Resultater Strekktider Grafisk (Opek) 
OG karusellen 2013Lagkonkurranse OG-karusell 2013Dataeksport
Brikkesys.no

OG-karusell 3 26. juni 2013

Klasse: Blå

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Audun Bakk

Melhus IL

44:07

+0:00

2.

Ola Keiserås

IL Leik

47:27

+3:20

3.

Kristian Riseth Hammer

Børsa IL

50:07

+6:00

4.

Brage Keiserås

Leik

53:22

+9:15

5.

Geir Inge Keiserås

IL Leik

56:05

+11:58

6.

Runar Krognes

Leik

59:44

+15:37

7.

Anders Estenstad

Leik

1:02:19

+18:12

8.

Ådne Krogstad Berg

Leik

1:06:22

+22:15

9.

Erik Foss

Leik

1:11:28

+27:21

10.

Stein Ivar Foss

Melhus IL

1:12:45

+28:38

11.

Kjell Rune L. Halvorsrud

Melhus IL

1:13:01

+28:54

DSQ

Henning Hugdal

Melhus IL

1:05:12

167 165 120 147 131 175 130

Klasse: Rød

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Jan Helge Dørdal

Børsa IL

38:44

+0:00

2.

Svein Unsgård

Leik IL

47:07

+8:23

3.

Anders Solstad

Orkanger IF

48:51

+10:07

4.

Jan Hage

Leik

49:05

+10:21

5.

Svein Olav Åmot

Leik

49:17

+10:33

6.

Eivind Bakk

Melhus IL

59:17

+20:33

7.

Ole Hjulstad

Melhus IL

1:03:37

+24:53

8.

Ragnar Ingdal

Børsa IL

1:06:07

+27:23

9.

Jan Egil Tillereggen

Klæbu IL

1:07:33

+28:49

10.

Jan Petter Opedal

Melhus IL

1:15:46

+37:02

11.

Arild Karlsen

Melhus IL

1:36:06

+57:22

DSQ

Ola Hjulstad

Melhus

1:02:12

161 167 158 155 165

Klasse: Grønn

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Jonas Unsgård

Leik

28:38

+0:00

2.

Tone Almås

Leik

35:08

+6:30

3.

Randi W.Bartnes

Orkanger IF

38:55

+10:17

4.

Rolf Wærnes

Orkanger IF

39:39

+11:01

5.

Arne Gaustad

Børsa IL

42:48

+14:10

6.

Øivind Østeggen

Orkanger IF

47:39

+19:01

7.

Asbjørn Bjerkenås

Leik IL

51:17

+22:39

8.

Elfrid By

Orkanger IF

54:05

+25:27

9.

Hege S Melhuus

Melhus IL

57:24

+28:46

10.

Magne Ranum

Melhus IL

1:17:46

+49:08

Klasse: Hvit

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Ola Grendal

Orkanger IF

30:11

+0:00

2.

Kåre Onsøyen

Melhus

30:28

+0:17

3.

Even Kjøsen Undsgård

Leik

31:26

+1:15

4.

Kjell Sølberg

Leik IL

31:42

+1:31

5.

Ola Neraune

Orkanger IF

32:47

+2:36

6.

Mette Moa

Orkanger IF

35:57

+5:46

7.

Filip Rønning Hoseth

Melhus IL

36:40

+6:29

8.

Heidi Flå

Orkanger IF

36:55

+6:44

9.

Anna Marie Hammer

Børsa IL

37:11

+7:00

10.

Ingrid Opedal

Melhus IL

40:19

+10:08

11.

Reidar Solem

Gaula OK

43:38

+13:27

12.

Ann Karin Evjen

Orkanger IF

48:18

+18:07

13.

Jørgen Indegård

Orkanger IF

54:03

+23:52

14.

Marcel Lanckmans

Gaula OL

1:04:51

+34:40

Klasse: Hvit trim

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Ingrid Rønning

Melhus IL

36:48

+0:00

2.

Endre Flå

Gaula OK

38:59

+2:11

3.

Janne Mette Reiten

Orkanger IF

1:22:10

+45:22

Klasse: Gul

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Turid Rian

Børsa IL

37:49

+0:00

2.

Johan Rian

Børsa IL

38:04

+0:15

3.

Jostein Glesåen

Gaula OK

41:44

+3:55

4.

Åse Høgsteggen

Leik IL

49:26

+11:37

5.

Jorun Hammer

Børsa IL

57:38

+19:49

6.

Knut Flå

Gaula OL

1:06:15

+28:26

7.

Inger Flå

Gaula OK

1:07:55

+30:06

Klasse: Gul trim

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Dag Atle Lund

Børsa IL

57:02

+0:00

Klasse: Ny

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

Anne Moa Solstad

Orkanger IF

28:33

Kari Moa Solstad

Orkanger IF

35:18

Johannes Opland

Børsa IL

24:09

Anja Lorentzen

Orkanger IF

26:56

Merete Bye

Orkanger IF

26:53

Miriam Halvorsrud

Melhus IL

21:59

Charles Jame Ferraren

Gaula OL

15:01

Lars Dørdal

Børsa IL

30:35

Erik W. Bakk

Melhus

20:04

Klasse: Ny trim

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

Lise Dørdal

Børsa IL

30:50

Mona Windseth

Melhus IL

20:03

Åshild Rian Opland

Børsa IL

24:09


Send inn korreksjon

Sist oppdatert:

28 juni 2013, 07:09:13

Arrangør:

OG karusellen

Antall deltagere:

71

Antall startet:

71