stein Ivar Foss

TrønderEnergi

1:08:17

+9:11

11:22

7.

Øystein Wiggen

DNB

1:09:37

+10:31

11:36

8.

Harald Storrønning

AtB

1:10:42

+11:36

11:47

9.

Agnar Renolen

eMsp as

1:12:05

+12:59

12:00

10.

Terje Berg

Statkraft

1:19:06

+20:00

13:11

Arrangør

Ove Bremseth

Skanska

Klasse: H 50-54 år/Mellom (rød)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Svein Olav Åmot

TrønderEnergi

44:41

+0:00

10:09

2.

Gudmund Melland

Trondheim Kommune

47:19

+2:38

10:45

3.

Atle Haugan

Statoil BIL Trondheim

47:23

+2:42

10:46

4.

Morten Husom

Powel

49:08

+4:27

11:10

5.

Knut Inge Fordal

Statoil

53:40

+8:59

12:11

6.

Bjarne Bugten

Statoil

53:55

+9:14

12:15

7.

Petter Mikalsen

Telenor

54:04

+9:23

12:17

8.

Hallstein Hemmer

HiST

54:47

+10:06

12:27

9.

Birger Nordstrand Wik

SpareBank1

56:22

+11:41

12:48

10.

Tore Fornes

Statoil

58:15

+13:34

13:14

11.

Ivar Erdal

Ecotone

1:00:25

+15:44

13:43

12.

Ivar Kjøsnes

Statoil

1:03:19

+18:38

14:23

DSQ

Tor Hammer

BN-Bank

55:06

51 92 60 61 63 150

Klasse: H 50-54 år/Lang (blå)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Dag Ove Tinmannsvik

Multiconsult

55:39

+0:00

9:16

2.

Bernt Rognes

BEKK

1:02:47

+7:08

10:27

3.

Dag Stenersen

Sintef

1:05:33

+9:54

10:55

4.

Kjell Baardsgaard

Jernbanen

1:09:54

+14:15

11:39

5.

Håvard Eidnes

Uninett

1:10:00

+14:21

11:40

6.

Geir Arnesen

Eget

1:12:56

+17:17

12:09

7.

Gunnar Skånøy

Jernbanen

1:25:48

+30:09

14:18

8.

Øystein Nytrø

NTNU bil

1:26:04

+30:25

14:20

Klasse: H 55-59 år/Mellom (rød)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Olav Kvittem

Uninett

48:20

+0:00

10:59

2.

Terje Kanstad

NTNU

50:58

+2:38

11:35

3.

Erik Horghagen

BDO AS

55:57

+7:37

12:42

4.

Ola Eiken

Statoil

57:41

+9:21

13:06

5.

Robert Von Hirsch

Statkraft

59:05

+10:45

13:25

6.

Sigurd Skogestad

NTNU

59:27

+11:07

13:30

7.

Jan Erik Kofoed

NTNU

1:01:57

+13:37

14:04

8.

Kjell-Arne Henninen

DNB

1:02:57

+14:37

14:18

9.

Håvard Rekstad

NTNU

1:03:55

+15:35

14:31

10.

Even Hofstad

DNB

1:06:17

+17:57

15:03

11.

Roar Sundby

HiST

1:07:26

+19:06

15:19

12.

Oddgeir Rokseth

SINTEF Energi

1:13:19

+24:59

16:39

13.

Jon-Annar Fordal

NRK

1:17:10

+28:50

17:32

Arrangør

Roar Sve

Skanska

Klasse: H 55-59 år/Lang (blå)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Jostein Alvestad

Statoil

1:00:16

+0:00

10:02

2.

Tormod Maske

Rekvisitt

1:10:39

+10:23

11:46

3.

Stein Erik Aagaard

Natura

1:17:38

+17:22

12:56

Klasse: H 60-64 år/Mellom (grønn)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Steinar Aasvang

Siemens

40:30

+0:00

9:38

2.

Harald Oftedal

Statoil

41:14

+0:44

9:49

3.

Bjørn Berger

Statoil

41:22

+0:52

9:50

4.

Knut Lillealtern

Eget

47:06

+6:36

11:12

5.

Jens Øystein Gjersvold

Vegvesenet

49:11

+8:41

11:42

6.

Geir Dolmen

KVT

50:55

+10:25

12:07

7.

Ole Nervik

Eget

51:24

+10:54

12:14

8.

Lars Skrøvseth

VisionTech

51:32

+11:02

12:16

9.

Odd Martin Berge

Statoil

52:48

+12:18

12:34

10.

Harald Lauglo

HiST

55:45

+15:15

13:16

11.

Tor Gjermstad

HEMIT

55:47

+15:17

13:16

12.

John Sirum

Rambøll

57:05

+16:35

13:35

13.

Frode Knudsen

Gerhard Schøning

59:39

+19:09

14:12

14.

Kåre Eggereide

Rambøll

1:01:42

+21:12

14:41

15.

Oddmar Iversen

HiST

1:04:47

+24:17

15:25

16.

Atle Mjøsund

SpareBank 1 Midt-Norge

1:05:32

+25:02

15:36

17.

Asbjørn Rønning

Fylket

1:06:36

+26:06

15:51

18.

Reinold Ellingsen

NTNU

1:13:13

+32:43

17:25

19.

Ståle Engdal

Telenor

1:18:08

+37:38

18:36

20.

Terje Syrstad

Trondheim Kommune

1:20:01

+39:31

19:03

DSQ

Per Laksfors

Siemens

44:34

51

Arrangør

Arne Wist

Skanska

Arrangør

Oddbjørn Harbakk

Skanska

Arrangør

Viggo Schei

Skanska

Klasse: H 60-64 år/Lang (blå)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Per Hveem

HiST

1:08:32

+0:00

11:25

2.

Frank Bjarkø

NRK

1:13:34

+5:02

12:15

3.

Tore Heggem

HiNT

1:17:11

+8:39

12:51

4.

Stein Øvstedal

HiST

2:01:40

+53:08

20:16

Klasse: H 65-69 år/Kort (hvit)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Kjell Atle Strande

Creditreform

45:01

+0:00

15:31

2.

Stein Fanavoll

EMGS

48:46

+3:45

16:48

3.

Kåre Onsøyen

TrønderEnergi

55:11

+10:10

19:01

4.

Svein Johan Knapskog

NTNU

1:00:29

+15:28

20:51

5.

Georg Sørhøy

Evry

1:03:56

+18:55

22:02

6.

Jan Sliper

NBTL

1:08:55

+23:54

23:45

7.

Olaf Eggen

Jernia

1:12:24

+27:23

24:57

8.

Terje Skjeldam

Nidarosdomen

1:20:52

+35:51

27:53

Klasse: H 65-69 år/Mellom (grønn)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Per Bjørgum

Politiet

42:52

+0:00

10:12

2.

Øistein Åsmul

Trondheim Kommune

49:05

+6:13

11:41

3.

Pål Skyberg

Evry

51:41

+8:49

12:18

4.

Halvor Flatberg

NTNU

52:13

+9:21

12:25

5.

Leif Røhjell

Siemens

52:28

+9:36

12:29

6.

Svein Hove

Statens Vegvesen

53:04

+10:12

12:38

7.

Kjell Bratbergsengen

NTNU bil

53:34

+10:42

12:45

8.

Edgar Furuholt

Det norske

55:16

+12:24

13:09

9.

Torgeir Iversen

Evry

55:52

+13:00

13:18

10.

Martin Melhuus

Veritas

58:02

+15:10

13:49

11.

Anders Waage

St. Olavs Hospital

58:59

+16:07

14:02

12.

Lornts Ivar Rangul

Rørleggerlauget

1:01:12

+18:20

14:34

13.

Jens Bjørnar Morseth

Politiet

1:03:07

+20:15

15:01

14.

Tom Bugge

Det norske

1:04:52

+22:00

15:26

15.

Per Erik Sundby

Trondheim Kunstmuseum

1:07:14

+24:22

16:00

16.

Terje Norddal

Rambøll

1:08:13

+25:21

16:14

17.

Svein Willy Danielsen

Eget

1:08:29

+25:37

16:18

18.

Magne Rø

St. Olavs Hospital

1:09:23

+26:31

16:31

19.

Thore Sundsetvik

Smiths

1:15:07

+32:15

17:53

20.

Atle Mørk

SINTEF

1:16:50

+33:58

18:17

21.

Halvard Kierulf

Trondheim Kommune

1:24:36

+41:44

20:08

DSQ

Terje Hanssen

Politiet

31:44

35 44 49 51 60 61 63 150

Arrangør

Magne Måge

Skanska

Klasse: H 65-69 år/Lang (blå)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Frode Stensrud

Eget

1:13:36

+0:00

12:16

2.

Carl Martin Larsen

NTNU

1:19:52

+6:16

13:18

3.

Nils Olav Vennevik

Eget

1:28:08

+14:32

14:41

Klasse: H 70-74 år/Kort (hvit)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Peder Lysestøl

HiST

1:11:36

+0:00

24:41

2.

Bjørn Norberg

Veritas

1:13:50

+2:14

25:27

Klasse: H 70-74 år/Mellom (grønn)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Leidulv Vinje

Spenncon

44:51

+0:00

10:40

2.

Knut Skjesol

Statkraft

47:09

+2:18

11:13

3.

Anders Lauglo

Lauglo Gård

48:35

+3:44

11:34

4.

Leif Engen

SIT

50:13

+5:22

11:57

5.

Odd Musum

Rambøll

54:42

+9:51

13:01

6.

Eigil Sørli

Q-Free

55:23

+10:32

13:11

7.

Arnfinn Otterstad

Eget

1:00:58

+16:07

14:30

8.

Henry Sundsetvik

OTEK

1:01:58

+17:07

14:45

9.

Finn Faye Knudsen

NTNU

1:17:04

+32:13

18:20

10.

Bjørn Flor

Eget

1:34:10

+49:19

22:25

Klasse: H 70-74 år/Lang (blå)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Robert Strøm

NGU

1:31:38

+0:00

15:16

2.

Torleif Stephansen

Evry

1:34:25

+2:47

15:44

Klasse: H 75-79 år/Kort (hvit)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Magne Sæternes

Justervesenet

55:34

+0:00

19:09

2.

Edmund Olsen

NTNU

1:00:42

+5:08

20:55

3.

Kåre Aflekt

NTNU

1:10:23

+14:49

24:16

4.

John Troset

NTNU

1:37:33

+41:59

33:38

Klasse: H 75-79 år/Mellom (grønn)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Arnfinn Langeland

NTNU

56:48

+0:00

13:31

2.

Arne Kjell Foldvik

NTNU

59:12

+2:24

14:05

3.

Jarle Nestvold

Rambøll

1:03:56

+7:08

15:13

Klasse: H 80-84 år/Kort (hvit)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Thor Meland

Statoil

1:08:18

+0:00

23:33

2.

Roald Eriksen

Statstrim

1:22:31

+14:13

28:27

3.

Oddgeir Øfsti

NTNU

1:25:04

+16:46

29:20

Klasse: H 80-84 år/Mellom (grønn)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Paul Forseth

Trondheim Kommune

1:04:37

+0:00

15:23

Klasse: H 85-89 år/Kort (hvit)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Brynjulf Forseth

Busklein gård

1:20:15

+0:00

27:40

2.

William Moe

Jernbanen

1:25:45

+5:30

29:34

Klasse: Gjester-Kort (hvit)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Jørgen Stenvik

NTNU

56:10

+0:00

19:22

2.

Helga Stenvik

Skoleelev

1:02:17

+6:07

21:28

3.

Martine Klock Fleten

Skoleelev

1:07:51

+11:41

23:23

4.

Sverre Iversen

NGU BIL

1:30:36

+34:26

31:14

Klasse: Gjester-Mellom (rød)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Geir Inge Keiserås

Skoleelev

50:06

+0:00

11:23

2.

Steinar Nergård

Optoplan

50:20

+0:14

11:26

Arrangør

Tore Buan

Skanska

Klasse: Gjester-Mellom (grønn)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Oda Q Fossum

Skoleelev

52:32

+0:00

12:30

Klasse: Gjester-Lang (blå)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Mattis Holt

Skoleelev

58:34

+0:00

9:45

2.

Eirik Marthinsen

Petrell AS

59:08

+0:34

9:51

3.

Brage Jørum

Student

59:27

+0:53

9:54


Sist oppdatert:

25 september 2013, 18:22:34

Arrangør:

Midt-Norge Sør Bedriftsidrettskrets - Orientering

Antall deltagere:

315

Antall startet:

315